TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Beko, Buzdolabı

için 24 sonuç bulundu.
Ürün Tipi seçiniz

Beko Buzdolabı

Ürettiği beyaz eşyalarla dünya çapında saygınlığa kavuşmuş olan Beko, doğaya verdiği önemle çevreci kullanıcıların da saygısını kazanıyor. Tasarruflu çalışma özelliklerinin yanı sıra ekonomik mod seçenekleri de sunan Beko buzdolabı modelleri akıllı özellikleriyle kullanıcılarına yardımcı oluyor. Şık tasarımlarıyla göz dolduran modeller aynı zamanda yeni ve eski nesil evlerin mutfaklarına kolayca sığabiliyor. Duyulan ihtiyaca göre tek ya da çift kapılı olarak tercih edilebilen buzdolabı ürünleri geniş iç alanlarıyla çok sayıda yiyecek ve içeceğin güvenli bir şekilde saklanabilmesine yardımcı oluyor. Meyve ve sebzelerin taze kalmasını sağlayan kutuları bulunan modeller ile aileler çocuklarına daha sağlıklı ve daha lezzetli besinler sunabiliyor. Yüksek depolama kapasitesine sahip olan Beko buzdolabı ürünleri birçok gıdanın dolapta saklanabilmesini sağlayarak alandan da tasarruf edilmesine yardımcı oluyor.

Beko Mavi Işık Teknolojisi

Beko Mavi Işık Teknolojisi

Ekonomik ve doğaya saygılı özellikleriyle kullanıcıların takdirini kazanan Beko buzdolabı fiyat açısından da tüketicilerin beklentilerine olumlu karşılık veriyor. Modern mavi ışık teknolojisinden yararlanan modeller meyve ve sebzelerin doğal ortamdaymış gibi sağlıklı bir şekilde depolanabilmesine yardımcı oluyor. Daha taze kalan gıdalar yemeklere ve öğünlere lezzet katıyor. A sınıfı enerji tüketimi gerçekleştiren birçok ürünüyle dikkat çeken marka Beko buzdolabı yorum yazılarında da bu özelliğinden sıkça söz ettiriyor. Akıllı kontrol paneli üzerinden buzdolabının hangi modda çalışması gerektiği kolayca belirlenebiliyor. LED ekranlı göstergeleri bulunan Beko buzdolabı seçenekleri ile ürünün hangi sıcaklık seviyesinde soğutma işlemi uyguladığı anında görülebiliyor. Ayak desteğiyle yerleşim konusunda alıcılarına yardımcı olan ürün modelleri dengeli ve güvenli bir şekilde yerleştirilebiliyor. Alarm özelliği bulunan buzdolabı çeşitleri gerekli koşullar oluştuğunda alarm sesiyle kullanıcıları bilgilendiriyor. Raf düzeni ile fark yaratan Beko buzdolabı çeşitleri yumurta bölmesi ile hassas bir gıda olan yumurtaların sağlıklı bir şekilde saklanabilmesini mümkün kılıyor. Plastik bölmeler portatif yapılarıyla çıkarılabilir halde olduğu için kısa süre içerisinde temizlenebiliyor. Temperli cam rafları bulunan buzdolapları, sıkıştırılmış camdan üretilmiş olan raflarıyla oldukça dayanıklı bir yapı taşıyor. Beko buzdolabı çeşitleri içerisinde birçok tencere saklanabiliyor. Rafların yerlerinin değiştirilebilmesi sayesinde raf aralıkları azaltılıp çoğaltılabiliyor. Bu özellikle beraber boy ve en açısından dolaba sığdırılamayan ürünler de rahatlıkla sığdırılabiliyor. Mıknatıslı kapı teknolojisiyle beraber buzdolabı kapılarının sıkı bir şekilde kapatılabilmesi olanak kazanıyor. Dolap kapakları açık unutulduğunda ise devreye giren sesli uyarı sistemi ile beraber ev sakinleri bilgilendiriliyor ve ekstra enerji kaybı yapılmasının önüne geçiliyor. Dokunmatik ekran teknolojisinden yararlanan Beko buzdolabı modelleri yardımıyla tuşlara basmaya gerek kalmadan ürünün hangi soğutma seviyesinde çalışacağı oldukça basit bir şekilde belirlenebiliyor.

Leke Tutmayan Kaplama ile Beko

Leke Tutmayan Kaplama ile Beko

Inox kaplamaya sahip olan Beko buzdolabı modelleri leke tutmuyor. Parmak izi görüntülerinin oluşmadığı bu dolaplar estetik görüntüleriyle göz dolduruyor. İnce hatlarıyla dikkat çeken buzdolabı çeşitleri mutfaklarda kendileri için ayrılmış olan bölmelere kolayca sığıyor. Tek kapılı buzdolabı seçenekleri soğutucu ve dondurucu bölüme aynı alanda yer veriyor. Dondurucu bölümün kapağı açılarak pratik bir şekilde dondurulmuş gıdalara ulaşılabiliyor. Kombi tipi Beko buzdolabı A++ modelleri ise bel sağlığı problemi yaşayan kullanıcılar için ideal bir seçenek oluşturuyor. Dolabın sıklıkla kullanılan bölümü soğutucu bölüme üstte, daha az kullanılan dondurucu bölüme ise altta yer veren bu ürünler sayesinde eğilmeye gerek kalmaksızın soğutucudaki gıdalara ulaşılabiliyor. Düşük ses desibeli ile çalışmalarını sürdüren dolaplar gece saatlerinde de ev ortamının sessiz bir hal almasına katkı sağlıyor. Dondurucu bölümde buz kaplarına yer veren Beko Inox buzdolabı çeşitleri ile acil durumlarda veya sıcak günlerde buz küplerinden verimli bir şekilde yararlanılabiliyor. Dondurma yapma özelliği bulunan modern buzdolabı çeşitleri sayesinde ev dondurması yapmak son derece kolay bir hal alıyor. Antibakteriyel koku filtresi aracılığıyla koku oluşumunu önleyen akıllı buzdolapları yiyeceklerin kokularının birbirine geçmesini de engelliyor. Dondurulmuş gıdaları sıklıkla tüketen öğrenci ve bekarlar için geliştirilmiş olan geniş iç hacimli buzdolabı modelleri pizza ve börek gibi birçok gıdanın bir arada saklanabilmesini olanaklı hale getiriyor. Bölmelerden ve raflardan yararlanarak gıdalar gruplanabiliyor. Bir rafta kırmızı et ürünleri yer alırken diğer rafta balık ve tavuk gibi beyaz et ürünleri yer alabiliyor.

Hızlı Soğutma ve Dondurma Özelliği ile Beko

Hızlı Soğutma ve Dondurma Özelliği ile Beko

Sıvıların acilen dondurulması gereken durumlarda dondurucu bölümün hızlı dondurma özelliği kullanılabiliyor. Bu özellikle beraber daha kısa sürede soğuk ürünler hazırlamak kolaylaşıyor. Soğuk olarak tüketilmesi gereken gıdalar da hızlı soğutma teknolojisi kullanılarak kısa süre içerisinde ideal hale getirilebiliyor. Buz çözücü bölmeye sahip olan Beko buzdolabı çeşitleri aracılığıyla dondurucu bölümden çıkartılan gıdaların buzları kısa süre içerisinde çözülebiliyor. Saydam bölmeler aracılığıyla hangi gıdanın nerede olduğu daha net bir şekilde görülebiliyor. Buna ek olarak LED iç aydınlatma sayesinde dolapların her bir noktasına rahatlıkla ulaşılabiliyor. Akıllı hava dolaşım teknolojisiyle beraber buzdolabı içerisinde uygulanan soğutma işlemi her bir noktayı eşit oranda ulaşıyor. Bu sayede ürünlerin kokuları birbirine karışmıyor. Taze saklama koşulları sağlayan teknolojileriyle fark yaratan ürün modelleri gıdaların daha hijyenik ve daha lezzetli bir şekilde tüketilebilmesine aracı oluyor. Büyük çekmeceleriyle göz dolduran Beko buzdolabı çeşitleri büyük boyutlu gıdaların, örneğin bütün bir tavuğun dolaba rahatlıkla yerleştirilebilmesini mümkün kılıyor. Tatil modu seçeneğini kullanıcılarının beğenisine sunan modeller sayesinde kullanıcılar tatile çıkarken gönül rahatlığıyla evden ayrılabiliyor. Tatil boyunca standart soğutma seviyesinde kalan buzdolabı bu sayede minimum enerji harcaması gerçekleştiriyor. Buz oluşumunu önleyen No-Frost modellerde aynı zamanda karlanma problemi de yaşanmıyor. Nem kontrol mekanizması teknolojisini kullanıcılarının hizmetine sunan Beko marka buzdolabı modelleri ideal nem düzeyini oluşturarak sebzelerin daha taze kalmasını sağlayıp küflenme problemine karşı koyuyor.

Arama Kriterleriniz

Beko
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (145)
Arçelik (29)
Beko (24)
Bosch (168)
Coca-Cola (2)
Dijitsu (2)
(3)
Electrolux (13)
Empero (9)
Finlux (15)
Franke (40)
Grundig (16)
Hitachi (2)
LG (39)
Liebherr (71)
Miele (24)
Profilo (63)
Regal (57)
Samsung (177)
Sharp (13)
Siemens (235)
Silverline (73)
Teka (13)
Uğur (16)
Vestel (128)
Vestfrost (18)
Windsor (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

Kombi (9)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

No-Frost

(19)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A++ (17)
A+ (6)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Toplam Kapasite

(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin

Derinlik

(4)
(4)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yükseklik

(6)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ses Seviyesi (dBA)

(7)
(5)
(4)
(3)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Genişlik

(6)
(5)
(4)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL