TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Buzdolabı

için 2 sonuç bulundu.

Hoover Buzdolabı

1908 yılında ABD’de kurulan ve ilk olarak patentini aldığı elektrik süpürgesiyle çalışmalarına başlayan Hoover, günümüzde ürünlerini tüm dünya üzerinde satışa sunan markalar statüsünde yer alıyor. Küçük ve büyük ev aletleri sektöründe lider isimlerden birisi olan markanın buzdolabı modelleri için, yiyecekleri ve içecekleri en iyi şekilde soğutabilsinler diye sürekli yenilikçi teknolojiler geliştiriliyor. Bu bağlamda Hoover, yiyecekleri uzun bir süre boyunca sağlıklı koşullarda muhafaza etme garantisi veriyor. Hem teknik özellikleri hem de yüksek performans sunan tasarım malzemeleri ile öne çıkan Hoover buzdolabı çeşitleri, kalitesiyle kullanıcıların beğeni kazanıyor.

Yüksek Performans ve Yüksek Teknoloji: Hoover Buzdolabı

Yüksek Performans ve Yüksek Teknoloji: Hoover Buzdolabı

Hoover HVDN No-Frost buzdolabı serisi, solo kullanım tipi ve farklı kullanım hacmi ile ister tek ister iki kişi isterse kalabalık bir aile ya da bir ofis olsun, her ihtiyaca yönelik çözümler sunuyor. Dondurucu bölme net hacmi 95 litreden başlayan serinin, 110 l ve 116 l hacim seçenekleri bulunuyor. Seri, ergonomik iç tasarımı sayesinde oldukça geniş rafları kullanıma sunuyor. Yiyeceklerin kokusunun birbirine karışmasını önleyen sebzelik ve kahvaltılık bölmelerini barındıran buzdolabının soğutucu bölme iç hacmi ise 305 l, 374 l ve 440 l ile oldukça kullanışlı bir alan sunuyor. Hoover buzdolabı modelleri, iç ortam sıcaklığını stabil kılan akıllı sistemi sayesinde farklı yiyecek grupları için sundukları güvenli saklama koşullarıyla dikkat çekiyor. No-Frost özelliği, Hoover HVDN serisinin dondurucu bölmesinde kar ve buz oluşumu önlerken, buzdolabı içindeki soğuk hava sirkülasyonunun daha dengeli olmasını sağlıyor. A+ enerji kullanan Hoover çift kapılı buzdolabı serisi, düşük enerji tüketimi ile öne çıkıyor.

Hoover Buzdolabı ile Yiyecekler Uzun Süre Taze

Hoover Buzdolabı ile Yiyecekler Uzun Süre Taze

Klasik, iki kapılı modeliyle Hoover HVDN serisinin üst kısmında dondurucu, alt kısmında ise soğutucu bölme yer alıyor. LED kontrol paneline sahip Hoover HVDN 7172 XH modeli dışında, mekanik kontrol paneli kullanan seri, bu paneller sayesinde kullanıcılara, cihazların iç sıcaklık seviyelerini pratik bir şekilde düzenleme imkanı sunuyor. Bu da besinleri uzun bir süre taze tutmak için uygun koşulları sağlama olanağı anlamına geliyor. Multi Flow teknolojisini kullanan seri, bu sayede buzdolabının içindeki sıcaklık dengesini her an stabil tutmayı başarıyor. Buzdolabının kapağı açıldığında değişen iç sıcaklık dengesi bu sayede, kapak kapanır kapanmaz hemen düzenleniyor. Bu da saklanan yiyecek ve içeceklerin en uygun koşullarda tutulabilmesine imkan veriyor. Soğutucu ve dondurucu bölmede gerçekleşen otomatik defrost işlemi de, pratik kullanım ve sağlıklı muhafaza koşullarını destekliyor.

Hoover Buzdolabı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Hoover Buzdolabı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Hoover buzdolabı modelleri, yenilikçi soğutma teknolojileri ile gıdaların tüketim ömrünü uzatıyor. Seri, herhangi bir nedenle elektrik kesilmesi durumunda 12 saat koruma sağlıyor. 7/24 hızlı buz yapımı sunan buzmatik alanı, özellikle yazın vazgeçilmez oluyor. Temizliği kolaylaştıran Inox kasa tasarımı, aynı zamanda temizliği pratik ve kalıcı kılıyor. Çift kapılı solo tasarımıyla pratik kullanım sağlayan seri, farklı derecelere ihtiyaç duyan gıdaları uzun süre saklayabiliyor. No-Frost teknolojisi hangi mevsimde olursa olsun, buzlanma ve karlanma yaşanmasına ihtimal vermiyor. Kullanıcı dostu tasarıma sahip Hoover HVDN buzdolabı serisi, çift kapaklı solo tasarımı ile pratik kullanım sağlıyor. 45 dB gibi oldukça düşük bir ses seviyesinde çalışan Hoover buzdolapları, ses kirliliğinin önüne geçerek ortam konforuna katkıda bulunurken aynı zamanda şık tasarımıyla mutfaklara görsel açıdan, hoş bir hava taşıyor. Ulaşılabilir oranlara sahip Hoover buzdolabı fiyatları sizlere Hoover teknolojisini, kalitesini ve konforunu yaşama imkanı sunuyor.

Arama Kriterleriniz

Hoover
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (159)
Arçelik (27)
Beko (15)
Bosch (179)
Dijitsu (2)
Electrolux (26)
Empero (7)
F.Bosch (2)
Finlux (14)
Franke (13)
Grundig (13)
Hoover (2)
LG (54)
Liebherr (57)
Miele (6)
Profilo (119)
Regal (73)
Samsung (121)
Sharp (7)
Siemens (205)
Silverline (57)
Sunny (2)
Teka (9)
Uğur (10)
Vestel (137)
Vestfrost (13)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin

Toplam Kapasite

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ses Seviyesi (dBA)

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL