TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Siemens, Buzdolabı

için 235 sonuç bulundu.
Ürün Tipi seçiniz

Siemens Buzdolabı

Avrupa'nın en büyük teknoloji tasarım firmalarından biri olan Siemens, Almanya kökenli büyük markalardan biridir. Beyaz eşya alanında önemli devrimler gerçekleştiren ve sektöründe öncü firmalardan biri olan marka, dünya çapında ün kazanmıştır. Türkiye'de 1856 yılından bu yana faaliyet gösteren marka buzdolabı modelleriyle kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarmıştır. Kaliteli ve dayanıklı Siemens buzdolabı modelleri, tüketicilere enerji tasarrufu, yüksek soğutma performansı, kullanışlı iç aksesuarlar ve geniş litre birimleri sunmaktadır. Siemens buzdolabı modelleri, Siemens'in geliştirdiği farklı teknolojik yöntemlere ve önemli fonksiyonlara ev sahipliği yapmaktadır. Siyah, mat gri, gri, inox, parlak beyaz ve beyaz renk tonlarının en özel halini taşıyan Siemens buzdolabı çeşitleri, soğutma tipi bakımından da tüketicileri memnun etmeyi başarmaktadır.

Siemens Buzdolabı Fonksiyonları ve Teknik Özellikleri

Siemens Buzdolabı Fonksiyonları ve Teknik Özellikleri

Siemens buzdolabı çift kapılı ve üç kapılı model seçenekleri içermektedir. Soğutma tipleri değişiklik gösteren bu modeller, statik veya No Frost soğutuculara sahiptir. Siemens buzdolabı fonksiyonları yalnızca Siemens patentlidir ve Siemens buzdolaplarına özel olarak geliştirilmiştir. Bu fonksiyonlar arasında bulunan Hyper Fresh teknolojisi; gıdaların 3 kat daha fazla taze kalmasını sağlar. Hyper Fresh teknolojisi et, balık, meyve ve sebze gibi ürünlerin özel haznesinde, özel sıcaklık değerleri ve nem dengesiyle saklanmasına olanak tanır. Bu sayede besinler buzdolabının soğutucu haznesinde uzun bir süre taze kalabilir. Siemens buzdolaplarının aksesuarları et ve balık çekmecesi, sebze meyve çekmecesi, kahvaltılık çekmecesi gibi bölmeler sunar. Bu çekmeceler ihtiyaç duyulmadığında bulundukları alandan çıkarılabilir ve buzdolabı içerisinde daha fazla alan yaratılabilir. Sebze çekmecelerinde bulunan nem oranı buzdolabı içerisinde korunur. Böylece sebze ve meyveler de türüne göre en az 15 güne kadar bozulmadan saklanabilir. No Frost özelliği bulunan Siemens buzdolapları, dondurucu hazne ve saklanan besinler üzerinde karlanma ve buzlanma oluşumunu engeller. Siemens markasının tercih ettiği hava yönlendirme sistemi, dondurucu haznenin nem dengesini en uygun oranlarda sürekli olarak korur. Böylece besinler dondurucu bölmeden çıkarıldıklarında buzlanmanın çözülmesini beklemenize gerek kalmaz. Siemens buzdolabı modellerinde bulunan Home Connect özelliği ise akıllı telefonunuzla Siemens buzdolabınıza bağlanmanızı ve buzdolabınızın soğutma programlarını dilediğiniz lokasyondan ayarlamanızı sağlar. Bu özellik Siemens buzdolabı modellerinin tümünde bulunmamaktadır. Home Connect özelliğine sahip bir buzdolabı satın almak istiyorsanız, ürün açıklamalarını kontrol ederek ürün özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Siemens buzdolabı çeşitleri arasında inox özellikleri gösteren ürünler de mevcuttur. Siemens inox buzdolapları; tamamen paslanmaz çelikten üretilen, kolay temizlenebilen, parmak izi tutmayan ve çizilmelere karşı direnç gösteren ürünlerdir. Dayanıklılık bakımından güçlü olan Siemens inox buzdolabı modellerine sahip olmak istiyorsanız KG serisi ve KD serisi buzdolabı modellerine yönelebilirsiniz.

Siemens Buzdolabı Cam Görünümlü Modeller

Siemens Buzdolabı Cam Görünümlü Modeller

Siemens buzdolabı beyaz renkli klasik buzdolabı çeşitlerinin yanında, oldukça farklı ve dikkat çekici bir tasarıma sahip olan siyah cam buzdolabı modelleri sunar. Siemens buzdolabı cam görünümlü yeni nesil tasarımıyla mutfaklarda adeta bir sanat eserine dönüşmektedir. Mutfak seramikleri ve mutfak dolaplarıyla eşsiz bir uyum yakalayan Siemens cam buzdolabı modelleri genellikle siyah renkte üretilmektedir. Siemens'in ''Glass Door'' adını verdiği bu tasarım, kullanıcı yorumlarında da en çok beğeni kazanan tasarımlardandır. Siemens buzdolabı yorum listelerinde yer alan ve en çok beğenilen özelliklerden bir diğeri ise bu modellerin XL-XXL gibi hacimler sunmalarıdır. Geniş aileler için oldukça kullanışlı modellerden olan XL ve XXL Siemens buzdolapları, gıdalara geniş saklama alanları sunarak tencere, saklama kabı gibi büyük ölçekli malzemelerin buzdolabına yerleştirilmesine olanak tanır. Siyah cam görünümlü Siemens İQ700 serisi buzdolapları, kapı üzerinde yer alan dijital dokunmatik LED ekran aracılığıyla kontrol edilebilen modellerdir. İQ700 serisi Siemens buzdolaplarının dondurucu haznesi içten kapaklı ve çekmeceli bölmeler içermektedir. Hyper Fresh teknolojisinin Premium versiyonunun bulunduğu İQ700 serisi, Multi Air Flow teknolojisiyle yoğun hava akımı sağlayarak buzdolabı içerisinde yer alan gıdaların kokularının birbirine karışmasını önlemektedir. İQ700 serisi ürünleri aynı zamanda, soğuk hava akımının buzdolabı içerisinde eşit bir şekilde yayılmasını sağlayarak çok koldan hava transferi yapabilir. Yaklaşık 554 litre hacmi bulunan İQ700 serisi, A+++ enerji etiketiyle yıllık enerji tasarrufunda önemli rakamlara ulaşabilir. Bir yılda yalnızca 216 kWh enerji tüketimi yapan Siemens buzdolabı, ergonomik tasarımıyla çok konuşulan ürünlerden olmayı başarmıştır. Tatil konumu, süper dondurma, süper soğutma gibi özellikleri de bulunan İQ700 serisi modeller seyahat sırasında buzdolabının düşük miktarda enerji sarf etmesini sağlar.

Siemens Buzdolabı Gardırop Tipi Model Seçenekleri

Siemens Buzdolabı Gardırop Tipi Model Seçenekleri

Siemens buzdolabı gardırop tipi modeller adeta büyük bir dolap formatında tasarlanarak standart buzdolabı ölçülerinden oldukça büyük bir kullanım alanı sunar. 3 adet kapı seçeneği bulunan Siemens gardırop tipi solo buzdolapları, kullanıcıların rahat ve kolay bir şekilde besinleri yerleştirebilmesine imkan tanır. Siemens buzdolabı modellerinde bulunan özel alarm teknolojisi, buzdolabı kapısının açık unutulduğu durumlarda veya dolap içerisindeki hava dengesini bozacak kadar açık bırakıldığında sinyal verir. Böylece buzdolabı içerisindeki soğuk hava dengesi sabitlenir ve besinlerin saklanma koşulları daima iyileştirilir. Siemens buzdolaplarında bulunan Air Fresh Filter yoğun bir kokuya sahip olan gıdaların buzdolabı içerisinde kötü kokular oluşturmasını engeller. Aynı zamanda buzdolabı içerisinde zamanla oluşan bakterilerin de soğuk hava ile dışarı atılmasına katkıda bulunur. Gardırop tipi buzdolabı modellerinin en önemli özelliklerinden biri de dolap içi aksesuarların çok sayıda olmasıdır. Siemens gardırop tipi buzdolaplarının içerisinde saklanan büyük ölçekli şişelerin dahi özel bölmesi bulunur. Emniyetli ve kırılmaya dirençli cam raflar ise uzun ömürlü bir kullanım sunar. Gardırop tipi Siemens buzdolabı fiyat seçenekleri, diğer modellere oranlara daha yüksek fiyatlar içerebilir. Fakat ekonomik bir ürün seçimi yapmak istiyorsanız, çift kapılı modellere yönelebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Siemens
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (145)
Arçelik (29)
Beko (24)
Bosch (168)
Coca-Cola (2)
Dijitsu (2)
(3)
Electrolux (13)
Empero (9)
Finlux (15)
Franke (40)
Grundig (16)
Hitachi (2)
LG (39)
Liebherr (71)
Miele (24)
Profilo (63)
Regal (58)
Samsung (175)
Sharp (13)
Siemens (235)
Silverline (73)
Teka (13)
Uğur (16)
Vestel (131)
Vestfrost (18)
Windsor (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

Kombi (160)
(5)
(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin

No-Frost

(224)
(11)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A++ (157)
A+ (57)
A+++ (21)
Başka bir kelime deneyin

Kullanım Şekli

(232)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Toplam Kapasite

(36)
(32)
(22)
(20)
(16)
(15)
(13)
(8)
(7)
(7)
(7)
(7)
(6)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin

Derinlik

(81)
(57)
(36)
(15)
(14)
(8)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yükseklik

(102)
(71)
(25)
(8)
(7)
(7)
(4)
(3)
(3)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ses Seviyesi (dBA)

(125)
(64)
(26)
(13)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Genişlik

(141)
(40)
(33)
(7)
(7)
(4)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(24)
ve üzeri (29)
ve üzeri (30)
ve üzeri (30)
ve üzeri (32)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL