TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Canlı Yemler

için 293 sonuç bulundu.

Canlı Yemler

Akvaryum balıkları için arada sırada canlı yem ile beslenmek oldukça kuvvetlendirici ve gelişimlerine katkıda bulunan bir rutin olacaktır. Akvaryum balıkları için doğal beslenme olanağı olan canlı yemler, akvaryumda beslediğiniz balıkların türüne bağlı olmaksızın kullanabileceğiniz balık yemleri arasında yer alır. Canlı yem ile beslenen balıklarda gelişim hızı diğer yemlere göre müthiş bir fark yaratır. Canlı yem içeriği, doğal, organik ve tam da balıklarınızın doğal ortamda katkısız bir halde karşılaşacakları yem içeriğinin aynısıdır.

Canlı Balık Yeminin Faydaları

Canlı Balık Yeminin Faydaları

Canlı balık yemleri akvaryumculukta oldukça sık kullanılan yemlerdir ve balıkların sağlıklı, canlı ve güçlü olmalarında büyük katkıları vardır. Özellikle akvaryumunuzda yavru balıklar varsa, canlı balık yemleri onlar için kesinlikle besleyici olacaktır. Canlı balık yemi yiyen yavru balıklar daha hızlı büyür, gelişir ve renkleri güzelleşir. Özellikle kırmızı renkli balıkların renklerindeki inanılmaz değişime tanık olabilirsiniz. Bütün bu güzelleşme ve parlaklık canlı balık yemleri sayesinde gerçekleşir. Canlı balık yemi çeşitleri arasında en çok tercih edilen canlı yemler plankton ve artemia adlı canlılardır. Bu iki canlı yem de sitemizde bulunmaktadır.

Artemia Yem

Artemia Yem

Artemia, akvaryum balıkları için sıklıkla kullanılan canlı yemler arasında yer alır. Peki artemia nedir? Bir tür eklem bacaklı canlı olan artemia, tuzlu sularda, tuzlu göllerde ve tuzlalarda yaşar. Artemia yem olarak oldukça değerli bir besindir. Canlı balık yemi olarak kullanılması tesadüf değildir. Özellikle yavru akvaryum balıkları için belirgin faydaları vardır. N11.com mağazalarında bulabileceğiniz artemia yumurtası ve artemia çıkarma seti sayesinde siz de balıklarınız için doğru canlı balık yemlerini kullanabileceksiniz. Artemia aynı zamanda tuzlu akvayumda yaşayan omurgasızlar için de birebir bir canlı yem olarak kullanılır. Bir diğer adı tuzlu su kereviti olan artemia yem değeri ve besin içeriği açısından balıklarınız için bir nimet olacaktır. Mağazalarımızda satılan artemia yumurtası çeşitlerinde yumurtaların çatlama oranı çok yüksektir. Pişman olmayacağınız bir alışveriş yapmak için doğru adrestesiniz.

Plankton

Plankton

Dondurulmuş plankton ya da sıvı planktonlar da akvaryumunuzda canlı yem olarak kullanabileceğiniz balık yemleridir. JBL, Ocean Nutrition gibi önde gelen markaların plankton çeşitlerine kategorimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. n11.com mağazalarında beğeninize sunulan canlı balık yemi çeşitleri arasından size uygun olan canlı balık yemlerini seçerek hızlıca sepetinize ekleyebilirsiniz. En uygun canlı balık yemi fiyatları için kategorimiz size geniş bir yelpaze sunmaktadır. Diğer balık yemleri içinse buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Ada (1)
Artakua (4)
(183)
JBL (28)
Marina (1)
Mascot (2)
Meç (2)
Nutris (1)
Pet Garden (17)
Prodac (1)
Rotifish (40)
Sera (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Mama Türleri

Standart (23)
Konserve (7)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(47)
ve üzeri (58)
ve üzeri (59)
ve üzeri (60)
ve üzeri (63)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL