TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Electrolux, Buzdolabı

için 13 sonuç bulundu.

Electrolux Buzdolabı

Electrolux, uzun yıllardan bu yana beyaz eşya ve küçük ev aletleri üretimleri gerçekleştiren başarılı İsveç markalarından biridir. Yenilikçi üretim anlayışıyla ve ''Beklentilerinizi yükseltin.'' sloganıyla tüketicilerin ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılamayı başaran marka, buzdolabı üretimleriyle de dikkat çekmeyi başarmıştır. Tüketicilerin yaptığı Electrolux buzdolabı yorumları ile başarısını ispatlayan marka, tasarladığı yüzlerce buzdolabı modelinde kaliteli ve dayanıklı ürünler sunmuştur. Electrolux buzdolabı modelleri arasında ultra lüks bir yapı sunan buzdolabı tasarımlarının yanında, daha ekonomik fiyatlara sahip olan buzdolabı modelleri de bulunmaktadır. Gardırop tipi, alttan donduruculu veya üstten donduruculu modeller dışında, büro tipi buzdolabı modelleri de markanın skalasında yer almaktadır.

Electrolux Buzdolabı Modelleri

Electrolux Buzdolabı Modelleri

Electrolux buzdolabı modelleri, dış yüzey formları, tasarım özellikleri ve teknik özelliklere göre birbirinden ayrılmaktadır. Bazı modellerde iki kapı seçeneği bulunurken, EN6086MOX serisi modelleri gibi gardırop tipi 3 kapılı buzdolabı modelleri de bulunmaktadır. Bu modellerin alt kısmında yer alan dondurucu bölmesi çekmeceli yapısıyla kolay ve pratik bir kullanım sunar. Modelin çekmecesi bağımsız ısı kontrol sistemine sahiptir. Inox tasarım sergileyen, klasik beyaz renk seçeneğinde tasarlanan ya da gri, siyah gibi renk tonları sunan yüzeylere sahip Electrolux buzdolabı çeşitleri arasında zengin tercih seçenekleri yer alır. Electrolux inox buzdolabı modelleri; paslanmaz çelik yüzeye sahiptir ve uzun yıllar kullanmak için uygun ürünlerdendir. Bu modeller kolay temizlenebilen, çizilmeye dirençli ve dayanıklı buzdolabı çeşitlerindendir. Electrolux buzdolabı seçenekleri arasında alttan donduruculu ya da üstten dondurucu bir yapı sunan modeller genellikle çift kapılı olarak üretilmektedir. Bu konuda tercihi kullanıcısına bırakan Electrolux, No-Frost soğutucu tipine sahip ya da klasik statik soğutuculu ürün seçenekleri sunmaktadır. No-Frost soğutucuya sahip olan Electrolux buzdolabı modelleri tercih edildiğinde, ürünün dondurucu bölmesinde hiçbir zaman karlanma ya da buzlanma problemi yaşanmaz. Electrolux EN serisi modelleri, XXL buzdolabı seçenekleri sunarak geniş aileler için avantajlı bir tercih olmayı başarmaktadır. Büyük litre hacimlerine sahip olan EN serisi buzdolabı modelleri solo kullanım tipine uygun ya da ankastre ürün seçenekleri içermektedir. Yıllık enerji tasarrufunda önemli bir başarı sergileyen EN serisi modelleri, elektronik kontrol sıcaklık paneli aracılığıyla besinlerin özel sıcaklık değerlerinde saklanmasına yardımcı olmaktadır. EN serisi Elexrolux buzdolabı çeşitlerinin dondurucu bölmelerinde çekmeceler bulunur. Electrolux bu yöntem ile dondurucu bölmelerde daha fazla alan kullanımı yaratmayı amaçlamıştır. Electrolux ERF4114AOX serisi buzdolabı modelleri ise tek kapılı bir şekilde tasarlanmıştır. Üstün bir enerji sınıfı etiketine sahip olan ERF serisi ürünleri, inox bir yapıya sahiptir ve dijital LCD ekran aracılığıyla kontrol edilebilir. Electrolux markasının buzdolabı modelleri enerji verimliliği bakımından da güçlü bir performans göstermektedir. A++, A+++ gibi güçlü enerji etiketlerine sahip olan buzdolabı seçenekleriyle aile bütçenizi koruyabilir, aynı zamanda çevre kirliliğini de önleyebilirsiniz.

