Filtreleri Temizle
Marka
Falcon

Kategoriler

Marka

Pro
XLC
CST
Asn
Xlc
Asm
Mtb
PRO
FSA
3T
Cst
OXC
IRC
Knt
19
Tec
Fsa
Rks
Dsi
Bmx
Oem
Ybn
ASN
GRL
Oxc
Kmc
YBN
Aim
DT
Fox
KMC
Koo
Yws
KNT
Umt
CYT
Xcp
Başka bir kelime deneyin

Vites

Başka bir kelime deneyin

Jant Çapı

Başka bir kelime deneyin

Kadro Tipi

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Kadro Boyu

Başka bir kelime deneyin

Fren Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Bisiklet & Scooter

için 42 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Falcon Bisiklet & Scooter

Bisiklet, asırlardır kişilerin ulaşım için kullandığı bir araç olarak hayatınızda yer almaktadır. Günümüzde ulaşımın yanına spor ve hobi olarak da bisiklet çok fazla tercih edilmektedir. Falcon bisiklet modelleri en yaygın olan çeşitlerden çoğunu bünyesinde barındırmaktadır. Bunların dışında yeni bir yeri gezmek için de en ideal seçenek bisiklet olarak görülmektedir. Bisiklet ile seyahat sırasında daha fazla şehrin, insanların arasına karışmanız ve o şehri daha iyi hissetmeniz mümkündür. Falcon bisiklet seçenekleri arasında yer alan şehir bisikletleri bu tür düşünceler için üretilmektedir. Şehir bisikletleri dışında gezi, dağ, çift amortisörlü ve çocuk gibi birçok kategori bulunmaktadır. Falcon bisiklet kullananlar bütün bisiklet kategorileri için memnuniyetlerini ve mutluluklarını olumlu geri dönüşleri ile belirtmiştir.

Falcon Bisiklet Modelleri ile Şehri Hissedin

Falcon Bisiklet Modelleri ile Şehri Hissedin

Falcon’un bisiklet modelleri ile ulaşım ihtiyacınızı karşılayabilir, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. En fazla tercih edilen modellerden biri; şehirde kullanmak için üretilen ve şehir bisikletleri kategorisinde yer alan pembe renkli tasarımlardır. Bu bisikletlerin jantları alüminyumdur ve 26x1 lastik boyutundadır. Çamurluk, sepet, LED ön far ve zincir muhafaza özellikleri ile oldukça kullanışlı bir modeldir. 21 viteslidir ve bu modelin pembe dışında beyaz rengi de mevcuttur.Falcon bisiklet kullananlar bu bisiklet modeli için olumlu geri dönüşlerini belirtmişlerdir. Şehir içi kullanıma uygun olarak tasarlanan bu bisiklet modeli; olağanüstü fren sistemi ile ani duruşlarda çok başarılıdır. Aynı zamanda kasisler ve kaldırımlar için oldukça konforlu ve uygundur. Yine Falcon bisiklet kullanıcı yorumları başlıklarını incelediğinizde, bu bisiklet için yazılan yorumlarda oldukça konforlu bir şekilde şehre uyum sağladıklarına şahit olabilirsiniz. Şehir içinde kullanmanız için üretilen bu bisikletler genellikle Falcon bisiklet 26 jant özelliğine sahiptir. Bu bisikletler bagaj ve sepet özelliklerine sahip olması şehir içinde dolaşırken oldukça kullanışlıdır. Falcon markası; ürettiği bisikletler ile istediğiniz zeminde dilediğiniz özgürlükle bisiklet kullanmanızı ve bu sürüş deneyiminizi maksimum düzeye çıkarmanızı sağlamaktadır. Şehir bisikletlerinin başka bir alternatifi de gezi bisikletleridir. Bu bisiklet modelleri de asfalt yol için oldukça uygundur. Genellikle 24 ve 26 jant özelliğine sahiplerdir. En fazla tercih edilen gezi bisikletlerinden biri; siyah bir bisiklettir ve üzerinde yeşil renkli marka yazısına yer verilmiştir. 21 vitesli olup, alüminyum janta sahiptir ve 24x1 lastik boyutu mevcuttur. İstenildiği takdirde ekstradan bagaj ve sepet gibi özellikleri bisiklete dahil edebilmeniz mümkündür. Falcon markası; renkli tasarımları ile de sürüş deneyiminizi daha eğlenceli hale getirir. Falcon bisiklet nasıl sürüşten keyif alıyorsanız o şekilde sürmeniz için kategorilerine birden fazla model koymuştur. Bisikletinizi kullanmak istediğiniz alana, mevsime ve sürüş zevkinize göre sizler de Falcon markasının ürettiği birinci sınıf kaliteli bisikletlerin sahibi olabilir, ayrıntılı model ve fiyat bilgisi için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Falcon Bisiklet Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Falcon Bisiklet Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Falcon markası bisikletlerini beş ayrı kategori şeklinde pazara sunmaktadır. Bu kategoriler arasından bisikletinizi kullanacağınız şekle ve alana göre seçebilirsiniz. Eğer bisiklet kullandığınız alanlar engebeli, dağlık, toprak yol ise Falcon bisiklet modelleri arasından dağ bisikleti kategorisine göz atmanız gerekmektedir. En fazla tercih edilen dağ bisikleti modellerinden biri siyah renge sahiptir ve yazı detayları kırmızı ve beyaz ile zenginleştirilmiştir. Bu bisiklet modelinin jantları çift kat alüminyumdur, yani özel örüm jant teli özelliğine sahiptir. 26x2.25 lastik ölçüsü mevcuttur. 21 viteslidir. Falcon bisiklet kullananlar bu model hakkında oldukça olumlu geri dönüşlerde bulunmuşlardır. Özellikle dağ bisikleti sporu ile ilgilenenler; bu bisiklet modelinin ne kadar iyi bir zemin tutuşuna sahip olduğunu, tekerleklerinin de patlamaya oldukça dayanıklı olduğunu belirtmiştir. Bu bisiklet modeli, toprak yol, patika ve arazilerde oldukça kullanışlı ve konforlu bir sürüş deneyimi yaşatmaktadır. Bunların dışında kalan kategorideki bisikletler ise çift amortisörlü bisikletlerdir. Bunlar daha zor şartlar için, tepe ve bayır gibi zeminler için özel olarak üretilmişlerdir. Çukura girdiğinizde sallanmamanızı, yolu sıkı bir şekilde kavramanızı sağlayan bu bisikletler, diğer modellere göre daha ağırdır. Bir kaldırımdan bile olsa, çift amortisörlü bisiklet sayesinde yumuşak bir iniş yapmanız mümkündür. Çift amortisörlü modellerde en fazla tercih edilen renk beyazıdr. Yazıları ise siyah ve yeşil detaylıdır. Bu Falcon bisiklet 26 jant özelliğine sahiptir. Aynı zamanda jantları çift kat alüminyumdur ve 21 tane vitesi vardır. Bu bisiklet modelinin beyaz dışında başka renk alternatifleri de bulunmaktadır. Falcon bisiklet fiyatları istediğiniz özelliklere göre değişmekle beraber, oldukça ekonomik olması ile ideal bir seçenektir. Kalitesinden ödün vermeyerek herkesin istediği bisiklete sahip olmasını amaçlayan Falcon, bütün bisikletlerini üstün kalite ile ekonomik bir şekilde piyasaya sunmaktadır. Tasarım ve istediğiniz özelliklerle doğru orantılı olarak bisiklet fiyatları da değişim göstermektedir. Falcon markasının bu ekonomik fiyatlandırmadaki amacı; hayalinizdeki bisiklete düşük miktarları aşarak ulaşmanızdır.

Falcon Bisiklet Çeşitleri Sizi Yarı Yolda Bırakmaz

Falcon Bisiklet Çeşitleri Sizi Yarı Yolda Bırakmaz

Falcon’un bisiklet modelleri, kullanacağınız zemine göre kategoriler halindedir ve beklentinizi tam olarak karşılamak için üstün kalite malzemeler ile üretilmektedir. Falcon bisiklet kullanıcı yorumları kategorilerine baktığınızda, herkesin beklentisinin fazlasıyla karşılandığını, kullanan herkesin kullanım şartına göre en iyi performansı hissettiğini görebilirsiniz. Falcon, uzun ömürlü ürünler üretmeyi amaçladığı için sizleri yarı yolda bırakmaz ve beklentinizin üzerinde bir sürüş deneyimi yaşatır. Yetişkinler için üretilen Falcon bisiklet modellerinin yanında, çocuklarınızı düşünerek üretilmiş çeşitler de mevcuttur. Bu modellerin bazılarının arka tekerleklerinde yardımcı iki adet daha tekerlek vardır. Bu yardımcı tekerlekleri istediğiniz zaman çıkartmanız mümkündür. Çocuklar için üretilen bisikletler de, en az yetişkinler için üretilen Falcon bisiklet modelleri kadar kaliteli ve uzun ömürlüdür. Bu bisiklet modellerinin tasarımları birbirinden farklı ve renklidir. Çocuklarınızın daha keyifli bisiklet sürmesini sağlamak için Falcon, çocuk bisikletleri tasarımları konusunda sizlere oldukça farklı seçenekler sunmaktadır. Falcon, çoğu bisikletinde olduğu gibi çocuklar için ürettiği bisiklet modellerine de farklı isimler koymuştur. En fazla tercih edilen çocuk bisikleti modellerinden biri; çoğunlukla pembe rengi bünyesinde barındırmaktadır. Bisikletin gidonunda yer alan püsküller ile bisiklete farklı bir görsel güzellik katılmıştır. Bu bisiklet modelinin arka tarafında yer alan demir sayesinde çocuğunuzun arka tarafa düşmesini önlenmek amaçlanmıştır. Bu model için Falcon bisiklet kullanıcı yorumları kategorilerine bakarak; sağlam, kaliteli ve rahat bir sürüş deneyimi ile eğlenceli tasarım birleşince çocuklarınızın ne kadar mutlu olabileceğine şahit olabilirsiniz. Bisiklet tercihi konusunda kullanacağınız zemin kadar sizlerin nasıl bisiklet kullandığı da önemlidir. Falcon, sizlerin ve çocukların zevkinize göre görünüme ve özelliklere sahip bisiklet çeşitleri sunmaktadır. Falcon bisiklet fiyat listesi ve ayrıntılı model bilgisi için sayfamızı ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir, kendinize en uygun bisiklet modeline kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Falcon bisikletlerin yanı sıra tüm bisiklet modelleri ile alakalı özellik ve fiyat bilgilerini incelemek isterseniz Bisiklet & Scooter kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.