TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Finlux, Buzdolabı

için 16 sonuç bulundu.
Ürün Tipi seçiniz

Finlux Buzdolabı

Buzdolabı her mutfağın vazgeçilmez beyaz eşyaları arasında yer almaktadır. Pek çok farklı model seçeneği bulunan bu dayanıklı tüketim ürünleri ile gıdalar uzun süre muhafaza edilirken, artan iç hacimleri ve geliştirilen yeni özellikleri ile değişmeye devam etmektedir. 1927 yılında Finlandiya'da kurulan ve 2006 yılında Vestel tarafından satın alınmasıyla birlikte, ülkemizde de yaygın olarak tanınmaya ve kullanılmaya başlanan Finlux buzdolabı, pek çok yeniliği ve özelliği ile karşınızda.

Finlux Buzdolabı Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Finlux Buzdolabı Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Geniş ürün yelpazesiyle de göz dolduran Finlux buzdolabı modelleri estetik yapıları, geniş iç hacimleri ve teknik özellikleri ile ön plana çıkıyor. Özenle seçip, aldığınız gıdaların uzun süre tazeliğini korumak için tasarlanmış yapısı sayesinde, buzdolabının kapağını her açtığınızda tazeliği hissedeceksiniz. Finlux FN ve Finlux FXR ana modelleri ile ön plana çıkan markanın pek çok alt model ürünün yanı sıra Finlux büro tipi buzdolabı modeli de bulunmaktadır. Tüm modellerinde A+ enerji tüketim etiketi bulunan Finlux, sizin için besinleri korurken, bir yandan da bütçe dostu tüketim seviyeleri ile cebinizi de koruyor. Sizin ihtiyaçlarınıza yönelik tüm teknolojik özellikleri barındıran Finlux buzdolabı yorumları, Finlux buzdolabı fiyatları ve Finlux mini buzdolabı fiyatlarına sitemiz üzerinden göz atabilirsiniz.

Finlux ile Keyfinize Bakın

Finlux ile Keyfinize Bakın

Sessiz çalışma prensiplerine sahip ürünleri ile mutfağınızda varlığını unutacağınız buzdolabı modellerini de bünyesinde barındıran Finlux, estetik dış yapısı ile gözleri üzerine çekerken, farklı iç hacimleri ile her türlü ailenin ihtiyaçlarına da karşılık verir. Her modelinde farklı tasarıma sahip geniş iç hacmi ile de dikkat çekerken, günlük kullanıma uygun olarak tasarlanmış raf üniteleri sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Yükseklik ayarı yapılabilen kaliteli rafları sayesinde anlık, farklı ihtiyaçlarınıza da çözüm üretebilen Finlux beyaz eşya grubunun en büyüğü olan Finlux buzdolabının kapak yönünü de, yine ihtiyacınıza göre değiştirebilirsiniz. Kapak içlerinde farklı ihtiyaçlar için tasarlanmış gözler sayesinde kullanım alışkanlıklarınıza göre farklı saklama ihtiyaçlarınıza da çözüm bulabilirsiniz. Finlux buzdolabı no frost bölmesi ile uzun süre saklamak istediğiniz ürünlere de yer bulabileceğiniz çift kapılı modellerinde Finlux derin dondurucu ve soğutucu bölümlerinin ayrı olması enerji verimliliğini arttırır ve bunu yaparken ilave ayar yapmanız, karışık menülerde dolaşmanız gerekmez. Kapağı kapatın, gerisini ona bırakın.

Her Eve Bir Finlux Buzdolabı

Her Eve Bir Finlux Buzdolabı

Buzdolabı fiyatları çok geniş bir yelpazede yer alır. Evinize ya da iş yerinize yeni bir buzdolabı almadan önce, ihtiyaçlarınızı çok iyi belirlemelisiniz. Buzdolabı almadan önce dikkat edilmesi gerekenler sizin ihtiyacınıza göre şekillenecek olsa da; en önemli unsur enerji etiketidir. A+ enerji etiketi bulunduran ürünler uzun vadede bütçenizi korurken doğaya da saygılıdır. Eviniz dar ya da yalnız yaşıyorsanız Finlux tezgah altı buzdolabı gibi küçük ve az yer kaplayan bir ürüne sahip olabilirsiniz. Kalabalık bir aileye sahipseniz, Finlux buzdolabı 300 lt kadar geniş iç hacmi sunarken, ergonomik raf sistemleri ve kapı içi saklama alanları ile standart dış boyutlarının içinde rahatça kullanılabilen bir alan sağlar. Yeterli hava dolaşımı sayesinde besinlerin tazeliğini de uzun süre muhafaza eder. Doğru konumlandırılmış aydınlatma sistemi sayesinde buzdolabının her alanına rahatça erişmenize olanak tanır. Kullanım alışkanlıklarınıza göre üst ya da alt tarafta yer alan derin dondurucu bölümü bulunduran Finlux buzdolabı modelleri arasında tercih yapabilirsiniz. Mutfağınızdaki diğer beyaz eşyalarla ve mobilyalarla ahenk sağlamak için Finlux buzdolabı gri rengini de tercih edebilirsiniz. Eğer ihtiyacınız olan daha fazla mevsimlik gıdayı daha uzun süre saklamak ise derin dondurucu bölümünün hacmine göre seçim yapabilirsiniz. Daha fazla sebze ve meyve saklamak isterseniz, sebzelik bölümlerinin ihtiyacınıza uygun olup olmadığına dikkat edebilirsiniz. Hangi model olursa olsun yüksek enerji verimliliği ve kullanım esnekliği sunan Finlux buzdolabı modelleri kolay temizlenebilir iç ve dış yüzeyleri; kolay açılan kapak tasarımı ile mutfağınızın gözdesi olacak.

Arama Kriterleriniz

Finlux
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (149)
Arçelik (25)
Beko (11)
Bosch (218)
Dijitsu (2)
(3)
Electrolux (13)
Empero (9)
Finlux (16)
Franke (40)
Grundig (17)
Hitachi (2)
LG (46)
Liebherr (71)
Miele (24)
Profilo (86)
Regal (60)
Samsung (174)
SEG (2)
Sharp (13)
Siemens (287)
Silverline (76)
Sunny (2)
Teka (17)
Uğur (17)
Vestel (130)
Vestfrost (18)
Windsor (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

(4)
(2)
Başka bir kelime deneyin

No-Frost

(9)
(7)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Derinlik

(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yükseklik

(8)
(4)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Toplam Kapasite

(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ses Seviyesi (dBA)

(6)
(4)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Genişlik

(9)
(4)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (3)
ve üzeri (4)
ve üzeri (5)
ve üzeri (6)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL