AYAKKABI & ÇANTA

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Cengiz Pakel Ayakkabı & Çanta

Çanta, güzel bir şekilde yapılmış kombini ışıltılı hale getirerek, iyi bir tamamlayıcı görevi görür. Kombinlerde şıklık ön planda olsa da tüm gün taşınan çantaların rahat olması da oldukça önemlidir. Kadınların rahatlıklarına önem veren Cengiz Pakel, üretim sürecinin önemli bir bölümünü kadınlara ayırır. Erkek cüzdanları da üreten marka, kadın çanta modelleri ile öne çıkar. Cengiz Pakel, özgün ve şık modeller tasarlar. Günümüz trendlerine uygun ürünlerin yanı sıra özel olarak tasarladığı ürünlerle de dikkat çeker. Şıklık ve zerafetin yanında, sağlamış olduğu rahatlık ve konfor ile de farklı ihtiyaçlara yönelik ürünler sunar. Geniş ürün yelpazesi, zevkinize ve ihtiyacınıza yönelik ürünleri bulmanızı oldukça kolaylaştırır. Her tarza uygun seçenek sunduğu gibi çeşit çeşit renk ve tasarımlarla da tarzınızını yaratmanıza yardımcı olur. Üretimlerini çanta modellerinde yoğunlaştıran marka; el çantası ve omuz çantası modellerinin yanı sıra seyahatlerde de kullanabileceğiniz sırt çantası çeşitleriyle karşınıza çıkar. Ayrıca dosyalarınızı taşıyabileceğiniz evrak çantası seçenekleri de markanın ürünleri arasında mevcuttur. Marka, çanta çeşitlerinin yanında, zarif ve kullanışlı cüzdan modelleriyle de kullanıcılarını memnun eder. Valiz modelleri de üreten marka, ürünlerinde kaliteli materyaller kullanır. Kadın aksesuar ve çanta sektöründe önemli bir yere sahip olan Cengiz Pakel çanta modelleri sizleri şık ve özgür hissettirir.

Cengiz Pakel Çanta Modelleri

Cengiz Pakel Çanta Modelleri

Cengiz Pakel, birçok farklı tasarım yapısı sayesinde, kullanıcılarına model çeşitliliği sunar. Kadınların iş hayatlarına ve günlük yaşamlarına uyum sağlayacak tasarımlar üretir. Kadınların vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alan çantalar, kombinlerin harika tamamlayıcısı olmaları nedeniyle oldukça önemlidir. Marka; el çantası, omuz çantası, sırt çantası, evrak çantası gibi farklı modellerde ürünler üretir. Çantalar, şık oldukları kadar kullanışlı ürünlerdir. Çok bölmeli çantalar, ihtiyacınız olan her şeyi yanınızda taşımanıza yardımcı olur. Cengiz Pakel, tasarladığı çanta modellerinde birden fazla bölme kullanarak, kullanıcıların bu ihtiyacına yanıt verir. El çantası kullanmayı seven kadınlar için hem şık ve zarif görünen hem de geniş bir iç yapıya sahip modeller üretir. Mıknatıslı iki yan bölmesi ile pratiklik sağlayan el çantalarının, ana bölme içerisinde de yan cepleri bulunur. Ayrıca, isteğe göre kullanılabilir omuz askısı sayesinde, rahat bir kullanım ve hareket imkanı sağlar. Omuz çantaları, markanın öne çıkan bir diğer ürünüdür. Oldukça fonksiyonel olan omuz çantaları, geniş kullanım alanları ile dikkat çeker. Modellerin; ön, arka ve iç bölümlerinde fermuarlı cepler yer alır. Kart bölmesi ve küçük bölme özellikleri, oldukça faydalı bir kullanım sunar. Fonksiyonel olan bir diğer model ise sırt çantalarıdır. Eğer yanınızda fazla eşya taşımanız gerekiyorsa, sırt çantaları bu noktada kurtarıcı bir parça niteliğinde olur. Birçok farklı bölmesi bulunan sırt çantalarında, hızlı erişim cepleri bulunur. Para, telefon, tablet gibi ürünleri bu ceplere koyabilirsiniz. Kullanışlı olan bu modeller, minimalist tasarımları ile de zarif bir görüntü oluşturur. Çanta taşımak yerine eşyalarınızı koymak için bir aksesuar arıyorsanız, cüzdan veya kartlık modelleri ihtiyaçlarınızı karşılar niteliktedir. Küçük ve şık tasarımları ile dikkat çeken cüzdan ve kartlık modelleri, rahat bir kullanım sunar. Günlük yaşamda sıklıkla tercih edilen cüzdan modelleri, deri dış yapısı ile oldukça dayanıklıdır. Cengiz Pakel cüzdanları, çanta modelleri gibi birçok farklı bölme barındırır. Cüzdanda yer alan bölmeler sayesinde kağıt ve bozuk paralarınızı ayırabilirsiniz. Cengiz Pakel kartlıklar ise nakit kullanmayan ve çok sayıda kart taşıyan kullanıcılar için üretilmiştir. İnce ve zarif yapıda olan kartlıklar, üzerinizde çok fazla yer kaplamaz.

Cengiz Pakel Çanta Seçerken Dikkat Edilecekler

Cengiz Pakel Çanta Seçerken Dikkat Edilecekler

Cengiz Pakel çanta çeşitleri arasından seçim yaparken göz önünde bulundurulması gereken bir takım faktörler bulunur. Çanta üretiminde kullanılan materyaller, tasarım, kullanım alanı, renk ve fiyatlar dikkat etmeniz gereken noktalardan bazılarıdır. Çantalarda, şıklık kadar konfor ve rahat kullanım da önemlidir. Taşıması zor olan ve rahatsızlık veren çantalar, bir yük haline dönüşebilir. Bu nedenle, seçim yaparken kullanım kolaylığı sunan ürünler seçmek önemlidir. Bir diğer önemli konu ise çantaların kullanım ömrüdür. Ucuz ve kalitesiz malzemelerden üretilen çantalar, kısa sürede yıpranır ve deforme olur. Ayrıca, kalitesiz ürünler sağlığınız için de ciddi bir tehlike oluşturur. Cengiz Pakel kadın çantaları ise üretim materyallerinin kalitesi sayesinde uzun bir kullanım ömrü sunar. Astarında kullanılan polyester yapısı sayesinde darbelere karşı önleyici bir yapı oluşturur. Çantaların dış kısmında kullanılan deri yapı, nemi emerek hava akışına imkan sağlar. Bu sayede çantalarınızda koku oluşmaz. Hareket kabiliyetini kısıtlamayan çantalar seçmek de oldukça önemlidir. Gün boyunca yanınızda taşıyacağınız çantalar, kolay bir kullanım sunmalıdır. Hareket yapısını kısıtlayan modeller, sağlık problemlerine yol açabilir. Kullanım alanına göre çanta seçmek de oldukça önemlidir. Özel bir davete gidiyorsanız, el çantaları kombinleriniz için harika bir tamamlayıcı olabilir. Eğer daha günlük ve spor kullanım için bir model arıyorsanız, omuz ve sırt çantaları kullanışlı olabilir. Eğer yanınızda fazla eşya taşımanız gerekiyorsa, sırt çantaları geniş iç cami sayesinde bu ihtiyacınızı karşılar. Eğer seyahat edecekseniz, valizler daha doğru bir seçim olur. Cengiz Pakel valiz modelleri, sağlam ve kullanışlı yapıları ile dikkat çeker. Farklı boy ve modellerde üretilen valizler, aynı çantalarda olduğu gibi çeşitli bölmeler içerir. Bu sayede valinizde de eşyalarınızı ayırıp, düzenleyebilirsiniz.

Cengiz Pakel Çanta Fiyatları

Cengiz Pakel Çanta Fiyatları

Cengiz Pakel, farklı renk ve modellerde tasarladığı çantalar ile kullanıcılarının memnun etmeyi amaçlar. Markanın ürünleri, zarif ve kaliteli tasarımlarıyla dikkat çeker. Çantaların kalitesi kadar fiyatı da önemlidir. Cengiz Pakel, ürünlerini geniş bir fiyat skalasıyla müşterilerinin memnuniyetine sunar. Cengiz Pakel çanta fiyatlarını etkileyen birçok faktör bulunur. Kullanılan materyaller, tasarım, işlevsellik ve işçilik gibi özellikler, ürünün fiyatında değişikliğe neden olur. Markanın el çantaları, özel günlerde ve davetlerde şıklığınızı öne çıkarır. Farklı renk ve desenlerle üretilen el çantaları, şık olduğu kadar kullanışlıdır da. Omuz çantası modelleri ise daha çok günlük kullanıma uygundur. Ayarlanabilir omuz askısı sayesinde, esnek bir kullanım sağlar. Sırt çantaları ise günlük kullanımda kurtarıcı görevi görür. Geniş iç hacminin yanı sıra fermuarlı bölmeleri ile de ön plana çıkan sırt çantaları, minimalist tasarımlara sahiptir. Bu nedenle, sırtınızda kaba bir görüntü oluşturmaz. Cengiz Pakel bayan cüzdan modelleri ise sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Birçok bölme içeren cüzdanlar, bozuk ve kağıt paralarınızı ayırma imkanı sağlar. Bu sayede, cüzdanınızda da karışıklığın önüne geçebilirsiniz. Cengiz Pakel bayan cüzdan fiyatları da üründe yer alan özelliklere göre değişkenlik gösterir. Kartlıklar ise oldukça pratik ürünlerdir. Sıklıklar kart kullananların tercih ettiği kartlıklar, ince ve şık yapıları ile öne çıkar. Valizler, markanın imzası bulunan bir diğer ürün kategorisidir. Seyahati daha zevkli ve rahat hale getiren valizler, kaliteli malzemelerden üretilir. Eşyalarınızı dış etkenlerden koruyan valizlerde de birden fazla iç bölme bulunur. Bu sayede kozmetik ürünlerinizi ve özel eşyalarınızı iyi bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Ürünlerde yer alan bu özellikler de fiyatlandırmada önemli bir role sahiptir. Dilerseniz, siz de sayfamızdan Cengiz Pakel ürünlerini inceleyebilir, fiyata göre sıralayarak en uygun ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olan Cengiz Pakel imzalı kadın çanta modellerine, sayfamızdan en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.