TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

LG, Buzdolabı

için 34 sonuç bulundu.
Ürün Tipi seçiniz

LG Buzdolabı

LG, ürettiği ve sattığı beyaz eşyaların kullanıcılar tarafından çok sevilmesi anlamında bir dünya devidir ve beyaz eşya almak isteyen kullanıcıların aklına ilk gelen markalardan biridir. Beyaz eşyalarını üretirken kullandığı yüksek teknoloji beyaz eşyaları hem kaliteli hem de yüksek performanslı olmasını sağlarken aynı zamanda da kullanıcılar için kullanımının kolay ve konforlu olmasını sağlar. Diğer beyaz eşyalarında olduğu gibi buzdolaplarında da aynı kaliteyi yakalayan LG buzdolabı modelleri de kullanıcılar tarafından çok tercih edilen ve önerilen buzdolapları arasındadır. LG buzdolapları hem fiyat açısından hem de sahip oldukları teknik özellikler açısından bir dünya devidir. Eğer ki bir buzdolabı arayışındaysanız kullanıcılarına daha önce sunulmamış teknolojiyi ve kullanım kolaylığını sunmayı hedefleyen LG'ye bir şans verebilirsiniz.

LG Buzdolabı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

LG Buzdolabı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

LG buzdolabı modelleri gardırop tipi, dondurucu altta, dondurucu üstte ve door-in-door pratik kapılı olmak üzere dörde ayrılır. Gardırop tipi ve door-in-door pratik kapılı modeller daha çok yer kaplarken iç hacimleri daha büyüktür. Dondurucu altta ve dondurucu üstte olan modeller ise her türlü mutfağa rahatça sığabilmelerinin yanında iç hacimleri diğerlerinden daha küçüktür. Dondurucu üstte olan model geleneksel olduğu için kullanıcılar tarafından kullanımının daha rahat olduğu düşünülür. Dondurucu altta olan modellerin ise dondurucu üstte olanların aksine sürekli eğilmek zorunda kalmamanızı sağlayarak kullanımının daha rahat olduğu düşünülür. Aynı zamanda dondurucu altta olan modellerde hava birden fazla kanalda yayıldığı için her bir raf eşit miktarda ve eşit şekilde soğur. Door-in-door pratik kapılı olan modeller buzdolabının kapağını sürekli açan ailelerin tüm dolabı açmadan küçük bir bölme ile ihtiyaçlarını daha rahat bir şekilde görmeleri için tasarlanmıştır. Bu buzdolaplarındaki Moist Balance Crisper özelliği sayesinde gıdalardaki fazla nem buharlaşır ve saklama gözlerinde doğru nem oranının korunması sağlanır. LG çift kapılı buzdolabı olan gardırop tipi buzdolapları ise mutfağında daha geniş alanlara sahip olan ve buzdolabının daha geniş olmasını isteyen kullanıcılar için tasarlanmıştır. Bu tip buzdolapları sepetler, raflar ve hava geçirmez bölmeler olmak üzere birden çok amaca hizmet eden saklama alanları barındırır. Bu alanları kendinize göre özelleştirebildiğiniz için buzdolabınızın iç haznesinden maksimum derecede faydalanabilirsiniz. Kayan ve katlanabilen raflar, ayarlanabilen hareketli sepetler bunları yapmanızda size yardımcı olacaktır. Tüm LG buzdolabı modelleri belirli kullanıcıların belirli ihtiyaçlarını karşılamak adına tasarlanmıştır. Bu modellerden hangisinin sizin için en uygun olduğunu bulmak için ihtiyaçlarınıza iyi karar vermelisiniz. LG buzdolabı fiyatları ise sahip oldukları özellikler dikkate alındığında oldukça uygundur. Bunu LG buzdolabı yorumları olan sitelerden de kullanıcıların kendi deneyimlerini okuyarak görebilirsiniz.

LG Buzdolapları ile Taze ve Sağlıklı Yiyecekler

LG Buzdolapları ile Taze ve Sağlıklı Yiyecekler

LG buzdolabı modelleri sahip oldukları yüksek teknoloji sayesinde meyve ve sebzelerin taze kalmasını sağlamak amacıyla tasarlanmışlardır. Sahip oldukları hassas sıcaklık kontrolü sayesinde yiyecek ve içeceklerinizin ihtiyacı olan en uygun sıcaklıkta kalmalarını sağlayan bu buzdolapları ile gıdalarınızın çürüme, küflenme, bozulma gibi sorunlarla karşılaştığı günleri unutacaksınız. Her zaman sabit ve eşit soğutma sağlayan Linear Cooling teknolojisi sayesinde sıcaklık değişimi maksimum 0,5℃ olacaktır. Böylece sıcaklık değişimi besinlerin bozulmasına sebebiyet veremeyecektir. Her yerde eşit ve hızlı soğutma sağlayan Door Cooling teknolojisi sayesinde ise kapı ve iç taraflar arasında bir sıcaklık farkı olması engellenmiş olacaktır. Bu teknolojiler sayesinde buzdolabınızın her yerinde her zaman eşit sıcaklık olacağı için yiyecek ve içecekleriniz kendi ihtiyaçları olan sıcaklıkta, bu sıcaklık değişmeden kaldıkları için daha taze ve daha sağlıklı bir şekilde muhafaza edileceklerdir. LG buzdolaplarında bulunan koku filtreleri ile ise yiyeceklerinizin kokularının birbirine sinmesi engellenir. Fresh 0 Zone teknolojisi sayesinde yiyeceklerin buzlanmasının önlenmesini sağlayan bu buzdolapları, pişirme öncesi buz çözme süresini ortadan kaldırmanızı sağlarlar. Böylece artık istediğiniz anca buzluğunuzdan yiyecek çıkarıp onu hemen pişirebilirsiniz, yiyeceklerinizi çözülsünler diye buzluktan erken çıkarma günleriniz artık geride kaldı. LG buzdolapları No-Frost olmaları dolayısıyla dondurucu kısımlarındaki buzları sizin çözmenize gerek kalmadan imha ederler. Böylece siz, buzlardan kurtulmak için bir efor sarf etmek zorunda kalmazsınız, dolabınız kendi kendisiniz temizler. Tüm bunları kontrol altında tutmanızı sağlayan dokunmatik LED ekranı sayesinde buzdolabınızın sıcaklığını ve nem dengesini ayarlayabilirsiniz. O günkü yiyeceklerinizin istediği sıcaklığı ve nem ayarını yaptığınız takdirde de buzdolabınızda sakladığınız gıdalarınız tazeliğini ve sağlığını her zaman koruyacaktır.

LG Buzdolapları ile Minimum Enerji Tüketimi Maksimum Verim

LG Buzdolapları ile Minimum Enerji Tüketimi Maksimum Verim

LG buzdolabı modellerinin enerji tüketimi çok düşüktür. Yüksek enerji verimlilik sınıfına sahip bu buzdolapları çok düşük oranlarda elektrik harcarken performanslarından ödün vermezler. Böylece sizler ay sonunda kabarmayan elektrik faturalarınızla birlikte buzdolabınızdan maksimum verimi alırsınız. Enerji verimlilik sınıflarının yüksek olmasıyla doğaya da minimum zarar veren bu buzdolapları sessiz çalışmalarıyla da kalbinizi fethedecekler. Çalıştığını dahi duymayacağınız bu buzdolapları sayesinde evinizdeki beyaz eşya sesleri konusunda içiniz biraz daha rahat olabilir. LG buzdolaplarının sahip olduğu sıfır açıklık özelliği sayesinde çekmecelerin en köşe noktalarına erişmek için buzdolabının kapağının 90 derece açılması yeterlidir. Bu da buzdolabının kapağının sonuna kadar açılması gereken durumların aksine buzdolabının içindeki sıcaklığın korunması anlamında daha kullanışlı ve verimlidir. Buzdolabınızın iç sıcaklığı ile oynamadan çekmecelerinizden istediğiniz şeyleri alabilirsiniz. LG'nin en yeni nesil buzdolabı olan door-in-door modellerinde buzdolabının içini görmek için kapağını açmanıza gerek bile yok. İçeriyi aydınlatmak için cama iki kere tıklamanız yeterli olacaktır. LG, buzdolabı modellerinde her zaman en iyiyi, en yeniyi kullanıcılarıyla buluşturmak isteyen bir marka olmuştur. Eğer siz de bir buzdolabına ihtiyaç duyuyorsanız, bütçeniz ve ihtiyaçlarınız dahilinde LG buzdolaplarına bir şans verebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

LG
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (109)
Arçelik (25)
Beko (15)
Bosch (166)
Dijitsu (2)
(2)
Electrolux (21)
Empero (8)
Finlux (16)
Franke (16)
Grundig (11)
LG (34)
Liebherr (70)
Miele (7)
Profilo (86)
Regal (57)
Samsung (122)
Sharp (9)
Siemens (215)
Silverline (66)
Sunny (3)
Teka (10)
Uğur (13)
Vestel (118)
Vestfrost (16)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

Kombi (8)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A++ (33)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Toplam Kapasite

(6)
(5)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ses Seviyesi (dBA)

(12)
(8)
(6)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Derinlik

(17)
(5)
(3)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yükseklik

(7)
(6)
(5)
(5)
(5)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Genişlik

(9)
(6)
(5)
(5)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(4)
ve üzeri (6)
ve üzeri (7)
ve üzeri (7)
ve üzeri (7)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL