Tasarım Kalemler

Tasarım kalemi kategorimiz, kişiye özel tasarım kalem, cüzdan ve defterlerden, son moda ve trendlerin stillerine sahip kalem modellerine geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Birçok farklı markanın özel tasarım kalemlerini bulabileceğiniz kategorimizde her bütçeye uygun tasarım kalem modelleri bulunmaktadır. Hediye olarak sunmak için bir moda tasarım kalem seti almak istiyorsanız, isme özel tasarım kalemler arasından seçebilir ya da alacağınız kalem modeline lazerle ismi kazıttırabilirsiniz.

Tasarım Kalem Çeşitleri Nelerdir?

Tasarım Kalem Çeşitleri Nelerdir?

Kategorimizde bulunan özel tasarım kalemler birçok farklı çeşide sahip bulunmaktadır. Özel tasarım kalem modelleri arasından bir hediye bakıyorsanız, Swarovski taşlarıyla süslenmiş tükenmez kalem çeşitlerine, gümüş kalem modellerine, zarif tasarımlı dolma kalem modellerine bakabilirsiniz. Pierre Cardin markasının özel kalem kutusuyla birlikte gelen dolma kalemleri iyi bir seçenek olabilir. Kategorimizde ayrıca dokunmatik telefon ve tabletler için manyetik uçlu özel tasarım kalemleri bulunmaktadır. Omark Cotton markasının tükenmez kalem modeli yine iyi bir hediye seçeneği olabilir. Deri kılıflı, paslanmaz çelik gövdeli, çevirmeli otomatik mekanizmalı tükenmez kalem çeşitleri arasından zevkinize göre kaliteli ve şık bir tasarım bulabilirsiniz. Mont Blanc markasının, Andy Warhol, Mark Twain, Chopin gibi ünlü yazar ve sanatçılara adadığı seriden çok özel bir kalem seçebilirsiniz.

Tasarım Kalem Set Modelleri Nelerdir?

Tasarım Kalem Set Modelleri Nelerdir?

Özel tasarım kalem seti modelleri arasında dolma ve tükenmez kalem setleri, çizgi film kahramanlarının orjinal figürlü kalemleri, ayna, kartvizit, deri defter ve cüzdanlı kalem seti çeşitlerini kategorimizde bulabilirsiniz. İsme özel deri ya da ahşap defterli kalem seti modellerine de ulaşabileceğiniz tasarım kalemleri kategorimiz, kartvizitlikli, kalemli, kalem kutulu, kılıflı, yedek mürekkepli bir çok set seçeneğine sahip bulunuyor. Hediye için kategorimizi inceleyenler isme özel tasarım defter kalem seti modellerine bakabilir. Graf Von Faber markasının kaligraf tasarım kalem seti modelleri, Montblanc markasının ünlü yazar Mark Twain’e adanmış üçlü dolma kalem ve tükenmez kalem setleri, Db-Dizayn’ın isme özel defter ve kalemden oluşan setleri, Lexon Design markasının kalemtraşlı özel çizim kurşun kalemli modelleri ve çok daha fazlasını kategorimizde bulabilirsiniz.

Tasarım Kalem Markaları Nelerdir?

Tasarım Kalem Markaları Nelerdir?

Kalem çeşitleri ve özellikleri arasında karşılaştırma yapmak isteyenler, Aksesuar kategorimizden birçok markanın farklı tasarım kalemlerini karşılaştırabilir ve bütçesine, zevkine en uygun modeli seçebilir. Telefon, tablet gibi teknolojik aletler için dokunmatik uçlu manyetik kalemlerin bulunduğu kategorimizde aynı zamanda ünlü markaların şık tasarımlı kalemlerini bulabilirsiniz. Mont Blanc, Montegrappa, Omark Cotton, d'Arc, Db-Dizayn, Di CaprioOriflame, Pierre Cardin, S.T. Dupont, Seymen Silver, Swarovski, Lexon Design, Abbia Pırlanta gibi birçok kaliteli markanın kalem çeşitleri sizleri bekliyor.

Tasarım Kalemler

için 636 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(5)
(1)
(3)
(1)
(2)
(1)
(3)
(2)
(3)
Di Caprio (10)
(1)
(262)
(2)
(3)
(1)
(1)
(2)
(5)
(2)
(1)
(2)
Mont Blanc (35)
(2)
(1)
(2)
(2)
(2)
(5)
(1)
(1)
Swarovski (58)
(1)
(1)
(1)
Visconti (26)
(1)
(3)
Zippo (15)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maden

Çelik (7)
Gümüş (6)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(21)
ve üzeri (24)
ve üzeri (24)
ve üzeri (24)
ve üzeri (24)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL