Tasarım Kalemler

Özel tasarım kalem setleri içerisinde hem kadınlara özel hem de erkeklere özel ürünler bulunmaktadır. Kadınlar için üretilen kalem setleri kırmızı ve beyaz gibi çeşitli renklerde üretilmektedir. Değer verdiğiniz kadınlara ne hediye alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız, isme özel kalem setlerini tercih edebilirsiniz. Bayanlar için tasarlanan isme özel kalem setinin içerisinde kalem, kartvizitlik ve ayna yer almaktadır. Şık kutusunda yer alan bu ürünlerin üzerine lazer baskı ile isim yazdırabilir ve kişiye özel hale getirebilirsiniz. İsme özel kalem nerede yaptırılır diyorsanız, doğru yerdesiniz. Kategorimizde yer alan kalem modellerini inceleyebilir ve istediğiniz kalemi özelleştirerek sevdiklerinize ve en yakın dostlarınıza hediye edebilirsiniz. Kişiye özel kalem çeşitleri ile sevdiklerinizi mutlu edebilir edebilir, kalemi kullandıkça sizi hatırlamasına vesile olabilirsiniz.

DB Dizayn markası tarafından üretilen kişiye özel kalem setinin içerisinde tükenmez kalem ve kurşun kalem yer almaktadır. Çevirmeli mekanizması ile son derece kolay kullanım imkanı sunan isme özel kalem setindeki kalemler paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir ve üzerine siyah lake kaplama çekilmiştir. Sevdiklerinize özel bir hediye almak istiyorsanız ve ne alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız, isme özel kalem çeşitleri sizin için iyi bir alternatif olabilir. İsme özel kalem seti çeşitleri arasında roller kalem de yer almaktadır. Roller kalem setinin içerisinde bir adet kalem ve defter bulunmaktadır. Sert kapaklı ve dikişli olarak üretilen kalem, kişisel notlar almak için son derece kullanışlıdır. Kalem ise metaldir ve metal kutu içerisinde yer almaktadır. Roller kalem, imza kalemi olarak da bilinmektedir.

Sevdiklerinize isme özel kalem seti hediye etmek için ürünleri satın alırken isim girmeyi unutmamanız gerekmektedir. Çeşitli markalar tarafından üretilen kişiye özel kalem setlerinin üzerine lazer ile isim yazılmaktadır. İsme özel set içerisinde kalem, anahtarlık ve kartvizitlik yer almaktadır. Özellikle iş adamları için ideal bir hediye seçeneği olan kalem setinin farklı renklerini de tercih edebilirsiniz. Setlerin üzerine dilerseniz kişinin kendi ismini, dilerseniz de özel bir isim yazdırabilirsiniz. İsme özel kalem fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve markalarına göre değişiklik göstermektedir.

Tasarım Kalemler

için 777 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(2)
(1)
(4)
(3)
(3)
(2)
(1)
Db-Dizayn (10)
Di Caprio (62)
DİĞER (183)
Dupont (6)
(1)
Ejoya (6)
(5)
Holl (24)
(1)
(4)
(2)
(1)
(1)
(3)
Mont Blanc (167)
(1)
MONTBLANC (109)
(1)
(1)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(23)
ve üzeri (30)
ve üzeri (30)
ve üzeri (30)
ve üzeri (30)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL