TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Timex, Saat

için 151 sonuç bulundu.
Kordon Materyali seçiniz

Timex Saat

Timex saat modelleri ile günlük hayat tarzınıza uygun olarak tasarlanmış ve konforlu bir şekilde kullanabileceğiniz saatlere ulaşabilirsiniz. Müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermek için yenilikçi ve yüksek kaliteli saat modelleri üreten Amerikan markası Timex saatler ile tarzınızı yansıtan saat modellerini satın alabilirsiniz. Eğer ’Timex saat nasıl?’ diye merak ediyorsanız, cevabı sayfamızda bulabilirsiniz. Timex saat modelleri sizin bir saatten beklediğiniz özelliklerin yanı sıra saati kullanım amacınıza bağlı olarak sizlere pek çok özellik sunan ve şıklığı ve özgün tasarımı ile her daim severek kullanacağınız ürünlerdir. Beğendiğiniz Timex saat modeline göre Timex saat fiyatları hakkında daha detaylı bilgi edinebilir ve bütçenize uygun saat modelleri ile tarzınızı bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Timex Saat Modelleri ile Hayatınızı Kolaylaştırın

Timex Saat Modelleri ile Hayatınızı Kolaylaştırın

Timex saat modelleri günlük hayatınızı kolaylaştırmak ve size daha esnek ve etkili bir hareket etme özgürlüğü yaratmak amacıyla tasarlanmıştır. Saatlerin tasarımında, kullanıcıların kullanmak isteyebileceği birbirinden farklı özellikler kombine edilerek birbirinden farklı saat modelleri tasarlanmıştır. Eğer daha modern tarzda saatlerden hoşlanıyorsanız Timex dijital saat modelleri ile istediğiniz modern çizgilere sahip olan, kullanışlı ve pratik saat modellerine ulaşabilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştırmak ve şık çizgilere sahip saat modelleri ile kombinlerinizi tamamlamanız için kaliteli saatler üreten Timex, İngiliz High-End tasarımlarını Alman mühendisliği ile birleştirmiştir. Sonuç olarak marka kullanışlı, dayanıklı ve şık saatleri sizlere sunmaktadır. Timex saat modelleri genel olarak her dönemin modasına uyan, zamansız tasarımları ile ikonik ve popüler saat modelleridir. Herkesin zevkine ve karakterine göre sunduğu farklı modeller ile ön plana çıkan Timex saat çeşitleri severek, sıkılmadan kullanacağınız saat modellerini sizlere sunmaktadır. Eğer amacınız sürekli olarak kullanabileceğiniz, kullanışlı, kaliteli, şık ve pratik ürünler ise Timex saat modellerini tercih edebilirsiniz. Saatin sadece görünümden ibaret bir araç olmadığının farkındalığı ile tasarlanan Timex saat modelleri sizlere pek çok pratik kullanım özelliği sunmaktadır. Başta gününüzü verimli bir şekilde yönetmenizi sağlamak için çeşitli özellikleri sizlere sunan saat modellerinin yer aldığı Timex saat koleksiyonları aynı zamanda saatlerin kordonundan, renk ve görünüm tasarımına kadar pratik bir şekilde kullanabileceğiniz saat modelleri içermektedir. Örneğin Timex otomatik saat modelleri manuel sargı durumunu ortadan kaldırarak saatinizi pratik bir şekilde kullanabilmenizi sağlayan saat modelleridir. Güvenilir ve kullanışlı olan bu saat modelleri ile günlük hayatınızda daha verimli ve daha üretken bir birey olabilir, işlerinizi saatiniz ile planlayarak hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Yine yön belirlemek istediğiniz zaman size yardımcı olan Timex pusulalı saat modelleri ile gideceğiniz istikameti kolaylıkla belirleyebilir ya da dini ibadetler için gittiğiniz her yerde doğru yönü kolaylıkla bulabilirsiniz. Kısacası, Timex saat modelleri gerek iş gerek okul gerek günlük hayatın akışında daha üretken ve planlı olabilirsiniz.

Timex Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Timex Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Genel olarak Timex saat özellikleri arasında dayanıklılık, özgün tasarım, kalite, pek çok farklı tarza hitap edebilme gibi özellikler yer almaktadır. Tek bir tarza uygun saat modelleri üretmeyen Timex saat tüm müşterilerinin tarzlarını ve saatlerinden beklentilerini gözeterek saat koleksiyonlarını yenileyen, yeni özellikler ile donatan ve geliştiren bir markadır. Bu nedenle Timex saat modelleri ile stilinize tam olarak uyum sağlayan saatlere ulaşabilir ve günlük hayatınızı kolaylaştırırken tarzınıza yepyeni bir soluk kazandırabilirsiniz. 1854’ten bu yana saatler üreten ve 160 yıldan uzun bir süredir tüketicilerinin hayatlarının bir parçası olan Timex saatler ile sektörde tecrübesi ve saat tasarımındaki bilgisi ile ön plana çıkan bir markanın saatlerini tercih edebilirsiniz. Eğer hızınızı ölçmek, aktif yaşamınızı takip etmek ve spor hayatınızı yakından takip etmek istiyorsanız Timex Ironman saat modellerini inceleyebilirsiniz. Bu saat modelleri ile günlük hayatınızı kolaylaştırabilir ve gelişmelerinizi hızlı ve verimli bir şekilde takip ederek planladığınız programdan geri kalmadan günlük yaşamınıza devam edebilirsiniz. Bu konuda hangi saat koleksiyonunu tercih edeceğiniz tamamen sizin tarzınıza ve saatinizden beklentilerinize göre şekillenecektir. Günlük hayatınızı göz önünde bulundurarak tarzınız, yaşınız, cinsiyetiniz, günlük yaşam koşullarınız ile yapacağınız doğru saat seçimleri sürekli severek ve beğenerek kullanacağınız Timex saat modellerine ulaşmanızı sağlayacaktır. Bu bakımdan kendi tarzınız ve saat beklentilerinize göre seçim yapabileceğiniz pek çok farklı Timex saat koleksiyonu içerisinden sadece kendi tarzınıza hitap eden bir ürünü bulmak ile kalmayıp aynı zamanda kendi ruhunuzu yansıtabileceğiniz bir saat modeli keşfedebilirsiniz. Eğer saatinizden beklentiniz her türlü zorlu şarta ayak uydurabilen, macera sever kişiliğinize uyum sağlayan ve darbelere karşı dayanıklı bir model ise bu durumda Timex Expedition saat modellerini tercih edebilirsiniz.  Sizlere pek çok farklı model, renk ve farklı tarza hitap eden saat modelleri sunan Timex ile saatinizi sadece bir aksesuar olarak kullandığınız dönemleri tamamen kapatabilir ve saatinizi bir enstrüman olarak kullanabilirsiniz. Tüm gelişmelerinizi takip edebileceğiniz, gününüzü kolayca planlayabileceğiniz, bir saatten beklentilerinizi karşılayan ve size çok daha fazlasını sunan Timex saat modelleri ile gününüzü kolaylaştırmanın keyfini çıkarın.

Zamansız Timex Saat Modelleri İle Her Dönemin Modasına Uyun

Zamansız Timex Saat Modelleri İle Her Dönemin Modasına Uyun

Günümüzde pek çok saat modeli belli moda kalıplarına göre tasarlanıyor ve bir süre sonra kullanılamaz hale geliyor. Eğer sadece bir dönem değil her dönem kullanabileceğiniz saat modelleri arıyorsanız saat Timex modellerini inceleyebilirsiniz. Gerek tasarım gerek özellikleri ile hem şimdi hem de gelecekte büyük bir rahatlıkla kullanabileceğiniz saat modelleri ile moda kalıplarına sıkışıp kalmadan özgürce kendi tarzınızı yaratabilirsiniz. Kendi tarzınızı yaratmanız ve beklentilerinize uygun saat özelliklerine ulaşmanız için pek çok farklı özelliği kombine ederek sizlere sunan Timex saat modelleri ile tarzınıza uygun, şık kombinler yaratabileceğiniz ve aynı zamanda gün içerisinde pratik bir şekilde kullanabileceğiniz saat modellerine ulaşabilirsiniz. Eğer spor ile ilgileniyorsanız ve gelişmelerinizi takip etmek ve kaydetmek istiyorsanız Timex Ironman GPS saat modelleri ile egzersizlerinizdeki gelişmelerinizi kolaylıkla gözlemleyebilirsiniz. İster koşun ister yüzün ister bisiklet sürün Ironman GPS saat modelleri ile spor hayatınızdaki gelişmeleri başka bir teknolojik cihaza ihtiyacınız kalmadan saatinizden takip edebilir ve günlük hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Günlük hayatınızı kolaylaştırmak ve çalıştığınız ya da eğitim aldığınız her alanda gününüzü daha etkili bir şekilde planlayarak yönetmenizi sağlayan Timex saat fiyatları modelleri ile saatinizin tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz. Saatinizin hem şık bir tasarıma sahip olması hem de size sunduğu pratiklik seviyesinin yüksek olması saatinizi sık sık kullanmanızı sağlayacaktır. GPS, pusula gibi pek çok farklı özellik için farklı cihazlar kullanmanıza gerek kalmayacak saat modelleri ile tek bir cihazdan işlerinizi yönetebilir ve planlayabilirsiniz. Teknolojik cihazların ve iş yükünün her geçen gün arttığı bu günlerde Timex saat modelleri ile gününüzü kolaylaştırabilir ve farklı cihazları taşımanıza ve kontrol etmenize gerek kalmadan son derecede hızlı ve pratik bir şekilde işlerinizi halledebilirsiniz. Timex saat modelleri satın almak istiyorsanız Timex saat yorum ile kullanıcıların sizin almayı düşündüğünüz saat modeli hakkındaki düşüncelerine ulaşabilirsiniz. Daha fazla seçenek için saat kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Timex
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Abundia (960)
Active (10)
ADD (63)
Adidas (238)
Adriatica (238)
Aerowatch (109)
Al Fajr (132)
Alessi (11)
Alfex (69)
Allegro (78)
Alpina (31)
Ann Taylor (42)
Anne Klein (300)
AP (768)
Apache (315)
Aquarmy (10)
Arden (16)
Aries Gold (63)
Armiforce (7)
Armio (23)
Armitron (12)
Aston Martin (415)
Atop (19)
Aviator (121)
Avon (56)
Bagari (12)
Bakugan (15)
Balezza (16)
Ball (34)
Balmain (81)
Barbie (6)
Bell&Ross (29)
Belmond (2453)
Belonni (80)
Ben 10 (5)
Bentini (91)
Benyar (5)
Bewell (30)
Biden (132)
Bigotti (1788)
Bilicra (6)
Bimessi (302)
BISTEC (9)
Blueberry (17)
Boccıa (62)
Bomberg (13)
Breil (8)
Breitling (60)
Briston (34)
Bulova (440)
Burberry (61)
Cacharel (29)
Calven (10)
Calvin Klein (2419)
Calypso (168)
Camino (4)
Carren (23)
Cars (4)
Casio (23236)
Cerruti (104)
Cerruti 1881 (146)
Cey (5)
Choppers (401)
Citiplus (4)
Citizen (824)
Clariss (1689)
Cockpit (565)
Colibri (6)
Coliseum (3954)
Colori (7)
Commes (399)
Comwatch (413)
Cortebert (16)
Cortobert (4)
Corum (7)
Creo (231)
Crrju (37)
Curren (184)
D'S Damat (4)
D-ZINER (8)
Daks (5)
Daniel Klein (18373)
Darling (4)
Davosa (28)
Daymond Rene (281)
Denacci (51)
Deni Gabi (16)
Denicotea (7)
Dexter (669)
DiaL'x (119)
Diamond (11)
Dice Kayek (2862)
Diesel (1354)
Diray (114)
Disney (5)
(17001)
(20)
DKNY (329)
Doliche (49)
Dujour (182)
Dunlop (335)
Earnshaw (17)
Ebel (125)
Ecco (21)
Edox (103)
Edwin (9)
Elegangs (170)
Elite (15)
Elixa (126)
Elizabeth (22)
Ellesse (24)
Emperor (348)
Enox (142)
Escape (1047)
ESPACE (44)
Esprit (330)
Essence (6914)
Eterna (51)
Everest (6)
Exception (137)
FALMER (6)
Favori (163)
FBI (8)
FENERIUM (10)
Ferrari (32)
Ferre Milano (506)
Ferro (1273)
Ferrucci (7506)
Festina (12)
Fiesta (5)
Fila (118)
Fiyta (24)
Fonderia (74)
Fontenay (236)
Formotion (1502)
Forsining (39)
Fossil (2646)
Frank Alex (735)
Freelook (4498)
G-Sport Polo (327)
G.Milano (14)
Gant (1994)
Garde (85)
Geneva (192)
Gf Ferre (171)
Gnova (4)
GO (44)
Gold Power (18)
Goldpower (316)
Graneche (47)
GREENWICH (29)
Grovana (22)
Gucci (405)
Guess (2269)
Haemmer (26)
Hamilton (21)
Haurex (14)
Henry London (112)
Hislon (2085)
Homies (558)
Hugo Boss (54)
I-Watch (557)
IBSO (148)
Ice Watch (33)
Ingersoll (23)
Invicta (1908)
ITA (33)
Jaga (1798)
Jean Perret (142)
JG.POLO CLUB (1796)
JOEFOX (1366)
Jupwatch (32)
Kademan (14)
Kappa (164)
Kenneth Cole (1769)
King Watch (17)
Kookai (5)
Korloff (26)
Köstebek (76)
L.E.D (15)
Lacoste (3155)
Lafuma (321)
Lc (149)
LED (8)
Lee Cooper (6656)
Levi's (5)
Liu Jo (38)
Locman (13)
Longines (288)
Lorus (1778)
Lotus (345)
Love Watch (992)
Lucifer (7)
Lufian (35)
Luis Polo (12)
Lupai (12)
Marka7 (409)
Max (59)
Megir (17)
Menessa (4)
Michael Kors (1896)
MIKE (23)
Moana (4)
Momentus (8222)
Mondaine (39)
Mont Blanc (17)
Motivo (21)
Mulco (11)
Nacar (2124)
Nafisa (101)
Nautica (211)
NaviForce (341)
Navigare (59)
NAVİGLİ (56)
NIBOSI (21)
Nina Ricci (44)
Nine West (143)
Nixon (330)
nobbanolla (109)
Novel (63)
O.D.M. (126)
Obaku Denmark (1526)
Off Shore (44)
Ohsen (18)
Omax (8)
Omega (21)
OQQO (230)
Orient (3468)
Oriflame (8)
ORIGINALS (10)
Oris (164)
Oscar (7)
Paco Loren (59)
Pacoloren (123)
Pacomarine (2766)
PAPRCUTS (23)
Parigi (50)
Pierre Cardin (1068)
Pocket (25)
Police (1162)
Polo Country (180)
Polo Exchange (3931)
Polo Rucci (271)
POLO TIME (42)
POLO55 (80)
PoloUK (151)
Pomander (34)
PROKING (7)
Pryngeps (13)
Pulsar (147)
Puma (200)
Q&Q (4777)
Q-era (47)
QpOne (27)
QUAMER (1126)
Quantum (8357)
Quark (830)
Quartz (7)
Rado (136)
Rapid (29)
Raymond (313)
Raymond Weil (410)
Reebok (129)
Replay (65)
Retro (277)
Revello (89)
Reward (2229)
Roamer (32)
Rodania (104)
RODER (70)
Romanson (1502)
Ronson (6)
Rose Mont (31)
Rosefield (174)
Rossini (49)
Rower (59)
Rubenis (7)
SAMSTAR (29)
Sanda (26)
Santai (4)
Scr (53)
Sebago (207)
Sector (9)
Seiko (6213)
Seiko 5 (141)
Sette (11)
Shark (17)
Sinobi (106)
Skagen (880)
Skechers (33)
Skmei (790)
Slazenger (9042)
Smael (54)
Soki (4)
Spectrium (248)
Spectrum (4376)
Spiderman (10)
Sportive (29)
StarTime (583)
Strand (8)
Stührling (806)
Sunex (7)
Superdry (71)
Suunto (22)
Swarovski (198)
Swatch (637)
SWIZA (4)
Sword (16)
T-Goer (5)
Tafwatch (7)
Tag Heuer (220)
Taraftar (72)
Tendence (4)
Tevise (5)
The End (105)
Ticarto (4)
Tiger (558)
Timberland (275)
Time Force (10)
Time Watch (348)
Timex (151)
Tissot (692)
Tom Hands (49)
Tom Jones (302)
Toms (603)
Touche Watch (177)
Toywatch (9)
Tw Steel (12)
TWC (10)
Uni (42)
UpWatch (97)
Us Polo (27)
Valentino (5)
Vegans (312)
Versace (456)
Vialux (2226)
Victorinox (96)
Visetti (104)
Visin (5)
Vivaldi (40)
Vomeno (9)
WAINER (2549)
Watchme (8)
Weide (20)
welch (57)
Welder (98)
Welder Moody (303)
Wendel (17)
Wenger (45)
Wesse (3507)
Westar (61)
Wickers (406)
Winner (8)
Winx (22)
Xonix (293)
Y-London (31)
Yazole (58)
You Watch (283)
You! Watch (108)
Zenith (54)
Zeppelin (10)
Ziiiro (5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kordon Materyali

Çelik (64)
Deri (58)
Kumaş (22)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekran Tipi

(145)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Mekanizma

(105)
(42)
Başka bir kelime deneyin

Kasa Rengi

(92)
(18)
(9)
(9)
(9)
(5)
(4)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kadran Rengi

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kadran Şekli

(149)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kasa Materyali

Çelik (146)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Cam

(116)
(30)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Suya Dayanıklılığı

(119)
(19)
(5)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Çap

(47)
(30)
(29)
(10)
(9)
(7)
(5)
(4)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kronometre

(135)
(12)
Başka bir kelime deneyin

Alarm

(145)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Takvim

(100)
(47)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL