TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Vestfrost, Buzdolabı

için 16 sonuç bulundu.
Ürün Tipi seçiniz

Vestfrost Buzdolabı

Danimarka menşeli Vestfrost kurulduğu 1963 yılından bugüne geliştirdiği teknolojilerle tüketicilerin hayatını kolaylaştırıyor. Soğutma teknolojileri ile dünyanın öncü markaları arasında yer aldığını da belirtmek gerekiyor. Buzdolabı modelleri ile pek çok işin kısa sürede ve konforlu bir biçimde yapılmasını sağlayan marka kalite, yenilik ve sürdürülebilir olma vizyonu üzerinden hareket ediyor. Sağlamlık ve uzun süre dayanıklılık konusunda iddialı olması ve tüketici yorumlarının da olumlu katkısı neticesinde kullanım alanı giderek yaygınlaşmış olan Vestfrost buzdolapları performans, fonksiyonellik, işlevsellik ve estetik de vadediyor.

Vestfrost Ürün Çeşitleri Tercih Sebebi

Vestfrost Ürün Çeşitleri Tercih Sebebi

Vestel bünyesinde yer alan Vestfrost – SEG tüketicilere geniş bir ürün listesi sunuyor. Tüm bu ürünler ofis ve ev başta olmak üzere pek çok alanda kullanıma uygun bir yapı çiziyor. Farklı ebat ve tasarımlar sayesinde farklı fiziksel yapıdaki alanlara kolaylıkla konumlandırılabilen ürünler her kesimden kullanıcının ihtiyacına karşılık veriyor. Enerji tasarruflu, geniş iç hacimli ve yenilikçi beyaz eşyalar konfor ve hijyeni üst seviyeye çıkarma gayesi gözetilerek üretiliyor. Çok fonksiyonlu çamaşır ve bulaşık makineleri sayesinde yıkama seansları son derece keyifli geçiyor ve zahmetsiz bir hâl alıyor. Bu ürünler zamandan tasarruf etmek bakımından da son derece işlevsel oluyor. Faaliyete buzdolabı üretimi ile başlayan Vestfrost bu anlamda lider konumda yer alan markalardan oluyor. Vestfrost buzdolabı fiyatları ise ürünlerin özelliklerine ve performans verilerine kıyasla son derece avantajlı bir yapı çiziyor.

Vestfrost Buzdolabı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Vestfrost Buzdolabı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Vestfrost buzdolabı ve derin dondurucu serileri ile bir adım öne çıkıyor. Buzdolabı modellerinin enerji sınıfı, genişliği, boyutları, elektrik tüketim değerleri ve dondurma kapasitesi gibi genel özellikleri kullanıcının maksimum fayda elde etmesini sağlayacak biçimde optimize ediliyor. Ofis tipi Vestfrost mini buzdolabı çeşitleri kullanım alanına uygun yapısıyla küçük alanlar için ideal bir yapı sunuyor. Mini model olmasına rağmen geniş iç hacim sunması ve düşük enerji tüketimi yapması tüketiciyi memnun eden özellikler arasında yer alıyor. Özel kontrol sistemlerinden beslenen buzdolabı modelleri markaya özgü ek özelliklerden de güç alıyor. Düşük ses seviyesi ve nitelikli soğutma – dondurma özellikleri verimliliğin yüksek olmasına etki ediyor. Ayrıca buzdolabı modellerinin iç bölmesinde yer alan raf arası boşlukların ideal aralıkta olması, kapı içine yerleştirilen özel raflar ve şişe rafları büyüklü küçüklü gıdaların rahatlıkla muhafaza edilmesini sağlıyor. Vestfrost buzdolabı No-Frost teknolojisini içeren modelleri ile buzlanma ve karlanma sorunlarını bertaraf ediyor, böylece zahmetsiz bir kullanım alanı yaratıyor. Vestfrost derin dondurucu ürünleri de işlevselliği ve sunduğu konfor ile dikkatleri üzerine çekiyor. Çekmece adedi, hacmi, dondurma kapasitesi ve enerji tüketim değerleri modelden modele farklılaşan derin dondurucular ekstra dondurma alanı sunarak gıdaların ilk günkü gibi taze kalmasını sağlıyor. Elektrik kesilmesi durumunda belli bir süre saklama nitelikli derin dondurucu çeşitleri hem yiyeceklerin bozulması sonucunda oluşabilecek maddi zararı hem de kaygı ve stresi önlüyor. Vestfrost derin dondurucu fiyatları kendi klasmanı içerisindeki ürünlere nazaran ekonomik olması ile fark yaratıyor ve fiyat – performans avantajı bakımından tercih edilirliği de yüksek oluyor.

Vestfrost Buzdolabı Makineleri Rağbet Görüyor

Vestfrost Buzdolabı Makineleri Rağbet Görüyor

Vestel bünyesinde yer alan Vestfrost, işlevselliği ve kaliteyi uygun ekonomik koşullarda tüketiciye ulaştırıyor. Beyaz eşyayı uzun soluklu bir yatırım olarak düşünenleri merkeze alan marka politikası dayanıklılık, uzun ömürlülük ve sağlamlığı ilk sıralara yerleştiriyor. Amacını en iyi biçimde gerçekleştirme ve bunu yaparken kullanıcının yaşamını da mümkün olduğunca kolaylaştırma misyonu ile geliştirilen zarif ve yenilikçi tasarımlı ürünler bulunduğu alanı şıklaştırmayı da ihmal etmiyor. Vestfrost mühendislerince geliştirilen buzdolapları tasarım olarak cezbedici bir noktada bulunuyor. Modern dokunuşlarla dizayn edilen ürünleri ince ve şık bir görüntü sergiliyor. Vestfrost kurulum kolaylığı, sorunsuz çalışma, istenilen yere rahatlıkla konumlandırabilme ya da bir yerden bir başka yere taşıyabilme olanakları ile konforu ve huzuru doğrudan artırıyor. Böylece kullanıcıya yalnızca teknolojinin keyfini çıkarmak ve yaşam alanlarında huzurla vakit geçirmek kalıyor.

Arama Kriterleriniz

Vestfrost
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (109)
Arçelik (25)
Beko (15)
Bosch (166)
Dijitsu (2)
(2)
Electrolux (21)
Empero (8)
Finlux (16)
Franke (16)
Grundig (11)
LG (34)
Liebherr (70)
Miele (7)
Profilo (86)
Regal (57)
Samsung (122)
Sharp (9)
Siemens (215)
Silverline (66)
Sunny (3)
Teka (9)
Uğur (13)
Vestel (118)
Vestfrost (16)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin

No-Frost

(10)
(6)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A+ (14)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Toplam Kapasite

(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Derinlik

(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yükseklik

(4)
(4)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Genişlik

(4)
(4)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ses Seviyesi (dBA)

(8)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL