Filtreleri Temizle
Marka
Mondial

Kategoriler

Marka

Pro
XLC
CST
Asn
Xlc
Asm
Mtb
PRO
FSA
3T
Cst
OXC
IRC
Knt
19
Tec
Fsa
Rks
Dsi
Bmx
Oem
Ybn
ASN
GRL
Oxc
Kmc
YBN
Aim
DT
Fox
KMC
Koo
Yws
KNT
Umt
CYT
Xcp
Başka bir kelime deneyin

Jant

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Bisiklet & Scooter

için 19 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Mondial Bisiklet & Scooter

Özellikle trafiğin ve insan nüfusunun çok fazla olduğu şehirlerde araba kullanımı günlük hayattaki işlerinizi yavaşlatmakta ve aksatmaktadır. Mondial bisiklet kullanımı sayesinde hem günlük spor aktivitenizi gerçekleştirebilirsiniz hem de bisiklet yollarını kullanarak bitmek bilmeyen trafiğin içinden kurtulmuş olursunuz.

Mondial Bisiklet ve Scooter Ulaşımda Kolaylık

Mondial Bisiklet ve Scooter Ulaşımda Kolaylık

Eğer bisiklet size biraz zahmetli ve yorucu bir seçenek olarak görünüyorsa bu noktada Mondial scooter ürünlerini terci edebilir ve gideceğiniz yere daha hızlı bir biçimde varabilirsiniz. Öncelikle biraz Mondial yol bisikleti ürünlerinden bahsetmek gerekirse, bu ürünler şehir içi kullanıma uygun şekilde geliştirilmiş ve şehrin yollarındaki engebelere uygun bir tasarımı vardır. Bisiklet seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan birisi jant ebatlarıdır. Mondial bisiklet 26 jant sizlere şehir içinde ihtiyacınız olan konforu ve hızı sağlayabilmektedir. Bu açıdan baktığınızda aynı konforu sizlere Mondial bisiklet 28 jant da sunabilmektedir. Jant ebatları arasındaki farklılığın temel sebebi olarak bisikletin alacağı yolu çapı daha büyük olan (yani bu noktada 28 jant), küçük olana göre (26 jant) daha hızlı kat edebilmektedir. Aynı zamanda engellerle karşılaştığınızda da jant seçimi önemini göstermektedir. Her iki ürün de şehir kullanımı için oldukça yeterli ürünlerdir. Elbette bisiklet ve scooter seçerken fren modeli, kadro tipi ve vites sayısı gibi noktalara da dikkat etmeniz gerekmektedir.

Mondial Bisiklet ve Scooter Modelleri ile Keyifli Yolculuklar

Mondial Bisiklet ve Scooter Modelleri ile Keyifli Yolculuklar

Scooter seçiminde ise işin içinde daha teknik özellikler ve tasarım özellikleri girmektedir. Örneğin ürünleri tanımlarken kullanılan Mondial Scooter 125 gibi tanımlamalar ürünün motor modellerini belirtmektedir. Bu motora sahip olan ürünleri şehir içinde veya şehir dışı kullanımında tercih edebilirsiniz. Kadınların ve erkeklerin rahatlıkla kullanabileceği bu ürünlerde, renk skalasının geniş olması, ürün niteliklerine eklenen tasarımdaki yenilikler ve teknik özellikler bir hayli dikkat çekmektedir. Tek renk ürün kullanmak istemeyenler için çift renkli ürün tasarımları da sunulmaktadır. Benzer özelliklere sahip ancak motor modeli farklı olan Mondial Scooter 150 ürünlerinde de teknik ve tasarım özelliklerinin yanı sıra kullanılan renkler de dikkat çekmektedir. Şehir içi ve şehirlerarası kullanımda hızı ve aynı zamanda kıvrak manevra hareketleriyle dikkat çeken bu ürünlerin sağladığı konfor da tartışılamazdır. Konu motor seçimi olunca devreye giren teknik özelliklerden ve ekstra parçalardan birkaçı olarak, bagaj, fren, sele tasarımı, ön ve arka süspansiyonlar ve egzoz yapısı ile tasarımı gösterilebilir.

Mondial Bisiklet ve Scooter ile Konforlu Yollar

Mondial Bisiklet ve Scooter ile Konforlu Yollar

Kullanım anlamında hem hayatınızı kolaylaştıracak hem de sizi uzun saatler süren trafik çilesinden kurtaracak olan bu ürünler, hem tasarımlarının şıklığı hem de niteliklerinin sağladığı kolaylıklar sayesinde hayatlarınızdaki yerini hızlı bir şekilde sağlamlaştıracaktır. Eğer motor ve bisiklet kullanımında yeniyseniz hem kaliteli hem de sizlerin seviyesine uygun ürünler arıyorsanız, bahsedilen ürünlerden alacağınız verim bir hayli fazla olacaktır. Bu ürünleri kullanmaya başladıktan sonra hem kendiniz hem de çevrenizi korumak için başarılı birer adım atarak ulaşım aracınızı küçültebilir ve doğal olarak doğada arabaların sebep olduğu kötü etkiyi azaltabilirsiniz. Sizler de bu ürünler ve ürünlerin değişebilen parçaları hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak, Mondial Scooter fiyatları ve bütçenize uygunluğundan emin olmak için sayfamıza göz atabilirsiniz. Böylelikle aynı zamanda Mondial bisiklet fiyatları ve ürünler hakkında daha ayrıntılı bilgilere de erişebilirsiniz. Mondial ile günlerinizi ulaşım açısından daha hızlı ve basit hale getirerek kendinize ayıracağınız vakti arttırabilir ve böylelikle hem kendiniz için hem de çevreniz için olumlu olayların başlangıcını yapabilirsiniz.