AYAKKABI & ÇANTA

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Camper Ayakkabı & Çanta

Evde, sokakta, işte, okulda, ofiste olmazsa olmaz dediğimiz şeylerin başında giydiğimiz ayakkabılar gelir. Aynı zamanda ayakkabılar, kıyafetimizin en önemli kombin parçalarından biridir. Bu nedenle ayakkabı seçimi oldukça önemlidir. Camper, tüm yaşamınızı kolaylaştırmayı amaçlar. Camper, sunduğu rahat ve kaliteli ürünlerinin yanı sıra aynı ayakkabı algısını da yıkmak için sağ ve sol ayakkabıyı birbirinden ayırarak, modaya yeni bir soluk getirmesiyle bilinir. Bu fikri destekleyen en büyük örnek ise sayısız modellerinin yanı sıra değişmeyen müşteri kitlesidir. Geniş vizyonuyla büyük işlere imza atan marka, sokak modasından da isminden söz ettirir. Klasik moda anlayışına ise sınırsız renkler serpiştirerek herkesi ortak bir noktada toplayan Camper, ayakkabı kullanıcılarına eşsiz bir kullanım keyfi verirken, ayaklarını düşünmek zorunda kalmayan insanlar hedefler. Böylelikle rahatlık isteyenlerin şık olmasını da Camper ayakkabı modelleriyle mümkün kılar. Modelleriyle birlikte ayakkabıların tabanı da önemli bir faktördür. Camper, ürettiği ayakkabıların tabanlarında konfora önem verirken, bu tabanları farklı tasarımlarla özelleştirir. Camper, kalite ve şıklığı ortak ederek ayakkabılarını kullanıcılara sunar. Bunun sonucunda da yaz kış fark etmeksizin her mevsim tercih edilir. Kullanılan malzemenin cinsi ve kalitesinin yanı sıra, geniş renk paleti ve özelleştirilmiş tasarımlarıyla fark yaratan Camper, tüm zevklere hitap edecek özgün ürünleri kullanıcılarının beğenisine sunar.

Camper Ayakkabı Modelleri

Camper Ayakkabı Modelleri

Geniş model yelpazesine sahip olan Camper, kadın, erkek ve çocuk ayakkabı modelleriyle her çeşit zevke hitap etmeyi başarır. Camper kadın ayakkabıları ve Camper erkek ayakkabıları; günlük, klasik ve spor olmak üzere üçe ayrılır. Tüm modellerin erkek için olanları da vardır ve kesimleri ayakkabı kalıplarına göre değişiklik gösterir. Daha günlük zevklere hitap eden modeller arasında ise Brutus, Twins, Beetle, Peu, Peu, Chasis, Morrys, Capsule, Ergo ve Pelotas serileri bulunur. Günlük ayakkabıların bir diğer özelliği ise esnek bağcıkları sayesinde istenilen ölçüye getirilebilir olmasıdır. Bu sayede ayağa rahatça oturur. Ana kumaşı yumuşak deri olan ayakkabılar, ekstra hafif malzemeden yapıldığı için çok esnek ve kullanışlıdır. Camper botların Brutus modeliyle havaların soğuk olması sizi etkilemez ve dayanıklı yapıları sayesinde her hava şartında kullanım kolaylığı sağlar. Günlük olarak kullanıldıklarından genellikle spor tarzlar hakimdir ve oldukça hafiflerdir. Klasik modeller peşinde koşanların en çok tercih ettiği ayakkabıların başındaysa Helix, Runner Up, Casi, Mayra, Formigo gelir. Hem modern hem de klasik bir çizgisi olan Camper, bu özelliğini spor ayakkabı modellerine de yansıtır. Bu serilerin başında Courb, Nothing, Drift, Dub, Canica, Peu Rambla, Rolling, Capsule modelleri gelir. Geniş renk paletinde şık tasarımlarla bezenmiş Camper bayan ayakkabı modelleri de tercih edilen ürünler arasında yer alır. Bunun yanı sıra kadın kullanıcılar için üretilen bot modelleri de bulunur. Camper bayan botlarında Rolling modeli öne çıkar. Bu modelin en önemli artısı rahat kullanım sağlamasıdır. Camper spor ayakkabılarında ise serin ve rahat tutan OrthoLite taban kullanılır. Ayrıca kolay hareket etmenizi sağlayan gelişmiş yastıklama sistemi sayesinde nemleri hapseder ve istenmeyen kokuları ortadan kaldırır. Ayak sağlığı bakımından da oldukça uygundur. Ortopedik yapısı sayesinde zorlu yaşam koşullarına ayak uydurmanızı sağlar. Çeşitli renk seçeneklerini cinsiyet kalıplarına sıkıştırmamayı seçerek tüm renkleri haznesinde barındıran Camper, birçok kullanıcıya eşsiz bir deneyim sunmasıyla bilinir. Markanın ürünlerinin bir diğer özelliği ise deri endüstrisinde sürdürülebilir çevresel uygulamaları destekleyen Leather Working Group Sertifikasına sahip olmasıdır. Böylelikle çevre dostu materyallerin kullanımı oluşan kirlilik miktarının azaltılmasını sağlarken; siz de kaliteli ve şık ayakkabılara sahip olabilirsiniz.

Camper Ayakkabı Seçerken Dikkat Edilecekler

Camper Ayakkabı Seçerken Dikkat Edilecekler

Ayakkabı seçerken özen gösterilmesi gereken belli başlı noktalar vardır. Örneğin; ayağınıza küçük ya da büyük gelen ayakkabılar tercih ettiğinizde, çeşitli şekil bozuklukları, içe ya da yana basma, tırnak batması, bel ve bacak ağrıları gibi sağlık problemleriyle karşılaşabilirsiniz. Böyle bir sorun yaşamamak için de kaliteli ve doğal malzemelerle üretilen ayakkabıları tercih ederek ayak sağlığınızı koruyabilirsiniz. Sağlığın yanı sıra diğer bir özellik de ayakkabının modeli ve rengidir. Camper ayakkabılar, konfor ve şıklığı bir araya getirerek her kıyafete uygunluğuyla hayatınızı kolaylaştır. Alacağınız ayakkabıyı nerede ve ne zaman giyeceğiniz de önemli bir etkendir. Özel bir gün ve gecenin yanı sıra toplantı gibi resmi iş görüşmelerde klasik modelleri tercih ederek şıklığınızı öne çıkarabilirsiniz. Daha gündelik tercihlerde de hayranlık uyandırıcı görünümden vazgeçmeden rahat ve spor seçenekleri düşünebilirsiniz. Ayrıca ayakkabı seçerken önemli olan bir diğer nokta, mevsimlerdir. Mevsim değişikliklerinin beraberinde getirdiği zor koşullar için tasarlanan ayakkabılar burada devreye girer. Soğuk havalarda, bot, deri ve daha kapalı modeller seçilirken; sıcak havalarda ise terlikler, babetler ve açık kesimli modeller tercih edilmelidir. Aldığınız ayakkabıların yıkanma koşulları da önemlidir. Her kumaşın ve ayakkabının kendine özgü yıkanma derecesi ve özellikleri vardır. Yıkanma ve temizlenme sırasında size verilen bilgiler doğrultusunda uyguladığınız her adım ayakkabınızın ömrünü uzatırken, renklerin canlılığının korumasını da sağlar. Bir diğer dikkat edilmesi gereken konu ise ayakkabıların derileri, bağcık delikleri ve dikiş kalitesidir. Özellikle su geçirmez şekilde tasarlanan ayakkabılar özel yalıtım malzemesi sayesinde ayak ısısını sürekli sabit tutarak, sıcak ve soğuk kavramını ortadan kaldırır. Size de rahat bir kullanım sağlar.

Camper Ayakkabı Fiyatları

Camper Ayakkabı Fiyatları

Camper ürünlerinin fiyatı, üretim koşullarına, eski veya yeni sezon ürünü olmasına göre değişiklik gösterir. Her ayakkabı, model ve kullanılan materyal çeşidinden dolayı farklıdır. Bu nedenle her ayakkabı farklı özellikler içerir. Klasik bir ayakkabının üst bölgesinde deri tercih edilirken, spor ya da gündelik seçimlerde pamuklu kumaşların kullanılması, Camper ayakkabı fiyatlarında değişime neden olur. Camper, ayakkabı modellerinde farklı tasarımlarda tabanlar kullanır. Bu da kullanıcılara maksimum konfor sağlarken, akıllı iç taban ve tasarımıyla teknolojiyi beraberinde kullanır. Bunun gibi ayakkabıya değer katan özellikler fiyatlara yansır ve farklılık gösterir. Ayrıca sürekli kendini ve tasarımlarını yenileyen Camper, geçmiş ve gelecek arasında köprü olurken, birçok kullanıcıya eşsiz bir deneyim sağlayarak uzun ömürlü kullanım anlayışını benimser. Bu anlayışı, kaliteli ve dayanıklı ürünleri ile destekler. Böylelikle yıl içerisinde sürekli ayakkabı değiştirmek zorunda kalmazsınız. Ayakkabıların üretiminde kullanılan malzeme, farklı cins ve kalitelerde olduğundan dolayı, bu da fiyatlarda farklılık yaratır. Kalite ve şıklık bakımından her zevke hitap etmesi de fiyat bakımından önemli bir unsurdur. Ayrıca ayakkabı fiyatları değişiklik gösterse de sayısız ayakkabı modellerinin ortak özelliği, kullanılan materyallerin sürdürülebilir çevresel uygulamaları destekleyen Leather Working Group Sertifikasına sahip olmasıdır. Bu prensibi benimseyen marka, ürünlerini bu çerçevede üretir. Bu özellik de fiyatlar için önemli bir etken olup, ürün fiyatlandırılmasında yer alır. Siz de sınırsız seçenekler arasında istediğiniz Camper marka ayakkabı modellerini sayfamızdan seçebilir, aradığınız özellikteki ürünlere daha çabuk ulaşmak için filtreleme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Kendinize en uygun ürünü seçtikten sonra sayfamızdan kolayca satın alabilirsiniz.