TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ayakkabı & Çanta

için 244 sonuç bulundu.
Cinsiyet seçiniz

Kategoride öne çıkanlar

Dexter Ayakkabı & Çanta

Üretime başladığı yıldan itibaren kullanıcıların beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamayı başaran Dexter markası, rahat ve konforlu bir şekilde kullanılabilecek ayakkabılarıyla öne çıkan isimlerden biri olmuştur. Dexter ayakkabı ve çanta modelleriyle kalitesinden ve prensiplerinden ödün vermeden üretim yapmaya devam etmektedir. Öne çıkan kadın ve erkek modelleriyle her yaş grubunun beklentilerini karşılayan tasarımlar gerçekleştirmiştir. Dexter ayakkabı modelleri sahip olduğu zengin renk çeşitleriyle kullanıcılarını büyülemeye devam etmektedir. Dexter markasının en önemli özelliklerinden biri kadın ve erkek müşterilerine özel olarak ayakkabı tasarlamasıdır. Markanın bu özelliği sayesinde ayakkabı ve çanta almak isteyenler kendilerine yakın hissedeceği tarzda ayakkabı bulmakta hiç zorluk yaşamazlar. Üretim sırasında kullanılan rahat taban özelliği ile üretilen ayakkabılarınız ile uzun süre ayakta kalabilirsiniz. Rahat ve kaliteli malzemelerden üretildiği için herhangi bir sorun yaşamanızı engellemektedir. Bütün kullanıcıların fiziksel özellikleri baz alınarak tasarlandığı için hem kendinize göre bir Dexter ayakkabı bulmanız daha kolay hem de uzun süre rahat bir şekilde kullanabileceğiniz ürünler mevcuttur. Dexter günlük, spor ve yazlık ayakkabı gibi birçok çeşitleri bünyesinde barındırmaktadır. Günlük kıyafetlerinizin altına uygun bir model ya da şık bir takım elbiseyle birlikte kullanabileceğiniz uygun tarzda Dexter ayakkabılar için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Yoğun iş temposu dolayısıyla günün büyük bir bölümünü ayakta geçiren kişiler için özel olarak tasarlanmış konfor ve rahat tabanlıklara sahip Dexter ayakkabılar sayesinde uzun süre ayakta kalmanıza rağmen ayağınızda ağrı hissetmeyeceksiniz. Kaliteden ödün vermeden üretilen ürünlerinde müşterilerinin bütün gereksinimleri karşılanmaktadır.

Bütün Beklentilerinizi Karşılayabilecek Dexter Ayakkabı Modelleri

Bütün Beklentilerinizi Karşılayabilecek Dexter Ayakkabı Modelleri

Dexter, kadın ve erkek kullanıcılar için farklı ayak yapılarını göz önünde bulundurarak özel olarak ayakkabı tasarlar bu sayede gün boyunca her koşulda konfor hizmeti korunmuş olur. Kaliteli bir işçilik sonrasında üretilen ayakkabılar, uzun süre kullanılmasına rağmen sahip olduğu dayanıklılık özelliğinden ödün vermez. Farklı iklim koşullarında kullanılmaya müsait ayakkabılar her mevsim kullanabileceğiniz yapıda üretilmektedir. Sahip olduğu bu özelliği sayesinde kullanıcında büyük bir güven oluşturmuştur. Dexter ayakkabı modelleri arasında erkekler için özel olarak tasarlanmış çeşitli ürünler bulunmaktadır. Erkek kullanıcıların ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanan ayakkabılar renk ve zengin çeşitliliğiyle hizmet vermeye devam etmektedir. Tasarım ve kalıp olarak özel üretilen ürünler istenilen küçük farklılıklarla kişiye özel bir tasarım haline gelir. Kıyafetinizle günlük kombinasyonlara uygun olarak çeşitli renk zenginliğine sahip Dexter ayakkabıları; siyah, krem, lacivert, bordo, sarı ve kahve tonlarıyla ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Yenilikçi ve eşsiz tasarımları hedef alan marka; kumaş ve taban yüzeylerinde uzun süre dayanıklı bir kullanım özelliği kazandırmaktadır. Bu özelliğe sahip olarak Dexter ayakkabı siyah modeli örnek olarak gösterilebilmektedir. Birçok kıyafetle uygun olarak kullanılabilme özelliği sayesinde en çok tercih edilen modeller arasında yer almayı başarmıştır. Dexter markasının öne çıkan özelliklerinden biri de farklı renkte bağcıklara sahip olmasıdır. Bu bağcıklar üretim aşamasında farklı renkler kullanılarak tasarlanmıştır ayrıca ayakkabının kalıbı ve numarası göz önünde bulundurularak üretimi gerçekleştirilir. Sağlam ve dayanıklı olarak üretilen bağcıklar bütün çevre koşulları dikkate alınarak tasarlanmıştır. Kullanmış olduğunuz Dexter ayakkabısının dilediğiniz zaman bağcıklarını değiştirerek zengin bağcık rengi seçeneklerinin keyfini sürebilirsiniz. Erkek kullanıcılar için geçerli olan bu özelliklerin tümü kadın kullanıcılar içinde geçerlidir. Geniş renk skalası ve ürün zenginliği sayesinde kadın kullanıcıların beklentilerini karşılayan modeller üreten marka, her alanda kullanabileceğiniz tasarımlarla karşınıza çıkmaktadır. Günlük hayatın dışında aynı zamanda sportif faaliyetlerde, iş toplantılarında ve özel günlerde kullanabileceğiniz rugan tarzı ayakkabılar üretmektedir. Ayak sağlığınızı koruması için hafif bir topuk ile taban kısmı güçlendirilmiştir. Dexter ayakkabı püskülleri aynı zamanda bağcık yerine kullanılan tasarımlardan biridir. Kıyafetlerinize uygun olarak farklı renkteki püsküllerle donatılan Dexter kadın ayakkabılarına sahip olmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Konforlu ve Rahat Bir Yaşam için Dexter Ayakkabı Tecrübesinden Faydalanın

Konforlu ve Rahat Bir Yaşam için Dexter Ayakkabı Tecrübesinden Faydalanın

Ayakkabı ve çanta sektöründe uzun yıllardır faaliyetlerine devam eden Dexter firması, her yaştan kullanıcı grubuna uygun olarak konforlu ve kaliteli tabanlardan oluşan ayakkabılar üretmektedir. Yorucu ve rahat olmayan modellerden şikayet eden kadınlar özellikle Marinella modelinin sağladığı imkanları tercih etmektedir. Erkek modellerin benzer özelliklerini taşıyan nubuk deriden üretilen Dexter Marinella serisi aynı zamanda üzerinde dekoratif bir bağcık da bulundurur. Bazı kadın ayakkabı modellerinde bağcık yerine püskül detayı kullanılmıştır. Bu püsküller gündelik hayatınızda yürüme ve hareket kabiliyetini kısıtlamaz ve tercih edeceğiniz modele göre farklı renklerde tasarlanabilir. Parlak görünümlü ayakkabıları tercih eden kullanıcılar için deri dokularla hazırlanan modellerde mevcuttur. Kendi zevkinize uygun olarak seçeceğini deri ayakkabılar aşınmalara ve çizilmelere karşı oldukça dayanıklıdır. Kadın kullanıcıların günlük hayatında kullanabilecekleri konforlu ayakkabılar kaymaz taban kauçuk özelliği ile üretilmektedir. Kauçuk tabanı sayesinde güvenli ve konforlu bir şekilde hareket edebilirsiniz. Dexter firması erkekler için üretmiş olduğu ayakkabılarda yine aynı konfor ve rahatlık özelliklerini esas almıştır. Dexter ayakkabı kahverengi erkek kullanıcıların en çok tercih ürünlerden biridir ve taban özellikleri yönüyle farklılık göstermektedir. Yürümeyi kolaylaştırması yönüyle tasarlanmış topukları sayesinde erkeklerin günlük hayatında ve iş dünyasında yorulmasını engellemektedir. Ayakkabı ve çanta sektöründe uzun yıllar sektörde hizmet eden Dexter, kullanıcılarının avantajlarını düşünerek bu prensipte üretim yapmaya devam etmektedir. Ürün yelpazesinin oldukça geniş olması sayesinde her yaş grubunun kolayca erişebileceği ürünlere sahiptir. Dexter ayakkabı fiyatları bakımından da kullanıcılarını memnun etmeyi başarmıştır. Sahip olduğu üstün özelliklerinin yanında her müşterisinin bütçesine göre ürün yelpazesi mevcuttur. Ayakkabı kullanıcısının satın alırken dikkat ettiği en büyük özellik rahat ve kullanışlı olmasıdır. Dexter, bu konuda kullanıcılara son derece konforlu ve rahat ürünler sunmaktadır. Tabanı ve kumaşı sayesinde gün içerisinde rahatça kullanabileceğiniz günlük ayakkabıları modelleri ile keyifli ve rahat bir gün geçirebilirsiniz. Bağcıklarının hazırlanışı son derece titiz davranılmış ve günlük kullanımınızda size hiçbir zorluk yaşatmamaktadır. Hazırlanış esnasında ayakkabı kalıbı ve numarası dikkate alınarak üretildiği için her ayakkabıya göre ayrı olarak üretilmektedir. Yapılış aşamasında oldukça sağlam malzemelerden yapıldığı için hiçbir çevresel koşullardan etkilenmemektedir.

Bağcıklı ve Püsküllü Modelleriyle Dexter Ayakkabı Faklı Tasarımlar Sunmaktadır

Bağcıklı ve Püsküllü Modelleriyle Dexter Ayakkabı Faklı Tasarımlar Sunmaktadır

Günlük hayatınızın yanında iş ve özel günlerde giyebileceğiniz farklı tasarımlara sahip Dexter marka ayakkabılar sizin için her koşula uygun farklı ürünler tasarlamıştır. Kadın tüketiciler günlük hayatın hızına ayak uydurabilmek için genel olarak Dexter Marinella serisini tercih etmektedir. Marinella serisinde özel olarak tasarlanmış bağcıklar bulunmaktadır. Bu ayakkabı modelinde ayakkabının sayasında bulunan dikişler kendine has bir özellik meydana getirmektedir. Marinella modelindeki ayakkabılarda bulunan bağcıklar saya bölgesindeki gibi deri malzemeden meydana getirilmiştir. Günlük hayatınızda ve iş hayatınızda rahat ve konforlu bir şekilde Dexter Marinella modelindeki ayakkabıyı tercih edebilirsiniz. Dexter ayakkabı püsküllü olarak dizayn ettiği Marinella serisi sayesinde yorucu bir gün geçirmeden iş hayatının hızına yetişebilirsiniz. Dexter ayakkabı yorumları yapan tüketicilerin düşünceleri incelendiğinde, daha klasik bir model isteyenlerin Julia modelini tercih ettiği görülmektedir. Bu model sayesinde gün içerisinde daha rahat ve konforlu bir şekilde yürüyüş yapabilirsiniz. Dexter Julia serisinin üzerinde farklı bir detay olarak püskül bulunmaktadır. Ayakkabının üzerinde bulunan bu püsküller kaliteli deri malzemelerden üretilmiş ve ayakkabı ile uyumlu bir şekilde tasarlanmıştır. Günlük hayatında daha sade bir görüntü sergilemek isteyen kadın tüketicilerin, genel olarak bu tasarımı tercih ettiği görülmektedir. Bazı modellerinin üzerinde püskül yerine fiyonk ayrıntısı yer alabilmektedir. Ürünleri son derecede kaliteli ve konforlu bir yapıya sahip olduğu için Dexter gün içerisinde her zaman yanınızda olacaktır. Topuk bölgesinde rahatsız edici tüm detaylardan kaçındığı için sizin için kolay bir gün mümkün hale gelmektedir. Dexter Navigator ayakkabı modeliyle yaz günlerinizi rahat bir şekilde geçirebilirsiniz. Özel olarak tasarlanmış bu ürün özellikle yat ayakkabısı olarak tercih edilmektedir. Yat kullanıcılarının yoğun olarak tercih ettiği bu model, yat içerisindeki çizilmeleri önleyebilmek adına orijinal deriden tasarlanmıştır. Bahar ve yaz aylarının vazgeçilmez modellerinden biri olmasının yanında üzerinde ayrıca bağcık yer almaktadır. Erkeklerin şık bir takım elbiseyle birlikte giyebileceği rugan cinsi ve üzerinde bağcık olarak tasarlanan ayakkabılar Dexter'in sunmuş olduğu özellikli ürünlerden biridir. Bu ayakkabıların üzerinde normal tabandan farklı olarak özel bir deri malzemesi kullanılmıştır. Rugan görünümlü ayakkabılarda bağcık detayı yer almaktayken markanın önde gelen modellerinden biri olan Loafers modelinde ise püskül yer almaktadır. Birbirinden farklı tasarımlarıyla ayakkabı dünyasında fark yaratan Dexter, her alanda kolayca kullanabileceğiniz ayakkabılar üretmiştir.

Dexter Ayakkabılar Size Her Mevsim İstediğiniz Rahatlığı Sağlayan Ayakkabılar Tasarlamaktadır

Dexter Ayakkabılar Size Her Mevsim İstediğiniz Rahatlığı Sağlayan Ayakkabılar Tasarlamaktadır

Ayakkabı kullanıcıları tercih ettiği ürünün mevsim koşullarına uygun olarak kullanabilmesine oldukça dikkat etmektedir. Yaz ve bahar mevsiminde rugan tarzı ayakkabılar kullanabileceğiniz gibi soğuk kış şartlarında bot giymekten rahatsız olanlar için uzun bilekli ürünler tasarlamıştır. Ayakkabı modelinden uzaklaşmadan tasarlanan bilekli modeller sayesinde kış aylarında daha güvenilir bir yürüyüş gerçekleştirebilirsiniz. Dexter ayakkabı günlük modeli ile gün içerisinde konforlu bir şekilde hareket edebileceğiniz gibi soğuk hava şartlarına göre uygun olarak tasarlanan bilekli modelini tercih edebilirsiniz. Kadın ve erkek tüketiciler için tasarlanmış ayakkabıların yanında çocuklar içinde ürün tasarlayan Dexter, bütün aile üyelerinin hep birlikte giyebileceği modern çizgiler taşayan ürünleri ile mutlu bir gün geçirmenizi sağlar. Bu seçeneklerin yanı sıra spor ayakkabı ürünleriyle birlikte sportif aktivite gerçekleştiren kişilerin üstün taban özellikleri sayesinde rahatça spor yapabilirler. Günlük spor aktivitelerinizde kullanabileceğiniz ürünler özel nubuk derisinden hazırlanmıştır. Klasik tasarımlardan uzak olarak dizayn edilmiş spor ayakkabıları, taban ve sayasının işlevsel özellikleri sayesinde kaliteli bir spor aktivitesi sağlamaktadır. Üretim aşamasında kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde yaz bitiminde rafa kaldırmayı düşündüğünüz Dexter marka ayakkabılarınızı bir sonraki yaz mevsiminde ilk günkü konforunu koruması sayesinde rahatlıkla tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz. Her mevsime uygun olarak üretilen ürünleri en çok merak ettiği konulardan biri Dexter ayakkabı nasıl temizlenir sorusudur. Genel olarak ayakkabıların içerisinde bazı durumlarda yıpranma ve koku belirtileri olabilmektedir. Dexter markası, kullandığı malzemeler ile uzun süre kullanabileceğiniz kalitede ayakkabılar tasarlamaktadır. Dexter ayakkabıları, kaliteli deri kullanılarak üretildiği için temizliği konusunda çamaşır makinasını tercih edilmesi önerilmemektedir. Ayakkabınızın orijinal deri kokusundan uzaklaşmaması için ayakkabınızın içerisine koyacağınız bir miktar karbonat size yardımcı olacaktır. Orijinal Dexter ayakkabıları tüketici avantajlarını düşünerek hareket ettiği için her mevsim rahatça kullanabileceğiniz tasarımlar sunmaktadır. Ayakkabının tabanında ve yüzeyinde kullanılan malzemeler, olumsuz mevsim şartlarına rağmen etkisini yitirmemektedir. Dexter ayakkabıları kaymaz taban özelliği sayesinde günlük ve kış modelleriyle size konforlu bir yürüyüş imkanı sağlamaktadır. Su geçirmek özelliği sayesinde yağışlı günlerde ayaklarınız Dexter markası sayesinde güvende olacaktır.

Ayak Sağlığınız için Dexter Ayakkabı Modellerini İnceleyebilirsiniz

Ayak Sağlığınız için Dexter Ayakkabı Modellerini İnceleyebilirsiniz

Ev, iş yeri, okul ve spor aktiviteleri sırasında uzun süre ayakkabı kullanıldığı için tercih edeceğiniz ayakkabının özelliklerine dikkat etmelisiniz. Kullandığınız ayakkabı gün içerisinde uzun süre ayağınızda kalacağı için tercih ettiğiniz ürünün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmesi önemli bir konudur. Dexter, uzun süre ayakkabı kullanan kişilerin beklentilerini düşünerek avantajlı imkanlar sunmaktadır. Dexter ayakkabı modelleri kullanıcısının ayak sağlığını düşünerek titiz bir çalışma sonucu üretilmektedir. Üretim aşamasından başlayıp tüketiciyle buluştuğu rafları güne kadar tüm aşamalarda özel bir çalışma sergilenmiştir. Giyim tercihinize göre uygun bir kombinasyon için Dexter markasının modellerini inceleyebilirsiniz. Dexter markası, kullanıcısının fiziksel anatomisini dikkate alarak özel olarak tasarladığı ayakkabılar uzun süre ayakta kalsanız da rahatsızlık hissetmemenizi sağlamaktadır. Topuk bölgesindeki kalınlık kullanıcısının tercihine göre değişkenlik göstermektedir. Daha uzun boylu görünmek isteyenler kalın topuklara sahip Dexter ayakkabı modellerine sahip olabilirler. Kalın tabanda olması asla kullanım şartlarını zorlamamaktadır. Normal topuklara sahip rugan tarzı ayakkabılar şık bir görünümün yanında konforlu bir kullanım özelliği sağlamaktadır. Rugan modelindeki ayakkabıların topuk bölgesi oldukça hafif olabilmesi yönüyle tasarlanmıştır bu sayede ayak sağlığınız son derece korunmuş olur. Kullanıcının tercihine bağlı olarak dilediği renkteki ayakkabı bağcıklarını kullanabilir ve kıyafetine göre uygun kombini tasarlayabilir. Bağcıklarının da deriden üretiliyor olması ayağınıza ve ayakkabınıza kullanma aşamasında rahatlık imkanı sunmaktadır. Çocuk kullanıcıları içinde benzer konfor özellikleri dikkate alınmış olup sayası ve tabanı özel olarak tasarlanmıştır. Topuk bölgesindeki tabanın hafif ve kaymaz özelliği sayesinde çocukların güvenle giyebileceği ayakkabılar tasarlayan Dexter, farklı model ve renk seçenekleriyle küçük kullanıcılarının da tercihleri arasındaki yerini korumaktadır. Dexter markası, gün içerisinde aktif bir şekilde oyun oynayan çocukların güvenli bir oyun arkadaşı görevini üstlenmektedir.

Klasik Tasarımların Dışına Çıkan Dexter Ayakkabı Modelleri

Klasik Tasarımların Dışına Çıkan Dexter Ayakkabı Modelleri

Dexter ayakkabı ve çanta dünyasında tasarlamış olduğu ürünlerle sürekli olarak yenilikçi bir çizgisi olduğunu ispatlamıştır. Modern çizgilerin dışına çıkmadan her alanda kıyafetinizle uygun dizayna sahip olan ayakkabılar tasarlarken klasikleşmiş tasarımların ötesine gitmeyi hedef haline getirmiştir. Ülkemizde bulunan kullanıcıların fiziksel özellikleri ve ayak anatomisini incelendiğinde belirlenen özelliklere sahip uygun ayakkabılar üreten Dexter, özel olarak tasarladığı fiyonk, püsküllü ve bağcıklı modeller ile tüketicileri büyülemeye devam etmektedir. Günlük kıyafet veya şık bir takım elbisenin altına rahatlıkla giyebileceğiniz ayakkabılar tasarlarken ayak sağlığınızı daima ön planda tutmuştur ayrıca klasik bir görüntüden farklı olarak üzerindeki bağcık ya da püskül sayesinde daha farklı görünebilirsiniz. Ayakkabı kullanıcılarının dikkat ettiği bir diğer nokta kıyafet stiline uygun ayakkabı tercih etmeleridir. Dexter ayakkabı kahverengi modeli günlük ve iş hayatında erkek kullanıcıların rahatlıkla tercih edebileceği modellerin arasında bulunmaktadır. Zarif tasarımı ve kenarlarında bulunan bağcık detayı ile sıra dışı bir görüntü sergileyen Dexter kahverengi modeli sayesinde konforlu bir gün geçirebilirsiniz. Dexter markasının kullanıcılarına sunduğu imkanlardan biri farklı bağcık renkleri sunuyor olmasıdır. Dexter ayakkabı ipi nasıl bağlanır sorusu değerli Dexter kullanıcılarının merak ettiği sorulardan biridir. Dexter Navigator modelinde genel olarak görebileceğimiz az sayıda deri bağcıklardan oluşan bir bölüm vardır. Oldukça kolay bir şekilde birkaç saniye içerisinde dilediğiniz şekilde bağcıkları bağlayabilirsiniz. Birkaç el hamlesiyle genel olarak kelebek tipi denilen bağcık bağlama şeklini tercih edebilirsiniz. Bağcık kullanmayı tercih etmeyen erkek kullanıcıların en çok kullandığı ürünlerden biri Dexter Casual modelidir. Tamamen deri malzemeden üretilen bu model taban ve topuk özellikleri sayesinde uzun süre ayakta kalanların yardımına koşmaktadır. Zarif bir görüntüsü olmasının yanında aynı zamanda kaymaz tabanı bulunmaktadır. Dexter markasının dikkat çekici tasarımlarından biri ayakkabının arkasında ve yanlarında küçük bağcık detayı bulunduruyor olmasıdır. Tüketiciler için sıra dışı bir tasarım sergileyen Dexter, bu özelliği sayesinde her koşulda rahatlıkla kullanabileceğiniz büyüleyiciyi ayakkabılar üretmektedir. Ayakkabının üzerinde ve yanlarında bulunan bağcıklar, üretim aşamasında son derece kaliteli malzemeler kullanılarak yapıldığı için hiçbir çevresel etkenlerden zarar görmemektedir. Dexter'ın sağladığı konfordan yararlanmak için kendinize yakın hissettiğiniz tasarımlara ait modelleri inceleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Dexter
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

19V69 ITALIA (792)
2K (216)
6Renk (117)
ABESS (135)
Adım Adım (1398)
Aker (172)
Akınalbella (768)
AkonGrand (169)
Alisma (494)
Alone (227)
Angel (183)
ANI YÜZÜK (637)
Anka (251)
Arıcı (221)
ARİNO (540)
Art Bella (397)
ARYAN (142)
Aslan Çanta (328)
Awon (374)
ayakkabicim (132)
Ayakland (3597)
Bagacar (352)
baginn (196)
Bagmori (914)
BANNER (334)
Barcelona (303)
Batem (139)
Beety (972)
Belpino (119)
Bemsa (128)
Benetton (130)
Bequemere (211)
Bestello (625)
Bety (287)
bigayakkabı (137)
Bilik Deri (394)
Birikon (246)
Birkenstock (954)
BluFenix (96)
BOA (2187)
Boaonda (184)
Bouletta (488)
Bpm (293)
BPMSHOPPING (161)
BRS BAGS (262)
Bruno Shoes (968)
Bueno Shoes (486)
Buffalo (391)
Bulldozer (1519)
Burç (179)
BUTIGO (1658)
BUTUN (297)
Byhakan (1425)
Cabani (2471)
Calvin Klein (209)
Calx (187)
Camper (184)
Caprito (676)
Carla (158)
Carlaverde (295)
Casa Bag (197)
CAT (277)
Caterpillar (290)
Cengiz Pakel (958)
Cex Slippers (153)
Ceylan (128)
Ceyo (5020)
Ceyonomi (310)
CHARMIA (385)
Chekich (4594)
CONTEYNER (281)
COOL (367)
Cool (236)
Craft (339)
Crash (142)
Crocs (829)
CUDO (379)
CZ London (226)
Damy (471)
Daniel Klein (277)
Darkwood (607)
Daxtors (706)
De Scario (153)
De Vib (187)
DeepSea (197)
Deery (857)
DeFacto (377)
Deri Company (761)
Dericlub (217)
Derigo (483)
derimall (97)
Derinet (1280)
Deriza (123)
DERKON (106)
Desisan (114)
Dexter (244)
DGN (2413)
Disney (107)
Diva (119)
Divolya (503)
(120117)
(271)
Dockers (295)
Dogiye (219)
Dogo (521)
Dr. Mitra (95)
Dr.Flexer (179)
Dropland (133)
Dsn (229)
Eastpak (738)
Ecco (201)
Epaavm (1549)
Epaş (93)
Erbilden (9584)
Erkan Kaban (186)
Escape (538)
Esstii (115)
Estile (201)
EvyLaure (137)
EŞLE (601)
FABCARE (104)
Fast Step (809)
Fast Way (207)
Femmina (110)
FERTINI (140)
FitBas (145)
Flubber (303)
FootCourt (251)
Forelli (2466)
Forester (255)
Forex (293)
Forza (147)
Fosco (2048)
Fossil (700)
Fox Shoes (957)
Frau (497)
Freefoot (355)
Freelora (104)
Fudela (219)
Föz (710)
Garamond (128)
Garbalia (218)
Gedikpaşalı (3476)
Getcho (142)
Gezer (3639)
Gimer (919)
Goblondon (159)
Goldberg (108)
Goleydi (123)
Gondol (348)
Grande (2887)
Greyder (1690)
Ground (122)
Guard (352)
Guess (270)
Guja (1832)
Gusse (200)
Gön (1626)
Hakan Çanta (137)
Hammer Jack (3869)
Havaianas (181)
Head (1141)
HNB (285)
HS AYAKKABI (471)
I Cool (108)
Icone (250)
Igor (1165)
İGS (99)
İlgipark (97)
İloz (279)
İnci (483)
ipekpark (119)
iriadam (522)
ISPARTALILAR (367)
It Luggage (316)
Jabotter (583)
Jacquline (174)
James Franco (378)
Jeep (160)
JJ-Stiller (132)
John May (2364)
Jump (2638)
JUST POLO (470)
Kale (96)
Karmareyon (103)
Karnaval (880)
Karven Shoes (130)
Kaukko (182)
Kemal Tanca (4335)
Kent Shop (523)
Khayt (139)
Kifidis (97)
Kinetix (3677)
King Paolo (656)
Kipling (170)
Kiğılı (128)
Knack (2027)
Komcero (309)
Koton (157)
Kriste Bell (873)
KUUM (229)
Köstebek (141)
La Scada (1220)
La Walce (133)
Lacoste (106)
Laguna (107)
Lamberti (122)
Le Scarpe (97)
Le Ville (131)
Legan (173)
Lela (204)
Lescon (358)
Lesille (485)
Libero (2354)
Limoya (929)
Loggalin (397)
Lotto (155)
Lovita (199)
Lufian (97)
Lumberjack (2722)
Luvi Shoes (785)
M.P (1328)
MAKKO POLO (230)
Mammamia (5778)
Marco Jamper (109)
Marcomen (2355)
Marie Claire (279)
Marineshoes (435)
Masis (473)
Matmazel (532)
Matthew Cox (645)
Mavi (103)
Mercedes (165)
Mespho (594)
Michael Kors (177)
Milkshake (361)
Minican (92)
Minipicco (751)
Mio Gusto (631)
Miss F (389)
Mjus (95)
MKM (282)
Moda (1089)
Modabuymuş (1025)
Modalist (198)
ModeXL (94)
Monica (105)
Moon Boot (134)
Morven (123)
Mosimoso (993)
MP (412)
MUGGO (162)
Muya (2349)
My Valice (146)
Mçs (800)
Nas (108)
NAZART (143)
Nehir (95)
NESİLSHOES (206)
Nevzat Onay (100)
Newborn (274)
Nike (138)
Nine West (1410)
Nippon (109)
Nk (342)
NStep (210)
Nuovo (106)
Nuri Leflef (146)
OFLAZ (236)
Oksit (243)
ORTOPEDIA (727)
OSSO (116)
Ox (454)
Oxide (153)
Pabucchi (217)
Panama Club (109)
Papuçcity (325)
Parponi (500)
PATUMA (436)
Paul Parkman (345)
Pegia (298)
Pembe Potin (983)
Pepita (121)
Perlina (246)
Pienn (107)
Pierre Cardin (3633)
Pinokyo (136)
Polaris (5390)
Polo W Club (619)
Prodexy (200)
Puledro (268)
Puma (162)
Punto (1003)
Quiksilver (96)
Raker (384)
Rap Rap (92)
Riccon (375)
Rich Smith (280)
Rollbab (157)
Roman (125)
ROUGE (238)
Rubrica (117)
Rugano (152)
RYT (192)
S.d.f (148)
Sabo (375)
Sail Lakers (1617)
Sanbe (1473)
Sanmorris (144)
Sapin (278)
Sarach (145)
scavia (197)
Scooter (2706)
SCOOTLAND (103)
Scrabom (206)
Seventeen (555)
Seç Kundura (555)
Shalin (477)
Shoe Tek (563)
Shoeberry (492)
shOepi (92)
SHOES&MODA (105)
Show (96)
Silver Polo (1449)
Slazenger (299)
Smart (195)
Smart Bags (1719)
SMS (145)
SOFIA BALDI (587)
Sothe Shoes (224)
Spiderman (118)
Stella (374)
Step By Step (136)
Stilbu (640)
Suaya (450)
Superfit (434)
Tardelli (212)
Tarçın (108)
Tergan (183)
TH Bags (388)
The Frida (147)
Timberland (984)
Toddler (323)
Togo (867)
Topukla (290)
Torex (292)
Travel Soft (222)
Trend (492)
TREND (97)
TrendyES (99)
Tuda Çanta (126)
Twigy (787)
Twingo (650)
UGG (133)
UK Polo Club (230)
Uniquer (174)
US Polo Assn (2434)
Vans (194)
Ventes (155)
Venüs (2655)
Veyis Usta (92)
Vicco (2954)
Victoria (98)
Victorinox (147)
VOYAGER (622)
VZN VİZON (919)
Walkie (99)
Wanetti (415)
watchofroyal (247)
Weembag (401)
Wessi (110)
West (560)
Westpolo (580)
White World (291)
Wickers (150)
Woly (140)
Womenacs (213)
Yellow Kids (142)
Yeni Model (277)
yeystore (108)
Yılka (229)
YOUNG (384)
Zenga (318)
Zenneshoes (95)
Ziya (861)
Çantaland (194)
Çarıkçım (108)
çelikler (128)
Çnr&Dvs (423)
ÇÇS (6396)
Ççs (118)
Şirin Bebe (649)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Erkek (154)
Kadın (81)
Unisex (8)
Başka bir kelime deneyin

Numara

(171)
(117)
(88)
(74)
(73)
(73)
(71)
(70)
(68)
(44)
(22)
(20)
(18)
(17)
(9)
(9)
(7)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

İçerik

(128)
(123)
(67)
(38)
(14)
(12)
(9)
(9)
(4)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(42)
ve üzeri (59)
ve üzeri (62)
ve üzeri (62)
ve üzeri (63)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL