TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Uğur, Buzdolabı

için 16 sonuç bulundu.

Uğur Buzdolabı

Evlerin vazgeçilmez beyaz eşyalarından biri olan buzdolapları, besinleri koruması sebebiyle sağlığınız üzerinde en çok etkisi bulunan ev aletleri arasında yer alır. Ürettiği modellerin dayanıklılığı ve kalitesiyle bilinen Uğur, sektörde ses getiren markalardan biridir. Uğur buzdolapları, yiyeceklerinizin ilk günkü kalitesini koruyacak şekilde, gelişmiş teknolojilerle donatılır. Marka; soğutma sistemleri, inovasyon ve Ar-Ge çalışmalarına verdiği önem sayesinde kullanıcıdan her zaman tam not alır. Beyaz eşyalar, uzun yıllar boyunca kullanılan ev aletleri olduğu için garanti desteği de oldukça büyük önem taşır. Uğur, sağladığı garanti desteği ve kullanıcı memnuniyetine verdiği önem ile her zaman en çok tercih edilen markalardan biridir. Yüksek soğutma gücü ve kalitesiyle birlikte kullanıcının karşısına çıkan marka, tasarladığı dayanıklı ürünlerle dikkatleri çeker. Marka, ürettiği buzdolaplarının çoğunu karlanmayı ve buzlanmayı önleyen No Frost çalışma prensibiyle üretir. Enerji tasarrufuna büyük önem gösteren Uğur, A sınıfı buzdolaplarına göre %40 daha az enerji tüketen A+ ve A++ ürünleriyle göz doldurur. Marka, buzdolaplarının içerisinde güçlü bir aydınlatma sistemi kullanarak rahat bir görüş imkanı sunar. Buzdolaplarında bulunan 0 C° bölmesi de hassas yiyeceklerinizin en iyi şekilde muhafaza edilmesine yardımcı olur. Çıkarılabilir saklama çekmeceleri sayesinde de buzdolaplarının temizliği de oldukça rahattır. Yüksek sıcaklarda dahi tam performansla çalışan soğutma motorları, yiyeceklerinizi her zaman en iyi şekilde korur. Uğur marka, buzdolaplarının kapı yönünü değiştirebilme imkanı sunarak, kullanım rahatlığı sunar. Dayanıklılığı, kaliteyi ve şıklığı bir arada sunan Uğur, kullanıcılarını her zaman mutlu etmeyi başarır. Sayfamızdan, markanın buzdolabı çeşitlerine ulaşabilir, güvenle satın alarak, yiyeceklerinizi koruyabilirsiniz.

Uğur Buzdolabı Çeşitleri

Uğur Buzdolabı Çeşitleri

Uğur, çok geniş bir ürün yelpazesiyle kullanıcının karşısına çıkar. Zevkleri ve ihtiyaçları her zaman göz önüne alarak buzdolabı üreten Uğur’un, pek çok farklı modeli bulunur. Uğur buzdolabı modelleri, ürünlerin iç hacimlerine ve kapı sayılarına göre çeşitlilik gösterir. Tek kapılı buzdolapları, ince yapıları sayesinde mutfaklarda en az yer kaplayan modellerdendir. Bu modellerde dondurucu kısım, içeride ayrı bir bölümde yer alır. Yine tek kapılı olan ancak, oldukça küçük boyutlarıyla dikkat çeken büro tipi buzdolapları da genelde tek yaşayanların tercihi olur. Uğur çift kapılı buzdolabı modelleri ise, en çok tercih edilen klasik buzdolaplarıdır. Bu modellerde, dondurucu kısım üst tarafta yer alırken soğutucu kısım ise alt tarafda bulunur. Gelişen teknoloji ve ihtiyaçlar doğrultusunda üretilen yeni çift kapılı ürünler de en çok tercih edilen modeller arasındadır. Kombi tipi ve gardırop tipi olarak adlandırılan bu modeller, son dönemlerde oldukça popüler bir hale gelmiştir. Kombi tipi buzdolaplarında alışılan buzdolabı şeklinin dışına çıkıldığı görülür. Soğutucu kısmı üstte, dondurucu kısmı altta olan modeller, soğutucu kısımda bulunan yiyeceklere eğilip kalkmaya gerek kalmadan ulaşma imkanı sunar. Son yıllarda en çok tercih edilen bir diğer model ise gardırop tipi buzdolabı çeşitleridir. Gün içerisinde buzdolaplarını sık kullananlar veya kalabalık bir aileye sahip olanların tercih ettiği bu model, oldukça geniş bir iç hacme sahiptir. Böyle bir modele sahip olmak isterseniz, mutfak ölçülerinizi iyi hesaplamanız gerekir. Çünkü, bu model, diğer modeller göre daha fazla yer kaplar. Buzdolaplarında Low Frost ve No Frost olmak üzere iki farklı sistem bulunur. Günümüzde en çok tercih edilen ve en kullanışlı olan sistem ise No Frost’tur. No Frost buzdolapları, karlanma ve buzlanma yapmayarak yiyeceklerinizi daha sağlıklı bir şekilde muhafaza etmenizi sağlar. Buzdolabı seçiminde enerji tasarrufu da önemli noktalardan biridir. Günün 24 saati çalışan buzdolapları, evin en çok enerji tüketen aletleridir. A+, A++ ve A+++ olmak üzere üç farklı enerji tüketim sınıfına sahip olan buzdolapları, enerji tasarrufu açısından büyük kolaylık sağlar.

Uğur Buzdolabı Çeşitleri Seçerken Öne Çıkan Özellikler

Uğur Buzdolabı Çeşitleri Seçerken Öne Çıkan Özellikler

Uğur buzdolabı seçerken, dikkat etmeniz gereken birtakım hususlar vardır. Buzdolaplarının temel amacı, yiyecekleri taze tutmak olduğundan seçeceğiniz ürünün yiyeceklerinizi en iyi şekilde muhafaza edecek gelişmiş teknolojilere sahip olmasına dikkat etmelisiniz. Bu şekilde, sebze ve meyvelerinizi, günler sonra bile ilk günkü tazeliğinde tüketebilirsiniz. Seçeceğiniz buzdolaplarının iç hacimlerine de dikkat etmeniz önemlidir. Aldığınız sebze ve meyvelerin buzdolabına rahat bir şekilde sığması ve kolay yerleştirilmesi gerekir. Dondurucu kısmı daha az kullanıyorsanız, soğutucu kısmı daha büyük olan modeller tercih edebilirsiniz. Buzdolaplarının brüt hacmini değil, net hacimlerini göz önüne almanız gerekir. Tencere, büyük tabak veya karpuz gibi büyük meyveleri rahatlıkla yerleştirebileceğiniz hacme sahip bir buzdolabı seçmeye özen göstermelisiniz. Buzdolaplarının çalışma prensipleri de oldukça önemlidir. Enerji tasarrufu yapan ürünler, bütçenize katkı sağlayacaktır. Satın alacağınız buzdolabında göz önüne almanız gereken kriterlerden biri de ürünün antibakteriyel sisteme sahip olmasıdır. Vaktinde tüketilmeyen yiyecekler, buzdolabı içerisinde çürür ve koku yapar. Gelişen teknolojiyle birlikte üretilen antibakteriyel buzdolapları, küf ve mantar oluşumunu engeller. Bu sisteme sahip bir buzdolabı satın alırken antibakteriyel kaplamanın buzdolabının içini tamamen kaplamadığından emin olmanız gerekir. Ürünlerinizin saklama süresi de önemli konulardan biridir. Yiyeceklerinizi uzun zaman muhafaza edebileceğiniz bir buzdolabı seçmelisiniz. Buzdolaplarından çıkan ses şiddeti de dikkat edilmesi gereken konulardandır. Seçeceğiniz buzdolabının sessiz çalışan düşük desibele sahip olması gerekir. Buzdolabı seçerken en çok dikkat edilen hususlardan biri teknik servistir. Yaz aylarında buzdolaplarında oluşabilecek herhangi bir sıkıntı kullanıcıları oldukça zor bir duruma düşürebilir. Uğur buzdolabı kullananlar ise en çok memnun kaldığı noktalardan biri ise kullanıcıyı her zaman destekleyen, başarılı teknik servisidir.

Uğur Buzdolabı Fiyatları

Uğur Buzdolabı Fiyatları

Uğur buzdolabı fiyatları, ürünün sahip olduğu özelliklere göre değişiklik gösterir. Fiyat konusunda belirleyici olan en önemli etmenlerden biri de ürünün iç ve dış hacmidir. Büro tipi veya tek kapılı buzdolapları daha uygun fiyatlara sahiptir. Buzdolabının boyutları büyüdükçe fiyatları da doğru orantılı olarak değişir. Dondurucu bölümleri altta bulunan yeni tasarımlı buzdolaplarının fiyatları farklı seviyelerde olabilir. Buzdolaplarının enerji sınıfları da fiyat konusunda etkilidir. A+++ etiketine sahip buzdolaplarının fiyatları, alt sınıflara göre daha yüksektir. Ancak, bu enerji sınıfında bulunan buzdolapları, enerji konusunda büyük tasarruf sağladıkları için daha avantajlı olur. Buzdolabının çalışma prensibi de fiyatları değiştirebilir. Low Frost sisteme sahip buzdolapları, daha uygun fiyatları sahiptir. Ancak, buzdolabı içerisinde karlanma ve buzlanmalar meydana geldiği için buzdolapları daha fazla enerji harcar ve yüksek elektrik faturalarına sebep olabilir. Antibakteriyel bir sisteme sahip buzdolaplarının fiyatları değişkendir. Ancak, bu özellik, yiyeceklerinizin daha sağlıklı bir şekilde muhafaza edilmesine olanak sağladığı için buzdolaplarında bulunmalıdır. Buzdolaplarında bulunan yapay zeka ve dijital göstergeler, fiyatları arttırabilir. Kullanım konusunda büyük kolaylık sağlayan yapay zeka ise günümüzde birçok modelde kullanılır. Genelde beyaz olan buzdolapları son zamanlarda daha farklı renk seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunulur. Özellikle, inox kaplamalı buzdolapları parmak izi bırakmayan yapılarının yanı sıra gri rengiyle dikkat çeker. Beyaz dışındaki bir renge sahip buzdolaplarının fiyatı da değişebilir. Uğur buzdolabı yorumlarını incelediğiniz zaman, kullanıcıların fiyat performans açısından kullandıkları ürünlerden oldukça memnun olduğunu görebilirsiniz. Sayfamız aracılığıyla ihtiyacınıza ve bütçenize uygun Uğur buzdolaplarını rahatlıkla seçip satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Uğur
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (145)
Arçelik (29)
Beko (24)
Bosch (168)
Coca-Cola (2)
Dijitsu (2)
(3)
Electrolux (13)
Empero (9)
Finlux (15)
Franke (40)
Grundig (16)
Hitachi (2)
LG (39)
Liebherr (71)
Miele (24)
Profilo (63)
Regal (57)
Samsung (177)
Sharp (13)
Siemens (233)
Silverline (73)
Teka (13)
Uğur (16)
Vestel (128)
Vestfrost (18)
Windsor (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

No-Frost

(13)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Toplam Kapasite

(11)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Derinlik

(12)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Yükseklik

(12)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ses Seviyesi (dBA)

(12)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Genişlik

(12)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (1)
ve üzeri (3)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL