TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Arçelik, Buzdolabı

için 30 sonuç bulundu.
Ürün Tipi seçiniz

Arçelik Buzdolabı

Yenilikçi çözümleriyle beyaz eşya sektörünün öncü markalarından Arçelik, birbirinden farklı model ve fonksiyonlardaki buzdolaplarıyla beklentilerin ötesine geçiyor. Mavi Işık, FullFresh+, Koku Giderme teknolojileri yiyeceklerin ilk günkü tazeliğinde ve besin değerinde kalmasını sağlarken A+, A++ ve A+++ enerji etiketleri çevre dostu bir üretim anlayışını temsil ediyor.

Arçelik Buzdolabı Modelleri, Özellikleri, Fiyatları

Arçelik Buzdolabı Modelleri, Özellikleri, Fiyatları

Gardırop tipi, tezgâh altı, tek kapılı, çift kapılı, No-Frost olmak üzere farklı ihtiyaçları karşılamaya yönelik tasarlanmış Arçelik buzdolabı modelleri mutfaklarda sağlığı ve tazeliği esas alıyor. No-Frost teknolojisiyle iki ayrı soğutma sistemine sahip olan dolaplar, içerideki nemi azami düzeyde tutarak havanın kalitesini maksimum seviyede iyileştiriyor ve yiyecekleri çok daha uzun süre taze ve sağlıklı tutuyor. Arçelik buzdolapların soğutucu bölmesinde bulunan fan kontrolü sayesinde çok daha az sıcaklık salınımı gerçekleşiyor. Dolayısıyla yiyeceklerin donma ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu sayede yiyeceklerin ömrü çok daha uzun oluyor ve dilediğiniz kadar yiyecek mevsimler boyunca sağlıklı bir şekilde muhafaza edilmek üzere dolap içine gönül rahatlığıyla yerleştirilebiliyor. Arçelik Inox buzdolabı modelleri ise paslanmaz çelik yüzeyleriyle parmak izi barındırmıyor, aşınmalara ve yıpranmaya dayanıklı özellikleriyle dikkat çekiyor. Arçelik buzdolabı ölçüleri geniş hacimli olup birbirinden farklı bölmeler sayesinde soğutucu ve dondurucu alanların içine konulan yiyeceklerin kokularını birbirine karıştırmıyor. Böylelikle dolaba yerleştirilen gıdalar herhangi bir bozulmaya uğramadan aynı kalite ve tazelikle tekrar geri alınıp zevkle tüketilebiliyor. Arçelik buzdolaplarının bölmelerinin birbirinden bağımsız olması soğutma ve dondurma işleminin çok daha hızlı gerçekleşmesine olanak tanıyor. Böylelikle yiyecekler dolaba girdikleri andan itibaren hiç vakit kaybetmeden çok kısa bir süre içinde donabiliyor ve taze kalma süreleri uzuyor. Her bir rafa salınan hava “Multi Flow” sistemi sayesinde dengeli bir şekilde soğuyor, donma riski ortadan kayboluyor ve güvenli gıda tüketimi çok daha risksiz bir şekilde gerçekleşiyor. Arçelik buzdolabı modelleri tüm fonksiyonlarını çıt çıkarmadan, çok sessiz bir şekilde hallediyor ve kullanıcılarını kendine hayran bırakıyor. Arçelik buzdolabı fiyatları, modellerine ve fonksiyonlarına göre değişkenlik göstermekle beraber her ihtiyaca ve bütçeye makul gelen tekliflerle piyasaya sunuluyor.

Arçelik Buzdolabı Çeşitleriyle Yiyecekler Hala Doğadaymış Gibi

Arçelik Buzdolabı Çeşitleriyle Yiyecekler Hala Doğadaymış Gibi

Arçelik buzdolabı çeşitleri FullFresh+ özelliğiyle dikkatleri üstüne çekiyor. Sebzeleri ve meyveleri 30 güne kadar taze tutabilen bu yeşil teknolojiyle mutfaklardaki sebze-meyve kontrolü Arçelik’in eline geçiyor. Alındıktan kısa bir süre sonra, henüz tüketilmeden çürümeye yüz tutan yeşilliklerin ömrü FullFresh+ teknolojisiyle uzadıkça uzuyor. Özel sebzelik tasarımı ile özel hava kanalları nemi sürekli olarak kontrol altında tutuyor ve tüketiciler için muazzam bir saklama alanı oluşturuyor. Uygun nem ve taze hava dolaşımı ile sürekli taze ve diri kalan yeşillikler sofralarda yeni hasat edilmişçesine sunuluyor. Arçelik’in öne çıkan bir diğer teknolojisi ise Mavi Işık teknolojisi oluyor. Sebze ve meyveler için adeta kurtarıcı olan bu ışın teknolojisiyle ürünler buzdolabının içinde doğada ihtiyaç duydukları ışıklandırmayla besleniyor. Gıdalardaki C vitaminin artmasını, dolapta kaldıkları süre içinde besin değerlerinin sabit kalmaktan öte artış göstermesini sağlayan Mavi Işık teknolojisi ile sebze-meyveler doğadaymış gibi fotosentez yapıyor, tat ve aromalarını uzun süre koruyor. Gıda ve çevre dostu bir diğer teknoloji ise Koku Giderme Teknolojisi oluyor. Buzdolabı içinde oluşabilecek kötü kokuları herhangi bir kimyasal üretmeden yüzde 90’a kadar azaltabilen bu teknoloji, dolap içine eksi yüklü iyon püskürtüyor ve sürekli olarak taze hava dolaşımının önünü açıyor. Böylelikle bir süre sonra koku oluşturması muhtemel görünen yiyeceklerin dolap içinde muhafaza edilmesi herhangi bir sorun yaratmıyor, gıdalar ilk günkü tazeliğini ve kokusunu koruyor.

Arçelik Buzdolapları Fonksiyonellikte Sınır Tanımıyor

Arçelik Buzdolapları Fonksiyonellikte Sınır Tanımıyor

Arçelik buzdolabı modelleri yaratıcı ve ihtiyaçlara nokta atışı yapan teknolojileriyle tercih edilme sebebi oluyor. Bu teknolojilerden biri olan Eco-Fuzzy teknolojisi ile buzdolabının kapıları üst üste 6 saat boyunca açılmadığı ve ayarlarda herhangi bir değişiklik yapılmadığı zaman dolap tasarruf moduna geçiyor ve dondurucu bölme otomatik olarak -18 °C’de sabit tutuluyor. Böylelikle Arçelik buzdolabı derin dondurucu özelliği ile yiyecekler hem ideal dondurucu seviyesinde kalıyor hem de enerji tasarrufu yapılmış oluyor. Arçelik buzdolapları herhangi bir elektrik kesintisi olduğunda bunu dolap üzerinde bir sembolle gösteriyor. Böylece evde yokken kesinti sonucu etkilenebilecek gıdalarınızı kontrol etme imkanına sahip oluyorsunuz. Bunun yanında, buzdolabının kapısı 1 dakikadan fazla süreyle açık kaldığı zaman alarm sistemi devreye giriyor ve sesli uyarı yaparak sizi uyarıyor. Yiyeceklerin taze kalmasının önüne geçebilecek her durum için Arçelik sizi bilgilendiriyor. Arçelik buzdolabı modellerinin sahip olduğu kahvaltılık bölmesi aynı zamanda sıfır derece bölmesi olarak kullanılabiliyor. Kayma mekanizmalarıyla esnek bir şekilde hareket ettirilebilen bu bölme içinde kısa sürede bozulabilecek et, balık türü malzemeler de kahvaltılık malzemeler de konforlu bir şekilde saklanabiliyor. Hızlı şişe soğutma özelliği sayesinde 1,5 lt. su sadece 15 dakika içinde istenilen sıcaklık derecesine gelebiliyor. Böylelikle özellikle yaz aylarında marketlerden aldığınız su ya da meşrubatlar çok kısa bir süre içinde susuzluğunuzu gidermek için hazır hale geliyor. Arçelik buzdolaplarının otomatik buz makineleri içine sadece su konularak kısa sürede buz üretiyor ve bunları buz saklama haznesine kendi kendine boşaltıyor. Su deposu doluyken toplamda 8 kez buz üretebiliyor, böylelikle en acil zamanlarda bile dolabınızda hep hazır buz bulunuyor. Arçelik buzdolabı çeşitleri çocuk ya da yetişkin 7’den 70’e herkesi memnun eden bir özellikle daha öne çıkıyor. Entegre dondurma hazırlama bölmesine sahip olan Arçelik, hazırladığınız dondurma karışımını sadece 1,5 saatte istediğiniz kıvamda dondurma haline getiriyor. Katkısız, damak tadınıza uygun dondurmalarınızı kendinizin yapmasına olanak tanıyan bu bölme aynı zamanda çözünen yiyeceklerin tazeliğini koruması için de kullanılabiliyor. Arçelik buzdolaplarının konforunu artıran bir özellik ise açılma yönü değiştirilebilen kapıları oluyor. Buzdolaplarının kapıları ihtiyaca göre ister sağdan ister soldan açılabiliyor, böylelikle dış faktörler dolabı konforlu bir şekilde kullanmaya engel oluşturmuyor. Cool Control bölmesi dokunmatik ekran aracılığıyla dolapları dondurucuya ya da soğutucuya dönüştürmeye olanak tanıyor. Böylelikle ihtiyaca göre ayar yapma serbestliği tanınıyor.

Arama Kriterleriniz

Arçelik
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (158)
Arçelik (30)
Beko (42)
Bosch (218)
(3)
Electrolux (12)
Empero (9)
Finlux (17)
Franke (41)
Grundig (17)
LG (48)
Liebherr (71)
Miele (24)
Profilo (95)
Regal (65)
Samsung (193)
Sharp (12)
Siemens (274)
Silverline (73)
Teka (11)
Uğur (14)
Vestel (140)
Vestfrost (12)
Windsor (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

Kombi (8)
(5)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

No-Frost

(21)
(9)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A+ (15)
A++ (14)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Toplam Kapasite

(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin

Derinlik

(4)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yükseklik

(10)
(4)
(4)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ses Seviyesi (dBA)

(11)
(5)
(5)
(4)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Genişlik

(9)
(8)
(4)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(4)
ve üzeri (5)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL