TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Twigy, Ayakkabı & Çanta

için 660 sonuç bulundu.
Cinsiyet seçiniz

Twigy Ayakkabı & Çanta

Hem yaz hem de kış ayları için ürettiği panduf ve ayakkabı modelleriyle tercih edilen Twigy markası rahatlığı ve şıklığı ile dikkat çeker. Kadın, erkek ve çocuk kategorilerinde birçok farklı renk ve modelde üretim yapan Twigy, gösterdiği çeşitlilik sayesinde herkese hitap eder. Ayakların rahatlığı herkes için önemlidir. Özellikle günün tüm yorgunluğunu taşıyan ayaklar, eve gelindiğinde rahat ve konforlu olmaya ihtiyaç duyar. Twigy panduflar bu yorgunluğun giderilmesini sağlar. Ayakların hem sağlığını hem de konforunu düşünerek üretilen panduflar sadece rahatlık ve konforuyla değil ürettiği modellerin şıklığı ile de öne çıkar. Twigy, pandufları ile oldukça eğlenceli ve sevimli modeller üretir. Twigy markası evdeki rahatlığı düşünerek ürettiği modelleriyle oldukça özdeşleşmiş olsa da ayakkabı ve sandalet modelleriyle de ön plana çıkmayı başarır. Evdeki rahatlığın yanında dışarıda da ayakların rahatlığını düşünerek Twigy ayakkabı modellerini üretir. Tarzı, renkleri ve çeşitliliğiyle farkını ortaya koyar. Kadın, erkek ve çocuk Twigy ayakkabılar, yaz ayları için ürettiği deniz ayakkabıları, terlikler ve sandaletlerle kullanıcıların memnuniyetini kazanır. Kalite ve rahatlığa oldukça önem vererek müşteri odaklı tasarım yapar. Sayfamızdan panduf seçeneklerinden plaj terliklerine, deniz ayakkabılarından günlük terliklere kadar her yaştan ayak rahatına önem verenler için üretilmiş Twigy ürünlerine erişebilir, özellik ve fiyat karşılaştırması ile seçim yapabilirsiniz.

Twigy Ayakkabı Panduf Modelleri

Twigy Ayakkabı Panduf Modelleri

Twigy kadın ayakkabı modelleri; bot, babet, terlik, sandalet ve günlük olarak evde kullanılabilecek panduf modelleriyle çeşitlilik gösterir. Twigy panduf modelleri hem tatlı hem de oldukça rahattırlar. Kış aylarında ayakların sıcacık olmasını sağlar ve soğuktan korur. Giymesi konforlu ve görüntüsü şık hayvan figürlü peluş bayan pandufları da bulunur. Twigy L0534 Tw Taçlı Fuşya Kadın Panduf modeli, taçlı bir kuzu figürlü peluş pandufu ile çok sevimli ve rahattır. Üretimde kullandıkları malzemeler sayesinde pandufların içi yumuşacıktır ve sanki ayaklar pamuklara basıyormuş hissi yaratır. Kadınların evde de kendilerini iyi ve rahat hissetmelerini sağlar. Aynı şekilde ürettikleri Twigy erkek ayakkabı modelleri günlük, terlik, sandalet ve klasik terlik çeşitleri ile farklılık gösterir. Evde ve dışarıda kullanılabilecek modellere sahiptir. Oldukça şık ve rahattırlar ve bu özellikleriyle ön plana çıkarlar. Twigy Tw Justin 18 Erkek Terlik modeliyle son zamanların modasını da uyar. Twigy ayakkabı modelleri, her zaman güncel olanı kaliteli ve rahat şekilde üreterek müşterilerine sunar. Ayrıca Twigy Pp0819 Tw Bolt Siyah Erkek Terlik, spor modelleri sevenler için üretilmiş modeller arasındadır. Bu marka sadece dışarısı için ürettikleri modellerle değil ev için ürettikleri modellerle de şıklığı ön planda tutar. Twigy erkek panduf kategorisindeki Twigy L0308 Tw Opak Erkek Ev Botu, şıklığı ve rahatlığı ile dikkatleri üzerine çeker. Yumuşacıktır ve iki farklı renge sahip şekilde üretilmiştir. Bu iki renk birbiriyle olan uyumu ile pandufun sıklığını artırır. Bunun dışında Twigy panduf ve terliklerin erkek ve kadın modellerinde futbol takımlarının armalarının üstünde bulunduğu modelleriyle de ailelerinin tercihleri arasındadır. İster kendiniz ister sevdikleriniz için kullanışlı bir armağan olacak Twigy ürünlerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. İster renkli, ister düz, ister hayvan figürlerinin yer aldığı, isterseniz de bot şeklindeki panduflar seçilsin her zaman rahatlığa önem verilir. Ayrıca eve gelen misafirler içinde oldukça şık modelleri de bulunur. Böylece tüm panduf ve terlik modelleri her ortamda konforla kullanılabilinir. Kendiniz kadar sevdiklerinize de çok özel hediyeler olacak Twigy ürünleri, her tarz ve stilde üretildiği için iyi bir hediye alternatifi de olur.

Twigy Ayakkabı Panduf Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Twigy Ayakkabı Panduf Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Günün yorgunluğundan arınmanın en iyi yolu eve gelindiğinde ayakların rahatlamasını ve dinlenmesini sağlamak önemlidir. Bütün gün yorulan ayaklar eve gelindiğinde konforlu bir terliğe kavuşmazsa dinlenmesi zor olabilir. Bir gün öncesinden dinlenmemiş ayaklar ertesi gün yorgun ayaklarla güne başlamak demektir. Ayakların konforlu olması dışında özellikle kış aylarında soğuktan korunması da önemlidir. Soğuktan korunamayan ayaklar hastalığa neden olur. Ayrıca dışarıda kullanan ayakkabılarında rahatlığı ayak sağlığı yanı sıra tüm omurga sağlığı için de önemlidir. Tüm bunlar dikkate alınarak Twigy ayakkabı modelleri ve Twigy panduf modelleri üretilir. Seçim yapılırken de bu özelliklere dikkat edilmelidir. Öncelikle seçtiğiniz ürünün rahatlığı ön plana alınarak seçim yapılır. Twigy giyim & ayakkabı ürünlerinde şıklık kadar kullanan kişilerin rahatlığı da ön planda tutularak tasarımı yapılır. Her bir Twigy ürününde, ayakların sağlıklı ve konforlu bir ortama kavuşması amaçlanarak üretilir. Twigy kadın ayakkabılar gösterdiği çeşitlilik ile her ayağa uygun ayakkabıyı bulmayı mümkün kılar. Mesela parmak arası sandalet modelleri ve terlikleriyle farklılık gösterir. Twigy marka ürünler üretim aşamasından sizlere sunulana kadar sağlık ve kalite kontrollerinden geçirilir. Sağlıklı üretim yapılması ve ayağın sağlığının ön planda oluşu kullanıcıların da memnun kalmasını sağlar. Bayan panduf Twigy modelleriyle de ayakların tabanını ve bilekleri sıcak tutar. İçerisinde kullanılan malzeme sayesinde ayaklara yumuşacık bir alan sağlanır. Birçok farklı renk ve seçenek ile panduf ya da terlikler de istenilen zevke göre seçim yapılabilir.

Twigy Ayakkabı Panduf Fiyatları

Twigy Ayakkabı Panduf Fiyatları

Twigy kış aylarında, evde terlik giymeyen ve sürekli ayakları üşüyen kişilerin tercih edebileceği modeller üretir. Kış aylarında ayakların sıcak olması önemlidir. Fakat terlik giyme alışkanlığı yok ise alınacak sevimli panduflar sayesinde bu alışkanlık kazandırılabilir. Özellikle çocuklara terlik giyme alışkanlığı kazandırmak için de alınabilecek hayvan figürlü peluş panduflar oldukça etkili olur. Kalite ve rahatlığa çok fazla önem vererek müşteri odaklı tasarım yapar. Bu tasarımları sayesinde ayak sağlığı ve konforu konusunda dikkat çeken modellere sahiptir. Ayrıca renk ve tasarımdaki çeşitliliğiyle de herkesin zevkine uygun, sevebilecekleri modellerin olmasını sağlar. Twigy pandufları ya da ev terlikleri özelliklerine bağlı olarak fiyatları değişkenlik gösterir. Her bir pandufun özellikleri ve tasarımı fiyat üzerinde etki edebilir. Ayrıca futbol takımlarının armalarına sahip terlikler de özel olarak fiyatlandırılır. Ayakların sağlığı ve bakımının önemi düşünüldüğünde evdeki rahatlığa ihtiyaç vardır. Hafif malzemeler ve ayağı sıcak tutması için kullanılan malzemeler farklılığı ortaya koyar. Taban malzemelerinin kalınlığı ya da inceliği de Twigy panduf fiyatlarının belirlenmesinde etkilidir. Twigy ayakkabı & çanta modelleri de yine malzemesine ve tasarımına göre farklılık gösterir. Tasarımının inceliği; nubuk, deri ya da plastik kullanılması; basit ve sade ya da fazla detaylı işlemelere sahip olması; evde ya da dışarıda kullanılması gibi özellikleriyle fiyatları etkiler. Marka her zaman kullanıcının memnuniyeti odaklıdırlar ve ayakkabıları konusunda da herkese hitap eden modellere sahiptir. Geniş ürün çeşitliliği ile her yaştan herkes için zevkine ve ihtiyacına uygun bir Twigy ürünü bulmak çok kolaydır. Tüm bu çeşitlere sayfamızdan ulaşabilir ve her bir ürünle ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşıp istediğiniz modele karar verebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorum ve görüşlerini de okuyabilir, tercihinizi daha kolay yapabilirsiniz. Seçimlerinizi sayfamızdan uygun fiyat avantajları ile güvenle satın alabilir ve Twigy ürünlerini uzun seneler keyifle kullanabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Twigy
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

19V69 ITALIA (710)
6Renk (94)
ABESS (150)
Aceka (172)
adalinhome (302)
Adım Adım (481)
Ahs (93)
akaderi (85)
Akınal Bella (1397)
AkonGrand (143)
Almera (155)
Almues (102)
Alone (210)
ALPE (278)
Angel (185)
ANI YÜZÜK (169)
Anıl (117)
Anka (110)
Annamaria (212)
Antpa (86)
Apella (112)
Arıcı (178)
ARİNO (603)
Arısan (68)
Art Bella (722)
ARYAN (404)
As 98 (77)
Atiker (101)
Avon (81)
Ayakbabım (101)
ayakkabicim (145)
Ayakland (7329)
BAGGAJ (142)
BAGGY WALK (74)
baginn (153)
Bagmori (648)
Balloon-s (106)
BANNER (413)
Barcelona (397)
Batem (142)
bayanmarka (492)
Beety (384)
Belpino (170)
Bemsa (132)
Benetton (273)
Bequemere (109)
Bestello (72)
Bety (499)
Biberoğlu (343)
Biggdesign (113)
Bilik Deri (88)
Birikon (458)
Birkenstock (1124)
Blue Monkey (107)
BOA (1247)
Boaonda (79)
Bouletta (380)
BPMSHOPPING (438)
BRS BAGS (257)
Bruno Shoes (1079)
Bueno Shoes (461)
Buffalo (642)
Bulldozer (952)
Burç (186)
BUTIGO (2878)
BUTUN (282)
ByTemur (72)
Cabani (2456)
Cabulli (97)
Cacharel (126)
Calx (215)
Camper (87)
cantamall (70)
Cantaş (74)
Caprito (1068)
Carla (471)
Carlaverde (240)
Casa Bag (160)
CAT (326)
Caterpillar (611)
Cengiz Pakel (1030)
Centone (67)
Ceylan (171)
Ceyo (5365)
Ceyonomi (176)
CHARMIA (139)
Chekich (9137)
CHERCHİ (65)
City (145)
CLK (137)
Collezione (108)
CONTEYNER (255)
COOL (494)
Coqui (76)
Craft (122)
Crash (115)
Creative (111)
Crocs (745)
CUDO (627)
CZ London (430)
Dama Stile (70)
Damy (102)
Daniel Klein (260)
Dark Seer (65)
Darkwood (587)
Daxtors (579)
De Scario (84)
De Vib (325)
DeepSea (188)
Deery (336)
DeFacto (622)
Deri Company (461)
Deri Shoes (65)
Dericlub (368)
Derigo (524)
Derinet (931)
DERKON (132)
Desan (71)
Desisan (234)
Dexter (104)
Disney (78)
Divum (75)
(116064)
(136)
Dockers (572)
Dogo (428)
Doughnut (113)
Dr Comfort (86)
Dr. Pepper (976)
Dr.Flexer (223)
Dropland (180)
Dsn (263)
DSN (153)
Dunlop (142)
Eastpak (623)
Ecco (153)
Egina (88)
Ekici (79)
Epaş (219)
Erbilden (1968)
Erkan Kaban (269)
Escape (462)
Esstii (97)
Estile (208)
EvyLaure (77)
EŞLE (948)
FABCARE (203)
Fast Step (1119)
Fast Way (229)
Fearful (67)
Femmina (90)
FERTINI (126)
Flexall (101)
Flogart (109)
Flubber (318)
FootCourt (181)
Forelli (2672)
Forester (210)
Forex (271)
Forza (146)
Fosco (1362)
Fossil (1082)
Fox Shoes (1353)
Frau (319)
Fred Perry (65)
Freefoot (291)
Freelora (95)
Frozen (176)
Fudela (367)
Föz (1314)
Garamond (191)
Garbalia (120)
Gedikpaşalı (3431)
Gessi (107)
Getcho (182)
Gezer (3590)
Gigi (168)
Gio&Mi (230)
Goby (81)
Goldberg (110)
GoldLife (69)
Gondol (415)
Grande (3489)
Greyder (2160)
Grotto (68)
Ground (89)
Guard (385)
Guess (152)
Guja (1539)
Gusse (67)
Gusto (66)
Guzini (119)
Gön (1441)
Hakan Çanta (307)
Hammer Jack (2959)
Havaianas (160)
Head (1125)
HNB (169)
I Cool (198)
İcemen (91)
Icone (207)
Igor (809)
ilda (80)
İloz (490)
İnci (356)
iriadam (834)
ISPARTALILAR (469)
It Luggage (340)
Jabotter (505)
Jacquline (333)
James Franco (122)
JJ-Stiller (127)
John May (1703)
Jump (3267)
JUST POLO (1185)
Kalahari (106)
Kale (93)
Karmareyon (129)
Karnaval (893)
KatreModa (123)
Kaukko (155)
Kemal Tanca (3679)
Kent Shop (343)
Kifidis (114)
Kinetix (4563)
King Paolo (415)
Knack (932)
Komcero (301)
Koton (137)
Kriste Bell (813)
KUUM (317)
Köstebek (381)
L.A Polo (198)
Laguna (121)
Lal (80)
Lamberti (259)
Le Scarpe (84)
Lebina (95)
Legan (246)
Lela (79)
Lescon (426)
Lesille (486)
Letoon (326)
Libero (1397)
Loggalin (672)
Lotto (149)
Louis Cardy (249)
Lufian (128)
Lumberjack (3745)
Luwwe (168)
M.P (1252)
Mag (80)
Mammamia (6707)
Marcatelli (136)
Marco Jamper (126)
Marcomen (1673)
Marin (89)
Marineshoes (133)
maskbutik (167)
MATİLLA (374)
Matmazel (784)
Matthew Cox (529)
Mavi (147)
Mercedes (334)
Merry Pace (85)
Michael Kors (128)
Milkshake (406)
Mini Can (69)
Minipicco (1016)
Mio Gusto (469)
Miss F (796)
Mjus (207)
MKM (213)
Moda (904)
Modabuymuş (692)
Modagon (170)
ModeXL (127)
Morven (97)
Mosimoso (1971)
Mossta (95)
MP (366)
MUGGO (188)
Muya (3597)
My Valice (385)
MyValice (135)
Mçs (1005)
NAVİGLİ (84)
Nehir (118)
Nevzat Onay (149)
Newborn (338)
NEWCARMEN (119)
Nike (200)
Nine West (1032)
Nk (256)
No Name (178)
Noemi (81)
NStep (212)
Nuovo (134)
NUR ROSE (70)
Nuri Leflef (172)
OFLAZ (168)
Oksit (182)
Onouqo (76)
ORTOPEDIA (711)
OWNDAYS (69)
Ox (495)
Oxide (189)
Pabucchi (324)
Panama Club (205)
Pappa (154)
Papuçcity (148)
PASSTELL (104)
PATUMA (344)
Paul Branco (104)
Paul Parkman (454)
Pegia (330)
Pembe Potin (351)
Pepita (146)
Perlina (292)
Pienn (162)
Pierre Cardin (2793)
Pink Step (117)
Pinokyo (276)
Polact (67)
Polaris (8972)
Polo W Club (750)
polo weekend (105)
Presstish (169)
Pullhaze (71)
Punto (981)
Quiksilver (84)
Radar (339)
Raker (322)
Rego (67)
Riccon (360)
Rich Smith (89)
Rodinn Bag (126)
Roman (115)
Rosa (73)
ROUGE (317)
Rovigo (1229)
Rubrica (169)
Rugano (116)
RYT (76)
S.d.f (154)
Sabo (386)
Sail Lakers (1265)
Salomon (66)
Sanbe (1591)
Santa Polo (79)
Sarach (103)
scavia (281)
Scooter (2915)
SCOOTLAND (100)
Seventeen (628)
Seç Kundura (128)
SHOE BUTİK (146)
shOepi (106)
Show (121)
Silver (79)
Silver Polo (1021)
Sitil (154)
Slazenger (140)
Slipstop (139)
Smart (292)
Smart Bags (1038)
SMS (123)
SOFIA BALDI (991)
Sonimix (115)
Sothe Shoes (445)
Speedo (78)
Spiderman (226)
Stella (477)
Step By Step (125)
Stilbu (606)
Superfit (346)
Supra (118)
Tardelli (130)
Tergan (1185)
TH Bags (446)
Tigana (85)
Timberland (843)
Toddler (317)
Toni Pons (89)
topshoes (522)
Torex (258)
Travel Soft (233)
TREND (837)
TrendyES (72)
Tripy (379)
Tuda Çanta (133)
Twigy (660)
Twingo (372)
Uniquer (399)
US Polo Assn (2386)
Vans (66)
Ventes (140)
Venüs (2702)
Veyis Usta (227)
Via Dante (386)
Vicco (3441)
Vicini (164)
Victoria (134)
Victorinox (268)
Vizon (457)
VOYAGER (296)
VZN VİZON (1017)
Walkie (72)
Wanetti (533)
watchofroyal (184)
Wessi (101)
West (106)
Westpolo (133)
Wexta (70)
White World (241)
Wickers (132)
Windmill (156)
Winx (238)
Woly (225)
yavox (91)
Yaygan (71)
Yellow Kids (173)
Yeni Model (578)
Yenimod (72)
yeystore (350)
Yeşil (72)
YSMN (164)
Zenga (429)
Zenneshoes (90)
Ziya (1119)
zozida (936)
Zümrüt (71)
çelikler (125)
ÇÇS (5013)
Ççs (1282)
Şirin Bebe (1293)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Kadın (297)
Erkek (131)
Unisex (127)
Başka bir kelime deneyin

Numara

(216)
(146)
(141)
(141)
(117)
(96)
(56)
(54)
(54)
(26)
(20)
(17)
(14)
(13)
(10)
(8)
(7)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

İçerik

(215)
(26)
(22)
(18)
(14)
(13)
(9)
(7)
(7)
(3)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(115)
ve üzeri (140)
ve üzeri (149)
ve üzeri (150)
ve üzeri (151)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL