AYAKKABI & ÇANTA

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Ceyo Ayakkabı & Çanta

Herkes attığı adımların daha konforlu olmasını isterken doğru ayakkabıyı bulmak için uğraşır. Bu yüzden farklı ürün arayışı içerisine girmenizi istemeyen Ceyo, size kullanım sırasında yaşayacağınız konforu garanti eder. Ceyo ayakkabı, dilediğiniz her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz birçok çeşit ve modelde üretim yapar. Ayrıca ayak sağlığınız her zaman ön planda tutularak sizlerden gelen talep ve geri dönüşler doğrultusunda kaliteli malzemeler ile Ceyo modelleri tasarlanır.

Ceyo Ayakkabı Modelleri

Ceyo Ayakkabı Modelleri

Terlik ve sandaletler ilkbahar ve yaz sıcağında en çok tercih edilen modellerdir. Ancak tercih edeceğiniz bu modellerin kalite beraberinde ayak ergonomisine uygun olup olmadığı da göz önünde bulundurulmalıdır. Ceyo ayakkabı modelleri, tüm bu kriterler çerçevesinde üretilir ve satışa sunulur. Kadın, erkek ve çocuklarda çeşit olarak oldukça geniş ürün yelpazesine sahiptir. Sandaletler, ev ayakkabısı, hafif topuklu ayakkabılar, terlik olarak ise; parmak arası, düz, plaj terliklerinin yanı sıra sabo terlik çeşitleri de mevcuttur. Sabo terlikler, özellikle gıda sektörü veya hastane gibi uzun süre ayakta kalarak çalışanların ayak sağlığı düşünülerek deriden üretilen terliklerdir. Bu terliklerin ham maddesi ve tasarımı ile uzun süren mesai saatlerinin sonunda, ayak ağrıları ve koku gibi problemler yaşanmaz. Bay ve bayan çeşitleri olan sabo terlikler ortopediktirler ve uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanılır. Taban kısımları da ıslak zeminde kaymaya karşı dayanıklıdır. Ayrıca sağlığı tehdit edici hiçbir zararlı maddeyi de yapısında bulundurmaz. Ceyo ayakkabıların dış materyalinde suni deri kullanılmakta olup iç materyali mikrofiber, taban materyali de poliüretan yapıdadır. Bunlara ek olarak terlik ve sandaletler de kullanım konforu açısından cırt cırtlı çeşitlerde üretilirek, farklı aksesuarlar ile daha cazip hale getirilirler. Ayrıca Ceyo ayakkabı ürünlerinin tamamı oldukça hafif bir yapıda tasarlanır.

Ceyo Ayakkabı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ceyo Ayakkabı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gündelik hayatta ve özellikle sıcak havalarda kullanım rahatlığı açısından en çok tercih edilen ürünler terlik ve sandaletlerdir. Ancak satın alırken ürünlerin tarzından ötürü kalite ve konfor durumları geri planda bırakılabilir. Satın almayı düşündüğünüz Ceyo ayakkabı modelleri hem şıklığı hem de konforu aynı anda size sunar. Özellikle düz taban problemi olanların ortopedik ayakkabılar tercih etmesi ayak sağlığı açısından daha doğrudur. Ceyo modellerinin tamamı bu özelliğe sahiptir. Taban yapısı yere paralel ayakkabı modelleri uzun süreli kullanımlarda size rahatsızlık verebilir. Bununla birlikte bu tür modeller ayak sağlığınızı da olumsuz etkiler. Ceyo ayakkabı ürünlerin tamamında taban yüksekliğinin yanı sıra topuk yüksekliği de konforlu bir şekilde tasarlanarak üretilir. Bunların dışında sandalet ve terlik modelleri ile doğru kombinler sonucunda şık bir hava yaratabilirsiniz.

Ceyo Ayakkabı Fiyatları

Ceyo Ayakkabı Fiyatları

Tüm ağırlığınız ile sizi taşıyan ayaklarınıza, hak ettiği en doğru değeri satın alacağınız bir çift ayakkabı ile verebilirsiniz. Satın alacağınız ayakkabı birçok özelliği aynı ürünle karşılıyor olabilmelidir. Ceyo ayakkabı fiyatları modellerin çeşitliliklerine göre farklılık gösterir. Her yaş grubu ürünleri farklı fiyat kategorisi ile karşınıza çıkar. Bütçenize ve tercihlerinize bağlı olarak dilediğiniz seçimi yapabilirsiniz. Ayrıca ayakkabılarda kullanılan malzemelerin kalitesi ile ürünlerinin her zaman arkasında duran Ceyo, asla pişman olmayacağınızı ve uzun yıllar boyunca ayakkabınızı deforme olmadan kullanacağınızı garanti eder. Satın almayı düşündüğünüz ayakkabılar hakkında kafanıza takılan soru işaretleri olursa Ceyo ayakkabı yorum kısmından Ceyo ayakkabı kullananların deneyimlerine dair fikir edinebilirsiniz. Ayrıca Ceyo ayakkabı fiyatları hakkında detaylı bilgiye sayfamız üzerinden ulaşarak inceleyebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz. Dilerseniz Ayakkabı & Çanta kategorimizi ziyaret ederek tüm ayakkabı modelerini inceleme fırsatı bulabilirsiniz.