TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Japon Yemleri

için 863 sonuç bulundu.

Japon Yemleri

Hem akvaryumlarda hem de havuzlarda belki de en sıklıkla tercih edilen balıklar japon balıkları olagelmiştir. Japon balığı hem güzellikleri ile hem de kolay bakımı ile en sevilerek beslenen akvaryum balıklarından biridir. Japon balığı bakımı için dikkat etmeniz gereken en önemli nokta japon balığınızı nasıl besleyeceğinizdir. Pek çok japon balığı türleri hemen hemen aynı tip beslenmeye ihtiyaç duyacakları için aslında japon balığı yemleri her türden japon balığı için uygun olabilir. Ancak elbette japon balığı yemi seçerken doğru balık yemini seçtiğinizden emin olmalısınız. Kategorimizde bulunan japon balığı yemleri, japon balıklarınızın beslenme ihtiyacına uygun olarak üretilmiş balık yemleridir. Japon balığı yemleme şekli ve rutini doğru olduğunda balıklarınızın ne kadar canlı, sağlıklı ve hareketli olduklarını göreceksiniz.

Japon Balığı Ne Yer?

Japon Balığı Ne Yer?

Japon balığı ne yer sorusunun yanıtı aslında çok basit: her canlı gibi kendi fiziksel ihtiyaçlarına uygun olarak üretilmiş balık yemleri, yani japon balığı yemleri japon balıkları için en uygun balık yemleridir. Peki, japon balığı yemi nasıl olmalı? Japon balıkları için kolay sindirilebilir japon balığı yemleri uygundur. Özel sindirim fizyolojisine sahip olan japon balıkları için özel olarak üretilen granül yemler, çubuk yemler ve pul yemler ile yemleme yapabilirsiniz.

Japon Balığı Yemleri İçeriği

Japon Balığı Yemleri İçeriği

Japon balığı yemleri içerik olarak karbonhidrat yönünden zengin olmalıdır. Japon balıkları karbonhidrat ağırlıklı beslenmedikleri takdirde gitgide sağlıksız bir görünüme bürünecek ve ömürleri oldukça kısalacaktır. Dolayısıyla sıradan balık yemleri asla japon balığı yemleri ile kıyaslanamaz. Peki ya japon balığı yemi ne kadar verilir? Günde iki defa, sabah ve akşam olmak üzere japon balığı yemleme vakitlerini ayarlayabilirsiniz. Doğru içerikli japon balığı yemi ve rutin yemleme ile balıklarınız sağlıklı olacaktır.

Çubuk Yemler, Granül Yemler ve Pul Yemler

Çubuk Yemler, Granül Yemler ve Pul Yemler

İster akvaryumda ister havuzda yaşıyor olsun, japon balıkları için uygun olan bir diğer japon balığı yemi de çubuk yem çeşitleridir. Çeşitli gramajlarda satılan çubuk yemler, japon balıkları için çok tercih edilen balık yemleri arasında yer alır. Japon balığı yemleri arasında tercih edebileceğiniz granül yemlere ise mağazalarımızdan ulaşabilir, yeşil ya da kırmızı yem satın alabilirsiniz. Pul yemler de japon balığı besleyenlerin japon balığı yemi olarak kullandığı ürünlerdir. Japon balıkları için özel güçlendirilmiş pul yemlere kategorimizden ulaşabilirsiniz. En uygun japon balığı yemi fiyatları için doğru yerdesiniz! Sera, Tetra, JBL gibi markaların japon balığı yemleri için kategorimizi incelemeniz yeterli!

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Ahm (99)
Ahm Marin (22)
Amore (2)
Aquablue (1)
AQUADINE (2)
Artakua (30)
Atlantik (1)
(271)
Eheim (2)
Ekol (5)
Fatih Pet (1)
HEMYEM (1)
Hikari (2)
JBL (67)
Lotus (11)
Moser (2)
Omega One (4)
Pet Garden (25)
Reeflowers (22)
Rotifish (15)
Royalist (13)
Sera (156)
Söll (4)
Tetra (60)
Tropical (20)
Vitalis (9)
Çimen (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Mama Türleri

Standart (129)
Yetişkin (21)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(145)
ve üzeri (173)
ve üzeri (181)
ve üzeri (183)
ve üzeri (188)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL