Filtreleri Temizle
Marka
Dahon

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Pro
XLC
CST
Asn
Xlc
Asm
Mtb
PRO
FSA
3T
Fsa
Cst
IRC
OXC
Knt
19
Tec
Rks
Dsi
Bmx
Oem
Ybn
ASN
GRL
Oxc
Kmc
YBN
Aim
DT
Fox
KMC
Koo
Yws
KNT
Umt
CYT
Xcp
Başka bir kelime deneyin

Vites

8
10
6
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Jant

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Bisiklet & Scooter

için 95 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Dahon Bisiklet & Scooter

Bisiklet tutkusu herkes için farklı bir boyuttadır. Kimisi spor, kimisi hobi, kimisi de ulaşım için hayatına bisikleti dahil eder. Dahon bisiklet modelleri ile dilediğiniz amaç doğrultusunda, dilediğiniz mevsime ve dilediğiniz koşula uygun bir bisiklet sahibi olabilirsiniz. Dahon, bisiklet kullanımını sizler için daha kolay bir hale getirmeyi amaçlamıştır. Dahon bisiklet ürettiği bütün bisikletlerin, katlanılabilir özellikli olmasına dikkat etmektedir. Çoğu markadan bu yönü ile kolayca ayrılmaktadır. Şehir içi ulaşımında şehir bisikletlerinin yanı sıra en çok tercih edilen klasman, pratikliği nedeniyle hiç kuşkusuz katlanabilir bisikletlerdir. Dahon bisiklet, katlanabilir yapısı sayesinde her yere kolayca taşınır, park sorunu yaratmaz. Ayarlanabilir kadro boyu ile küçük büyük demeden ailenizin tüm fertleri tarafından kullanılabilir; bu nedenle oldukça ekonomiktir. Kompakt tasarımı ile en dar alanlarda bile kendine yer bulabilen Dahon bisikletler hayatınıza hareket kazandırır. Dahon’un ürettiği bütün bisikletler, taşınmaya ve şehir hayatına uygun olarak üretildiği için kolaylıkla katlayıp yanınızda taşıyabilirsiniz. İsterseniz Dahon bisiklet çantası da sizlere bu taşıma işlemini yaparken yardımcı olabilir, işinizi daha da hafifletebilir.

Dahon Bisiklet Modelleri ile Konfor Sizinle

Dahon Bisiklet Modelleri ile Konfor Sizinle

Bisiklet, her yere sığabilecek bir boyuta sahip olmadığı için isteseniz de bazı durumlarda yanınızda taşıyamazsınız. Yanınızda taşıyabileceğiniz durumlarda bile boyutundan dolayı zorlanabilirsiniz. Dahon bisiklet sayesinde, istediğiniz yere bisikletinizi kolaylıkla götürebilirsiniz. 2, 3 aktarmalı bir iş yolculuğunuz varsa ve toplu taşıma yerine bisikletle gidebileceğiniz bir alan söz konusuysa; varacağınız yere gitmek için yapacağınız aktarmanızı azaltıp bisikletinizi kullanabilirsiniz. Bazı araçlara bisiklet boyutunda bir eşya koymak oldukça zor hale gelmektedir. Dahon‘un ürettiği katlanılabilir bisiklet modelleri, arabanızın bagajında taşınmak için de oldukça ideal ve kullanışlı boyutlardadır. Dahon bisiklet kılıfı da daha kolay bir şekilde bisikletinizi hiçbir hasar almadan taşımanıza yardımcı olur. Mavi, gri, turuncu gibi değişik renklere ve tasarımlara sahip olan bu bisiklet modelleri, istediğiniz gibi ayarlayabildiğiniz koltuğa sahip olmasıyla, her boy ölçüsüne uygun bir sürüş deneyimi sağlamaktadır. Bisikletinizi kullanmak isteyen herkes, küçük bir ayar ile koltuğu kendine göre ayarlayabilir, dilediği gibi Dahon markasına ait bir bisiklet kullanabilir. Dahon bisiklet yorumlarını incelediğinizde, bisikletin açılıp kapanmasını sağlayan şanzımanın ne kadar kaliteli olduğunu görebilirsiniz. Aynı zamanda ürünlerin hepsinin doğa dostu olduğunu görebilir, bütün modellerin birinci kalite malzeme ile üretildiğini öğrenebilirsiniz. Üst kalite malzeme sayesinde satın aldığınız bisikleti çok uzun yıllar kullanmanız mümkün kılınmıştır. Aynı zamanda kullanım sırasında sizlere hiçbir sorun çıkarmayacağını da kullanan insanların deneyimlerinden, olumlu geri dönüşlerinden tahmin edebilirsiniz. Bisiklet modellerinin hepsi şehir koşullarına uygun olarak, kaldırımlarda ve asfalt yollarda maksimum performans sağlar. Aynı zamanda frenleme sistemleri çok gelişmiş olduğu için ani durmalarda minimum etki ile karşılaşırsınız. Dahon, şehir hayatının koşuşturmasına uyumlu olacak şekilde yapılan araştırmalar sonucu sizler için optimum faydayı amaçlayarak ürünlerini piyasaya sunmuştur. Bisiklet modelleri dışında Dahon bisiklet aksesuarları da çok fazla tercih edilen malzemelerdir. Bunlara örnek olarak bilgisayar taşıma kılıfı, su koyma yeri, telefon koyma yeri ya da bagaj üstü çanta verilebilir. Bunların hepsini göz önüne aldığınızda, Dahon’un sizlerin rahatını, konforunu ve güvenliğini ön plana alarak birinci sınıf malzemeler ile uzun ömürlü bisiklet ve bisiklet ürünleri ürettiğini görebilirsiniz. Çevre dostu bu bisikletler son derece rahat bir kullanıma sahip olmasının yanında oldukça da konforludur. Katlanabilir bisikletler özellikle büyük ve trafiği yoğun olan şehirlerde kısa mesafeli yolculuklarda kullanıcısına büyük kolaylık sağlar. Başka bir ulaşım aracına ihtiyaç duymadan kısa mesafelerde en hızlı ulaşımı sağlayan katlanır bisikletler hem kullanıcısının spor yapmasını sağlar hem de eş zamanlı olarak ulaşım ihtiyacını karşılar.

Dahon Bisiklet Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Dahon Bisiklet Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Uzun ömürlü ve sıkıntısız bisiklet modelleri piyasaya sürmeyi amaçlayan Dahon, aynı zamanda her boya ve kullanım şekline uyacak şekilde bisiklet üretimi yapmaktadır. Katlanması ile bisikletinizi kolaylıkla taşımanızı sağlarken, bisikletin arkasına takabileceğini aparat ile çocuğunuzu da yanınıza alabilirsiniz. Dahon bisiklet modelleri hemen hemen herkesin kolaylıkla taşıyabileceği bir boyutta ve ebattadır. Bagajının çok fazla yük alması nedeniyle alışverişlerinizde sizleri asla yarı yolda bırakmaz. En çok tercih edilen modellerden biri, turuncu ve sarı renklerle süslenmiş olan bir modeldir. Diğer Dahon bisiklet modelleri gibi dışarıdan gördüğünüzde herkesin hayran olacağı tarzda bir tasarıma sahiptir. Bu model 8 adet vitese sahiptir ve bundan dolayı zorlu yol şartlarının üstesinden rahatça gelmeniz mümkündür. Alüminyum çift kat janta sahiptir, jant çapı ise 20’dir. 11.8 kilo ağrılıkta olmasıyla katlandığı takdirde kolaylıkla taşınılabilir. Retro tarzı ile dikkat çeken, ayarlanabilir hafif alüminyum kadrosu ile 140 -190 cm boy ve 105 kiloya kadar her kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği 7 vitesli modeller, tüm bisiklet kullanıcılarına güvenli ve konforlu bir sürüş sağlar. Şehir içi ulaşımında daha kompakt bir çözüm arayanlar için 11.3 kg ağırlığındaki, 16 jant çapına sahip 3 vitesli bisikletler ise 140-185 cm boylarında ve 105 kilogramdan hafif her kullanıcı için çok daha yerinde bir seçim olabilir. Bisiklete dahil olan aksesuarlar ise; sele borusu pompa, çamurluk ve bagajdır. Bu model gibi bütün Dahon katlanılır bisikletleri arkadaşlarınızla buluşurken, araba bagajında, toplu taşıma gibi yerlerde kolaylıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Dahon bisiklet fiyatları modelden modele ve kullanım şekline göre değişmekle birlikte; her bütçeye uyacak şekildedir. Zaman zaman girilen indirimler ve kampanyalar ile fiyatlar çok daha çekici gelmektedir. Dahon,ürettiği bisikletlerin sahip olduğu özellikler ve avantajlı kullanım şeklinin yanında, son derece estetik ve göze hitap eden tasarımlarıyla da kendinden çok fazla söz ettirmektedir. Aynı zamanda, bisikletiniz katlı bir biçimdeyken onu taşımak istemiyorsanız sayfamız üzerinden Dahon bisiklet aksesuarları kısmından sürüklemenizi sağlayacak aparat seçeneklerine bakabilirsiniz. Bazı aksesuarlar bisiklet ile beraber monte edilmiş şekilde gelmektedir fakat bazı artı aksesuarları ise sizlerin kendi ihtiyacınıza ve isteğinize göre almanız gerekmektedir. Eğer sizde ideal ve kullanışlı bir bisiklet arıyorsanız etrafınızdakiler tarafından çok fazla "Dahon bisiklet satın al" önerilerine maruz kalmışsınızdır. Bunun en büyük nedeni, kullanan herkesin deneyimlerinin olumlu olmasıdır. Kolaylıkla taşınması ve şehir içinin koşuşturması içinde bile sizlere maksimum sürüş konforu sağlayabilmesi bir başka tavsiye nedenlerindendir.

Dahon Bisiklet Modelleri Çevre Dostu Ürünlerdir

Dahon Bisiklet Modelleri Çevre Dostu Ürünlerdir

Dahon, üretim ve çalışma alanlarında çevre dostu olma prensibini benimsemektedir. Böylelikle gönül rahatlığı satın alabilirsiniz. Çevre dostu olmasının yanında, birinci sınıf malzemeler ile üretim yapıldığı için uzun yıllar aynı bisikleti sıkıntısız, sorunsuz kullanmanız mümkün kılınmıştır. Bisiklet kullanmanızı daha kolay ve çabasız bir hale getirmek için yeni bir çağ olan Dahon katlanılabilir bisikletlere sahip olmanın ne kadar fark yaratacağını göreceksiniz. Dahon bisiklet taşıma çantası ile de daha kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz. >Dahon bisiklet fiyatları, katlanabilir bisiklet modellerinin teknik özelliklerine göre değişkenlik göstermekle birlikte genel olarak her bütçeye uygundur. Bu yüzden katlanabilir bisiklet alırken öncelikli seçim kriteriniz, hangi bisiklet modelinin size ve yaşam koşullarınıza daha uyum sağlayacağı olmalıdır. Boyunuzu, kilonuzu, bisiklet kullanım alanının genişliğini göz önünde bulundurarak doğru jant boyunu kolayca belirleyebilir, dilediğiniz modelde ve renkte bir katlanabilir bisiklete sahip olabilirsiniz. Dahon bisiklet aynı zamanda oldukça güzel bir görünüme ve rahat bir koltuğa sahiptir. Kullanım alanınıza ve kendi kullanım şeklinize, zevkinize göre uygun olan jant ölçülerine sahip modellere göz atabilirsiniz. Dahon, yıllardan beri kalitesini bozmadan her kullanıcıyı tatmin etmeyi amaçlayarak bisiklet üretimini yapmaktadır. Her zevke ve her sürüş şekline uygun herkes tarafından çok güzel bulunan bisiklet modelleri ile kullananların daima memnun kalmalarını hedeflemektedir. Dahon bisiklet modelleri katlanılabilir olmasından ziyade görünüşleri ve kalitesi ile de çoğu bisikletten rahatlıkla ayrılabilir. Özellikle şehir hayatının hareketli ve kasis içeren yollarına muhteşem uyum sağlayan yapısı, ulaşım ihtiyacınız için oldukça avantajlı olmaktadır. Kavisli yerlerde ya da dar sokaklarda, yayaların önünüze ansızın geçmesi gibi durumlar şehir hayatında olabilme ihtimali çok yüksek durumlardır. Bunların önüne geçmek için Dahon, ürettiği bütün bisikletlerde frenlemeyi üst düzey tutmuştur. Bu teknik özelliklerin yanında, kolay taşınması sayesinde sizler de zamansız bir bisiklete sahip olabilir, ihtiyacınız olan durumlarda rahatlıkla bisikletiniz ile yolculuk yapabilirsiniz. Doğru bir bisiklet tercihi çok önemlidir. Dahon bisikletlerin yanı sıra tüm bisiklet modelleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz Bisiklet & Scooter kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.