Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Orz
Xcj
Ww
Bba
Ipg
2as
Han
CMP
Msr
Aj
Cls
Hss
NPO
Npo
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kapasite

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Kullanıcı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Outdoor Çanta

için 7,561 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Outdoor Çanta

Outdoor aktiviteler şehir hayatındaki insanlara nefes aldıran aktiviteler arasında yer alır. Şehrin koşturmasından ve karmaşasından uzaklaşmak isteyenler doğa yürüyüşü, dağcılık, kampçılık gibi farklı aktivitelerle hafta sonlarını keyifli hale getirirler. Aktiviteye özel tasarlanan kıyafetler ve ekipmanlar sayesinde doğaya uyum sağlamayı başaran aktivite severlerin en önemli ekipmanlarından biri de farklı özelliklere sahip outdoor çanta modelleridir. İç hacminin geniş olması ve birden fazla bölmesinin olması ürünü kullanışlı hale getiren önemli özelliklerdendir. Malzeme yapısı ve ergonomik olması sayesinde ağırlığa dayanıklı olmasının yanında taşıması da kolaydır. Bununla birlikte çantanın kullanım amacına göre seçilmesi aktivite sürecinin problemsiz ve keyifli geçmesine destek olur. Çanta, hafif malzemelerden üretildiği için kendi ağırlığı çok fazla değildir. Dolayısıyla çok daha fazla eşyayı ürünün kendi ağırlığı olmadan taşımak kolay olur. Ayrıca farklı bölmeler su, kahve gibi içecekten dağcılıkta kullanılan ipe, mata ve çadıra kadar birçok farklı ekipmanı taşımaya uygundur. Outdoor sırt çantaları daha çok sırt çantası olarak tasarlanmış olsa da aktiviteye göre bacağa ya da göğse takılan su geçirmeyen modeller de elektronik eşyaları taşımak için idealdir. Kamuflajın yanından tek renk ve çok renkli bazı modelleri günlük hayatta laptop çantası olarak da kullanılabilir. Bazı modellerinin sırt çantası olma özelliğinin yanında aynı zamanda çek çekli olması taşımada kolaylık sağlar. Farklı bölmelerinin olması ihtiyaç olan malzemelerin sınıflandırılması açısından önemlidir. Ayrıca kullanım ve ihtiyaç durumuna göre malzemeleri en sık kullanılandan daha seyrek kullanılana göre sıralanabilme imkânı vermesi de oldukça büyük bir avantajdır. Böylece sık kullanılan ekipmanlara daha kolay erişme imkânı vererek zaman kaybının önüne geçer. Outdoor çapraz çanta daha çok önde kullanılırken kısa süreli aktivitelerde gerekli eşyaların taşınması için idealdir. Farklı hacim ve özelliklere sahip çanta modellerine outdoor ekipmanlar sayfamızı inceleyerek ulaşabilirsiniz.

 Outdoor Çanta Kullanıcısına Destek Olur

Outdoor Çanta Kullanıcısına Destek Olur

Ourdoor aktivitelerde aktiviteye özel aksesuarların olması geniş hacimli bir taşma ürününe olan ihtiyacı da beraberinde getirir. Günübirlik aktivitelerde çok fazla parçaya ihtiyaç olmazken dağcılık, kampçılık gibi aktiviteler için mat, çadır gibi fazla yer kaplayan ürünlere ihtiyaç duyulur. Bu gibi durumlarda geniş bir outdoor kamp çantası kurtarıcıdır. Bazı modeller kampçılığın yanında avcılık ve trekking gibi aktivitelerde de kullanılmaya uygun olarak tasarlanmıştır. Kalın kumaştan üretilen ve sırt çantası olarak tasarlanan bazı modellerin kapasitesi 55+5 litredir. Su geçirmeyen çatanın kumaşı kamuflaj kumaş olup ortopedik sırt ve ergonomik omuzluklara sahiptir. Kaliteli kumaştan üretilen ürün kanserojen madde içermemesinin yanında terletmeyen özel tasarımıyla da dikkat çeker. Ön kısmında yer alan 3 farklı fermuarlı bölme küçük eşyaları taşımaya yararken ürünün yan taraflarında yer alan file bölmeler su taşımak için idealdir. Ağır yük taşındığı zaman yastıklı ve ayarlanabilen omuz askıları omuz üzerindeki baskıyı hafifleterek taşımayı kolaylaştırır. Ayrıca çantanın kapasitesi kadar yük taşımasına yan tarafında yer alan sağlamlaştırıcı kilitler de yardımcı olur. 66x32x24 cm ebatlarında olan çantanın kullanımı ve sırt ve omuz kısmında bulunan yastıkları sayesinde oldukça kolaydır. Bunun yanında outdoor sırt çantası 40 lt olan bazı modeller su geçirmediği gibi güneşten de etkilenmediği için renkleri solmaz. Yan tarafta yer alan 2 adet yan cep, ortada ayrıca bir cep ve 1 alt bölmesi ile 5 farklı bölmeden oluşmaktadır. Körüklü olduğu için boyunu uzatıp kısaltmak kolaydır. 30 cm en, 40 cm boy e 53 cm derinliğe sahiptir. Sırt askısının yanında aynı zamanda belden de bağlanarak çantanın sabitlenmesini sağlayan kemer taşımayı oldukça kolaylaştırır. Bej, gri, kamuflaj, kahverengi, yeşil gibi farklı renklerden üretilen çantalardan trekking aktivitesinde kullanılan modelin gövdesi %100 naylondan, sırt kısmı ise polyesterden üretilmiştir. Stratejik cep ve bölmelerin yanında ayarlanabilir yastıklı kayışlar ve acil durumlarda kullanılmak üzere düdüğü bağlamaya yarayan klips ve karanlıkta görünürlüğü arttıran reflektör dikkat çekicidir.

Dış Mekân Aktivitelerinin Vazgeçilmezi; Outdoor Çanta

Dış Mekân Aktivitelerinin Vazgeçilmezi; Outdoor Çanta

Dış mekân aktivitelerinde genellikle tercih edilen çanta modeli ağırlığı her iki omuza dağıttığı için sırt çantasıdır. Sadece oudoor aktivitelerde değil seyahatlerde ve günlük kullanımlarda da sırt çantaları konforu sağlayan vazgeçilmez taşıma ürünlerindendir. Amaca yönelik seçilmesi önemli olan ürünlerin dış mekânda kullanılan modellerinin su geçirmemesi önemlidir. Bunun yanında ceplerin birden fazla olması aktivite sırasında ihtiyaç duyulan aksesuar ya da ekipmanlara ulaşımı kolaylaştırır. Çantaların tekerlekli modelleri olsa da gidilecek yerin özelliğine göre taşıma ekipmanı tercihi yapılması önemlidir. Tekerlekli olan modeli zorlu doğa koşullarında kullanmak kolay olmayacağından sadece sırtta taşınan modeller dağ ortamı için doğu tercih olur. Dağcılık, yürüyüş ya da kamp gibi aktivitelerde çok fazla eşya taşmak gerekebilir. Bu gibi durumlarda ağırlığı eşit dağıtan modellerin tercih edilmesi önemlidir. Çantanın doğru hacimde olması kadar ağırlığı da önem taşır. Uzun süreli yürüyüş gerektiren aktivitelerde özgül ağırlığı düşük olan modeli tercih etmek taşımayı kolaylaştırır. Outdoor sırt çantası 20 lt kısa yürüyüşler için uygunken uzun sürecek yürüyüşlerde daha geniş hacimli modellerin tercih edilmesi uygun olur. Tercihe ve taşınacak eşyaya göre hacmi değişse de en temel ihtiyaçları taşımak için bile çantanın 20 litre üzerinde eşya taşımaya uygun olması önerilir. Yürüyüş batonu, giyecek, su, yiyecek, mevsime göre güneş koruyucu krem, fotoğraf makinesi gibi eşyaların kolay taşınabilmesi için outdoor çanta 50 lt hacmine sahip olan model önerilir. Ayrıca çantaların diğer bir özelliği de erkek ve kadın anatomisine göre farklı şekillerde tasarlanmış olmasıdır. Kadınların gövde boyu erkeklerin yapısına göre daha kısa olduğundan kadınlar için tasarlanan çantaların yapısı da erkeklerinkinden daha kısadır. Dolayısıyla çanta seçiminde kullanıcının cinsiyeti de önem taşır. Seçimlerinize yardımcı olması için Timberline outdoor çanta sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 Outdoor Çanta Aktiviteleri Keyifli Hale Getirir

Outdoor Çanta Aktiviteleri Keyifli Hale Getirir

Aktivitenin özelliğine göre seçilen çantalar, sadece sırt çantası formatında değildir. Outdoor omuz çantası gibi küçük olanlar boyutlarına göre bele ya da boyuna da takılabilirken kimlik, pasaport gibi özel eşyaları taşımaya yarar. Kilitli ve su geçirmez olması sayesinde değerli evrakların zarar görmeden saklanması sağlanır. Bunun yanında motor sporu ile ilgilenenler bacaklarına bağladıkları bacak çantası ile eşyalarının güvende kalmasını sağlarlar. 3 fermuarlı bölmeden oluşan bazı bacak çantaları 26x18x6 cm boyutlarında üretilmiştir. Derin yapısı ve geniş iç hacmi ihtiyaç olan eşyaların taşınmasında kolaylık sağlar. Ayrıca alt ve üst taraftan ayarlanabilen askısı bacağı tam olarak kavramasını sağlayarak ürünün düşmesinin önüne geçer. Farklı hacimlerde üretilen outdoor çanta modellerinden olan outdoor sırt çantası 30 lt siyah, kamuflaj gibi farklı renkleriyle kullanıma sunulmuştur. Unisex olarak üretilen bazı 30 litre hacmine sahip çantaların omuz askı genişliği 5 cm olup ayarlanabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca omuz askılarında 2 adet D halkının olması, ön kısmında yer alan modüler sistem fazladan ekipman taşıma konusunda destek olur. Bunun yanında ürünü sırt kısmı ve omuz askılarının yapısında file kullanılması hava akışını kolaylaştırdığı için terlemeyi önler. Yan ve alt kısmında yer alan körükler çantayı büyütüp küçültmeye yararken ön kısmında bulunan 2 farklı bölmede aksesuarlar rahatlıkla taşınır. Bölmelerde çift yönlü fermuarın olması ürünü kullanışlı hale getirir. Farklı hacim ve özelliklere sahip çanta modelleri hakkında bilgi almak, kullanıcı yorumları üzerinden outdoor çanta tavsiye konusunda fikir sahibi olmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Ayrıca Nomadic outdoor çanta sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.