TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Cichlid Yemleri

için 2,385 sonuç bulundu.

Cichlid Yemleri

Evlerinizde ve iş yerlerinizde akvaryum bulundurmak ve içlerinde balık beslemek her zaman keyifli bir hobi olmuştur. Akvaryumda besleyebileceğiniz akvaryum balıkları arasında yer alan cichlid balıkları çoğu hobicinin gözde balıkları haline gelmiştir. Uzun zamandır akvaryumlarımızda yaşayan ve beslemesi ve uğraşması çok keyifli olan cichlid balıkları halk arasında aynı zamanda ciklet balıkları olarak da bilinir. Her balık türünün kendine has metabolizması ve yapısı olduğundan beslenme ihtiyaçları da değişiklik gösterecektir. Bu nedenle, cichlid balıkları da kendilerine özel olarak üretilen cichlid yemleri ile beslenmelidir.

Cichlid Balık Yemi

Cichlid Balık Yemi

Akvaryum balıkları için sağlık her daim temiz bir çevre ve iyi bir beslenmeden geçer. Eğer siz de akvaryumda beslediğiniz ciklet balık türleri için doğru balık yemleri arıyorsanız, kesinlikle en ideal yerdesiniz. Ciklet balık yemi ya da cichlid yemi olarak bilinen bu balık yemi çeşitleri ile ciklet balıklarınızın sağlığını gözetecek ve onlara sindirimi kolay balık yemi vermiş olacaksınız. Ciklet balığı bakımı için en önemli adımlardan biri olan doğru balık yemini seçme aşamasında dikkat etmeniz gereken en önemli adım satın alacağınız balık yeminin ciklet balıkları için özel olarak üretilmiş olmasıdır.

Ciklet Balığı Nasıl Beslenir?

Ciklet Balığı Nasıl Beslenir?

Ciklet balıkları için üretilen balık yemleri, hormonsuz ve antibakteriyel olma özelliklerini taşırlar. Böylece ciklet balığı hastalıkları büyük oranda engellenmiş olur. Cichlid yemi, granül yem, stick ya da pul yem şeklinde mağazalarımızın seçkin ürün yelpazesi arasında yer alır ve beğeninize sunulur. En çok tercih edilen balık yemi çeşitleri arasında yer alan granül yem çeşitleri içinden cichlid balık yemi olarak üretilmiş olan ürünlere kategorimiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Dilerseniz çeşitli gramajlarda paketler halinde, dilerseniz kova içinde alabileceğiniz cichlid yemleri yüksek kaliteli ürünlerdir. Ciklet balıkları tarafından kolay sindirilir, suda kolayca yumuşarlar.

Cichlid Yemleri Fiyatları

Cichlid Yemleri Fiyatları

Ciklet balık yemi aynı zamanda ciklet balıkları için daha renkli bir görünüm anlamına gelir. Doğru balık yemi ile ciklet balıkları her zamankinden daha renkli, daha canlı ve daha estetik görünür. Sitemiz üzerinden ulaşacağınız ürünler en kaliteli markaların ürünleridir. Ancak aynı zamanda en uygun ciklet balık yemi fiyatları için de sitemizi tercih edebilirsiniz. En iyi markaların bütçe dostu ciklet yemi fiyatları, Yunus ciklet yemi, Sera ciklet yemi, Tetra ciklet yemi gibi markaların cichlid yemleri ve ciklet yemi tavsiye edilen bütün markalar sitemizde yer almaktadır. Diğer balık yemleri için ise Balık Yemi kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Ahm (213)
Ahm Marin (39)
Amore (29)
Aqua Magic (14)
Artakua (136)
Atlantik (7)
beeztees (1)
Biolife (74)
Dainichi (164)
Dajana Pet (25)
Deep Fix (2)
(519)
JBL (137)
Kw Zone (3)
Lotus (51)
Omega One (3)
Organix (6)
Pet Garden (27)
Prodac (5)
Reeflowers (56)
Rotifish (120)
Sera (273)
Tetra (173)
Tropical (201)
Vitaking (3)
Vitalis (15)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Mama Türleri

Standart (229)
Yetişkin (107)
Konserve (15)
(5)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(396)
ve üzeri (469)
ve üzeri (493)
ve üzeri (499)
ve üzeri (513)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL