TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sharp, Buzdolabı

için 9 sonuç bulundu.

Sharp Buzdolabı

Yenilikçi ve yaratıcı teknolojileriyle günlük yaşamı kolaylaştırmayı hedefleyen Sharp buzdolabı çeşitleri, birbirinden farklı modellerde A++ enerji sınıflı olarak sunuluyor. Geniş iç hacimleri, sessiz çalışma özellikleri, hibrit soğutma sistemleriyle hem gıda sağlığını hem de konforlu bir kullanım deneyimini ön planda tutan buzdolapları ozona zararlı olan CFC gazlarını kullanmıyor, tamamen çevre dostu bir üretim anlayışı benimsiyor.

Sharp Buzdolabı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Sharp Buzdolabı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Sharp buzdolabı çeşitleri No-Frost çift kapılılardan dört kapılı modellere kadar siyah, beyaz ve gri renklerde tüketiciye sunuluyor. Her biri koku tutucu teknolojisine sahip olan Sharp buzdolapları, Plasmacluster İyonizasyon sistemi sayesinde hava kanallarından buzdolabına sızan küf sporlarını etkisiz hale getiriyor. Böylece küflerin yayılmasından kaynaklanan kötü koku oluşumunu önlüyor, bakterilerin yanı sıra kötü kokabilecek balık, peynir gibi yiyeceklerin kokularını da minimize ediyor. Bu teknolojiyle gıdalar korkusuzca dolabın içine konulabiliyor ve çok daha sağlıklı, uzun ömürlü, taze kalıyor. Plasmacluster İyonizasyon sistemini destekleyen Ag+ Nano Koku Tutucu teknoloji sayesinde havanın buzdolabındaki filtrelerden geçerken neden olduğu kokular, nano boyutundaki koku giderici moleküller tarafından yakalanıyor ve dolap içinde barınmasına kesinlikle izin verilmiyor. İster et, balık ya da sebze, ister turşu, peynir ya da konserve olsun, kokular birbirine karışmıyor ve dolabın kapağını açınca kötü bir koku yayılmıyor. Sharp’ın eşsiz J-Tech Inverter teknolojisiyle buzdolapları kompresörün çalışmasını en verimli şekilde kontrol ediyor. Hava ve diğer gazları istenilen basınca göre sıkıştırmaya yarayan, buzdolaplarının adeta kalbi olan kompresörler, Sharp teknolojisi ile elektrik tüketimini büyük oranda azaltarak enerji tasarrufu sağlıyor. Buzdolabında herhangi bir ısı değişimi olduğunda, örneğin buzdolabının kapağı açıldığında meydana gelen ısı değişimini hızlıca algılayan kompresör buzdolabının ısısını sabit tutarak optimum düzeyde nem ve serinleme sağlıyor ve dolap içindeki gıdaların güvenliğini muhafaza ediyor. Sharp buzdolabı çeşitleri bu teknoloji sayesinde sessiz çalışma performanslarıyla da dikkat çekiyor. 38 dB’lik ses seviyesiyle çalışırken mutfaklardaki varlığını belli etmeyen buzdolapları günlük hayatı çok daha keyifli ve konforlu bir hale getiriyor. Sharp buzdolabı fiyatları, çift ya da dört kapılı oluşuna ve sahip olduğu farklı fonksiyonlara göre değişiyor ve farklı bütçelere hitap ediyor.

Sharp Buzdolapları ile Konforlu ve Tasarruflu Bir Soğutma Deneyimi

Sharp Buzdolapları ile Konforlu ve Tasarruflu Bir Soğutma Deneyimi

Sharp buzdolabı modellerinin sahip olduğu bir diğer önemli teknoloji ise Hibrit Soğutma Sistemi oluyor. Bu teknoloji buzdolabı içindeki aşırı kuruluğu ve aşırı soğumayı önleyerek soğuma seviyesinin eşit şekilde gerçekleşmesini sağlıyor. Buzdolabının arka tarafından yayılarak gerçekleşen soğuk hava dalgaları yiyeceklerin uzun süre taze kalmasını sağlayarak dolap içindeki havanın sağlıklı bir dolaşım gerçekleştirmesine izin veriyor. Hibrit Soğutma Sistemi aynı zamanda enerji tasarrufu sağlayarak ekonomik bir kullanım deneyimi sunuyor. Sharp buzdolabı çeşitlerinin sahip olduğu hızlı dondurma ve soğutma fonksiyonları acil olarak soğutmak ya da dondurmak istediğiniz yiyecek ya da içeceğin hızlı bir şekilde istediğiniz sıcaklığa gelmesine izin veriyor. Böylece alışverişten gelip dolabınıza yerleştirdiğiniz ürünler anında istediğiniz kıvama gelebiliyor. Soğutucu fonksiyon buzdolabının sadece tek bir bölmesinde bulunmuyor, farklı bölmelerde farklı işlevler için kullanılabiliyor. Bu bölmeler; buzdolabı kapı cebi, şişe bölmesi, yumurtalık, sebzelik, meyve gözü ve raflar olarak sıralanıyor ve her türlü ihtiyacınız en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanıyor. Sharp buzdolabı gardırop tipi modelleriyle de tercih ediliyor. Dört kapılı olan bu modeller 605 litre toplam kapasiteye sahip olup bu hacmin 394 litresi soğutucu, 211 litresi dondurucu kapasitesi için kullanılıyor. Her bir bölmesi için farklı soğutma ayarlarının yapılabildiği, oldukça geniş bir kullanım alanı sağlayan Sharp buzdolapları istenildiği zaman soğutucu istenildiği zaman da dondurucu olarak kullanılabiliyor. Geniş hacimleriyle her türlü yiyeceği rahatlıkla muhafaza edebileceğiniz gibi turşu, reçel, bakliyat ve benzeri daha pek çok gıdayı depolama, mevsimi geçmiş sebze ve meyveleri sağlıklı ve güvenli bir şekilde dondurabilme imkanı tanıyor.

