Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Bisiklet & Scooter

için 5 sonuç bulundu.

KTM Bisiklet

Bisiklet, uzun yıllardır en çok kullanılan ulaşım araçlarından biridir. Her ne kadar özel otomobiller ya da başka ulaşım araçları gittikçe gelişerek ulaşım araçları bakımından çeşitlilik sağlanmış olsa da bisiklet rahat kullanımı sayesinde modasını hiçbir zaman yitirmemektedir. Bisiklet kullanımı, özellikle yoğun trafik olduğu zamanlarda adeta bir kolaylıktır ve her zaman talep görmeye devam etmektedir. Bisiklet aynı zamanda çevre dostu bir ulaşım aracıdır, doğayı kirletmeksizin fonksiyonlarını yerine getirmektedir. Diğer ulaşım araçlarından farklı olarak bisiklet, kolay ulaşılabilir bir araçtır. Bisiklet çeşitli amaçlarla kullanılabilmektedir. Bisiklet, bazı insanlar için keyifli bir günde anın tadını çıkarmak için aktivite yapmanın bir unsuru iken, bazı insanlar için ise iş yerlerine veya okullarına gidip gelirken kullandığı günlük bir ulaşım aracıdır. Kimileri dağları, yolları, uzak mesafeleri bisikletleriyle aşarak yeni keşiflere doğru sürüş yaparken, kimileri de arkadaşlarıyla sokaklarında tur atmayı tercih etmektedir. Büyük küçük fark etmeden herkese hitap eden bir araç olan bisikletin kaliteli olması oldukça önem arz etmektedir. Bu nedenle nereden alınması gerektiği hususuna özellikle dikkat edilmelidir. KTM, köklü altyapısı ile tüketicilerin gereksinimleri ve kullanım amaçlarına göre birbirlerinden farklı yüksek kaliteli bisiklet modelleri üretmektedir. KTM bisiklet, kullanım amaçları, lastik kalınlığı ve daha farklı birçok özelliği dikkate alarak çeşitli fonksiyonlara sahip olarak üretilmektedir. KTM bisiklet modelleri oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Örneğin dağ gibi yüksek yerlerde bisiklet sürmeyi planlıyorsanız, bu sürüşler için ideal ve özel donanımlı olarak üretilen KTM dağ bisikleti size uygun olacaktır. Bisiklet, turnuvalarda, yarışlarda kullanılacaksa sürat yapma kapasitesi olan KTM yarış bisikleti tercih edilmelidir. KTM, bisikletin kullanım amacını, ölçülerini ve diğer gerekli unsurları da dikkate alınarak yüksek kalitede üretim yapmakta ve uzun yıllar kullanılabilmektedir. Ayrıca KTM, bir bisikleti en verimli şekilde kullanmaya yarayan aksesuarlar bakımından da oldukça kaliteli ürünlere sahiptir. Kullanım amacınıza uygun nitelikte yüksek kaliteli ürünler bulabileceğiniz KTM bisiklet çeşitleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

KTM Bisiklet Özellikleri

KTM Bisiklet Özellikleri

KTM bisiklet kullanım amacına göre birbirinden farklı özelliklere sahiptir ve bisiklet seçiminde ayrı ayrı bu özelliklere dikkat etmek oldukça önem arz etmektedir. Her bir çeşitteki ürün vites gücü ve kadro boyu açısından değişik tarzda özellikler barındırmaktadır. Bu özelliklere bakmadan önce, bisikletin hangi amaçla kullanılacağına karar verilmelidir. Çünkü kullanım alanına göre dağ, şehir, tur, katlanabilir bisiklet gibi birbirinden farklı bisiklet türleri vardır. Kullanılmak istenilen alana uygun olarak doğru bir seçim yapmak gerekir ki alınan ürün kullanışlı ve uzun ömürlü olsun. KTM bisiklet modelleri oldukça geniştir ve her türlü isteğiniz ve ihtiyacınıza cevap verebilecek niteliktedir. Kullanım amacına karar verildikten sonra kadro boyu ölçme hususu gündeme gelmektedir. Kadro boyu, bisikletteki dişlinin merkezinden itibaren sele kelepçesinin bağlandığı boruya doğru uzanan kısmıdır. Bu kısmın size uygun olması üründen memnun kalmak adına çok dikkat edilmesi gereken bir husustur. Kadro boyu uygunluğu deneyerek rahatlıkla anlaşılabilir. Ayrıca boy uzunluğunuz ve bacak içi ölçünüzün oranlanmasıyla da doğru bir şekilde anlaşılabilir. KTM bisiklet modelleri kadro boyu hususunda da isteğiniz ve ihtiyacınıza uyum sağlayacak şekilde üretilmektedir. Bir diğer önemli mesele, bisikletteki vites gücüdür. Doğru vites kullanımı verimliliğin sağlanması için oldukça önemlidir. Örneğin vites geçişlerinde ve yokuş çıkarken vitese fazla güç uygulanmamalıdır ki bisikletten yüksek fayda elde edilebilsin. Vites kullanımında seçilen bisikletin türü bu nedenle etkilidir. Bisikletin özellikleri arasında fren de göz ardı edilmemesi gereken önemli hususlardan birini oluşturmaktadır. Fren unsuru tıpkı diğer ulaşım araçlarında olduğu gibi bisikletlerde de hem güvenliğin sağlanmasında hem de performansın artmasında dikkat edilmesi gereken bir özelliktir. Bisikletin lastiğinin güçlü olması da KTM bisiklet özellikleri arasında yer alan sürüş güvenliğinin ve veriminin sağlanması için çok önemlidir. KTM, lastikleri kaliteli ve her türlü darbeye karşı sağlam olacak şekilde üretmektedir. Böylece yolculuk esnasında karşınıza çıkabilecek beklenmedik darbelerden dayanıklı lastikler sayesinde korunabileceksiniz ve sürüş keyfiniz yarıda kalmayacaktır.

KTM Bisiklet Aksesuarları

KTM Bisiklet Aksesuarları

KTM bisiklet, ömür boyu kullanılmaya yönelik üretilmiştir ve bunun yanında müşteri memnuniyetine en iyi şekilde ulaşmayı amaçlamaktadır. Bir bisiklet, aksesuarlarıyla beraber bir bütün haline dönüşüp yüksek performans gösterir. Bu doğrultuda, KTM bisiklet aksesuarları en yüksek kalite ve performansta tasarlanmaktadır. Bu aksesuarlar her türlü istek ve ihtiyacınıza hızlı ve sorunsuz bir şekilde yanıt verecek niteliktedir. Bisiklet aksesuarlarının sürüşten önce eksiksiz bir şekilde bir arada bulunması, özellikle can güvenliği açısından oldukça önem arz etmektedir. Kullanıcının sağlığı ve aynı zamanda problemsiz bir şekilde sürüş yapılabilmesi için bisiklet aksesuarları da mümkün oldukça eksiksiz olacak şekilde temin edilmelidir. Bu aksesuarlara örnek olarak su matarası verilebilir. Bu aparatın muhakkak alınması ve her sürüşte bisiklette bulunması gerekmektedir. Bir başka önemli aksesuar olarak aydınlatmalardan bahsedilmelidir. Hem ön hem arka aydınlatmalarınızın sağlam olduğundan emin olmalısınız. Aydınlatmalar özellikle hava karardıktan sonra yapılan sürüşler için güvenlik açısından oldukça önemlidir. Güvenlik için ayrıca zil bulundurulması zaruridir. Adeta bir otomobilde kornanın zorunlu olarak yer alması gerekliliğinde olduğu gibi. Bisikletin park edilmesi durumunda herhangi bir sorunla karşılaşmamak için kilit aparatlarının da sağlam olduğundan emin olunmalıdır. Ayrıca özellikle uzun yollar için her ihtimale karşı lastik pompası bulundurulmalıdır. Zaruri aksesuarların taşınması için ek olarak bagaj taşıma aparatı da bulundurulmalıdır. Her türlü hava koşullarına karşı dayanıklı olunması için çamurlukların da temin edilmesi gereklidir. Günümüzde harita kullanımının çok yaygın olması ve özellikle uzun rotalar yollar için daha da gerekli hale gelmesi nedeniyle bir telefon tutucu da bisiklette yer almalıdır. Böylece hem konumunuzu hem de gideceğiniz güzergahı kolaylıkla takip edebilirsiniz. Telefonunuza ihtiyaç duyduğunuz her an tutucu sayesinde dikkatiniz dağılmadan işlerinizi halledebilirsiniz. Göz ardı edilmemesi gereken bir diğer aksesuar ayaklıklardır. Ayaklıkların sağlam olması bisikletin verimliği bakımından önem arz etmektedir. KTM aksesuarları bisikletinizdeki eksik aksesuarları gidermek için en yüksek kalitededir ve her KTM bisiklet modelleri için uyumludur.

KTM Bisiklet Modelleri

KTM Bisiklet Modelleri

Bisiklet sade bir ulaşım aracı olmanın çok daha ötesine giderek kullanım amaçlarına göre dağ, şehir, yol bisikletleri, katlanabilir bisikletler gibi kategorilere ayrılmaktadır. KTM bu kategoriler içerisinde oldukça zengin bir yelpazeye sahiptir. Örneğin, KTM dağ bisikleti, dağ ve arazi yollarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Karşılaşılabilecek herhangi bir darbeye karşı dayanıklı olarak üretilen bu bisiklet çeşidi, kalın ve dişli lastikleriyle oldukça sağlam ve kaliteli bir bisiklet türü olarak sunulmaktadır. Teker boyutları 27.5" olmaktadır ve ağırlıkları genellikle 12-18 kg arasındadır. Bu çeşitteki bisikletlerden tam verim elde edebilmek için üretilme amacına uygun olan yerlerde kullanılması çok önemlidir. Dağ bisikletleri şehir bisikletlerinden farklı özelliklere sahip olarak üretilmektedir. KTM şehir bisikleti, adından da anlaşılacağı üzere şehir içlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu nedenle lastikleri daha ince yapıdadır. Şehir bisikletleri tur bisikleti olarak da adlandırılmaktadır. Tekerlekleri 28" boyutunda olup ağırlıkları genellikle 10-15 kg arasındadır. Bu nedenle yokuşlu arazilerde sürümü kolaydır. Eğer bisikleti darbesiz bir alanda kullanmayı amaçlıyorsanız kalın yapıdaki zorluklara dayanıklı dağ bisikletleri yerine şehir bisikletleri gibi ince yapılı bisiklet yerine seçmelisiniz. Böylece bisiklet hem yüksek performanslı hem de uzun ömürlü olacaktır. Bunlardan farklı olarak, KTM yarış bisikleti, özellikle hız tutkunlarının çok seveceği bir bisiklet çeşididir. Yarış bisikletleri aynı zamanda yol bisikleti olarak adlandırılır. Bu türdeki bisikletler özel ölçüleri ve lastik kalınlıkları sayesinde yüksek hızlara çıkılabilmeyi mümkün kılmaktadır. Ağırlıklarını altı-dokuz kilo arasında olması idealdir. Yarış bisikletleri sağlam kadroludur ve hem fren hem de vites aynı kollar üzerinden kullanılabilmektedir. Dikkat edilmesi gerekir ki bu üründe konfor ve rahat sürüşün yanı sıra sürat yapabilme kapasitesi ön plandadır. Bu nedenle özellikle hızlı sürüş yapmak isteyen kullanıcılar bu ürünü tercih edebilir. Bisiklet çeşitleri burada sayılanlarla sınırlı olmayıp değişik türlerde bisikletler bulunmaktadır. Ürünler arasında karşılaştırma yapmak ve ihtiyacınız ya da kullanım amacınıza en uygun KTM ürünlerini bulmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

KTM Elektrikli Bisiklet

KTM Elektrikli Bisiklet

Bisikletler artık düz, basit ve yaygın olmayan bir ulaşım aracı değildir. Teknolojinin her alanda olduğu gibi bisiklete de etkisi olmuştur. Son zamanlarda oldukça yaygınlaşan ve bisiklet sektöründe teknolojinin bir yansıması niteliğinde olan elektrikli bisikletler, klasik tarzda bir bisikleti sürmekte zorluk yaşayan bir kişinin bile rahatlıkla kullanacağı bir bisikleti çeşidi olarak tüketicinin beğenisine sunulmaktadır. Elektrikli bisikletin en büyük faydalarından ve en çok tercih edilmesinin nedenlerinden başlıca olanı, eğimli yolları kolaylıkla, herhangi bir güce gerek kalmaksızın çıkabilmeyi sağlamasıdır. Bisiklet sektöründeki bu teknolojik gelişim, KTM tarafından en verimli şekilde kullanılmaktadır. KTM elektrikli bisiklet sayesinde kaliteli ve yüksek performans ile kullanıcıya en iyi şekilde ulaşmaktadır. Artık bisiklet tutkunlarının eğimli bir yol gördüklerinde bu elektrikli bisiklet sayesinde rotalarını değiştirmelerine gerek kalmayacaktır. Çünkü elektrikli bisiklet fiziki güç kullanmanıza gerek kalmaksızın eğimli yollarda sanki düz bir yolda sürüş yapıyormuş konforunu vermektedir. Özellikle ileri yaşlardaki bisiklet sürücüleri için oldukça kullanışlı bir üründür ve son yıllarda olan talep daha da artmıştır. Ayrıca uzun yollar için de en ideal bisiklet çeşitlerinden birini oluşturmaktadır. Rotanız ne kadar uzun olursa olsun, karşınıza hangi zorluklar çıkarsa çıksın, bu türdeki bisiklet sayesinde sürüşünüze kaldığınız yerden devam etmeniz mümkün hale gelmektedir. Bir başka duruma örnek olarak, yolunuz trafiğe denk geldiyse elektrikli bisikletiniz sayesinde rotanızı rahatlıkla değiştirmeniz de mümkün. Bu bisikletin şarj dayanıklılığı ve yüksek motor gücüyle günlük ulaşım ihtiyacının giderilmesinde bisikleti olduğundan daha da elverişli bir hale getirmektedir. Günlük altı ila sekiz saat arası şarj etmek uzun süreli kullanım için yeterli olacaktır. Bu bisikletin sürüş kolaylığı sağlamasının yanında bir diğer faydası doğa için de uygun nitelikte olmasıdır. KTM bisiklet çeşitleri arasında yer alan ve yine çevre dostu bu ürünü geniş bir yelpazede ve birbirinden farklı renk seçeneklerini bünyesinde barındırmaktadır. Ayrıca lastik, kadro boyu ölçüsü gibi özellikleri de en yüksek kalitede içermektedir.

KTM Denge Bisikleti

KTM Denge Bisikleti

Gittikçe daha da çeşitlenen ve geliştirilen bisiklet serileri ve kullanım alanları, ihtiyaç ve isteğe göre hem profesyonel hem de amatör kullanıma uygun olarak üretilmektedir. Yukarıda bahsedilen ürünlerin çoğu genç, orta ve ileri yaştaki bisiklet tutkunlarına hitap etmekte iken, KTM çocukları da düşünerek gelişimlerine katkı sağlamak adına denge bisikleti üretmektedir. KTM bisiklet birbirinden farklı renk seçenekleri ve dış görünüşünün etkisiyle çocuklar için dikkat çekici olmaktadır. KTM denge bisikleti, 2 yaş üstü çocuklar için kolay ayarlanabilir oturma başlığı sayesinde bisiklet sürerken en önemli unsurlardan biri olan dengeyi kurmaya yardımcı olmaktadır. Böylece bu ürün hem bisiklet sürmeyi çocuğa daha küçük yaşlardan itibaren sevdirmekte hem de denge gerektiren diğer bütün aktivite ve spor hareketleri için adeta bir ön hazırlık niteliğinde işlev görmektedir. Ayrıca, denge kurabilme yetisinin kazanılması, beyin fonksiyonlarını da geliştirdiğinden, çocuğun zihinsel gelişiminin artmasına ve yeni yetenekler elde etmesine fayda sağlamaktadır. Özellikle son yıllarda teknolojik aletlerin kullanımının çok küçük yaşlara düşmesi ve çocukların bu aletlere neredeyse bağımlı hale geldiği günümüz dünyasında, denge bisikletinin üretilmesi çocuklar için yeni bir hobi olacak ve sosyal ilişkileri kurmaları yönünde adeta bir araç olarak işlev gösterecektir. Çocuklar özellikle yalnız başlarına değil de aynı yaş grubundan başka çocuklarla bu bisikletleri sürerek hem denge kurma becerileri yönünden hem de sosyal yönden gelişmiş olacaklardır. Bu nedenle kaliteli ve sağlam denge bisikleti seçimi yapmak çok önemlidir. Bu bisikletler, bahsedilen amaçlara uygun olarak işlevler içermenin yanı sıra çocukların duruşlarına da fayda sağlamaktadır. Dengeyi nasıl kuracağını öğreterek sırt ve boyun duruşlarını da geliştirmeye yararlı olmaktadır. KTM bu gibi işlevleri denge bisikletinde kaliteli parçalar kullanarak en başarılı şekilde sağlamaktadır. Bu bisikletler aynı zamanda sağlık koşullarına uygun olarak üretilip, uzun ömürlü ve güvenilirdir.

Bisiklet Sürüşü için Tavsiyeler

Bisiklet Sürüşü için Tavsiyeler

KTM bisiklet modelleri arasında kullanım amacına uygun ürün ve aksesuarları seçildikten sonra dikkat edilmesi gereken bir diğer husus sürüşün hangi şartlar altında yapılması gerekliliğidir. Sürüş zamanı için sabah vakitlerinin tercih edilmesi hem güvenlik hem görünürlük bakımından daha uygun olacaktır. Sürüş öncesi kesinlikle güzel ve yeterli bir uyku uyunmalıdır. Dalgın bir şekilde bisiklete binmek can güvenliği açısından tehlikelere yol açabilmektedir. Yolculuğa çıkmadan önce hava durumu muhakkak kontrol edilmelidir. Zaruri olmadıkça kötü havalarda sürüş yapılmamalı; yapılması durumunda yağmurluk giymek gibi önlemler alınmalıdır. Bisiklet sürerken, dikkatli olunmalı ve odak noktası kaybedilmemelidir. Bisiklet enerji gerektiren bir ulaşım aracı olduğu için, çok aç veya tok bir şekilde sürüşe başlanılmamalıdır. Bisikletle yola çıkmadan önce, hava durumu nasıl olursa olsun, kesinlikle kask vb. koruyucu ekipmanlar takılmalı ve koruyucu giysiler giyilmelidir. Çok bunaltıcı, kalın veya çok ince kıyafetlerden kaçınılmalıdır. Bisikletin herhangi bir yerine takılmayacak düz kıyafetler tercih edilmelidir. Özellikle gece sürüşü yapılacaksa parlak kıyafetler giymeye özen gösterilmelidir. Ayakkabının rahat ve uygun olması da çok önemlidir. Zil ve aydınlatma gibi aksesuarlar sürüş öncesinde kontrol edilmelidir. Özellikle akşam yola çıkıldıysa aydınlatmalar muhakkak yanıyor durumda olmalıdır. Lastiğin durumuna özellikle dikkatli bir şekilde bakılması gerekmektedir. Mümkün oldukça darbelere dayanıklı lastikler tercih edilmelidir. Uzun sürüş yapılacaksa, bisiklette bagaj taşımada mutlaka beslenme ve sıvı ihtiyacını karşılayacak ürünler bulunmalıdır. Ayrıca meydana gelebilecek herhangi bir acil durum için lastik pompası da taşınmalıdır. Rota önceden belirlenip bisikletin türüne uygun olacak yollardan gidilmelidir. Tur halinde çıkılan yolculuklarda sürücülerin birbirlerini takip etmesi önemlidir. Yolculuk esnasında her zaman bisikletler için ayrılan yolu takip etmek gerekir. Eğer böyle bir yol olmayan yerlere denk gelindiyse güvenlik adına çok dikkat edilmelidir. Yüksek performans sağlayan KTM bisikletleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Ktm
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

19 (554)
3T (388)
A'ME (160)
Acr Ciciko (15)
Action (70)
Activa (35)
Adidas (9)
Aim (59)
Airwheel (11)
Alex (8)
Alex Rims (17)
ALEXRIMS (15)
Alhonga (30)
Alligator (17)
Almost (7)
Altis (34)
Amigo (8)
Amoeba (30)
And1 (6)
Anlaş (280)
Arbike (55)
Ares (5)
Arnica (19)
Arora (12)
Arrow (6)
Arzu (400)
Asm (206)
ASSIZE (46)
ATL (5)
Avid (138)
Baradine (327)
Belderia (104)
Bell (69)
BETO (692)
Bianchi (393)
BIKE HAND (60)
Bikeman (14)
Biologic (51)
Bisan (298)
Blackburn (36)
BMXTR (6)
BNB RACK (13)
BOBIKE (5)
Bontrager (332)
BRAKCO (101)
Brompton (66)
Brooks (278)
BS (41)
BSD (108)
Bsoul (12)
Btwin (18)
BUZZ RACK (21)
BV Sport (5)
Carelle (1309)
Carraro (459)
CARRARO (22)
Carrera (6)
Cat Eye (14)
Cateye (6)
cbtx (6)
Ciciko (6)
Citycoco (8)
Cole (32)
Colle (12)
Compass (36)
Corelli (283)
CRATONI (51)
Crops (11)
CST (631)
Cube (20)
Cycleops (8)
Cyclone (8)
CYT (24)
D-Light (29)
Daafu (46)
Dae do (11)
Dahon (205)
DC (5)
DELI (8)
Diadora (9)
(26803)
Dry Case (7)
DT Swiss (346)
Duro (22)
Dynamic (8)
Easton (20)
ECHOWELL (19)
Electra (34)
Elite (247)
Erseplus (29)
Eska (19)
Everlast (10)
EVOC (18)
Evolite (8)
Factor (5)
Falcon (83)
FELT (5)
First (20)
Fix it (10)
Fizik (153)
Fonte (103)
FORMULA X (12)
Fox (20)
FSA (32)
FULCRUM (13)
Fuse (5)
Gaerne (7)
Garmin (61)
Geotech (27)
Geroni (14)
Ghost (26)
Giant (351)
Giro (250)
Giyo (139)
Globber (7)
Gomax (10)
GreenLine (6)
GRL (23)
Guee (10)
Hayes (6)
HTP Design (29)
İbera (7)
Ilumenox (6)
IMOK (6)
İnfini (9)
Inokim (6)
ISM (8)
Jagwire (164)
Jing Yi (177)
Kali (7)
KASK (96)
Kawasaki (5)
KED (7)
Kenda (41)
Kinetic (5)
Kinetix (8)
Kldoro (25)
KMC (61)
KNOG (29)
Konnix (64)
KOO (14)
Kron (289)
KRON (68)
Kross (5)
Ktm (5)
Kuba (6)
Lapierre (10)
Lazer (87)
Lezyne (8)
LIMAR (19)
Look (67)
M-WAVE (6)
Magellan (14)
MAGURA (6)
Marin (6)
MASSLOAD (7)
MAVIC (180)
Maxumo (11)
Maxxis (147)
Meghna (54)
Meilan (12)
MERIDA (88)
Merida (14)
Michelin (303)
Micro (11)
Mio (6)
Mito (13)
Mondial (89)
Monero (501)
Moon (74)
Mosso (123)
Motorex (87)
Muc-Off (14)
Neco (118)
New Looxs (17)
Nite Ize (6)
Nitro (9)
Novatec (16)
NOVATECH (8)
NSK (11)
Oakley (42)
Oem (468)
Onguard (81)
Oscar (16)
OXC (48)
PANARACER (54)
Panda (11)
PANDA (7)
PARK TOOL (57)
Peak (22)
Peugeot (109)
Pilsan (6)
Plus (340)
Poc (49)
Polar (70)
Polisport (302)
Premium (6)
PRO (519)
PROCYCLE (161)
PROLOGO (20)
PRORIDE (39)
QU-AX (13)
RACE FACE (40)
Race One (76)
Rassine (25)
Razor (8)
Red Sun (6)
Ritchey (68)
Rks (49)
ROCK SHOX (350)
ROSWHEEL (24)
Rotor (6)
RST (36)
Rubena (204)
S-SHINE (78)
S-Sun (11)
Salcano (139)
SANTINI (410)
Satori (18)
SCHWALBE (559)
SCICON (10)
Scott (93)
Sedona (353)
SEDONA (22)
SELLE ITALIA (128)
Selle Royal (112)
Shimano (5630)
Shimano Aim (117)
SHUNFENG (137)
Sidi (233)
Sigma (155)
SKYHAWK (6)
Skyjet (5)
Soho (166)
Soultech (6)
Spanninga (17)
Sportive (11)
Sportourer (15)
SRAM (986)
SUN RINGLE (16)
SUNTOUR (63)
SUPACAZ (12)
Super B (183)
SUPERB (59)
Suzico (12)
Sway (28)
Sway Snap (5)
T-One (33)
Tacx (8)
Tec (44)
TEKTRO (23)
Tern (22)
THUMBSUP (111)
Token (35)
TommyBike (18)
Tonyon (11)
Topeak (256)
Tranzx (36)
Trazano (9)
Trek (7)
Trelock (29)
Trendbike (10)
TRP (7)
TRUVATIV (16)
Tufo (26)
Tunca (21)
Umut (23)
Vaude (36)
VELO (71)
Velosock (10)
VELOTOZE (15)
Vertech (30)
Vittoria (171)
Voit (7)
Volta (10)
Vona (404)
WELLGO (50)
Whistle (6)
Würth (17)
XERAMA (17)
Xiaomi (264)
XLC (945)
Xrider (84)
YBN (44)
Yuki (52)
Zefal (873)
ZIPP (217)
Zixtro (18)
Zoom (37)
Ümit (365)
ÜMİT (38)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL