Filtreleri Temizle
Marka
CARRARO

Kategoriler

Marka

Pro
XLC
CST
Asn
Xlc
Asm
Mtb
PRO
FSA
3T
Cst
OXC
IRC
Knt
19
Tec
Fsa
Rks
Dsi
Bmx
Oem
Ybn
ASN
GRL
Oxc
Kmc
YBN
Aim
DT
Fox
KMC
Koo
Yws
KNT
Umt
CYT
Xcp
Başka bir kelime deneyin

Vites

22
Başka bir kelime deneyin

Jant Çapı

Başka bir kelime deneyin

Kadro Tipi

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Fren Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kadro Boyu

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Bisiklet & Scooter

için 46 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

CARRARO Bisiklet & Scooter

Şehir merkezlerindeki ulaşım yoğunluğu ve hayatın daha dinamik akıyor olması, ulaşım ağlarından herhangi birine yönelmeye de ket vuruyor. Özellikle büyük şehirler büyük bir sıkıntı olarak bilinen trafik ile her geçen gün bisiklet ve scooter kullanımında artış olmasına yol açıyor. Rüzgârı hissederek daha ferah ve özgürlük hissi uyandırarak ulaşım gerçekleştirmenin bir yolu olan bisiklet ile bir yandan daha çevre dostu bir yolculuk gerçekleştirilmiş oluyor. Trafiğe takılmadan, kolay manevralar ile bir adım öne geçilebilecek ürünler sayesinde şehrin karmaşıklığına çözüm getiriliyor. Günümüzde farkındalığın artmasıyla da bisiklet yollarının yaygınlaşması, pedallı araç kullanımını spor haricinde macera amaçlı olarak da çeşitlendiriyor. Kullanım alanı ve sürüş sıklığı ile farklılık gösteren ürünlerden biri olan Carraro bisiklet modelleri özellikleri ile ön plana çıkıyor. Bisiklet marka ve modelleri arasında piyasadaki öncü konumunu koruyan Carraro, her geçen gün teknolojinin de gelişmesinden faydalanarak ürünlerine yenilikçi bir dokunuşta bulunuyor. Elektrik destekli, outdoor, katlanabilir ve yarış bisikletleri gibi birçok seçenek ile ürün yelpazesi geniş tutuluyor. Hem malzeme açısından hem de tasarım anlamında bu bisiklet modellerine göz gezdirildiği takdirde, günümüz teknolojisinin son derece başarılı bir şekilde işlenmiş olduğu görülebiliyor. Birçok ürün arasından sürüş performansı ile dikkatleri üzerine çeken Carraro bisikletler, teknik özellikleriyle özellikle outdoor spor alanına ilgi duyan kullanıcıların tercihleri arasında öne çıkarak ilk sıralarda yerini alıyor.

Carraro Bisikletlerin Özelliklerini Keşfedin

Carraro Bisikletlerin Özelliklerini Keşfedin

Bisikletler, herkes için küçük yaşlarda öğrenilen ve eğlenmek, keyif almak için sürülen bir araç olarak kullanılıyordu. Zaman içerisinde ulaşım alanında da sıkça kullanılmaya başlanan ve aynı zamanda spor amaçlı olarak da kullanılan ürünler, outdoor spora karşı olan ilgiyi her geçen gün artırmaya devam ediyor. Bisiklet ile doğa yolculuğu yapmayı sevenler ve macera peşinde olan kullanıcıların üst düzey konfora erişebileceği ve uzun saatler boyunca kullanım açısından rahat edeceği modeller bir arada yer alıyor. Doğada kullanmaya uygunluğu koruyan ve spor yapmayı hayatının merkezine oturtmuş kişiler için ideal olan seçeneklerden biri arazi kullanımına uygun bisikletler oluyor. Yeni başlayacak olanlar Carraro bisiklet 24 jant SPEED ve Force serilerindeki ürünler arasında seçim yaparak yola koyulurken, outdoor spora daha uygun olan Carraro bisiklet 26 jant Force serisi, hem kadınlar hem de erkekler için ideal çeşitliliği bünyesinde barındırıyor. Çeşitli renk seçeneği ile farklı ihtiyaçlara ve zevklere yanıt olan modeller, donanım açısından da beklentileri fazlasıyla karşılıyor. Başlangıç seviyesini geride bırakan ve bir üst seviyeye geçmeye hazır olanların 27.5 ve 29 jant bisikletlerden yana seçim yapması daha uygun oluyor. Bunun haricinde outdoor spora ilgi duyan ve adrenalini üst seviyeye çıkarmayı isteyenler için Carraro bisiklet 29 jant OUREA ve BIG serilerinde yer alan modeller uygun oluyor. Bu serideki bisikletler, yüksek performans gücü ile ihtiyaçları doğrudan karşılıyor. Zorlayıcı yollarda lastiklerindeki kalite ve tutunma kapasitesi ile dikkat çeken BIG ve OUREA serilerindeki bisikletler, sürüş anında güvenliği de yoğun olarak hissettiriyor. Aynı şekilde 29 jant olan bir bisikletten yana tercihte bulunmak isteniyorsa, DAYTONA serisindeki ürünlerden birini seçmek yeterli oranda ihtiyaçları karşılıyor. Karar verme aşamasında zorluk yaşayanlar Carraro bisiklet yorum alanında yer alan geri dönüşleri okuyarak fikir sahibi olabiliyor ve uygun olduğu düşünülen bir üründen yana seçim yapabiliyorlar. Yoğun olan şehir trafiklerine karşı çözüm getiren bisikletlerin konforlu olmaları, yol boyu kullanım kolaylığı elde edilmiş oluyor. SPORTIVE serisinde yer alan 28 jant bisikletlerden günümüz standartlarına uygun ve modern tasarımlı bir seçeneğe yönelmek ideal oluyor.

Her Alanda Aktif Olarak Kullanılabilen Carraro Bisikletler

Her Alanda Aktif Olarak Kullanılabilen Carraro Bisikletler

Kullanım alanına ve amacın göre farklılık gösteren bisikletler içerisinden pist ve triatlon olanlar, yarış ve yol bisiklet modelleri içerisinde bulunuyorlar. Yol ve dağ bisikletlerinin hibrit versiyonları olarak bilinen şehir bisikletleri, ulaşım amacıyla kullanılıyor. Bu modellere yönelik alternatif oluşturan Carraro katlanabilir bisiklet seçenekleri sıklıkla kullanılabiliyor. Katlanabilir özellikleri sayesinde toplu taşıma ya da özel araçların içerisinde kolayca yerleştirilebiliyorlar. Kolay taşınabilir olmasıyla dikkat çeken modellerin yanı sıra ekstrem sporlar amacıyla kullanılabilecek modeller de uygun seçenekler ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Aynı zamanda her yaşa mensup çocuk için de gün içerisinde kullanabilecekleri, hem spor hem de eğlence amaçlı sürebilecekleri modeller mevcut olarak bulunuyor. Carraro Elite serisinde kadınlar ve erkekler için çeşitlilik kazanan bisikletler, şehrin renklerini ve dinamiğini bulunduran tasarımlarıyla, sürüş deneyimini artırıyor. Renk skalasında herkesin zevkine uygun bulunan bir model mutlaka bulunuyor. Arka bagaj taşıyıcı olan Elite serisi bisikletleri ile herhangi bir eşya taşımak son derece kolaylaşıyor. Bagaj açısından fazlalıktan yana tercih yapmak isteyen kullanıcılar da Juliet serisi içerisindeki 24-26-28 jant seçeneklerinden biri seçilebiliyor. Bunun yanı sıra Carraro yol bisiklet modellerinin, tutkun olanlara göre tam uygunluk sağlaması, yüksek performans gücü açısından ihtiyaca direkt olarak karşılık veriyor. Race serisindeki bu bisikletler, özellikle çocuklar için bisiklet sürmeyi öğrenme, kavrama ve sürüş tekniğini erken yaşta çözme gibi katkılarda bulunuyor. Buna yönelik tasarlanan ürünler, bisiklet sporuyla ilgilenen kişiler için de ideallik gösteriyor. 26 jant bisikletlerin de gelişim çağındaki çocukların spor yapabilmelerine uygun olacak şekilde ve fiziksel özelliklerine göre de tasarlanması, ebeveynlerin çocukları için bu ürünler arasında seçim yapmasına alan açıyor. Günümüz teknolojilerinden yararlanılarak üretilen Carraro elektrikli bisikletler, 29 ve 27.5 jant seçeneğiyle KIFUKA serisine yerini alıyor. Yüksek performansıyla doğa sürüşü için kullanılan bu modellerin yanı sıra 28 jant olanlar E-VIVA serisinde yer alıyor ve hem erkekler hem de kadınlar tarafından şehir içinde rahatlıkla kullanılabilecek, konforlu ve donanımlı güç üniteli modeller oluyorlar. Sık tercih edilen 26 jant RHINO FAT E-BIKE serisindeki elektrikli bisikletler gerek şehir içi ulaşımında gerek doğada, her koşulda sürüş kolaylığı sağlıyor.

Carraro Bisiklet ve Scooter Alırken Dikkat Edilecekler

Carraro Bisiklet ve Scooter Alırken Dikkat Edilecekler

Kullanım alanı ve yaşa göre farklı özellikler bulunduran bisikletler satın alınırken belirli faktörlere dikkat etmek gerekiyor. Bisikletlerin nerede kullanılacağından, uzun mu yoksa kısa mesafeler arasında mı kullanılacağı veya katlanabilir olup olmaması gibi sorulara cevap vererek seçim aşamasına geçmek daha doğru oluyor. Şehir içerisinde kullanmak üzere yeterli olan SPORTIVE serisine ek olarak doğa sürüşlerinde kullanmaya uygun olan RACE serisi ihtiyaçları tamamen karşılıyor. Sık eşya taşıyan ve yükü olan kullanıcılar ise satın alım işleminde çift veya tek bagajlı seçenekler Elite serisi içerisinde yer alıyor. Minimum düzeyde güç harcayarak üst düzey performans beklentisi olan kişiler, elektrik destekli bisikletlerden yana tercihte bulunuyorlar. Bunları seçerken ürünlerin güç ünitesi, çalışma kapasite ve kaç kilometreye kadar dayanabildiği gibi detaylara dikkat ediliyor. Jant, kadro ve maşa bölümleri alüminyum ile kaplanan bisikletler sağlığa zararlı olmamaları ve tasarımlarıyla büyük oranda beğeni topluyorlar. Carraro şehir bisiklet modelleri, güçlü kol tutuşu sağlayan lastikleri ile hava durumu ne olursa olsun emniyeti yüksek seviyede tutuyor. Kış aylarındaki havalara karşı güvenliği elden bırakmayan ürünler fren sistemleri ile olası kazaların ihtimalini tamamen düşüyor. Etkili refleks gücüne sahip bisikletler, hâkimiyetin daima kullanıcıda olmasını sağlıyor. Frenler sayesinde yol tutuşu gücünü yüksek tutan bisiklet modelleri, parlak ve mat renkli seçenekleriyle kullanıcıların zevklerine ve tarzlarına uygun seçim yapmalarını kolaylaştırıyor. Seriye göre farklılık gösteren Carraro bisiklet katlanır modelleriyle daha az ağırlığa sahip olurken, arazi ve dağ standartlarına uygun olanlar ağırlık açısından daha yüksek oluyor. Teknik özellikleri ile çoğu kullanıcı tarafından olumlu yorumların yer aldığı değerlendirme alanında, ürünü yeni alacak olan kişiler fikir edinebiliyorlar ve tercihlerine buna göre yapabiliyorlar. Her tarza hitap eden modelin bulunduğu çeşitlilik içerisinde, kullanıcıların kendilerine uygun modeli bulması ve satın alması oldukça kolaylaşıyor. Böylece istenen oranda bir sürüş deneyimi yaşamak da mümkün oluyor. Yeni yerler keşfetmek, dağ sürüşü gerçekleştirme ve antrenman yapmak için farklı modellerde tasarlanan bisikletler, vücut yapısına uygunluğu ve seleleri ile bu alanlarda verim alınmasına yardımcı oluyor.

Ulaşımdan Çok Daha Fazlasını Sunan Carraro Bisiklet Modelleri

Ulaşımdan Çok Daha Fazlasını Sunan Carraro Bisiklet Modelleri

Gün içerisinde işe giderken veya bir yere ulaşırken kullanılan bisikletler, fiziksel egzersiz yapma açısında da avantaj sağlıyor. Her yaşa uygun spor bisikletler, vücudun dayanıklılığını artırmakla beraber sağlık açısından birçok faydayı elde etmeye yardımcı oluyor. Ulaşım haricinde her gün bisiklet sürmek, vücut direncini artırıp, kilo kontrolünü sağlamada yüksek oranda faydalı oluyor. Kemikleri güçlendiren ve özellikle sırt, boyun ve bacak kaslarını doğrudan etkileyen Carraro bisiklet modelleri, uzun vadede sağlıklı bir bedene kavuşulmasını sağlıyor. Outdoor sporlarına uygun olan BIG serisi, 29 jant bisikletleri vites değiştiricisi ve fren özellikleriyle az enerji yüksek verim açısından profesyonel sonuçlar doğuruyor. Vites kolu ve hidrolik disk frenine sahip olan 27.5 jant bisikletler ilgili sporlar için ideal oluyor. Şehir içi kullanımlar için E500 güç ünitesine sahip elektrik destekli bisikletler, kısa süre içerisinde şarj olma özelliği ve ECO modda 130 kilometreye ulaşan hızıyla, gidilen yere kısa sürede ulaşma fırsatı sunuyor. Uzun menzilli bisiklet arayışındakiler, güç ünitesi E600 ve E6100 olan E-POWER ve E-SPORTIVE serilerinde bulunan seçeneklerden yana tercih yapıyorlar. 150 kilometreye varan ECO sürüş modu ile dik yokuşlarda yormadan sürülebiliyor. Aynı zamanda doğa ve çevre dostu olan elektrikli bisiklet Carraro markası ile kullanıcılara pozitif deneyimler yaşatıyor. Her zevke ve tarza uygun modelin bulunduğu çeşitlilik içerisinde renk seçenekleri de kullanıcıların dikkatini çekiyor. Carraro bisiklet fiyatları model, renk ve tasarıma göre farklılık gösterirken, teknik özellikler de fiyat üzerinde etken rollerden biri oluyor. Bunlarla beraber vites ve fren takımı, pedal, lastik, jant ve birçok detaya göre değişen fiyatlar, malzeme kalitesine göre farklı ve ekonomik aralıklarda belirleniyor. Carraro dağ bisikleti, yol bisikleti, çocuk bisikleti ve birçok model, kullanım amacına uygun olurken bütçeyi de buna yönelik belirleme fırsatı tanıyor. Kullanılacağı alana göre fark gösteren modeller, kullanım açısından farklılık gösterse de deneyim açısından yüksek etkiler bırakmayı hedefliyor. Fiziksel sağlık için çeşitli aksesuarlar kullanılarak, sürüş deneyimine katkıda da bulunulabiliyor. Güneş gözlüğü, rüzgâr ve güneş açısından bu anlamda etkili olan ürünlerden de biri oluyor.

Farklı Amaçlara Hizmet Eden Carraro Bisiklet ve Scooterlar

Farklı Amaçlara Hizmet Eden Carraro Bisiklet ve Scooterlar

Carraro yarış bisiklet modellerinden dağ bisikletlerine ve şehir bisikletlerine kadar çeşitlenen seçenekler arasında katlanır ve fat bike modeller de bulunuyor. Donanım ve teknik özellik açısından farklılık gösteren ve amaca uygun olarak hitap eden ürünler ile gerek spor, gerek gezme ve ulaşım amaçlı kullanımlar gerçekleştirilebiliyor. Amaca uygun bir seçim ile alınan bisikletlerden alınan geri dönüş ve verim yüksek oranda artıyor. Adrenalin seven kişilerin arayışta olduğu outdoor bisiklet modellerinden birine Force ya da BIG serisinden ulaşmak mümkün oluyor. Bu serilerde 29 jant dağ bisikletlerinden yana da isteğe göre seçim yapılabiliyor. Bunların aksine gün içerisinde sürmek için veya şehir içinde bir yerden bir yere ulaşım sağlamak için kullanılacak olan Carraro hibrit bisiklet modelleri, ergonomik olmaları ve hafif yapıları ile kullanım kolaylığı sağlıyorlar. Hem ihtiyaca hem de zevke göre seçim yapılabilecek modeller değerlendirilirken, günlük hayata dinamik bir dokunuş yapacak, şehrin canlı ve hareketli yapısına uyum sağlayabilecek türde doğru bir seçim yapmak önemli oluyor. Şehir içinde kullanmak üzere tercih edilecek Carraro bisiklet 28 jant olan seçenekleri ile ideal bir alternatif oluşturuyorlar. Tamamen kişisel tercihler doğrultusunda seçilen bisikletler, kullanılmadan önce dikkat edilmesi gereken belirli noktalar oluyor. Can güvenliğini göz önünde bulundurmanın önemi ile Carraro bisiklet aksesuarları kullanılması yaygınlaşıyor. Baş bölgesini korumak için kask, uzun kullanımlara uygun olması için eldiven ve olası bir çarpma, düşme veya kazaya karşı önlem almak amaçlı dizlik gibi ekipmanların kullanılması gerekiyor. Böylece hem keyifli bir sürüş deneyimi yaşanıyor hem de can güvenliği fiziksel anlamda tam olarak korunmuş oluyor. Bisiklet sürmeye başlamadan önce gerekiyorsa her gün frenlerin kontrol edilmesi de bu anlamda büyük önem arz eden noktalardan biri. Frenlerin çalışıp çalışmadığını kontrol etmek, yine olası bir tehlikeye karşı korunmak ve tedbirli olmak konusunda bir adım önde olunmasını sağlıyor. Bunun sıra selenin sıkı olması, lastiklerin şişkinliği, reflektörlerin temizliği ve sele yüksekliği tam anlamıyla ayarlanmalı ve her bir bölge dikkatle kontrol edilmelidir. Bu kontroller sayesinde kaza gibi bir sorunla karşılaşıldığında minimum hasar ile problemi atlatmak mümkün oluyor.

Carraro Bisiklet ve Scooter Modellerinin Dikkat Çeken Tasarımları

Carraro Bisiklet ve Scooter Modellerinin Dikkat Çeken Tasarımları

Piyasaya adım attığı günden beri tasarım ve teknik donanım açısından yenilikçi bir yol izleyen Carraro, bisiklet sürmeyi seven ve tutkunu olan kişilerin ihtiyaçlarına cevap veren ürünler ortaya koyuyor. Güvenlik açısından tam anlamıyla donanımlı bir şekilde tasarlanan bisiklet modelleri, her zaman kullanıcıların can sağlığını ön planda tutuyor. Tasarımlarındaki estetiklik ve performansının üst düzey bir güçte olmasıyla her model kendi alanında ihtiyaçları karşılıyor. Teknolojinin her geçen gün değişmesi ile sürekli yenilenen Carraro çocuk bisiklet modelleri, hem boyut olarak hem de fonksiyonlarıyla küçük yaştaki kullanıcılar için ideal oluyor. Her bir parçasının kaliteli materyaller olması ve sürüş deneyimini maksimumda yaşatması ile kullanıcıların beğenisini kazanan bisikletler, özgün tasarımlarıyla kendi alanlarında öncü oluyorlar. Carraro bisiklet dağ, şehir içi, yol, yarış ve çocuk serileri ile birbirlerinden farklılık göstermekle birlikte bu sınıflandırma ile ihtiyaç olan modele direkt olarak ulaşma kolaylığı sağlıyor. Bisiklet sürme anında güvenliği ön planda tutan Carraro bisiklet 20 jant çocuk modelleriyle ebeveynlerin de içinin rahat etmesine katkıda bulunuyor. Bu anlamda da ilgili kitleden tam puan alan ürünler her geçen gün geri dönüşleri daha pozitif yapmak üzere ilerleme kaydediyor. Hem erkek hem de kadın anatomisine uygun olacak şekilde tasarlanan modeller de bu anlamda dikkat çekiyor. Geniş bir renk skalası ve ürün yelpazesi ile sadece küçük yaştaki kullanıcılar değil her yaştan kitleye doğrudan hitap ediliyor. Farklı tarz ve zevkler öncelikli olmak üzere kullanım amacı ve ihtiyaçlar doğrultusunda seçilen bisikletler sadece estetik olarak değil işlevsel anlamda da pek çok avantaj sunuyorlar. Özelikle katlanabilir olarak tasarlanan bisikletler, ergonomik olmaları ve taşıma açısından sağladığı kolaylık ile son dönemde tercih edilirliklerini artırıyorlar. Bununla birlikte gerek ekipman anlamında gerek bisikletlere daha keyifli bir dokunuşta bulunmak için çeşitli aksesuarlardan faydalanmak söz konusu olabiliyor. Genel anlamda değerlendirildiğinde Carraro bisiklet nasıl sürülür, ne amaçla kullanılır ve performans güçleri gibi çeşitli sorular cevap buluyor. Tasarım, özellik, boyut ve model olarak fiyatlarda farklılık oluşturan pek çok etken bulunsa da ihtiyaç doğrultusunda ekonomik ücretlendirmeler ile kullanıcıların ulaşabildiği noktada bulunuyorlar.