Esnek ve Çok Fonksiyonlu Sharp Buzdolabı Seçenekleri

Esnek ve Çok Fonksiyonlu Sharp Buzdolabı Seçenekleri

Sharp buzdolabı modelleri sahip oldukları geniş kapasiteleriyle buzdolabınızın içine ürün yerleştirme sıkıntısını ortadan kaldırıyor. Buzdolabının farklı bölgelerinde yer alan geniş bölmeler yiyecekleri türlerine göre sınıflandırarak dolap içinde kendi düzeninizi yaratmanıza imkan tanıyor. Et ürünlerini ayrı sebzelerinizi ayrı içeceklerinizi ayrı yerlere rahatlıkla yerleştirebileceğiniz kullanışlı iç hacim, gıdaların üst üste binmesinin önüne geçerek ömürlerini de uzatıyor ve sağlıklı hava almalarını sağlıyor. Dondurucu gözdeki hareket edebilen ayırıcı özellik sayesinde Sharp buzdolabı içinde tüm yiyecekler ayrı ayrı saklanabiliyor. Alt raflarda bulunan kapıya konumlandırılmış buzmatik, içine sadece su konarak çok kısa sürede buz kalıplarını hazır ediyor. Bölmeli dondurma rafı buz haznesine hareket edebilme özelliği kazandırıyor. İki bölmeli sebzelik yerine daha büyük ve kullanışlı olan tek bölmeli sebzelik, alan konusunda rahat sıkıntı yaratmıyor. Sharp buzdolaplarının dayanıklı ve sertleştirilmiş cam rafları kaliteli ve uzun ömürlü bir kullanım vaat ederken Premium modellere hakim olan cam çelik kapaklar mutfakların en şık tamamlayıcısı oluyor. Sharp buzdolabı dışında yer alan tuşlu veya dokunmatik kontrol paneli gerekli soğutma ayarlarına manuel olarak müdahale edebilmenize izin veriyor. Bu paneli kullanarak dondurucu bölme sıcaklık değerlerini değiştirebilir, hızlı dondurma ya da hızlı soğutma modunu etkinleştirebilirsiniz. Bunun yanında kapak alarmı ve çocuk kilidi ayarlarını da bu paneli kullanarak çok pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Çocuk kilidi fonksiyonu, buzdolabı üzerindeki tuşların yapılacak bir ayarla çocukların meraklı ellerine karşı işlevsiz hale gelmesini sağlıyor. Gerekli ayarlar yapıldıktan sonra tek bir tuşla bütün tuşla kilitlenebiliyor. Buzdolabı kapak alarmı ise olası durumlarda buzdolabının kapısı açık kaldığında sesli olarak sizi uyarıyor. Herhangi bir enerji ve ısı kaybına en çabuk şekilde müdahale etmeyi kolaylaştıran bu sistem sayesinde buzdolabınız, siz onun yanında değilken de kontrolünüz altında oluyor.

Arama Kriterleriniz

Sharp
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (109)
Arçelik (25)
Beko (15)
Bosch (166)
Dijitsu (2)
(2)
Electrolux (21)
Empero (8)
Finlux (16)
Franke (16)
Grundig (11)
LG (34)
Liebherr (70)
Miele (7)
Profilo (86)
Regal (57)
Samsung (122)
Sharp (9)
Siemens (216)
Silverline (66)
Sunny (3)
Teka (9)
Uğur (13)
Vestel (119)
Vestfrost (16)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

(2)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A++ (8)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Derinlik

(7)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Yükseklik

(7)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Toplam Kapasite

(5)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ses Seviyesi (dBA)

(7)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Genişlik

(5)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL