Filtreleri Temizle
Marka
Westar

Kategoriler

Marka

Kordon Materyali

Başka bir kelime deneyin

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kasa Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kadran Şekli

Başka bir kelime deneyin

Takvim

Başka bir kelime deneyin

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Saat

için 27 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Westar Saat

Günümüzde hemen hemen her alanda pek çok firmanın az veya çok üretimde bulunduğu ürünler gözlenebilmektedir. Ancak bu keşmekeş içinde kullanıcıların güvenini kazanabilen markalara göz atıldığı takdirde, belli alanlarda uzmanlaşmış ve belirgin ürünlerin üretiminde rüştünü ispatlamış oldukları görülebilmektedir. Bu örnekler, kol saati üretiminde de gözlenebilmekte olup tasarım açısından belli bir kritere odaklanmış olan Westar Saat de rüştünü altın kaplama modellerde kanıtlamış markalar arasında önde gelmektedir.

Sarının En Lüks Hali

Sarının En Lüks Hali

Günümüzde kullanılan ürünlerin, kıyafetlerin, tercih edilen aksesuarların, ayakkabı ve şapkaların; kısacası tarz olarak özetlenebilecek yaklaşımın bütün bileşenlerinin pek çok farklı unsuru bulunmaktadır. Bu unsurlara şekil verenler arasında ise yansıtılmak istenilen algı, başta gelmektedir. Algıyı şekillendiren kullanıcılar ise tarzlarını yansıtmak istedikleri ölçekte bir tercihte bulunmaktadır. Bu tercihler arasında ilk sırada gelen ise, lüks algısıdır. Lüks algısını zihinlere kazıyacak olan husus da renk, desen, tasarım gibi bileşenlerdir. Bileşenleri doğru oranda kullanabilen ürünler, oluşturulmak istenilen algıyı tam isabet gerçekleştirebilmektedir. Kullanıcı memnuniyetini hedeflemek, bir alanda tamamen yetkinleşerek o alana dönük ihtiyacı giderebilmekten geçmektedir. Westar altın kaplama saat denildiğinde akla ilk gelen markalar arasında olmayı bu bağlamda kullanıcı beklentilerini fazlasıyla karşılayan ürünleri ortaya koyarak başarmıştır. Ürün sayfasında yer alan Westar kol saati modellerini inceleyip, beğeni ölçütünüz dahilinde altın kaplama saat arayışınızı gidermeye muktedir çeşitlilikte ürünleri gözlemleyebilirsiniz. Bu gözleminiz sonrasında, ürün detaylarını da inceleyerek kendi istediğiniz modeli ürün sayfası üzerinden sipariş ederek altın kaplama saat arayışınızı nihayete erdirebilirsiniz.

Bay ve Bayan Saatlerinde Altın Modası

Bay ve Bayan Saatlerinde Altın Modası

Her ne kadar çeşitli faktörlere bağlı olsa da, değişme ihtimaline karşın beğeni kriterleri çoğu zaman aynı kalmaktadır. Aynılık, belirli bir zaman sonrasında kendisini rutine bağlayabilecek tercih risklerine bıraksa da kol saati gibi detay aksesuarlar için farklı tasarımsal çizgiler, ilgi ve alaka oranınızın yüksek olduğu renkleri barındıran ürünler için olmazsa olmaz yaklaşımlar arasındadır. Westar Saat modelleri altın rengi sevenler için tasarlanmış ürünler olmakla birlikte her bir farklı üründe değişiklik gösteren tasarımsal detayları sayesinde sıkılmadan, bıkmadan kullanılabilecek kol saati olma niteliği taşımaktadır. Niteliksel anlamda gösterilen özen, tasarımındaki farklılıklar ve bu farklılıkların harmanlandığı ortak bileşen olan altın rengin lüks ve gösteriş algısı ile birleşmesinde belirgin bir hâl taşımaktadır. Nitekim bay ve bayan kol saatleri için belirgin arayışlarını altın renkli ürün olarak nitelendirmiş olan kullanıcıların en fazla karşılaştığı sorunlar arasında birbiri ile neredeyse tıpa tıp aynı tasarımlara sahip ürünler yer alır. Westar saat altın kaplama kol saatlerinde farklı tasarımı önemseyen tavrı ile geliştirdiği ürün çeşitliliği sayesinde kullanıcıların bu arayışına fazlasıyla cevap verebilmektedir.

Westar’ın Altın Asaletini Taşıyın

Westar’ın Altın Asaletini Taşıyın

Lüks algısını sadece altın rengi ile sınırlamayan kol saati kullanıcıları için beyaz, siyah ve gri kadranlarının yanı sıra gri ve siyah kasalara da ürün skalasında yer veren Westar Saat fiyatları da bu çeşitliliğe bağlı olarak değişim göstermektedir. Altın asaletini, altın renginden farklı renklerde de taşımak, ufak lüks tasarımsal dokunuşlara bileğinde yer vermek ve günün her anını bu yaklaşım ile doldurmak isteyenlere özel ürünleri ile Westar Saat Türkiye pazarında da yer almakta olup kullanıcıların takdirini toplamaktadır. Asalet ve zarafeti, tercih ettiği moda tarzı ile birebir özdeşleştirmiş kullanıcılar için tarzlarını yansıtmak en önemli yaklaşım olarak dikkat çekmektedir. Kullanıcıların bu doğal yaklaşımı da Westar için önem teşkil ederek uzmanlaştıkları alanda daha ciddi üretimler ortaya koyarak kullanıcı beklentisini daha da fazla karşılama refleksi ile karşılanmaktadır. Westar Saat nasıl olup da altın kaplama saat alanında zirveyi şekillendiren ürün standartlarını ortaya koymuşsa, benzeri biçimde altından kaynaklı lüks algısını pekiştirebilecek ancak altın rengi olmayacak ürün tasarımlarında da başarılı geliştirmelerde bulunmuştur.