TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Altus, Buzdolabı

için 188 sonuç bulundu.
Ürün Tipi seçiniz

Altus Buzdolabı

Türkiye'de yılların tecrübesiyle üretimler gerçekleştiren sayılı firmalardan Arçelik A.Ş'nin markalarından biri olan Altus, 1998 yılından bu yana beyaz eşya sektöründe faaliyet göstermektedir. Dünya üzerinde yaklaşık 11 ülkeye beyaz eşya satışı yapan Altus, yenilikçi yaklaşımıyla buzdolabı tasarımlarında da ön plana çıkmayı başarmıştır. Pratik, kolay bir kullanım sunan, geniş hazneli, üstün soğutma performansına sahip Altus buzdolabı modelleri, besinlerin uzun süre taze kalmasını sağlamaktadır. Farklı renk tasarımları ve estetik formlarıyla mutfaklarda muazzam bir dekor unsuruna dönüşen Altus buzdolabı çeşitleri, her yıl artan model çeşitliliğiyle tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Dayanıklı, kaliteli ve uzun ömürlü Altus buzdolabı modelleri, A+, A++ gibi enerji sınıfı etiketleriyle elektrik tasarrufu da yapmaktadır. Bu özelliğiyle aile bütçelerini ve çevreyi koruyan Altus, en yeni buzdolabı modelleriyle mutfaklarda yerini almaya devam etmektedir.

Altus Buzdolabı Modelleri ve Özellikleri

Altus Buzdolabı Modelleri ve Özellikleri

Altus, statik, No-Frost, üstten donduruculu veya alttan donduruculu soğutma tiplerine sahip olan buzdolabı modelleri üreterek her gün daha fazla ihtiyaç duyulan soğutma sistemlerini geliştirmektedir. Statik soğutma tipiyle donatılan Altus buzdolabı seçenekleri, soğutma performansı bakımından güçlü olmakla birlikte enerji tasarrufu yönünden de daha fazla tasarruf imkanı sağlamaktadır. Altus statik buzdolabı modellerini No-Frost buzdolaplarından ayıran tek özellik dondurucu bölümünün yılda bir kez temizlenmeye ihtiyaç duymasıdır. Statik buzdolabı modellerinin tümünde yılda bir kez ince bir tabaka halinde karlanma görülebilir. Altus statik buzdolabı modelleri, gıdaları uzun süre taze bir şekilde saklayabilir. Altus statik buzdolapları, hacim ölçüleri dikkate alındığında No-Frost buzdolaplarıyla hemen hemen aynı litre kapasitelerine sahiptir. Litre kapasiteleri genellikle ürün açıklamalarından öğrenilebilir. Statik Altus buzdolabı fiyatları, No-Frost Altus modellerine göre daha ekonomik fiyatlar içerebilir. Ekonomik bir fiyata buzdolabı satın almak isteyen kullanıcılar, statik soğutma tipine sahip olan Altus buzdolabı çeşitlerine yönelebilir. Altus No-Frost buzdolapları, gümüş, beyaz ve inox renk tercihleriyle üretilmektedir. Özellikle Altus AL serisi buzdolapları iki kapılı buzdolabı modelleriyle öne çıkmaktadır. AL serisi buzdolabı modelleri enerji sınıfı bakımından da donanımlı ürünlerdir. A+ enerji etiketi bulunan AL serisi buzdolapları, yıllık yaklaşık %20 oranında elektrik tasarrufu yapabilir. Mekanik kontrol veya elektronik kontrol sistemi bulunan AL serisi buzdolapları, özel sıcaklık kontrolleri yapabilmenizi sağlar. Altus buzdolabı çeşitlerinin dondurucu bölmesi veya soğutucu haznesi için özel sıcaklık değerleri ayarlayarak besinlerinizi istediğiniz sıcaklık seviyesinde saklayabilirsiniz. AL serisi ürünlerinin bir diğer özelliği ise buz yapma kapasitelerinin yüksek olması ve dondurucu bölmelerinin geniş bir saklama alanına sahip olmasıdır. Altus buzdolabı serileri, bu özelliğiyle ayrıca bir derin dondurucu ürün kullanımına ihtiyaç duymanızı önleyecektir. ALK serisi Altus buzdolabı çeşitleri ise inox ürün tercihi yapmak isteyen kullanıcılar için ideal seçenekler sunmaktadır.

Altus No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı Modelleri ve Özellikleri

Altus No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı Modelleri ve Özellikleri

Altus çift kapılı No-Frost buzdolabı çeşitleri; yüksek hava transferi yapabilen, buzdolabı içerisinde koku oluşumunu önleyen ve tüm besinleri doğru soğutma değerleriyle koruyan bir yapıdadır. Alttan donduruculu Altus buzdolapları, buzdolabı bölmelerine kolay ulaşım sağlamalarıyla sıkça tercih edilmektedir. Altus No-Frost buzdolabı modellerinin en önemli özelliği; güçlü bir soğutma sistemine sahip olmaları, dondurucu haznede karlanma oluşturmamaları ve eşit soğutucu dalgalar yaratmalarıdır. Hızlı dondurma fonksiyonları da Altus markasının başarılı bir şekilde ürünlerine uyguladığı teknolojilerden biridir. Altus No-Frost buzdolaplarında bulunan hızlı soğutucu fanlar, dondurucu bölmede saklanan besinlerin kısa bir süre içerisinde donmasını sağlar. Altus No-Frost buzdolapları, buzdolabı içerisinde nemlenme oluşmasını engeller ve buzdolabı içerisinde soğuk havanın eşit bir şekilde dağıtılmasını sağlar. Bu sayede buzdolabında saklanan her besin uzun süre taze kalabilmektedir. Altus buzdolapları oldukça sessiz bir şekilde çalışarak kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Kullanıcılar tarafından yapılan Altus buzdolabı yorumları incelendiğinde sessizliğe dair yorumlar dikkat çekmektedir. Altus markasının tercih ettiği ev tipi kompresörlü motor üretimleri sayesinde, Altus buzdolapları çalışma esnasında yalnızca 40 dB civarında ses çıkarır. Ürün seçimine göre meydana gelen ses desibel miktarı düşebilir. Altus AL serisi buzdolabı modelleri, iç aksesuarları bakımından oldukça zengindir. Hemen her besinin kendi özel bölgesinde saklanmasını sağlayan iç aksesuarlar, ergonomik bir kullanım deneyimi sunmaktadır. Altus AL serisi buzdolaplarında sebzelerin saklanması için sebzelik bölmesi, kahvaltılık besinlerin saklanması için kahvaltılık bölmesi, yumurtalık bölmesi, içecek bölmesi gibi alanlar bulunmaktadır. Kapak rafları, iç bölme rafları da yeterli bir sayıda olan AL serisi buzdolapları, geniş ailelerin kullanımı için de uygun bir yapıdadır. Buzdolabı ölçüleri bakımından hemen her mutfağa uyum sağlayan Altus AL serisi buzdolaplarının net ölçüleri ürün açıklamalarında yer almaktadır. Mutfağınızda buzdolabınızı yerleştireceğiniz alanın ölçülerini dikkate alarak Altus buzdolabı seçimi yapabilir, eğer ankastre bir mutfağınız varsa bu durumda da Altus ankastre buzdolabı modellerine yönelebilirsiniz. Altus A+ buzdolabı çeşitleri, iç aydınlatma donanımlarıyla da kolay bir kullanım sunmaktadır. LED iç aydınlatma sistemi çok sayıda Altus buzdolabının, hem dondurucu bölmesinde hem soğutucu bölmesinde yer almaktadır.

Altus Büro Tipi Buzdolabı Modelleri ve Özellikleri

Altus Büro Tipi Buzdolabı Modelleri ve Özellikleri

Altus büro tipi buzdolabı modelleri tek kapılı buzdolabı modellerinden olup, diğer Altus buzdolabı çeşitlerine göre daha küçük bir yapı sergilemektedir. Küçük bir yapıda olmalarına rağmen, soğutucu işlevlerini tam olarak yerine getiren Altus büro tipi buzdolapları; küçük ölçekli mutfaklar, ofis kullanımları veya küçük aileler için geliştirilen modellerdir. Büro tipi buzdolapları öğrenci evlerinde, yazlıklarda, yurtlarda veya otellerde de sıkça tercih edilmektedir. İçerisinde sebzelik, içecek bölmesi, yumurtalık, dondurucu bölme gibi alanlar olan Altus büro tipi buzdolabı modelleri, kullanım kısıtlaması yapmayan ekonomik ürünlerdir. Enerji tasarrufu konusunda önemli mesafeler kat eden Altus, büro tipi buzdolaplarında da güçlü bir enerji tasarrufu performansına imza atmıştır. Büro tipi Altus buzdolabı gri ve beyaz renk seçenekleri sunar. İhtiyacınıza uygun olan Altus buzdolabı modelini seçtikten sonra, ürün açıklamalarını dikkate alarak uzun ömürlü, kullanışlı ve ekonomik bir buzdolabına sahip olabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Altus
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (188)
Arçelik (67)
Beko (49)
Bosch (144)
Dijitsu (3)
(3)
Electrolux (19)
Empero (9)
Finlux (32)
Franke (43)
Grundig (16)
LG (56)
Liebherr (75)
Miele (23)
Nexon (3)
Profilo (79)
Regal (82)
Samsung (218)
Sharp (15)
Siemens (259)
Silverline (68)
Teka (6)
Uğur (13)
Vestel (199)
Vestfrost (23)
Windsor (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

No-Frost

(104)
(84)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A+ (158)
A++ (30)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(16)
ve üzeri (32)
ve üzeri (34)
ve üzeri (34)
ve üzeri (38)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL