Filtreleri Temizle
Marka
Vestfrost

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Yıkama Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

Başka bir kelime deneyin

Sıkma Devri

Başka bir kelime deneyin

Ses Seviyesi (dBA)

Başka bir kelime deneyin

Çocuk Kilidi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Vestfrost Çamaşır Makinesi

için 3 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Vestfrost Çamaşır Makinesi

2000’li yıllarda teknolojik olanakların gelişme hızının da artması ile beraber günlük hayatımızı idame ettirirken görevlerimizi yerine getiren çamaşır makineleri fonksiyonel olarak birçok yeni özelliğe sahip oldu. Vestfrost çamaşır makinesi modelleri de bu özellikler ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor. Vestel Vestfrost çamaşır makinesi ile giysilerinizi nazikçe yıkarken, derinlemesine hijyen sonuçları elde edebilirsiniz.

Vestfrost Çamaşır Makinesi ile Kolay Hijyen Parmaklarınızın Ucunda

Vestfrost Çamaşır Makinesi ile Kolay Hijyen Parmaklarınızın Ucunda

Gün içinde farklı şartlara maruz kalarak kirlenen çamaşırlarımız, çamaşır makinelerinde yıkanırken onların hem tamamen temizlenmiş olmasını hem de yıpranma riski ile karşı karşıya kalmamasını isteriz. Vestfrost çamaşır makinesi yorum ve değerlendirmeleri de ele alındığında, markanın çamaşır makineleri ile günlük yıkama ihtiyaçlarınızı yerine getiren birçok fonksiyonu mevcut. Hassas kumaş türleri ve değerli giysileriniz için uygun yıkama programlarına sahip Vestfrost çamaşır makinesi modelleri hem yıkama hem de sıkma sürecinde çamaşırlarınızın yıpranmadan temizliğini sağlar. Bu yönden sizin için değerli olana, sizin gibi değer veren markanın ürünleri aynı zamanda zaman tasarrufunuzu da önemsiyor. Hızlı yıkama programına sahip Vestfrost çamaşır makinesi kullananlar için en kısa sürede, güçlü hijyen fırsatı vaat ediyor. Böylelikle acil olarak yıkanıp, hazır olması gereken giysileriniz için vakit harcamadan sonuç elde edebilirsiniz. Alerjik cilt yapısına sahip olan kişiler için özel olarak tasarlanmış Bebek Programı, giysilerin üzerinde yer edinen bakteri ve mikropları ortadan kaldırarak, sağlıklı hijyen sunuyor. Bu program ile hassas bünyeye sahip bebeklerin ve çocukların temizlik standartları da bir çıta yukarı taşınabiliyor.

Vestfrost Çamaşır Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Vestfrost Çamaşır Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Vestfrost markasının ürün grubu içerisinde farklı yıkama kapasitesi ve devir hızına sahip modeller mevcuttur. Vestfrost çamaşır makinesi 9 kg kapasiteli modeli ile kalabalık ailelere hitap ediyor. Daha kip aileler için ise Vestfrost çamaşır makinesi 7 kg yıkama kapasitesine sahip alternatifler de mevcuttur. Markanın ürünlerinin fiyat yönünden farklılaşmasına etki eden kapasite düzeyinin yanı sıra, maksimum sıkma devir hızı da fiyatları etkiliyor.  1000 ile 1200 arasında değişen maksimum sıkma devir hızına sahip modeller alternatifler arasında yer alıyor. Çamaşır makinesi için belirlenen maksimum sıkma devir hızı kullanıcıların model seçimi için de önem arz eder. Çünkü bu hız düzeyi, çamaşırların yıkama sonrasında bir dakika içinde kaç tur dönerek sıkılacağına işaret eder. Kurutma işleminin kısalmasını sağlayan devir hızı arttıkça özellikle kış aylarında zorlaşan kurutma işini kolaylaştırıyor. Geniş kapak özelliği ile büyük eşyaların da yıkanmasına olanak sağlayan Vestfrost çamaşır makinesi modelleri bornoz, battaniye, yorgan gibi eşyaları yıkamanızı sağlıyor. Geniş tambur sayesinde tek seferde çok fazla çamaşırı yıkamak da kolaylaşıyor.

Vestfrost Çamaşır Makinesi İhtiyaçlarınızı Anlıyor

Vestfrost Çamaşır Makinesi İhtiyaçlarınızı Anlıyor

Çamaşır makinesinden beklenen programlama özellikleri genel anlamda standartlaşmış olmasına karşın, Vestfrost bu bakış açısının dışına çıkarak kullanıcıların spesifik ihtiyaçlarına yönelik programları makineleriyle sunuyor. Kısa program, bebek programı, hijyen programı gibi programlar sayesinde farklı ihtiyaçlara göre yıkama senaryoları oluşturulabiliyor. Vestfrost çamaşır makinesi nasıl kullanılır endişelenmenize gerek kalmadan, sade ve açıklayıcı kontrol paneli üzerinden döner buton aracılığı ile ihtiyacınız olan programı belirleyerek yıkama işlemini başlatabilirsiniz. Güvenli yıkama süreci için çocuk kilidi, taşma emniyeti ve su kesik uyarısı özelliklerini bulunduran Vestfrost çamaşır makinesi yıkama sırasında aklınızda hiçbir soru işareti bırakmadan görevlerini yerine getirir. Vestfrost çamaşır makinelerinin çalışma esnasında düşük ses ve titreşim ile çalışması ise gürültü kirliliği yönünden size avantaj sağlayarak, gece yıkamalarında rahatsızlık duyma riskinizi ortadan kaldırıyor.