TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Dijitsu, Buzdolabı

için 2 sonuç bulundu.

Dijitsu Buzdolabı

Bir evin en önemli demirbaşlarından biri olan buzdolapları, besinlerin korunmasında ve taze kalmasında en büyük yardımcıdır. Ürettiği kaliteli ürünler sayesinde sektördeki pazar payının büyük bir bölümünü elinde bulunduran Dijitsu, buzdolabı konusunda da kullanıcılarını memnun etmeyi başarır. Dünya çapında bir marka olma yolunda hızla ilerleyen marka, kendi Ar-Ge çalışmalarıyla da sektöre yön verir. Gelişen teknolojileri her zaman takip eden marka, popülerliğini korur. Dijitsu buzdolabı, dayanıklılığın, kalitelinin ve gelişmiş teknolojinin bir araya gelmesiyle üretilir. Oluşabilecek her türlü sorunu hızlı ve sorunsuz bir şekilde çözüme kavuşturan teknik desteği, markanın tercih edilme sebeplerinden yalnızca birisidir. Ürünlerinde gelişmiş teknolojiye yer veren Dijitsu, yiyeceklerinizi güvenle saklayabilmenize olanak sağlar. Ev için tasarladığı ürünlerin ergonomik olmasına dikkat eden marka, mini buzdolaplarıyla rahat bir kullanım imkanı sunar. Sayfamızdan markanın buzdolabı modelleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, ihtiyacınıza en uygun ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Dijitsu Buzdolabı Çeşitleri

Dijitsu Buzdolabı Çeşitleri

Dijitsu marka buzdolabı modelleri, arasında küçük ve işlevsel tasarımlarıyla ön plana çıkan büro tipi ve tezgah altı olmak üzere iki model bulunur. Büyük evlerin belirli odalarında ya da ofislerde kullanılan bu modeller, kullanım açısından oldukça rahat olmakla birlikte kapladığı alan bakımından da oldukça avantajlıdır. Dijitsu büro tipi buzdolabı, daha çok ofis gibi mekanlarda tercih edilir. Büro tipi buzdolapları, içeceklerinizi daha rahat bir şekilde muhafaza edebileceğini pratik raf sistemine sahiptir. Dijitsu tezgah altı buzdolabı, büro tarzı modellerle aynı amaç için kullanılsa da, birtakım tasarım farklılıkları ön plana çıkar. Dondurucu bölümü daha dar olan tezgah altı modellerde, soğutucu kısmın iç hacmi ise daha geniştir. Ürünlerinizi rahatlıkla yerleştirebileceğiniz 3 farklı bölüme sahip olan bu modelde, sebze ve meyvelerinizi saklayabileceğiniz farklı çekmeceler de bulunur. Ürünlerinin çoğu, A+ enerji sınıfına dahildir. A+ enerji sınıfına sahip modeller, enerji tasarrufu konusunda da oldukça başarılıdır. Dijitsu buzdolapları, çevre dostu malzeme ve bileşenlerden üretilir. Dayanıklı üretim yapısı ile sorun çıkarmadan yıllarca mutfaklarınızda sizlere eşlik eder.

Dijitsu Buzdolabı Alırken Öne Çıkan Özellikler

Dijitsu Buzdolabı Alırken Öne Çıkan Özellikler

Dijitsu buzdolabı modelleri arasında tercih yaparken dikkat etmeniz gereken birtakım hususlar vardır. Seçeceğini buzdolabının ait olduğu enerji sınıfı, büyük önem taşır. Markanın, A+ enerji sınıfına ait ürünleri, seçiminizi kolaylaştıracaktır. Seçeceğiniz ürünün iç hacmi de büyük önem taşır. Markanın modellerini incelediğinizde 50 lt ve 93 lt olmak üzere iki farklı iç hacme sahip ürün görebilirsiniz. Bu buzdolapları arasında ihtiyacınıza göre en uygun olanı seçmelisiniz. Buzdolabı seçerken önemli konulardan biri de, buzdolabı çalışırken çıkardığı sestir. Bu yüzden alacağınız ürünün desibel seviyesini kontrol etmelisiniz. Dijitsu’yu ön plana çıkaran özelliklerinden biri de budur. Markanın 38 desibel seviyesiyle oldukça sessiz çalışan buzdolapları bulunur. Buzdolabı seçerken ürünün çevreye duyarlı malzemelerden yapılmış olması önemli konulardan biridir. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden marka, ürünlerinde çevreye duyarlı soğutucu gazlar kullanılır. Dijitsu buzdolabı kullananlar, aynı zamanda rahatlığı, kaliteyi ve dayanıklılığı bir arada deneyimler.

Dijitsu Buzdolabı Fiyatlarıı

Dijitsu Buzdolabı Fiyatları

Dijitsu buzdolabı fiyatları, ürünün sahip olduğu özelliklere bağlı olarak değişiklik gösterir. Buzdolabının sahip olduğu iç hacim, fiyat konusunda da belirleyici olur. 50 litre iç hacme sahip olan buzdolabının fiyatı 93 litreye göre daha farklı fiyatlandırılır.. Büro tipli buzdolaplarının buzluk kısmı dikkat çeken ve fiyatı etkileyen faktörlerdendir. Ürünlerde kullanılan teknolojik özellikler de fiyat konusunda önemlidir. Elektro şokuna karşı güvenlik sistemi kullanan markanın ürünleri dayanıklılığıyla dikkat çeker. Büro tipi buzdolapları, tezgah altı buzdolaplarına göre daha uygun fiyatlarla karşınıza çıkar. Sayfamızda yer alan filtreleme seçenekleri ile markanın buzdolabı modelleri arasında kolaylıkla özellik ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Ayrıca, sayfamızda yer alan Dijitsu buzdolabı yorum ve görüşleri aracılığıyla da ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilir, seçimlerinizde kolaylık sağlayabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Dijitsu
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (131)
Arçelik (22)
Beko (13)
Bosch (192)
Dijitsu (2)
(2)
Electrolux (12)
Empero (9)
Finlux (15)
Franke (40)
Grundig (12)
LG (31)
Liebherr (70)
Miele (7)
Profilo (102)
Regal (55)
Samsung (150)
SEG (2)
Sharp (7)
Siemens (290)
Silverline (72)
Sunny (2)
Teka (12)
Uğur (15)
Vestel (138)
Vestfrost (14)
Windsor (2)
Şenocak (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL