TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tatil Yemleri

için 121 sonuç bulundu.

Tatil Yemleri

Evde balık beslemek ve bir akvaryum sahibi olmak en az kedi köpek gibi sıcakkanlı hayvanları beslemek kadar sorumluluk isteyen bir iştir. Nasıl ki evden bir süreliğine uzaklaşmak zorunda kaldığınız zamanlarda kediniz ve köpeğiniz için yem sorununu hemen çözmek isterseniz, beslediğiniz balıklar için de balık yemi konusunda öyle davranmalısınız. Balık yemi çeşitleri açısından artık çok fazla seçeneğiniz bulunuyor. En güzeli ise siz tatile çıktığınızda akvaryumunuzda yaşayan balıkların aç kalmayacak olmasını bilmeniz. Tatil yemleri tam da bu ihtiyacınıza özel olarak üretilen balık yemi çeşitleri arasında yer alıyor. Balıklarının sağlığına, akvaryumunun bakımına özen gösteren akvaryum hobicileri için vazgeçilmez ürünler arasında yer alan tatil yemleri sayesinde gözünüz arkada kalmayacak desek yeridir.

Tatil Yemi Nedir?

Tatil Yemi Nedir?

Tatil yemleri balıklarınızın siz evde yokken aç kalmamaları için üretilen tabletlerden oluşan balık yemleri için kullanılan isimdir. Tatil yemleri tablet olarak ya da çubuk (stick) halinde satılabilir. Siz bir hafta sonu tatiline ya da bayram tatiline çıkmak üzereyken aklınızın balıklarınızda kalmaması için kullanmanız gereken balık yemleri işte bu tatil yemleridir.

Tatil Yemi Nasıl Kullanılır?

Tatil Yemi Nasıl Kullanılır?

n11.com mağazalarından satın aldığınız balıklar için tatil yemi çeşitlerinin üzerinde akvaryumunuzun su kapasitesine göre ve akvaryumunuzda beslediğiniz balık sayısına göre tatil yemleri nasıl kullanılır sorunuza yanıt bulacaksınız. Akvaryumunuzun hacmi ve balık sayısı için yeterli miktarda tatil yemi koyduğunuzda yaklaşık 9-10 günlük beslenmeyi garanti altına almış olursunuz. Balıklara tatil yemi nasıl verilir? Tatil yemi kullanımı için az sayıda balığınız varsa, tabletleri ya da stickleri daha küçük parçalara bölmeyi de tercih edebilirsiniz. Tatil yemi kullanımı her zaman için oldukça avantajlıdır ve akvaryumunuzu sağlıklı, temiz ve balıklarınızı tok tutmaya yarar.

Balıklar İçin Tatil Yemi Faydaları Nelerdir?

Balıklar İçin Tatil Yemi Faydaları Nelerdir?

Balıklar için tatil yemi satın alarak tatil yemi ihtiyacınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Balıklarınız sizin onlara verdiğiniz tatil yemleri sayesinde siz yokken de günlük olarak karşılamaları gereken besinlere ulaşabileceklerdir. Tatil yemleri balıklar tarafından kolay sindirilebilen balık yemleridir. Aynı zamanda, protein ve mineraller açısından zengindir. n11.com mağazalarında bulabileceğiniz tatil yemi markaları JBL, Sera, Tetra, Tropical ve diğer önde gelen markalardır. Balıklar için tatil yemi satın alırken hem kalite hem de ucuzluk arıyorsanız, doğru yerdesiniz. En uygun tatil yemi fiyatları için kategorimizdeki ürünlere göz atabilir, beğendiğiniz ürünü hızlıca sepetinize ekleyerek güvenli ve garantili alışverişin tadına varabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Ans (1)
(39)
JBL (24)
Quik (13)
Sera (18)
Tetra (8)
Tropical (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(21)
ve üzeri (27)
ve üzeri (28)
ve üzeri (28)
ve üzeri (31)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL