Filtreleri Temizle
Marka
Arbike

Kategoriler

Marka

Pro
XLC
CST
Asn
Xlc
Asm
Mtb
PRO
FSA
3T
Cst
OXC
IRC
Knt
19
Tec
Fsa
Rks
Dsi
Bmx
Oem
Ybn
ASN
GRL
Oxc
Kmc
YBN
Aim
DT
Fox
KMC
Koo
Yws
KNT
Umt
CYT
Xcp
Başka bir kelime deneyin

Vites

21
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Jant

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Bisiklet & Scooter

için 20 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Arbike Bisiklet ve Scooter

Arbike, yıllardır geliştirdiği özel model bisikletler ile karşınıza çıkıyor. Farklı mekanlarda kullanılmak amacı ile farklı teknik özelliklere sahip olan bisiklet ve scooter modelleri tasarımları ile dikkat çekiyor. Rahat bir sürüş yapısına sahip olan bu ürünlerde çeşitli renk seçenekleri bulunuyor. Arbike bisiklet, sportif görünümleri ile kullanıcılarına estetik haz verir. Tüm bunların yanı sıra hem ulaşım amaçlı hem de spor amaçlı olarak bisikletlerinizi kullanabilirsiniz.

Dağları Aşabilmeniz İçin Arbike Bisiklet

Dağları Aşabilmeniz İçin Arbike Bisiklet

Oldukça rahat bir sürüş stiline sahip olan bu bisiklet ulaşım aracı olarak kullanabileceğiniz ürünlerdir. Spor amaçlı olarak kullanabileceğiniz bisikletler, dağ sürüşleri için ideal olarak üretilmiştir. Birbirinden farklı teknik özellikleri sayesinde zorlu yolculukların üstesinden gelebilmenize yardımcı olmaktadır. Uygun basınç ölçülerine sahip olan bisikletler, dik yokuşlarda ivme kazanabilmenize destek olur. Özel olarak geliştirilmiş dişli lastiklerden oluşan Arbike dağ bisikleti, sürtünme kuvvetinden faydalanmaktadır. Sürtünmenin sayesinde daha fazla yol kat edebilirsiniz. Özel tekerlekleri ile enerji kaybını azaltan bisikletlerde reflektör özelliği bulunmaktadır. Gece veya gündüz fark etmeksizin dik yokuşlarda ve dağlarda sürüş keyfini yaşayabilirsiniz. Bunun yanı sıra bisikletlerinizi günlük hayatınızda da tercih edebilirsiniz. Zorlu arazi koşulları için geliştirilmiş bisikletler şehir içinde de kullanıma elverişlidir. Sağlıklı bir yaşam için oldukça ideal bir araç olan bisikletlerinizi dilerseniz ulaşımda kullanabilir veya eğlence amaçlı tercih edebilirsiniz. Arbike bisiklet nasıl bir sürüş yapısına sahip diye merak ediyorsanız bu sorunun cevabı oldukç basittir. Yumuşak kullanımı bulunan bu bisikletler ile hayatınızdaki maceralara renk kazandırabilirsiniz.

Sağlıklı Yaşamın Anahtarı: Arbike Bisiklet

Sağlıklı Yaşamın Anahtarı: Arbike Bisiklet

Kısa veya uzun tüm yolculuklarınızda tercih edebileceğiniz bisikletler bir yaşam tarzı olarak karşınıza çıkıyor. Bir kere kullanmaya başladığınızda bırakmak istemeyeceğiniz bu araçlar ile yaşamınıza sağlık kazandırabilirsiniz. Kullanması oldukça zevkli ve eğlenceli olan bisikletler ile dağ sürüşlerine çıkabilir ve toplu sürüşler yaparak keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Sağlık açısından sizlere destek olan bu bisikletler, çevre dostu yapıdan oluşmaktadır. Çevreye hiçbir zarar vermeden ulaşım sağlayabilirsiniz. Günlük hayatınızda da tercih edebileceğiniz bisikletler ile iş yerinize veya okulunuza ulaşabilirsiniz. Arbike şehir bisikleti kolay bir sürüş yapısına sahiptir. Kolayca kontrol edilebilir bir yapıdan oluşan bisikletler ile keyifli yolculuklar gerçekleştirebilirsiniz. Bisikletler hem şık hem de dikkat çekici görünümlerden oluşmaktadır. Sportif yapıları ile ön plana çıkan bu ürünler, şık jantları ile göze çarpar. İlgi odağı olan bisikletlerde geniş bir renk yelpazesi bulunmaktadır. Kış veya yaz olması fark etmeksizin gerekli ekipmanlarınızı kullanarak yola çıkabilirsiniz.

Kolay Hakimiyet Kazanabileceğiniz Arbike Bisiklet

Kolay Hakimiyet Kazanabileceğiniz Arbike Bisiklet

Engebeli arazilerden dağ sürüşlerine kadar birçok yerde kullanabileceğiniz bisikletler, kolay hakimiyet sağlayabileceğiniz araçlar olarak karşınıza çıkmaktadır. Zorlu yolların üstesinden gelebileceğiniz bu bisikletlerde, vitesli ve vitessiz seçenekler bulunmaktadır. Çocuk bisikletlerinde ve yetişkin bisikletlerinde vites kollarındaki hakimiyet değişim göstermektedir. Arbike bisiklet fiyatları, ürünün teknik özelliklerine göre değişim göstermektedir. Hesaplı fiyatlar ile kolayca satın alabileceğiniz bisikletlerde kadro boyunun seçimi de önem taşımaktadır. Dayanıklı çelik malzemelerden üretilmiş olan bisikletlerde rahat seleler yer almaktadır. Hem kadınlar hem de erkekler için özel olarak tasarlanmış olan olan selelerin boyunu kendi bacak boyunuza göre kolayca ayarlayabilirsiniz. Kolay çevrilebilen pedal sistemi ile karşınıza çıkan bisiklet üzerinde hakimiyet kazanmanız kolaylaşmaktadır. Arbike bisiklet yorum ve değerlendirmelerini okuduğunuzda da kullanıcılarının ne kadar memnun kaldığını görebilirsiniz. Dağdan bayıra kadar her alanda kullanabileceğiniz bu bisikletler, dayanıklı yapıları ile uzun yıllar boyunca kullanıma elverişlidir. Birbirinden farklı renk seçenekleri ve boyutları bulunan bisikletleri Arbike üzerinden inceleyebilir ve sizler için uygun olan bisikleti kolayca satın alabilirsiniz.