TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Silverline, Buzdolabı

için 76 sonuç bulundu.
Ürün Tipi seçiniz

Silverline Buzdolabı

Evlerde en sık kullanılan beyaz eşyaların başında buzdolapları gelir. Gelişen teknolojiyle birlikte buzdolapları, besinleri koruma konusunda oldukça başarılı işler ortaya çıkartır. Sektörün en bilindik markalarından biri olan Silverline, ürettiği buzdolaplarında son teknoloji kullanarak, müşterilerinin tüm taleplerini karşılamaya özen gösterir. Silverline buzdolabı, eşsiz tasarımları ve gelişmiş işlevsellikleri ile ön plana çıkar. Marka, sebze ve meyvelerin besin değerini uzun süre koruyacak Vitamin-C Fresh Sistemi’nden düşük desibel gürültü seviyesine kadar, bir buzdolabında olması gereken her özelliği ürünlerinde kullanır. Estetik Inox görünümlü Silverline buzdolapları, mutfağınıza modern bir soluk katmanın yanı sıra yüzeyinde parmak izi bırakmamasıyla da dikkat çeker. Sayfamızdan markanın buzdolabı modellerini inceleyebilir, ihtiyacınız olan ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Silverline Buzdolabı Modelleri

Silverline Buzdolabı Modelleri

Silverline buzdolabı modelleri, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre çeşitlilik gösterir. Buzdolapları; tek kapılı, çift kapılı ve büro tipi olmak üzere temelde üç çeşit olarak üretilir. Genelde tercih edilen model, tek kapılı olanlardır. Tek kapılı modeller, mutfağınızda daha az yer kaplar. Daha kalabalık bir aileniz varsa, veya buzdolabını çok sık kullanıyorsanız, daha geniş hacimli olan Silverline çift kapılı buzdolabı modelini de tercih edebilirsiniz. Çift kapılı modellerin ise kombi ve gardırop olmak üzere iki çeşidi bulunur. Kombi tipi buzdolaplarının, dondurucu bölümleri alt kısımda yer alır. Bu model, yiyeceklere ulaşmak için eğilip kalkma derdini ortadan kaldırdığı için oldukça rahat bir kullanım sağlar. Gardırop tipinde ise, soğutucu ve dondurucu bölümleri yan yanadır. Büyük buzdolapları tercih ederken mutfak ölçülerinden emin olmalısınız. Çünkü, bu buzdolapları diğer buzdolaplarına göre yatay olarak daha geniştir. Diğer bir model olan büro tipi buzdolapları ise, küçük olmasıyla dikkat çeker. Bu buzdolaplarının diğer bir adı ise tezgah seviyesi buzdolabıdır. Bu buzdolapları pek yer kaplamadığı için, tek başına yaşayan kişiler için de iyi birer tercih olur.

Silverline Buzdolabı Seçerken Öne Çıkan Özellikler

Silverline Buzdolabı Seçerken Öne Çıkan Özellikler

Silverline buzdolabı özelliklerini incelediğinizde, üretilen her yeni modelde teknolojinin izlerini görmeniz mümkündür. Farklı özelliklere sahip buzdolapları arasında tercih yaparken birçok konuya dikkat etmeniz gerekir. Öncelikle, seçeceğiniz buzdolabının No Frost veya Low Frost özelliklerinden hangisine sahip olduğunu bilmelisiniz. Low Frost buzdolapları, daha az elektrik tüketirler. Ancak içerisinde buzlanmalar meydana gelir. No Frost buzdolapları ise, en yaygın olanı ve en çok tercih edilen modellerdir. Bu modeller, buzlanma yapmaz ve daha rahat bir kullanım imkanı sunar. Ayrıca, No Frost buzdolapları, yiyeceklerinizin daha uzun ömürlü olmasını ve ilk günkü kalitesini korumasını sağlar. Son zamanlarda ön plana çıkan Inox görünümlü buzdolapları da dikkat çeker. Inox görünümlü buzdolabı tercih etmeniz, temizlik konusunda size büyük avantaj sağlar. Çünkü, bu buzdolapları, parmak izi veya diğer lekeleri normal bir buzdolabına göre çok daha az tutar. Buzdolabınızı seçerken enerji tüketimini de göz önünde bulundurmalısınız. Buzdolabının üzerinde bulunan A, A+, A++ ve A+++ işaretleri, ürünün hangi seviyede enerji tükettiğini gösteren işaretlerdir. A+++ işaretine sahip ürünleri tercih ederseniz, büyük oranda enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Silverline buzdolabı kullananların en iyi bildiği özelliklerden biri de buzdolabının desibel seviyesidir. Silverline, ürettiği ürünlerin oldukça sessiz bir şekilde çalışmasına özen gösterir.

Silverline Buzdolabı Fiyatları

Silverline Buzdolabı Fiyatları

Silverline buzdolabı fiyatları, ürünün hacmine, çalışma prensibine ve kullandığı enerjiye göre çeşitlilik gösterir. Tek kapılı olan buzdolapları, çift kapılı olanlara göre daha küçük olduğu için uygun fiyatlıdır. Çalışma prensibi Low Frost olan buzdolapları, buzlanmayı engellemek için ekstra bir enerji harcamadığı için fiyatları daha uygun olur. Enerji tasarrufu sağlayan A+++ etiketine sahip buzdolapları, daha gelişmiş bir teknolojiye sahip oldukları için değişken bir fiyat aralığına sahiptir. Buzdolaplarında bulunan ek özellikler de fiyat konusunda belirleyici etmenlerdendir. Ortam ısısına göre sıcaklığını kendisi ayarlayan yapay zekaya sahip buzdolaplarının fiyatları biraz daha farklı seviyede olur. Yiyeceklerinizi daha sağlıklı bir şekilde muhafaza etmenizi sağlayan antibakteriyel özellik de buzdolabının fiyatını belirleyen özelliklerdendir. Silverline buzdolabı yorum ve görüşleri incelediğiniz zaman, kullanıcıların gerek fiyat gerekse performans açısından kullandıkları ürünlerden memnun olduklarını da görebilirsiniz. Sayfamızdan ihtiyacınıza ve bütçenize uygun Silverline marka buzdolaplarını rahatlıkla seçip, güvenle satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Silverline
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (149)
Arçelik (27)
Beko (11)
Bosch (218)
Dijitsu (2)
(3)
Electrolux (13)
Empero (9)
Finlux (16)
Franke (40)
Grundig (16)
Hitachi (2)
LG (46)
Liebherr (71)
Miele (24)
Profilo (86)
Regal (60)
Samsung (175)
SEG (2)
Sharp (13)
Siemens (287)
Silverline (76)
Sunny (2)
Teka (17)
Uğur (17)
Vestel (130)
Vestfrost (18)
Windsor (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

Kombi (32)
Gardırop (12)
Başka bir kelime deneyin

No-Frost

(69)
(7)
Başka bir kelime deneyin

Kullanım Şekli

(75)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Derinlik

(49)
(7)
(7)
(6)
(5)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yükseklik

(49)
(13)
(12)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Toplam Kapasite

(25)
(24)
(13)
(12)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ses Seviyesi (dBA)

(62)
(13)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Genişlik

(49)
(7)
(7)
(6)
(5)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(5)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL