AYAKKABI & ÇANTA

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Calvin Klein Ayakkabı & Çanta

Modaya yön veren markalardan birisi olan Calvin Klein, her sezon yeni tasarımları ve klasikleşmiş ürünlerine eklediği modern çizgiler ile dikkat çeker. Hem kadın hem erkek ürünleri bulunan marka, elit ve lüks tasarımları ile öne çıkar. Özellikle, çantaları ile öne çıkan Calvin Klein, ürünlerini sayısız insanla buluşturur. Markanın çantalar; kadın, erkek ve unisex modellere sahiptir. Çizgi olarak klasikten moderne, günlükten abiyeye kadar geniş bir tasarım aralığı bulunur. Çanta denilince akla ilk gelen markalardan bir tanesi olan Calvin Klein koleksiyonları içinde, her ortama ve her ihtiyaca uygun bir model rahatlıkla bulunabilir. Yaşamın her noktasında kullanılan çantalar; spor, abiye, günlük ve klasik seçeneklere sahiptir. Her yaşa ve her tarza hitap eden Calvin Klein çanta modelleri, tasarımları ve kullanışlı olmaları ile öne çıkar. Özellikle, kadınlar için önemi tartışılmaz olan çantalar, kendine özgü detaylar ile yeniden yorumlanır. Günlük yaşamda ihtiyaç duyulan bütün malzemelerin tek bir noktada bulunması zorunluluğu ve gün içinde birden fazla yerde olma gerekliliği, çantaların da yapısını değiştirmiştir. Çantalar, kullanışlı olduğu kadar kombinlerin de tamamlayıcısı konumundadırlar. Başlı başına kişinin karakterini ve zevkini yansıtmayı başaran çantalar, Calvin Klein tasarımları ile kombinlerinizi bir üst seviyeye taşır. Çanta modelleri yanında cüzdanları ile de dikkat çeken marka bütün ihtiyaçları tek bir noktada toplar. Çantaların iç tasarımları ise eşyaları birbirinden ayırabileceğiniz, karışıklığı önleyebileceğiniz gözlere sahiptir. Bu şekilde dışarıda ihtiyacınız olan bütün eşyalarınız bir düzen içerisinde sizinle gün boyu güvenle birlikte olur. Böylece nerede olursanız olun karışıklık olmadan aradığınızı rahat bir şekilde bulabilir, çantanızın içinin bir düzen içinde olmasının rahatlığından faydalanabilirsiniz.

Calvin Klein Çanta Modelleri ve Ayakkabı Çeşitleri

Calvin Klein Çanta Modelleri ve Ayakkabı Çeşitleri

Calvin Klein’in çanta tasarımlarına bakıldığı zaman markanı modaya yön veren yüzü rahatlıkla görülebilir. Özellikle son yıllarda çantaların kombinlerdeki öneminin artmasıyla çantaların da tasarımlarına hareketli detaylar eklendi. Çantaların tasarımları kadar renkleri de her kullanıma uygun bir model bulmanızı kolaylaştırıyor. Çantaların artık siyah, beyaz, bej, kahverengi gibi standart renklerden çıkmış olması çantalara canlılık da getiriyor. Calvin Klein denilince akla çoğunlukla ağır ve klasik tasarımlar gelir. Son yıllarda renkli modeller ile gündeme gelen marka gençleri de ihmal etmemiş ve bu alanda da iddialı çizgisini ortaya koymaya başarmış. Sırt çantalarına getirdiği yenilikçi bakış gençler ile de markayı buluşturmayı başarmış. Özellikle gençlerin en çok tercih ettiği sırt çantaları daha sportif bir çizgiye sahip. Baskılar ise dinamikliği çağrıştırıyor. Yaz, kış kullanılabilecek bu çantalar okul çağında olanlara da uygun tasarımlara sahip.Cüzdanlarda ise geniş kapasiteleri modeller kadar daha küçük çantalar için uygun olan modeller de mevcuttur. Calvin Klein kadın çanta tasarımları arasında bulunan günlük çanta modelleri hem iş hem de gündelik hayatta bir yere giderken rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünleri içerir. Calvin Klein çantaları kadar ayakkabıları ile de dikkat çekerken bilindik modellerden ayrılan terlikler ile daha rahat bir giyim deneyimi sunuyor. Calvin Klein erkek terlik modelleri incelendiğinde sağlam taban yapısı ayakların maksimum rahata ulaşmasını sağlarken tasarım olarak da gerekli bütün detayları sunuyorlar. Yaz günlerinde sıcaktan korunmak ne kadar önemli ise tabanın zeminden gelen etkileri doğru bir şekilde kesmesi de önemli bir noktadır. Burada devreye giyilen ürünün taban yapısı girer. Calvin Klein terliklerin tabanı özel yapısı ile zemine basarken ayakların konforunu artırır. Renk ve model seçenekleri bakımından da sizlere zenginlik sunan terlikleri yaz boyunca ayağınızdan çıkartmak istemeyeceksiniz.

Calvin Klein Ayakkabı ve Çanta Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Calvin Klein Ayakkabı ve Çanta Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Calvin Klein’in çanta tasarımlarına bakıldığı zaman markanı modaya yön veren yüzü rahatlıkla görülebilir. Özellikle son yıllarda çantaların kombinlerdeki öneminin artmasıyla çantaların da tasarımlarına hareketli detaylar eklendi. Çantaların tasarımları kadar renkleri de her kullanıma uygun bir model bulmanızı kolaylaştırıyor. Çantaların artık siyah, beyaz, bej, kahverengi gibi standart renklerden çıkmış olması çantalara canlılık da getiriyor. Calvin Klein denilince akla çoğunlukla ağır ve klasik tasarımlar gelir. Son yıllarda renkli modeller ile gündeme gelen marka gençleri de ihmal etmemiş. Sırt çantalarına getirdiği yenilikçi bakış gençler ile de markayı buluşturmayı başarmış. Özellikle gençlerin en çok tercih ettiği Calvin Klein sırt çantası modelleri daha sportif bir çizgiye sahip. Baskılar ise dinamikliği çağrıştırıyor. Cüzdanlarda ise geniş kapasiteleri modeller kadar daha küçük çantalar için uygun olan modeller de mevcuttur. Calvin Klein kadın çanta tasarımları arasında bulunan günlük çanta modelleri hem iş hem de gündelik hayatta bir yere giderken rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünleri içerir. Calvin Klein çantaları kadar ayakkabıları ile de dikkat çekerken bilindik modellerden ayrılan terlikler ile daha rahat bir giyim deneyimi sunuyor. Calvin Klein terlik modelleri incelendiğinde sağlam taban yapısı ayakların maksimum rahata ulaşmasını sağlarken tasarım olarak da gerekli bütün detayları sunuyorlar. Yaz günlerinde sıcaktan korunmak ne kadar önemli ise tabanın zeminden gelen etkileri doğru bir şekilde kesmesi de önemli bir noktadır. Burada devreye giyilen ürünün taban yapısı girer. Calvin Klein terliklerin tabanı özel yapısı ile zemine basarken ayakların konforunu artırır.

Calvin Klein Ayakkabı ve Çanta Fiyatları

Calvin Klein Ayakkabı ve Çanta Fiyatları

Her üründe olduğu gibi fiyatlar noktasında da Calvin Klein, fiyat politikasını ürünlerinde kullandığı malzemeye göre belirlemiş. Calvin Klein çanta fiyatları çantanın deri ya da tekstil kumaşlardan yapılıp yapılmadığına, tasarım detaylarına ve çantanın genel görünümüne göre değişir. Fiyatlarından öte dayanıklıkları ile de bilinen Calvin Klein çantalar ve ayakkabılar şehirde vakit geçirmeyi sevenlerden gezgin ruhunu ön plana çıkaranlar kadar herkese bir seçenek sunuyor. Modanın modern yüzüne vurgu yapmayı seven marka, günün yoğun temposu içinde maksimum konforu da sizlere sunuyor. Çağdaş yaşam koşuşturmacası içerisinde artık yanımızda taşımamız gereken malzemelerin de sayısı arttı. Telefonlar, tabletler, bunların şarj cihazları ve kişisel kullanıma yönelik eşyalar epey bir yer kaplıyor. Çantalar ise bu çoğalma karşıtında daha iyi organize eden bir yapıya bürünmek zorunda kaldılar. Özellikle spor tasarımlı çantalar daha fazla göz ve iç kısmında olan ayraçlar ile bütün bu organizeyi sağlarlar. İç gözlerde bulunan fermuarlar küçük eşyaların çanta içinde dağılmasını engellerken, kolay bir şekilde bulunmalarının önünü açıyor. Klasik çanta modelleri de bu yöntemle gelişmeye devam ederken kadınların ve erkeklerin en çok aradığı özellikleri bir araya topluyor. Her gittiğiniz ortamda çantanız ile dikkat çekmek ve seçtiğiniz çantanın size kullanım kolaylığı sağlamasını talep ediyor iseniz doğru noktadasınız. Birçok kıyafetiniz ile rahatlıkla kullanabileceğiniz Calvin Klein erkek çanta ve kadın çanta modellerine ulaşmak artık daha kolay. Sayfalarımızda Calvin Klein çanta ve ayakkabı modelleri arasında karşılaştırma yapabilir, fiyatlarına göre sıralayabilir, kendiniz için en uygun modeli seçebilirsiniz. Rahat, kullanışlı ve göz alıcı bir Calvin Klein çantaya kolaylıkla sahip olabilirsiniz.