TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Profilo, Buzdolabı

için 63 sonuç bulundu.
Ürün Tipi seçiniz

Profilo Buzdolabı

Profilo, beyaz eşyalarının uygun fiyatlı ve kaliteli olması ile kullanıcıların tercih ettiği markalardan biridir. Profilo buzdolabı modelleri de markanın en çok tercih edilen ürünlerinin başında yer alır. Profilo buzdolapları kullanımlarının kolay olması, kullanıcıya sağlanabilecek her türlü konforu sağlamaları ve sahip oldukları yüksek teknoloji sayesinde yiyecek ve içecekleri taze ve sağlıklı tutmaları ile öne çıkarlar. Profilo buzdolabı yorum sitelerine bakıldığında, kullanıcıların da Profilo buzdolaplarının bu özelliklerini çok sevdiklerini ve bunun için markayı önerdiklerini görebilirsiniz. Eğer ki bir buzdolabına ihtiyacınız varsa ve arayış içindeyseniz, kullanıcılarına daha önce sunulmamış deneyimler sunmayı kendine amaç haline getirmiş ve bu konuda bir dünya devi olmuş Profilo'nun ürünlerine bir şans verebilirsiniz. Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli olmalarının yanı sıra performansı seneler boyunca hiç azalmayacak bir buzdolabı istiyorsanız Profilo sahip olduğu seçenekler sayesinde tam da sizin ihtiyaçlarınızı karşılamak adına üretilmiştir.

Profilo Buzdolabı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Profilo Buzdolabı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Profilo buzdolabı modelleri temelde gardırop tipi, üstten donduruculu ve alttan donduruculu olmak üzere üçe ayrılır. Gardırop tipi modeller daha çok mutfağında müsait yeri olan ve buzdolabına daha fazla yer ayıracak kullanıcılar tarafından tercih edilirken üstten ve alttan donduruculu modeller her mutfağa sığabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu seçenekler arasında hangisinin sizin eviniz için daha uygun olduğunu ararken mutfağınızda buzdolabına ayırabileceğiniz hacmi de hesaba katabilirsiniz. Gardırop tipi buzdolapları iç hacim olarak diğerlerinden daha büyük olmasıyla bir avantaj sahibi olsa da üstten donduruculu olanlar kullanıcılar daha alışık olduğu için rağbet görmektedir. Alttan dondurucular ise genel olarak daha iyi soğutma kapasitesine sahip olmakla birlikte saklama kapasiteleri üstten dondurucularla aşağı yukarı aynıdır veya daha yüksektir. Bu çeşitlerden hangisi size, ihtiyaçlarınıza ve mutfağınıza daha uygunsa bunu Profilo modelleri arasında göz gezdirip kendiniz seçebilirsiniz. Hangi buzdolabını seçerseniz seçin buzdolabınız yüksek teknoloji ile donatılmış olacaktır. Yüksek teknoloji meyve ve sebzelerinizin taze kalmasını, yemeklerinizin bozulmadan sağlıklı bir şekilde korunmasını sağlar. Profilo buzdolabı çeşitleri meyve, sebze, kahvaltılıklar, et ve balıklar gibi daha hassas ürünlerde 2 kata kadar daha uzun süre tazelik vaadinde bulunurlar. Profilo buzdolabı modellerinin sahip olduğu bu genel özellikler göz önünde bulundurulduğu zaman Profilo buzdolabı fiyatları oldukça makul görünür. Birçok farklı model farklı fiyatlandırmalara sahiptir. Bu seçenekler arasında sizin ihtiyaçlarınıza ve cebinize en uygun olan modeli bulmak için Profilo'ya bir şans verebilirsiniz. Böylece hem kaliteyi ucuza almış olacaksınız hem de buzdolabı için ayırdığınız bütçeyi maksimum verimle kullanmış olacaksınız.

Profilo Buzdolaplarının Kullanım Kolaylığı ve Konforu

Profilo Buzdolaplarının Kullanım Kolaylığı ve Konforu

Profilo buzdolabı modelleri kapaklarında sahip oldukları LCD elektronik ekran sayesinde sıcaklık ve nem ayarını kolayca yapmanıza olanak sağlarlar. Böylece yiyeceklerinizin durumuna ve dışarının sıcaklığına göre yiyecekleriniz için uygun olan sıcaklık ve nem ayarını kolayca yapabilirsiniz. Buzdolaplarının içinde bulunan LED aydınlatma size çok daha aydınlık bir ortam sağladığı için buzdolabınızın iç hacminden maksimum oranda faydalanmanızı sağlar. Buzdolabının arkalarında göremediğiniz köşeler olmayacağı için her yere yiyeceklerinizi koyabilirsiniz ve iç hacmin tamamını kullanabilirsiniz. Sahip olduğu No-Frost teknolojisi sayesinde dondurucu kısmındaki buzları manuel olarak çözdürmenize gerek kalmaz. Buzdolabınız ihtiyacı olduğu zaman kendisi bu buzları kırar, eritir ve kendisini temizler. Sizin buzları temizlemek için ekstra bir efor sarf etmenize gerek olmaz. Sahip olduğu koku filtresi sayesinde yiyeceklerinizin kokusu birbirine sinmez, siz de her türlü yiyeceğinizi gönül rahatlığı ile buzdolabında saklayabilirsiniz. Buzdolabınızın iç hacmi sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda düzenlenebilir şekilde tasarlanmıştır. Yüksekliği ayarlanabilir raflar sayesinde yiyeceklerinizi raflara sığdıramadığınız zaman raflarınızı büyütebilir, daha küçük yiyeceklerinizi bir rafta toplayarak diğer raflara daha çok alan bırakmak isteyebilirsiniz. Sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillenebilen iç hacmi sayesinde buzdolabınız ihtiyaçlarınızı karşılamada yeterli olacaktır. Size sağladığı tüm bu kullanım kolaylıklarının yanında Profilo buzdolapları çok sessiz çalışırlar. Sizler buzdolabınızın sesinden rahatsız olmayacağınızdan emin bir şekilde hangi buzdolabını kullanmak istediğinize karar verebilirsiniz. Sahip oldukları yüksek enerji verimlilik sınıfları sayesinde Profilo buzdolabı modelleri çok düşük elektrik tüketimi yaparlar. Düşük elektrik tüketimi demek ay sonunda faturalarınızın kabarmasından korkmayacağınız anlamına geldiği için bu buzdolaplarının ekonomik olarak sizin dostunuz olduğunu söylemek mümkündür. Uygun fiyatlara satın alacağınız bu buzdolabı, daha sonrasındaki enerji tüketimi ile de uygun fiyatlı olmaya devam edecektir. Profilo buzdolapları birbirinden farklı ihtiyaçlar için özel olarak üretilmiş başka ek fonksiyonlara da sahip olabilirler. Buzdolabınıza karar vermeden önce bu seçenekleri de gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

Profilo Buzdolabınızı Nasıl Seçeceksiniz?

Profilo Buzdolabınızı Nasıl Seçeceksiniz?

Profilo buzdolabınızı seçmeden önce buzdolabınızın hangi tip olacağına karar vermelisiniz. Profilo size gardırop tipi, alttan veya üstten donduruculu buzdolabı seçenekleri sunar. Bu seçenekler arasında değerlendirme yaparken hangisinin kullanımının sizin için daha uygun olduğunu değerlendirmeli, mutfağınızda buzdolabına ayırabileceğiniz alanı hesap etmeli ve buzdolabınızın ne kadar yiyecek/içecek hacmi olmasını istediğinizi belirlemelisiniz. Gri, siyah ve beyaz gibi renk seçeneklerine sahip Profilo buzdolapları arasından mutfağınıza, mutfağınızdaki eşyalara ve diğer beyaz eşyalara uyacak rengi seçebilirsiniz. Kolay temizlenebilir olan inox kapılı bir buzdolabını tercih ederseniz buzdolabınızı temizlerken çok daha az zaman harcarsınız ve buzdolabınızın dış yüzeyi kolay kolay kirlenmeyeceği için mutfağınızda çok daha şık bir görüntü elde edersiniz. Buzdolabınızın sahip olmasını istediğiniz enerji verimliliği sınıfını belirleyebilirsiniz, bu buzdolabınızın ne kadar enerji tasarrufu yapmasını istediğinize göre değişir. Profilo buzdolaplarının geneli çok iyi enerji verimliliği sınıflarına sahiptir, bunu da değerlendirmelerinizde göz önünde bulundurabilirsiniz. Profilo buzdolapları birçok seçeneğe sahip oldukları için her kullanıcının kendisine ve mutfağına en çok uyacak buzdolabını bulmasını sağlayabilir. Eğer siz de bir arayış içindeyseniz Profilo'nun size sunduğu seçeneklere bir şans verebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Profilo
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (145)
Arçelik (29)
Beko (24)
Bosch (169)
Coca-Cola (2)
Dijitsu (2)
(3)
Electrolux (13)
Empero (9)
Finlux (15)
Franke (40)
Grundig (16)
Hitachi (2)
LG (39)
Liebherr (71)
Miele (24)
Profilo (63)
Regal (57)
Samsung (177)
Sharp (13)
Siemens (233)
Silverline (73)
Teka (13)
Uğur (16)
Vestel (124)
Vestfrost (18)
Windsor (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

Kombi (41)
Başka bir kelime deneyin

No-Frost

(58)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A+ (31)
A++ (30)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Toplam Kapasite

(13)
(10)
(6)
(5)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin

Derinlik

(21)
(12)
(7)
(6)
(6)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yükseklik

(22)
(18)
(12)
(4)
(2)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ses Seviyesi (dBA)

(26)
(25)
(10)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Genişlik

(42)
(7)
(6)
(3)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(15)
ve üzeri (20)
ve üzeri (21)
ve üzeri (22)
ve üzeri (22)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL