Akvaryum

için 4,793 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Akvaryum

Balık beslemek için ihtiyacınız olan birbirinden farklı modeldeki akvaryumlar kategorimizin geniş ürün yelpazesinde sizlere sunuluyor. Hem evinize ya da iş yerinize dekoratif bir hava kazandıracak hem de balıklarınızın yaşam standartını yükseltecek akvaryum modelleri, uygun fiyat seçenekleriyle kategorimizde balıkseverleri bekliyor.

Akvaryum Modelleri

Akvaryum Modelleri

Kategorimizde yer alan geniş ürün yelpazesi sayesinde dilediğiniz gibi bir akvaryuma sahip olmanız çok kolay. Kategorimizden ulaşabileceğiniz akvaryum modelleri arasında; tamamen cam akvaryumlar, bombeli tam kapaklı akvaryum modelleri, evinizin bir köşesinde direkt konumlandırabileceğiniz mobilyalı akvaryum modelleri, metal çerçeveli akvaryum modelleri ve daha pek çok model yer almaktadır. Hazır bir şekilde set halinde satılan mobilyalı akvaryumların yanı sıra dilerseniz kategorimizden temin edebileceğiniz akvaryum sehpası ile evinizdeki akvaryumu değerlendirebilir ya da yeni bir set oluşturabilirsiniz. Akvaryum sehpaları; akvaryumunuzun için yüksek bir alan imkanı yaratmanın yanı sıra balıklarınızla ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz malzemeleri de muhafaza etmenizi sağlar.

Akvaryum Kurulumu

Akvaryum Kurulumu

Balık beslemeye yeni başlayacak olanların bilmesi gereken en önemli hususlardan biri akvaryum kurulumudur. Zira balıklarınızı almadan önce akvaryumu kurup hazır hale getirmeniz gerekir. Bunun için ilk olarak akvaryumun içinde kullanmak istediğiniz akvaryum aksesuarlarını tozu ve kiri arınana kadar minimum 1 gece suda bekletmeniz gerekir. Böylece akvaryum suyunuz bulanıklaşmaz. Ardından boş akvaryum tankınıza temizlediğiniz bu aksesuarları yerleştirin. İlk olarak yerleştirdiğiniz çakıl taşlarının ardından akvaryumunuzu suyla doldurmaya başlayabilirsiniz. Bu suyun pH seviyeli içme suyu olmasını öneririz. Akvaryum suyunu yavaşça doldurup çakıl taşlarının kalkmasını engelledikten sonra sırada filtre sistemi montajı var. Akvaryum filtre sistemini yerleştirdikten sonra canlı bitkilerinizi de akvaryumunuza yerleştirebilirsiniz. Bir gün sonrasında da termometreyi takıp suyun sıcaklığını ayarlamanız gerekir. Tüm bu işlemlerin ardından akvaryumunuz balıklarınız için hazır durumdadır. İhtiyacınız olabilecek diğer akvaryum malzemelerine ilgili yazımızdan göz atabilirsiniz.

Akvaryum Balıkları Nelerdir?

Akvaryum Balıkları Nelerdir?

Balık besleyenler iyi bilir ki her balık akvaryumda beslemeye elverişli değildir. Bu yüzden eğer akvaryumda balık beslemek istiyorsanız; akvaryum balıklarını iyi tanımanız gerekir. Peki akvaryum balıkları nelerdir? En çok bilinen ve beslenen akvaryum balıkları; astronot balığı, cüce vatoz, benekli çöpçü balığı, cüce gurami, diskus, japon balığı, lepistes, zebra, inci gurami, neon tetra, kavgacı siyam balığı gibi balıklardır. Eğer ilk defa balık alacaksanız aldığınız balığın akvaryumda beslemeye elverişli bu balık türlerinden biri olmasına dikkat etmenizi öneririz. Ayrıca akvaryumunuz için balık alırken birbirleriyle kavga etmeyen aksine anlaşabilen balık türlerine yönelmelisiniz. Bunun yanı sıra akvaryumda balık beslerken düzenli olarak akvaryumunuzun bakımını ve temizliğini ihmal etmemeniz gerekir. Akvaryumunuz için gerekli olan filtre, bakım ve temizlik ürüne buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1st Choice (26)
8in1 (1)
A-Bone (1)
Adasel (1)
Advance (23)
Afp (3)
Agran (59)
Aim (1)
Amazon (2)
Andis (1)
Ankur (21)
Apex (2)
Aqua Deco (1)
AQUA-MACRO (14)
AQUADINE (1)
Aquael (3)
Aquanic (5)
Astro (4)
Atlantik (2)
Atlas (5)
Better (74)
Boyu (3)
CeDe (1)
Chicos (41)
Dibo (1)
(2459)
Dophin (187)
Egert (2)
Eheim (8)
EJET (9)
Elite (7)
Enjoy (1)
Eurogold (4)
Europet (2)
Fatih Pet (2)
Flip (3)
Fluval (50)
Genesis (1)
Hagen (5)
Hailea (4)
Haiyang (1)
Haqos (5)
Hopar (1)
HT Marin (6)
Iams (1)
İnter-zoo (33)
Inve (1)
Ista (62)
JBL (707)
Jebo (7)
Jeneca (2)
Jet (2)
Kampanya (1)
Karlie (19)
Kayapet (1)
KİNG (1)
Kw Zone (3)
Leecom (5)
Liya (3)
MACROAQUA (63)
Marina (64)
Meç (2)
Oscar (16)
Percell (2)
Pet Garden (44)
Philips (24)
Prodac (4)
PS (3)
Raff (1)
Red Sea (5)
Reef (1)
REGENT (5)
Resun (188)
Roxin (15)
Rs (13)
Sera (177)
Sicce (2)
Sista (1)
Smart (6)
Sobo (19)
Sun Sun (10)
Sunsun (22)
Sylvania (61)
Tetra (13)
Tommy (1)
Trixie (35)
Tungsty (1)
Venys (5)
Wowpaw (6)
Xinyou (14)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(223)
ve üzeri (305)
ve üzeri (342)
ve üzeri (347)
ve üzeri (363)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL