TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Samsung, Buzdolabı

için 211 sonuç bulundu.
Ürün Tipi seçiniz

Öne Çıkanlar

Samsung Buzdolabı

Samsung, beyaz eşya markaları içerisinde bir dünya devi olmasıyla kullanıcıların aklına gelen ilk markalardan biridir. Kullanıcılar tarafından sıkça önerilen bu markanın beyaz eşyaları hem kullanım kolaylığı, hem kullandıkları teknolojiler hem de kullanıcılara sundukları kalite sayesinde piyasadaki en çok tercih edilen markalardan birinin Samsung olmasını sağlamıştır. Samsung buzdolabı modelleri de bu beyaz eşyalar arasında teknik özellikleri, sahip oldukları yüksek teknoloji ve kullanım kolaylığı açısından öne çıkar. Samsung buzdolabı yorum siteleri incelendiği zaman bu buzdolaplarının kullanıcılar tarafından sıkça önerildiğini görebilirsiniz. Hem fiyatı hem de özellikleri bu buzdolaplarını bir adım öne çıkarır. Samsung bir beyaz eşya devi olarak kullanıcılarına daha önce sunulmamış teknolojiler ve kullanım konforu sunmak konusunda bir numaradır. Bunu buzdolaplarında kullandığı yeni teknolojiler ve daha önce görülmemiş kullanım kolaylığı ve konforu sayesinde de kullanıcılarına göstermiş olur.

Samsung Buzdolabı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Samsung Buzdolabı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Samsung buzdolabı modelleri 3 ve 4 kapılı, gardırop tipi, üstten donduruculu ve alttan donduruculu olmak üzere size farklı seçenekler sunarlar. Bu seçenekler sizin mutfağınıza sığarken ihtiyaçlarınızı da karşılayabilecek kapasitedeki buzdolabını bulabilmenizi sağlar. 3 ve 4 kapılı buzdolapları iç haznesinin daha geniş olması sayesinde daha çok yiyeceği içerisinde tutabilir. Böylece yaptığınız alışverişlerde yiyeceklerinizi buzdolabına sığdırmayı düşünmek zorunda kalmazsınız ve ihtiyaçlarınızın hepsini dolabınızda rahatça muhafaza edebilirsiniz. Gardırop tipi buzdolapları sundukları farklı tasarımlar ile beyaz eşyalarının dış görünüşünü ve şık olmasını önemseyen kullanıcıların tercih edebileceği modellerdir. Üstten donduruculu buzdolapları kullanıcılara alışık oldukları kullanımı sunmasıyla konfor sağlarken alttan donduruculu buzdolapları saklama kapasitesinin daha yüksek olmasıyla ve soğutma performansının yüksekliği ile kullanıcıların tercihleri arasında yer alırlar. Samsung buzdolabı çeşitleri hangi modelde olurlarsa olsunlar yüksek teknoloji ile donatılmışlardır. Bu yüksek teknoloji sayesinde yiyeceklerinizi ilk günkü kadar taze ve sağlıklı bir şekilde muhafaza etmenizi sağlarlar. İç hacimlerinden maksimum oranda yararlanabilmeniz adına buzdolabınızın içini kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda yerleştirebileceğiniz bir tasarıma sahiptirler. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra Samsung buzdolabı fiyatları sundukları performans, kalite, yüksek teknoloji ve kullanım konforu bir arada değerlendirildiği zaman oldukça makul kalır. Seçenekleriniz arasında farklı fiyatlara ve farklı özelliklere sahip birçok buzdolabı vardır, bu buzdolapları arasından hangisinin özelliklerini ve fiyatı size en uygunsa onu satın almak için düşünebilirsiniz. Bir buzdolabından alabileceğiniz maksimum verimi alırken bu buzdolabını hak ettiğinden çok daha uygun fiyatlara almak istiyorsanız Samsung buzdolaplarına bir şans verebilirsiniz. Böylece bütçenizi de en verimli şekilde kullanmış olursunuz ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak buzdolabına en uygun fiyatlara sahip olmuş olursunuz.

Samsung Buzdolaplarının Hayatınızı Kolaylaştıracak Teknik Özellikleri

Samsung Buzdolaplarının Hayatınızı Kolaylaştıracak Teknik Özellikleri

Samsung buzdolapları sahip oldukları üçlü soğutma sistemi özelliği sayesinde farklı bölmelerdeki sıcaklıkları farklı farklı kontrol eder ve o bölmeye en uygun sıcaklığa ve nem derecesine ayarlar. Böylece hem yiyecekleriniz kendilerine uygun sıcaklıkta ve nem derecesinde barınmış olurlar hem de farklı bölmelerdeki farklı tipteki yiyeceklerin kokuları birbirlerine karışmaz. Yiyeceklerinizin hem tazeliği hem de sağlığı üst seviyede korunmuş olur. Özellikle üstten donduruculu modellerin sahip olduğu Twin Cooling Plus teknolojisi de üst dondurucu ile alt buzdolabı kısımlarının nem ve sıcaklarının ayrı ayrı dengelenmesini sağlar. Böylece dondurucu kısmında sakladığınız yiyeceklerinizin tazeliği ve tadı da korunmuş olur. Bazı modellerinin sahip oldukları esnek bölme (FlexZone) özelliği sayesinde buzdolabınızı o anki ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirebilirsiniz. O an dondurucu kısmını daha çok kullanmaya ihtiyacınız varsa buzdolabınızın raflarını buna göre ayarlayıp dondurucuya çevirebilirsiniz. Üstten ve alttan donduruculu buzdolabı modellerinde ise dondurucuya ihtiyacınız olmadığı zamanlarda dondurucu kısmını da buzdolabına çevirebilirsiniz. Samsung buzdolapları sizin ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak adına üretilmiştir, bunun için de sizin ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilebilirler. Bu buzdolapları, sahip oldukları enerji verimliliği seviyeleri konusunda sertifikalılardır. Energy Star tarafından verilen bu sertifika, buzdolabınızın çalışırken çok az elektrik tükettiğinin garantisidir. Böylece makineniz kullanım esnasında performansından hiçbir şey kaybettirmeden sizin cebinizi de korumasını sağlar. Samsung buzdolapları sessiz çalışma konusunda da öncü buzdolaplarıdır. Buzdolabınızın çalışırken çıkardığı sesleri kendinize dert etme zamanı artık geçti. Tüm bunların dışında, Samsung buzdolapları her kullanıcının kendi ihtiyaçları doğrultusunda seçebileceği başka ek fonksiyonlara da sahiptir. Buzdolabı seçimlerinizi yapmadan önce Samsung buzdolaplarının ek özelliklerine bakarsanız kendinize daha uygun özelliklere sahip buzdolabını bulma şansınız artabilir.

Samsung Buzdolaplarının Size Sundukları

Samsung Buzdolaplarının Size Sundukları

Samsung buzdolapları sahip oldukları seçenekler ile her kullanıcının kendisine uygun buzdolabını bulmasını sağlar. Samsung buzdolabı beyaz, gri, siyah gibi renk seçeneklerine sahip olmasıyla her kullanıcının kendi beğenisine ve mutfağına uygun renkte buzdolabını seçmesini sağlar. No-Frost teknolojisi sayesinde dondurucu kısmının buzlanmasını engeller ve buzlanmaları kendi başına yok ederek kullanıcıların işini kolaylaştırır. Üstün soğutma teknolojileri sayesinde yiyeceklerinizin her zaman ilk günkü tazeliğini ve sağlığını korumasını sağlar. İç tasarımları sayesinde size çok daha büyük alanlar sunar ve sizler de yiyeceklerinizi maksimum alan verimliliği sayesinde buzdolabınıza yerleştirebilirsiniz. Dolabınızın raflarını kendinize göre ayarlayabileceğiniz için dolap içini kendi ihtiyaç ve istekleriniz doğrultusunda özelleştirebilirsiniz. Beyaz eşya seçiminde en önemli şeylerden biri olan enerji verimliliği sınıfı konusunda sertifikaya sahip olan bu dünya devi harcanan enerjiyi, elektriği minimuma indirerek ihtiyaçlarınızı sizin cebinizi ve doğayı korurken karşılamanızı sağlar. Tüm bunlara ek olarak Samsung buzdolapları sahip oldukları LED ekran sayesinde ayarlara kolayca erişmenizi sağlar. Böylece sıcaklık, nem seviyesi gibi buzdolabınızın çalışma bilgilerine kolayca erişebilir ve bunları istekleriniz doğrultusunda düzenleyebilirsiniz. Samsung buzdolapları kullanımları çok kolay olduğu ve kullanıcılara kullanım konforu sağladığı için bir buzdolabı arayışı içerisindeyseniz bakacağınız ilk modellerden biri olmalılar.

Arama Kriterleriniz

Samsung
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (192)
Arçelik (67)
Beko (49)
Bosch (143)
Dijitsu (3)
(3)
Electrolux (20)
Empero (9)
Finlux (35)
Franke (43)
Grundig (17)
LG (58)
Liebherr (75)
Miele (23)
Nexon (3)
Profilo (80)
Regal (80)
Samsung (211)
Sharp (15)
Siemens (259)
Silverline (64)
Teka (6)
Uğur (13)
Vestel (200)
Vestfrost (17)
Windsor (7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

Kombi (40)
Gardırop (13)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A+ (169)
A++ (42)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(28)
ve üzeri (37)
ve üzeri (37)
ve üzeri (37)
ve üzeri (38)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL