SAAT

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Omega Saat

Aksesuarlar kıyafetler için oldukça önemli bir yere sahiptir. Yapılan kombinlerin tamamlanması veya çok daha bütünlük içerisinde bulunması için kullanılması gereken en önemli objeler aksesuarlardır. Aksesuarlar içerisinde ise gerek kadınlar gerekse erkekler için en sık kullanılanı kol saatleridir. Kol saatlerin sizlere sadece zamanı göstermekle kalmaz aynı zamanda tarzınızı yansıtabilmeniz için oldukça önemli bir fırsat verir. Bu fırsatı doğru bir şekilde kullanabilmenizi sağlayan Omega saat çok sayıda ürün çeşitleri ve modelleri ile karşınızda. Yapılan uzun süreli çalışmalar, tasarımlar ve çizimler sonucunda herkese uygun olan modeller sizlere sunulmaya çalışılmaktadır. Bunlar arasında doğru bir seçim yapmak istediğiniz takdirde ilk dikkat etmeniz gereken konulardan bir tanesi tarzınız oluyor. Gerek dünyada gerekse Türkiye’de çok sayıda tarz çeşidi bulunmaktadır. Bu tarz çeşitleri her biri birbirinden farklı renklere, simgelere ve içeriklere sahiptir. Sahip olunan herhangi bir tarzı doğru şekilde yansıtabilmenin yolu ise saat gibi aksesuarlardan geçmektedir. Omega markası ile sizlere bu konuda sınırsız bir seçenek hakkı sunuluyor. Geniş seçenek listesi, renkleri ve farklı olan tasarımları sayesinde sahip olabileceğiniz en tarz ve şık saatleri elde edebileceksiniz. Geniş ürün ve model yelpazesinin bulunduğu ve sizlere güvenilirlik konusunda olduğundan çok daha fazlasını aşılayan bu marka ile aldığınız ürünlerden oldukça memnun kalacaksınız. Oldukça kolay ve hızlı bir şekilde sahip olabileceğiniz en şık ve etkileyici saatler sizleri bekliyor.

Omega Saat Kordonunda Metal

Omega Saat Kordonunda Metal

Saatler kendi içerisinde birçok farklı parçaya ayrılmaktadır. Bu ayrılan parçalardan bir tanesi de kordondur. Kordon bir saatte en öneli olan bölümlerden bir tanesidir. Bu bölümün önemli olma sebeplerinden bir tanesi ten ile olan temastır. Herkesin farklı bir cilt yapısı, hassasiyeti ve kullanmaktan hoşlandığı ürünler bulunur. Bu nedenle Omega bu konudaki farkını ortaya koyuyor. Sizlere sunulan çok sayıdaki kordon materyali sayesinde cildinize uygun olan malzemeyi seçme imkanını elde etmekle kalmayacak aynı zamanda kullanışlarınızı çok daha konforlu halle getireceksiniz. Sizlere bu marka altında 3 farklı kordon materyali sunulmaktadır. Bu materyaller çelik, deri ve kumaştır. İlk olarak çelik sahip olduğu özel bileşen ve içerikler nedeniyle diğerlerinden çok daha sağlamdır. Sizlere sağlamlık ve kalite konusunda sınırsız güven veren bu madde oldukça avantajlı olmanızı sağlayan birçok özelliği içinde barındırmaktadır. Bu özelliklerden bir tanesi asla paslanmaz bir yapıya sahip olması. Çelik veya metal gibi maddeler kalitesiz bileşenlerden oluştuğu takdirde kısa bir kullanım sonrasında paslanmalara neden olmaktadır. Bu durum ise gerek sağlık gerekse görüntü açısından sizlere oldukça büyük sorunlar yaşatacaktır. Omega markası bu sorunların önüne geçmek amacıyla sizlere güven veren bir ürün lisesi sunuyor. Paslanmaz olan çelik kol saatleri sayesinde ne kadar süre kullanırsanız kullanın güvende olacaksınız. Sizlere sunulan bir başka avantaj ise çelik saatlerin sahip oldukları şık olan görüntülerdir. Özellikle davetler ve özel günler için tercih edilen şık takım elbiseleri tamamlamak konusunda oldukça başarılı olan metal kol saatleri sizleri tamamlamak konusunda son derece başarılı. Son derece şık ve tarz bir şekilde kombinlediğiniz kıyafetleri çok daha çekici hale getirmenin yolu ise metal olan kol saatlerinden geçmektedir. Son olarak Omega erkek saat seçenekleri arasında sizlere sunulan ürünlerden seçeceğiniz metal kordonun sağlayacağı bir başka avantaj ise sağlamlık olacak kol saatleri vücudumuzun en çok hareket eden noktası olan ellere en yakın bölgede bulunmaktadır. Bu gölgede bulunan başta saat olmak üzere aksesuarlar da oldukça fazla şekilde darbelere maruz kalmaktadır. Bu darbelerden korunabilmenin en etkili yolu ise kaliteli kordona sahip olan bir saatten geçmektedir. Omega farkı il sahip olabileceğiniz bir metal kol saati sayesinde hem şıklığınızı hem kalitenizi hem de sağlamlığınızı garanti altına almış olacaksınız. Bütün bunların ve çok daha fazlasının bulunduğu bu markanın kol saatleri sizleri bekliyor.

Omega Saat Markasında Deri Seçenekleri

Omega Saat Markasında Deri Seçenekleri

Cilt vücudumuzun duş yüzeyinde bulunan hem oldukça hassas hem de oldukça koruyucu bir yapıya sahiptir. Bu özel yapıya da değecek olan ürünler bu nedenle özel olmalıdır. Sizlere bu fırsat kalitenin doğru adresi olan Omega ile sunulmaktadır. Uzun sürelerdir tasarım, üretim ve pazarlama konusunda oldukça başarılı olan sizlere bu konuda güven veren bu marka ile sahip olduğunuz ürünlerden çok daha fazlasına sahip olacaksınız. Bu ürün seçeneklerinden bir başkası ise derdir. Deri özellikle eski yıllarda oldukça sık bir şekilde kullanılan ve devamında giderek yerini farklı elementlere bırakmış olan bir materyaldir. Her ne kadar giderek sektörden çekilmeye başlaya bir ürün çeşidi olsa da sahip olduğu çok sayıdaki özellikleri ve beğenenleri edeniyle Omega saat çeşitleri başlığı altında satışına devam edilmektedir. Çok sayıdaki müdavimleri ve kullanmayı sevenlerin bulunmasından hoşlandığı özelliklerin başında vintage olması gelmektedir. Vintage eski zamanların farklı tasarımlarının bir araya getirilerek oluşturulan tarza denmektedir. Deri saatler ise bunun en önemli örneklerinden bir tanesidir. Anca bu marka altında bu durum çok daha fazlasıdır. Sizlere sunduğu deri materyallerdeki kol saatleri modelleri arasında günümüzdeki modern tasarımlar da bulunmaktadır. Bu sayede her isteğe ve tarza uygun olan ürün modelleri kullanıcılarına sunulmaktadır. Aynı zamanda bu geniş olan ürün seçenek yelpazesi birçok kişinin isteklerini yerine getirmekte son derece başarılı olmasının da bir başka kanıtıdır. Ayrıca deri olan maddelerin sahip oldukları bir başka özellik ise yumuşak bir yapıya sahip olmasıdır. Metal veya çelik gibi ürünler sert ve kullanılması kimileri için zor olan ürünlerdir. Bu ürünleri kullanmayı sevmeyenler ancak aynı zamanda şıklığından ve tarzından da ödün vermek istemeyenlerin ilk tercihleri arasında deri bulunmaktadır. Yumuşak olduğu yapısı sayesinde bileğinizi tam şekilde kavrayarak sizlere rahat bir kullanım sağlamaktadır. Özellikle uzun süreli olan kullanımlarda rahatsız eden sert yapılar yerine sizlere konfor sağlayacak olan bu maddeden son derece memnun kalacaksınız. Ayrıca sizlere avantaj sağlayan bir başka konu ise sunulan renk seçenekleridir. Saat kordonu derileri farklı renklerde sizlere sunularak uygun olan kombini yapmanız çok daha kolay hale getirilmeye çalışılmaktadır. Ayrıca sizlere şıklık konusunda oldukça başarılı sonuçlar ortaya koyan bu Omega saat çeşitleri sizleri bekliyor.

Omega Saatte Kumaş Seçeneği de Bulunuyor

Omega Saatte Kumaş Seçeneği de Bulunuyor

Sizlere sunulan Omega saat kordonu seçenekleri ve materyalleri bu kadar ile sınırlı kalmıyor. Sizlere sunulan son seçenek ise rahatlığına ve konforuna düşkün olanlar için geliyor. Saat takmaktan vazgeçemeyenler ancak yumuşaklığı ve hafifliği de sevenlerin ilk tercihlerinde kumaş olan saat kordonu seçenekleri gelmektedir. Kumaş diğer malzeme ve materyallere oranla çok daha hafif ve rahattır. Vücudunda özellikle de bileğinde ağırlık gibi herhangi bir yük sevmeyenlerin ilk tercihleri arasında gelen bu ürün ile hafifliği kollarınızda sonuna kadar hissedeceksiniz. Sizlere kumaş ile sunulan özellikler yumuşaklık ve hafiflik ile sınırlı kalmıyor. Kumaş çok sayıdaki farklı renkleri ve desenleri bir araya getirmeyi sevenler için oldukça önemli bir konudur. Bu kişilerin isteklerini ve beklentilerini yerine getirebilmek amacıyla tasarladığı ve ürettiği saatler sizlere son derece avantaj sağlayacak. Salaş giyinmeyi sevenlerin ve konforuna özen gösterenlerin oldukça sık ve severek kullandığı bu ürün seçeneğini kullandığınız takdirde diğer ürünlere ihtiyaç duymayacaksınız. Sizlere sağlanan bir başka avantaj ise renkler ve desenlerdir. Özelikle hayatlarında, kıyafetlerinde ve eşyalarında renkler ve desenler sevenler oldukça sık rastlanılan kişiler olsalar da onlara uygun olan aksesuarları bulmak oldukça zordur. Omega markası ile bu problem tamamen ortadan kalkacak. Kumaş olarak ürettiği kol saatleri sayesinde farklı olan renkleri ve desenleri sizlere sunarak kombinlerinize uygun olan ürünü bulmanıza yardımcı olunmaktadır. Renk, tasarım ve dizayn konusunda sağladığı başarılar ile ön plana çıkan ve bu konuda son derece iddialı olan Omega markası ile yaptığınız aldığınız kumaş kol saatleri tarzınıza büyük anlamlar katacak. Yapılan özel çalışmalar ve tasarımlar sayesinde sizler için rahatlığın, konforun ve günlük hayattaki şıklığın elde edilebildiği bir dünya artık ellerinizin altında. Çok sayıdaki renk ve ürün seçenekleri sayesinde kendinize ve tarzınıza uygun olan ürün seçeneğini bulmanız çok daha kolay ve mümkün hale gelecek. Geniş seçenek yelpazesi içerisinde bulundurduğu kumaş olan ürünler sayesinde herkesin tarzına hitap edebilmeyi başaran bu markadan son derece memnun kalacaksınız. Kalitesinden vermediği ödün sayesinde başarısında başarı katan ve bununla sizlerin gönlüne yer eden bu marka ürün seçeneklerine göz atmanız için sizleri bekliyor.

Omega Saat Markasında Camın Önemi

Omega Saat Markasında Camın Önemi

Saatlerin kendi içerisinde ayrıldığı bir başka nokta ise camlarıdır. Camlar saatler için mekanizma kadar önemli bir konudur. Gerek sizlere sağladığı netlik gerekse koruma nedeniyle oldukça önemli olan bu malzemeler saat alışverişinde dikkat edilmesi gereken konular arasındaki yerini almaktadır. İlk olarak saatler için üretilen oldukça fazla sayıda saat camı bulunmaktadır. Omega ise ürettiği saatlerde 4 farklı ve kaliteli cam seçeneğini sizlere sunarak seçim hakkınız sizlere bırakmaktadır. Bu seçenekler safir, mineral, kristal ve mikadır. İlk olarak safir sizlere sağlamlık konusunda oldukça iddialı davranmaktadır. Vücudumuzun en hareketli bölümünde bulunan saatlerin özellikle camları en çok hasar gören yerlerinden bir tanesidir. Zor ve uzun süreli olan seçimlerin ve harcanan paraların sonunda yapılan ufak tefek çarpmalarda parçalanan saat camlarının yerine Omega saat Türkiye sizlere kalite konusunda oldukça iddialı davranıyor. Safir olarak ürettiği cam seçeneği kırılma çizilmelere karşı son derece korumacı bir tavır takınıyor. En bilinen ve onu kırabilen elmas dışında sizlere kaliteden ödün vermeyerek ürettiği camlar il asla problem yaşamayacaksınız. Sahip olduğu özel bileşen ve pişirilme ısısı sayesinde dayanıklılık konusunda bu kadar başarılı olan bu ürün seçeneğinden oldukça memnun kalacaksınız. Bir başka cam seçeneği ise mineraldir. Mineral sizlere bir başka sertlik ve dayanıklılık garantisi sunan cam seçeneğidir. Bu cam seçeneğinde camın hazırlanma aşamasındaki özel olan temperleme işlemi sayesinde cam çok daha sert bir yapı halini alarak dayanıklı ve bir duruma dönüşür. Kırılmalara ve çizilmelere karşı sunulan sertlik ile ömür boyu kullanacağınız saatlerde kırılma sorunu ile karşılaşmayacaksınız. Ayrıca sizlere sağlayacağı avantajlar bu kadar ile sınırlı kalmıyor. Aynı zamanda kiri de barındırmama özelliği bulunmaktadır. Tozlanmaması ve kirleri içinde barındırmaması sayesinde temizliği ve bakımı da oldukça rahat olan bu saat camları sizlere sınırsız verim sağlatacak. Sizlere sunulan bir başka seçenek olan kristal ise hassas bir yapıya sahiptir. Bu nedenle en baştaki üretimi diğerlerine oranla çok daha zor bir hal almaktadır. Üreticiler tarafından oldukça sevilen ve sık kullanılan bu camların en önemli özelliklerinden bir tanesi kolay işlenebilir bir yapıya sahip olmasıdır. Ayrıca içinde barındırdığı yüksek orandaki kurşun oksit sayesinde yansıma problemi de yaşanmamaktadır. Yansıma ve yansıtma problemleri saatlerde ve televizyon camlarında oldukça sık rastlanılan durumlardan bir tanesidir. Bu camlarda görülmek istenen görüntü engellenerek ışık negatif bir sonuç ortaya çıkarmaktadır.

Omega Saatlerde Önce Güvenlik

Omega Saatlerde Önce Güvenlik

Sizlere sunulan cam seçenekleri bu kadar ile sınırlı kalmıyor. Çok sayıdaki ürün seçenekleri ve ürün özellikler arasında bulunan camlar sayesinde kendinize uygun olan ürünü bulmanız çok daha mümkün hale gelmektedir bu ürün seçenekleri arasında bulunan son cam modeli ise mikadır. Diğer bir değiş ile organik olan camlar içerisinde çok sayıda özellik barındırmaktadır. Bu özelliklerden bir tanesi ısıya karşı olan dayanıklılığıdır. Isı her maddenin belli bir seviyeye kadar dayanabileceği bir ölçüm noktasıdır. Sizlere bu konuda yüksek güvenlik ve güven veren mika camlar yaşayacağınız problemlerin önüne geçebilme için sizlere oldukça büyük fırsatlar sunuyor. Bu özel camın sizlere sağladığı bir başka avantaj ise parçalanmaz olmasıyla geliyor. Camlar ne kadar kuvvetli ve güçlü olurlarsa olsunlar yine de belli bir noktadan sonra kırılır ve parçalanırlar. Bu pek çok alanda olduğu gibi saat sektöründe de yaşanan bir sorundur. Bu sorunun önüne geçmek amacıyla üretilen bu cam sizlere maksimum verim sağlamak için geliyor. Sahip oldukları özel yapı sayesinde kırılsa da parçalanmıyorlar. Bu oldukça önemli bir konudur. Camlar çok sayıda küçük parçalara ayrılarak sizlere sağlık açısından sorun yaşatabilecek bir yapıya sahiptir. Bu nedenle mika sizlere son derece önemli bir seçenek olmuş oluyor. Kırılsa dahi parçalanmayarak sizlere güvenli ve sağlıklı ortamlar sunmakta son derece başarılı olan Omega saat modelleri ile oldukça iddialı geliyor. Ürettiği şık ve dikkat çekici tasarımların yanında kaliteden ödün vermeyen tavrı ile bu kol saati modelleri sizlere çok yakışacak. Bütün bunlara ek olarak çok daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz, Omega saat fiyat listesi incelemesi yapmak isterseniz veya daha önce kullanarak tecrübe kazanmış kişilerin düşüncelerine ulaşmak isterseniz sayfamızdan rahatlıkla inceleme şansına erişebilirsiniz.

Saatlerde Kalitenin Öncüsü

Saatlerde Kalitenin Öncüsü

Saatler özellikle teknolojinin gelişmesi ve farklı teknolojik aletlerin ortaya çıkmasıyla beraber yavaş yavaş önemsiz hale gelmeye başlamıştır. Bir ihtiyaçtan ziyade gereksinime dönüşmüştür. Bu nedenle günümüzde daha çok aksesuar olarak kullanılmaktadır. Aksesuar olarak kullanılan bu ürünlerin tasarımları ve görünüşleri de bu nedenle çok önemlidir. Sahip oldukları çok sayıdaki farlı kadran materyalleri sayesinde oldukça kolay bir şekilde tamamlayabileceğiniz tarzınızı çok daha kaliteli hale getirmek için yapabileceğiniz en doğru hareket doğru tasarıma sahip bir saati bulmak olacaktır. Ürettiği her ürün ile kullanıcıların kalbinde taht kuran Omega ürettiği saat tasarımlarında ise sizlere yine şıklık konusunda zirve yaşatacak. Kadran saatin gösterildiği genellikle yuvarlak olan yapıya verilen isimdir ve saatlerde son derece önemli bir söz hakkına sahiptir. Yuvarlak olan kadran tasarımları klasiktir. Birçok farklı tarz ile kolaylıkla uyum sağlayabilir ve sizlere kolay uyum sağlatabilme açısından oldukça kullanışlı bir tasarım modelidir. Sizlere seçenek olarak sunulan diğer tasarım ise karedir. Kare olan kadran saatlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan bir tanesi nasıl bir kombin yapılması gerektiğidir. Salaş ve rahatlıktan uzak olan bu tasarım genellikle şık ama sert bir görüntü ile bütünlük sağlamaktadır. Sizlere bütün bunların yanında sağladığı avantajlar ise ürün seçenekleri arasında bulunan takvim, kronometre ve suya dayanıklılık özellikleridir. Çok sayıda kişinin bir saatten çok daha fazla olarak kullanmak istediği ve sporcuların ise oldukça sık bir şekilde tercih ettiği bu ürünler arasından seçeceğiniz doğru seçenekler ile en fazla verimi almayı kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Bütün bunlara ek olarak çok daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz, Omega saat fiyatları incelemesi yapmak isterseniz veya daha önce kullanarak tecrübe kazanmış kişilerin Omega saat yorumları ve düşüncelerine ulaşmak isterseniz en kısa zamanda sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.