Electrolux Buzdolabı Özellikleri

Electrolux Buzdolabı Özellikleri

Electrolux buzdolabı özellikleri arasında en çok öne çıkanlar; dokunmatik kontrol panelleri, LED ışıklandırma sistemleri, şok dondurma, hızlı soğutma ve tatil modu özelliği, su pınarı donanımı gibi fonksiyonlardır. LED ışıklandırma sistemleri buzdolabınızın iç haznelerinin akşam saatlerinde göz alıcı bir şekilde aydınlatılmasını sağlar. Şok dondurma özelliği gıdaların öz sularına zarar vermeden hızlı bir sürede dondurulmasını sağlayarak tazeliklerini uzun süre korumalarına yardımcı olur. Özellikle et, balık gibi hızlı donma ihtiyacı bulunan besinlerinizi hızlı dondurma özelliği sayesinde uzun müddet saklayabilirsiniz. Tatil modu özelliği seyahate çıkacağınız zamanlarda buzdolabınızın en az enerji tüketecek seviyede kalmasını sağlar. Bu süre zarfında hem buzdolabınızda saklanan besinleri koruyabilir, hem enerji tasarrufu yapabilirsiniz. Electrolux buzdolabı EN6086MOX serisinde bulunan su pınarı özelliği günün her saatinde soğuk suyu tüketebilmenize olanak tanır. Electrolux buzdolabı kapağı üzerinde yer alan su sebili, özellikle yaz ayları için oldukça kullanışlıdır. Electrolux EN6086MOX serisi buzdolaplarını kullanırken herhangi bir su sebiline ve ekstra derin dondurucu kullanımına ihtiyacınız kalmaz. Ankastre mutfaklarda oldukça şık bir görüntü sergileyen Electrolux ankastre buzdolabı modellerini, Electrolux ankastre ürünleri ile tamamlayabilirsiniz. Ayarlanabilir çekmece sıcaklıkları bulunan Electrolux buzdolapları, iç aksesuarları bakımından oldukça zengindir. Günün her saatinde buzdolabı içerisinde taze soğuk hava dolaşımı yapan Electrolux buzdolapları, besinlerin ideal bir sıcaklık seviyesinde taze kalmasını sağlar. Electrolux buzdolabı modellerinin soğutucu ve dondurucu haznelerinde kötü koku oluşumunu engelleyen turbo hava birimleri bulunur. Buzdolabı içerisinde dolaşan taze hava akımı gıdaların kokularını birbirine karıştırmaz ve dolap içerisinde bakteri oluşumunu engeller. Space Plus adı verilen Electrolux dondurucu çekmeceler, genellikle şeffaf bir yapıdadır. Şeffaf çekmece yapıları LED aydınlatma sistemi ile birlikte dondurucu içerisine yerleştirdiğiniz tüm besinleri kolayca görebilmenizi sağlar. Electrolux buzdolaplarının en önemli özelliklerinden biri de elektrik kesintileri olduğunda dahi, dolap içerisinde 15 saat kadar yiyecekleri taze tutabiliyor olmalarıdır. Electrolux buzdolabı kapıları iki yönde açılmaya uygundur. İsteğinize göre sağdan açmalı veya soldan açmalı olacak şekilde kapı yönlerini değiştirebilirsiniz.

Electrolux Buzdolabı Fiyatları

Electrolux Buzdolabı Fiyatları

Electrolux buzdolabı fiyatları, ürünün model tasarımı, özellikleri ve enerji sınıfı etiketine göre değişebilir. Buzdolabınız için ekonomik bir plan tasarladıysanız, düşük litre hacmi bulunan Electrolux No-Frost buzdolabı seçeneklerine yönelebilirsiniz. Klasik beyaz bir tasarıma sahip olan modeller, inox tasarımlara göre daha ekonomik fiyat seçenekleri içerebilir. 3 kapaklı gardırop tipi buzdolabı modelleri diğer buzdolabı modellerinden oldukça farklı bir yapıya sahiptir. Onlarca ek özelliği bulunan Electrolux gardırop tipi buzdolabı modelleri farklı modellere oranla daha yüksek fiyat seçenekleri sunmaktadır. Eğer ekonomik bir buzdolabı satın almak istiyorsanız özellikleri bakımından zengin ve kullanışlı olan EN serisi modellerini değerlendirebilirsiniz. Güçlü enerji sınıfı, eşsiz teknolojik özellikleri ve şık tasarımları bulunan EN serisi buzdolabı modelleri Electrolux markasının en çok dikkat çeken ürünlerindendir.

Arama Kriterleriniz

Electrolux
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (149)
Arçelik (27)
Beko (11)
Bosch (218)
Dijitsu (2)
(3)
Electrolux (13)
Empero (9)
Finlux (16)
Franke (40)
Grundig (16)
Hitachi (2)
LG (46)
Liebherr (71)
Miele (24)
Profilo (86)
Regal (60)
Samsung (175)
SEG (2)
Sharp (13)
Siemens (287)
Silverline (76)
Sunny (2)
Teka (17)
Uğur (17)
Vestel (130)
Vestfrost (18)
Windsor (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

Kombi (9)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

No-Frost

(8)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A+ (12)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kullanım Şekli

(12)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Derinlik

(6)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Yükseklik

(6)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Toplam Kapasite

(6)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ses Seviyesi (dBA)

(6)
(4)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Genişlik

(3)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (2)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL