Vestel, Buzdolabı

için 126 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Vestel Buzdolabı

Vestel buzdolabı, yiyeceklerini sağlıklı bir şekilde uzun süre muhafaza etmek isteyen kullanıcılara oldukça hitap ediyor. Zengin model seçeneği ile de her türlü ihtiyacınıza çözümler bulmak için tasarlanıyor.

Vestel Buzdolabı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Vestel Buzdolabı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Vestel buzdolabı modelleri, yeni nesil teknolojisi ve farklı fonksiyonel özellikleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Yiyeceklerinizi ve içeceklerinizi sağlıklı ve güvenli bir şekilde muhafaza eden Vestel buzdolabı çeşitleri, yüksek enerji tasarrufunu da beraberinde getiriyor. Son derece dayanıklı malzemeler kullanarak da uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunuyor. Vestel gardırop tipi buzdolabı, Vestel dondurucu altta ve dondurucu üstte No-Frost buzdolapları, Vestel çift kapılı buzdolabı, Vestel tek kapılı buzdolabı, Vestel büro tipi buzdolabı ve Vestel retro buzdolabı gibi birçok modeli yer alıyor. 3 boyutlu soğutma sistemi, kırılmaz özel cam raflar, akıllı buzmatik sistemi, Defrost özelliği, Vestel Frost Free teknolojisi, çok amaçlı bölmeler ve değiştirilebilir kapı açılış yönleri başta olmak üzere daha birçok özelliği ile de kullanıcının tercihi oluyor. Vestel buzdolabı özellikleri, yiyeceklerinizin uzun süre tazeliğini korumasına yardımcı oluyor. Zengin donanımı ve geniş depolama hacmi ile Vestel buzdolabı fiyatları, ulaşılabilir aralıklarda seyrediyor.

Vestel Gardırop Tipi Buzdolabı

Vestel Gardırop Tipi Buzdolabı

Vestel gardırop tipi buzdolabı, A+ enerji verimlilik sınıfı ve geniş depolama kapasitesi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Hem dondurucu hem de soğutucu bölmede çift kapı bulunacak şekilde tasarlanıyor. Vestel buzdolabı yorumları içinde de öne çıkan tatil modu, buzdolabı uzun süre kullanılmayacaksa etkinleştirilebiliyor. Böylece buzdolabınızı en verimli soğutma derecesinde tutarak yiyeceklerinizin taze kalmasına yardımcı oluyor. Ayrıca bu modda kompresör de sürekli devreye girmiyor. Parti modunda ise dondurucuya koyduğunuz içecekleriniz tam olarak soğuduğu zaman sesli olarak uyarıyor ve içeceklerinizi dondurucuda unutmanızı engelliyor. Ekonomi modu ise daha fazla enerji tasarrufu sağlıyor. Vestel gardırop tipi buzdolabında yer alan çok amaçlı bölme, farklı ihtiyaçlarınıza çözümler sunuyor. 0°C bölmesi özellikle peynir ve yumurta gibi kahvaltılık malzemelerinizi en iyi şekilde koruyor. Ayrıca dondurucudan çıkarttığınız gıdaların çözülmesi için bu bölmeyi kullanabiliyorsunuz. Böylece çok daha sağlık bir şekilde yiyeceklerinizin çözülmesini sağlamış oluyorsunuz. Çabuk tüketilmesi gereken et ve balık gibi hassas gıdalarınızı da 0°C bölmesinde muhafaza ederek uzun süre taze kalmasını sağlayabiliyorsunuz. Vestel gardırop tipi buzdolabı modelinde oldukça talep gören Vestel inox buzdolabı ise paslanmaz ve kaliteli malzemesi ile üstün dayanıklılık sağlıyor. Ayrıca uzun süreli kullanım olanağını beraberinde getiriyor.

Vestel Dondurucu Üstte No-Frost Buzdolabı

Vestel Dondurucu Üstte No-Frost Buzdolabı

Vestel dondurucu üstte No-Frost buzdolabında, dondurucu bölme üst kısımda yer alıyor. Bu sayede dondurulmuş yiyeceklerinizi daha kolay yerleştirebiliyor ve konforlu raflarla pratik bir kullanım olanağı elde edebiliyorsunuz. Ayrıca gelişmiş teknolojisi ile tüm akıllı özellikleri kolaylıkla kontrol ve takip edebilmenize yardımcı oluyor. Dokunmatik paneli sayesinde tüm ayarlarınızı tek bir tuşla ve hızlı bir şekilde yapabiliyorsunuz. Vestel buzdolabınızın hızlı dondurucu bölmesi, yiyeceklerinizin son derece hızlı dondurulmasını sağlıyor. Ayrıca daha önceden dondurduğunuz gıdalarla temasını güvenli bir şekilde önlüyor. Buzmatik özelliği ise dilediğiniz zaman hazır olan buzunuzu alarak içeceklerinizin keyfini çıkarabilmenizi kolaylaştırıyor. Akıllı Defrost sistemi sayesinde buzdolabınızda herhangi bir buzlanma ya da karlanma olmuyor. Buzdolabı otomatik olarak buz çözme işleminin yerine getiriyor. Hareketli yapısı sayesinde buzmatiğin yeri kolaylıkla değiştirilebiliyor ya da çıkartılabiliyor. Böylece dondurucudaki yiyecekleriniz için istediğinizi alanı açabiliyorsunuz. Kırılmaya dayanıklı özel cam raflar, ağır ve büyük ebatlı tencereleri ya da tavaları en güvenli şekilde muhafaza ediyor. Temperli cam raflar kolaylıkla silinebiliyor ve kullanıcıya büyük ölçüde rahatlık sağlıyor.

Vestel Dondurucu Altta No-Frost Buzdolabı

Vestel Dondurucu Altta No-Frost Buzdolabı

Vestel dondurucu altta No-Frost buzdolabında, dondurucu bölmesi alt kısımda yer alıyor. Böylece dondurucu bölmeye daha kolay erişilebiliyor. Sebzelik kısmında bulunan açılıp kapanabilen kapaklar, dilediğiniz bölümün nem kontrolünü yapabilmeyi kolaylaştırıyor. Yüksek nem seviyesi ile de yiyeceklerinizin ömrünü uzatıyor. Aynı zamanda vitaminlerin daha uzun süre korunmasını sağlıyor. İkili soğutma sistemi olan Vestel Frost Free teknolojisi ise hem dondurucuda hem soğutucuda 2 bağımsız hava döngüsü yaratıyor. Bu sayede yiyeceklerinizin kokuları birbirine karışmadan tazeliklerini koruyor. Ayrıca dondurucu bölmede karlanma ya da buzlanma oluşumunu önlüyor. Özel soğutma sistemi, farklı yönlerden hava üfleyerek sıcaklık farklılıklarını azaltıyor. Bu sayede buzdolabının içerisindeki her bölme, tamamen doldu olduğunda dahi eşit seviyede soğutulabiliyor. Aynı zamanda Vestel dondurucu altta No-Frost buzdolabında bölmeler ister soğutucu ister dondurucu olarak 14 farklı şekilde kullanılabiliyor. Üstelik dilerseniz bölmeleri kapatarak daha fazla tasarruf sağlayabiliyorsunuz.

Vestel Çift Kapılı Buzdolabı

Vestel Çift Kapılı Buzdolabı

Vestel çift kapılı buzdolabı, gelişmiş çift kapı tasarımıyla konforlu bir kullanım sunuyor. A+ enerji verimlilik sınıfının yanı sıra birçok fonksiyona sahip olan model, kullanıcıdan tam not almayı başarıyor. Değiştirilebilir kapı açılış yönü ile mutfağınızda mükemmel bir uyum sağlıyor. Böylece dilediğiniz yere rahatlıkla konumlanabiliyor. Mutfağınızın dolap tasarımı ve alan durumuna göre buzdolabınızın kapı açılış yönünü değişebiliyor. Bu sayede alışkanlıklarınıza göre gerekli düzenlemeyi rahatlıkla yapabilme imkanı veriyor. Kırılmaya dayanıklı özel temperli cam raflar ise ağır yiyeceklerinizi en iyi şekilde muhafaza ediyor. Kolay silinebilir özelliği ile de son derece hijyen bir kullanım olanağı tanıyor. No-Frost özelliği sayesinde de dondurucu bölmede herhangi bir karlanma ya da buzlanma olmuyor. Bu sayede yiyecekleriniz iyi şekilde donduruluyor. Soğutucu ve dondurucu bölmeler arasından koku geçişini önleyen özel soğutma sistemi ise yiyeceklerinizi daha uzun süre taze kalmasına imkan tanıyor. 3 boyutlu soğutma sistemi, çok yönlülük sağlıyor. Farklı yönlerden soğuk hava üfleyerek sıcaklık dalgalanmalarını en aza indiriyor. Bu sayede buzdolabınızın her yerinden eşit soğutma sağlanıyor. Vestel çift kapılı buzdolabı modelinde öne çıkan Vestel siyah buzdolabı ise leke göstermeyen özel rengi ile hem şık hem de modern bir tasarıma imza atıyor. Ayrıca kolaylıkla temizlenebiliyor.

Arama Kriterleriniz

Vestel
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (172)
Arçelik (61)
Beko (20)
Bexel (3)
Bosch (182)
Dijitsu (10)
(3)
Dominox (3)
Electrolux (28)
Empero (13)
Finlux (19)
Franke (48)
Grundig (9)
Hitachi (2)
LG (79)
Liebherr (687)
Miele (6)
Nexon (6)
Profilo (230)
Regal (31)
Samsung (142)
Sharp (29)
Siemens (182)
Silverline (28)
Sunny (2)
Uğur (14)
Vestel (126)
Vestfrost (17)
Windsor (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

KOMBİ (32)
Kombi (21)
(5)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

No-Frost

(101)
(25)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A+ (73)
A++ (50)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(13)
ve üzeri (19)
ve üzeri (20)
ve üzeri (20)
ve üzeri (21)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL