TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Discus Yemleri

için 552 sonuç bulundu.

Discus Yemleri

Akvaryum balıkları özen ister. Güzel bir akvaryum görüntüsü ve sağlıklı bir akvaryum için yapmanız gereken en önemli şey akvaryum balıklarına iyi bakmaktır aslında. Eğer akvaryumunuzda beslediğiniz balıkların türü discus balığı ise discus balığı bakımı için özel önem sarf etmeniz iyi olacaktır.

Discus Balığı Bakımı

Discus Balığı Bakımı

Discus balığı bakımında en önemli kısım discus balığı nasıl beslenir sorusunu doğru yanıtlamak olacaktır. Böylece ciklet balıkları arasında bir tür olan discus balığı için doğru beslenmeyi sağlayarak balıklarınızın sağlığına ve akvaryum güzelliğine katkıda bulunacaksınız. Doğru beslenme ise doğru balık yemleri sayesinde olur. Balık yemi çeşitleri her gün daha da artarken, discus balıkları için özel olarak üretilen discus yemleri de her gün daha çok balıklarınızın özelliklerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirilmektedir.

Balık Yemleri: Discus Balık Yemi

Balık Yemleri: Discus Balık Yemi

Discus balığı etçil balıklar arasında yer alır. Bu nedenle beslenmesi de et ağırlıklı olarak seyretmelidir. Discus balığı çeşitleri için özel olarak üretilen et ağırlıklı discus yemleri, akvaryumunuzda yaşayan discus balığı popülasyonu için sağlıklı bir gelişim vadeder. Discus balık yemi çeşitleri tam olarak discus balığı ihtiyaçlarına göre düzenlenmiştir. Granül yem, pul yem ya da stick yem şeklinde olabilen discus yemleri, küçük paketlerde ve kova boy olarak daha büyük gramajlarda da satılmaktadır. Dilediğiniz miktarda discus balık yemi için kategorimizi gezmeniz yeterli.

Discus Balık Yemi Özellikleri

Discus Balık Yemi Özellikleri

Discus balığı çeşitleri en ünlü ve en kaliteli markalar tarafından üretilen discus yemleri ile beslenmelidir. Discus balık yemi çeşitlerinin discus balıkları üzerindeki olumlu etkilerini kısa sürede gözlemlemeye başlayacaksınız. Discus yemleri, discus balığı için gerekli olan bütün vitamin, mineral ve elementleri içeren formülleri sayesinde discus balıklarının güzel ve canlı varlıklar olmalarına katkıda bulunur. Özellikle discus balığı besleyenler için yemin suda hemen batmaması önemlidir. Discus yemleri discus balıklarının yemlenme tarzlarına uygun olarak hemen suya batmayacak şekilde geliştirilmiştir. Discus yemleri ile beslenen discus balıkları ihtiyaçları olan her şeyi beslenmeden karşılayabildikleri için daha az hastalanırlar.

Discus Yemi Fiyatları ve Markaları

Discus Yemi Fiyatları ve Markaları

Discus yemleri için en iyi fiyatlar ve en kaliteli markalar sitemizde yer almaktadır. Eğer siz de discus balıklarınız için en ideal discus yemi markalarına bakıyorsanız, n11.com mağazaları doğru yer! Tetra discus yemi, Sera discus yemi, Tetra discus ciklet yemi, en uygun Tetra discus yem fiyatları için sitemizdeki ürünleri inceleyebilirsiniz. Diğer balıklarınız için ihtiyacınız olan yem çeşitlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Ahm (39)
Ahm Marin (11)
Artakua (46)
Atlantik (2)
Dajana Pet (11)
(104)
Eheim (1)
JBL (64)
Lotus (6)
Omega One (3)
Pet Garden (12)
Prodac (2)
Reeflowers (13)
Rotifish (12)
Royalist (2)
Sera (88)
Tetra (67)
Tropical (61)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Mama Türleri

Standart (80)
Yetişkin (14)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(88)
ve üzeri (103)
ve üzeri (111)
ve üzeri (111)
ve üzeri (112)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL