SAAT

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Superdry Saat

Gelişmekte olan teknoloji bazen yeni ürünler ortaya koymakla beraber, bazen de yüzyıllardır süregelen ürünleri geliştiriyor. Bu ürünlerden biri olan Superdry saat halen hem estetik açıdan hem teknolojik açıdan gelişmekte olan ürünlerden biridir. Superdry saat özellikleri açısından da farklı zevklere ve estetiklere hitap ettiğinden kendi zevkinize göre modelleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Superdry Saat Farklı Seçenekler Sunar

Superdry Saat Farklı Seçenekler Sunar

Günümüzde saat, asıl işlevi dışında bir aksesuar olarak da sıklıkla kullanılıyor. Ayrıca saat, aksesuar olmasına karşın, sadece bir cinse veya yaş aralığına değil herkese hitap ediyor. Durum böyle olunca kullanıcılar da kendi estetik anlayışlarına göz zevklerine göre, farklı modeller ve özellikler araştırıyor. Bu noktada saatin model ve özelliklerinin çeşitliliği konusu kullanıcılar tarafından büyük önem arz ediyor. Superdry saat kullananlar bu noktada, Superdry markasının farklı model ve özelliklerdeki saat çeşitliliğine dikkat çekiyor. Özellikle her yaş kategorisine üretmiş olduğu saatlerle marka, saat kullanıcıları tarafından ilgi topluyor. Superdry markası üretmiş olduğu saatlerde özellikle renk konusunda da dikkatleri üzerine çekiyor. Her yaş kategorisine üretmiş olduğu saatlerin yanı sıra, özellikle çocuklar için üretilmiş saatlerde birbirinden farklı renklerin ve çeşitlerin bulunması çocuklar tarafından ayrı bir ilgi görüyor. Çocukların saat seçiminde özellikle renklere büyük önem vermesini marka göz ardı etmiyor. Her cinse ve yaş aralığına hitap eden marka, çeşitlilikleriyle göze çarptığından Superdry saat fiyatları da çeşitlilik gösteriyor. Sizler de kendinize uygun modeli ve fiyatları sayfamızdan bulabilirsiniz.

Superdry Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Superdry Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Estetiğin gittikçe farklılaşması ve teknolojinin de devamlı olarak ilerlemesinin yansımalarını, saatlerde net bir şekilde görmekteyiz. Konu estetik ve zevk olunca çeşitler çoğalıyor, konu teknoloji olunca ise ürün devamlı bir yenilik hali içinde oluyor. Saat hem zamanı gösterme işleviyle hem de aksesuar olma niteliğiyle bu durumun yansıması konumunda. Superdry markası bu durumda ürettiği çok çeşitli model ve özelliklerle ön plana çıkıyor. Superdry saat modelleri saatin kadran şeklinden kasa materyaline kadar farklılıklar gösteriyor. Özellikle suya dayanıklı modelleriyle dikkat çeken marka, ürettiği çeşitli renklerdeki saatleri kullanıcılara sunuyor. Ağırlıklı olarak spor tarzı modeller içeren marka, çelik ve metal kordonlu saatlerinin yanı sıra çocuklar için üretmiş olduğu çeşitli renklerdeki plastik kordonlu saatleriyle de kullanıcılara farklılıklar sunuyor.  Bu çeşitli model ve estetiklerle beraber Superdry saat özellikleri de farklılıklar göstermekte.

Superdry Saat ile Teknoloji ve Estetik Bir Arada

Superdry Saat ile Teknoloji ve Estetik Bir Arada

Geçmişten günümüze kıyafetlerin yanında vazgeçilmez bir aksesuar olan saat, gelişmekte olan teknolojiyle beraber farklı modeller içerisinde çeşitli fonksiyonlarıyla karşımıza çıkıyor. Bu fonksiyonlarla karşımıza çıkan Superdry akıllı saat modeli, dijital ekranı ve suya dayanıklılığıyla dikkat çekiyor. Ayrıca Android ve iOS işletim sistemleriyle uyumlu olan saat, 6 gün süren pil ömrüyle ön plana çıkıyor. Ayrıca bu ürün gün içerisinde ne kadar uyuduğunuzu sizlere gösteriyor. Bunun yanı sıra gün içerisinde ne kadar kalori yaktığınızı sizlere gösteren saat, sağlık konusunda da sizlere yardımcı olmakta. Bu noktada saat içerisinden günlük hedeflerinizi belirleyebilir ve bunlara ulaşabilirsiniz. Bantı 20,5 santimetre uzunluğunda ve genişliği 1,5 santimetre uzunluğunda olan bu ürün, dijital avantajlarının yanı sıra zarif görüntüsüyle de dikkat çekiyor. Bir diğer model olan Superdry Sport saat modelleri ise, farklı tarz renk ve kordonlarıyla öne çıkıyor. Bu ürünler her yaş, cinsiyet ve zevke hitap ettiğinden, kategoriler halinde sunuluyor. Her zevke göre çeşitlendirilmiş  saatlerin sizler de kendinize uygun modelini sayfamızda bulabilirsiniz. Daha fazla seçenek için saat kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.