AYAKKABI & ÇANTA

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Forelli Ayakkabı & Çanta

Forelli, birçok kullanıcı için ürettiği farklı ayakkabı ve çanta modelleri ile ilgi çekmeyi başarıyor. Son derece kaliteli işçiliği ile bilinen Forelli ayakkabı ve çanta modellerinde insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen malzemeler tercih ediliyor. Üstelik Forelli ayakkabı modelleri ile rahat bir şekilde yürünebiliyor ve ayakkabılar bu sayede sıkça tercih ediliyor.

Forelli Ayakkabı ile Konfor ve Şıklık Bir Arada

Forelli Ayakkabı ile Konfor ve Şıklık Bir Arada

İmalatı esnasında yüzde yüz doğal deri malzemelerin kullanıldığı Forelli ayakkabı modelleri, taraklı ayak yapısına ve kemik çıkıntısına sahip kişiler için önemli bir kullanım kolaylığı sağlıyor. Markanın bünyesinde bulunan günlük ayakkabılar, ofiste ve günlük yaşamda rahatlıkla tercih edilebiliyor. Geniş kalıbıyla bilinen Forelli günlük ayakkabılar, polirütan tabanı ile de tüketicilerin daha rahat etmesini sağlıyor. Siyah ve kahverengi renklerinin ağırlıklı olarak kullanıldığı ayakkabıların tabanı, nefes alabilen yapısı ile biliniyor. Böylelikle ayaklar, daha az terliyor ve kötü koku oluşumunun da önüne geçilebiliyor. Son derece hafif yapısı ile bilinen Forelli günlük ayakkabılar, arzu edilen her yere taşınabiliyor. Markanın ürettiği günlük ayakkabılar hakkında kullanıcı deneyimleri Forelli günlük ayakkabı yorumlar bölümünden rahatlıkla elde edilebiliyor. Markanın satışa sunduğu klasik ayakkabılar ise daha çok ofis ortamlarında ve özel davetlerde sıklıkla tercih ediliyor. Özel anatomik derinin kullanıldığı Forelli klasik ayakkabılar, geniş kalıbı ile birçok kişinin rahat etmesini de sağlıyor.

Forelli Ayakkabı & Çanta Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Forelli Ayakkabı & Çanta Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Marka tarafından satışa sunulan Maximum Power serisi özellikle sporcuların ve günlük yaşam için uygun bir ayakkabı arayanlar tarafından sıkça tercih ediliyor. Maximum Power serisindeki ayakkabılar, esneyebilen özel bir deri kumaştan üretiliyor. Sıkıştırılmış naylon tabanı ile bilinen ürün serisi, ayağın rahat etmesini sağlayarak sporcuların daha yüksek performans göstermesine de olanak tanıyor. Standart bir kalıpta üretilen Maximum Power serisi, oldukça hafi yapısıyla biliniyor ve bu sayede arzu edilen her tarafa taşınabiliyor. Forelli ayakkabı nasıl sorusunun cevabı, Maximum Power serisinin kullanım kolaylığı, rahat yapısı ve diğer birçok özelliği sayesinde verilebiliyor. Markada spor ayakkabıların yanı sıra birçok farklı bot modeli de bulunuyor. Bot modellerinde zeminin daha kolay kavranmasını sağlayan hatlar yer alıyor. Sağlam ve elastik yapısıyla bilinen dış tabana sahip Forelli botlar, su geçirmez yapısıyla da dikkat çekiyor. Geniş kalıbıyla ilgi çeken Forelli botlar, yüzde yüz doğal deri ve yün karışımından üretiliyor. Markanın satışa sunduğu spor ayakkabı ve bot modelleri Forelli ayakkabı satın al butonuyla rahatlıkla satın alınabiliyor. .Forelli ayakkabı fiyatları ayakkabının cinsine, kalıbına ve malzemesine göre önemli değişiklikler gösterebiliyor

Rahat Yapısıyla Bilinen Forelli Ayakkabı Modelleri

Rahat Yapısıyla Bilinen Forelli Ayakkabı Modelleri

Forelli tarafından satışa sunulan çanta modellerinde yüzde yüz hakiki deri tercih ediliyor. Böylelikle markanın satışa sunduğu çanta modelleri, sağlam bir yapıya kavuşuyor ve uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabiliyor. Çapraz askı ve düz askı seçenekleri ile tüketicilere önemli kolaylıklar sağlayan Forelli çanta modelleri sayesinde birçok eşya rahatlıkla taşınabiliyor. Markanın satışa sunduğu sırt çantalarında dizüstü bilgisayar ve tablet gibi elektronik cihazları taşımak mümkün oluyor.Forelli çanta modelleri arasında sporda ve uzun yollarda tercih edilebilecek çanta çeşitleri de yer alıyor. Forelli çanta çeşitlerinde kullanılan birinci kalite fermuar ve düğmeler sayesinde çantalar rahatlıkla açılıp kapatılabiliyor. Son derece hafif bir yapıya sahip olan çanta modelleri, arzu edilen her yere rahatlıkla taşınabiliyor. Öte yandan Forelli çantaların imalatında doğaya ve insan sağlığına dost malzemeler tercih ediliyor. Forelli çanta modelleri hakkındaki detaylı bilgilere yorum bölümünden rahatlıkla ulaşılabiliyor. Marka tarafından satışa sunulan çanta çeşitlerini incelemek ve satın almak için sayfamıza bir göz atabilirsiniz.