Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Çakmak ve Aksesuarı

için 13,150 sonuç bulundu.
Marka seçiniz
 • 29,90 TL
  (518)

  Zippo
  %94
 • 74,90 TL
  (189)

  Zippo
  %94
 • 84,90 TL
  (117)

  Zippo
  %94
 • 24,90 TL
  (150)

  Zippo
  %94
 • 159,90 TL 79,95 TL
  % 50
  (36)

  ModernHediye
  %96
 • 35,50 TL
  (29)

  sahraaracılık
  %100
 • 99,90 TL 84,90 TL
  % 15
  (2)

  VegaGiftShop
  %100
 • 59,90 TL 13,99 TL
  % 77
  (28)

  İNDİRİMCENTER
  %100
 • 68,18 TL
  (32)

  toptanservis
  %100
 • 35,90 TL 27,90 TL
  % 22
  (14)

  BıyıklıTobacco
  %100
 • 49,90 TL 24,99 TL
  % 50
  (30)

  İNDİRİMCENTER
  %100
 • 289,90 TL
  (8)

  Zippo
  %94
 • 139,90 TL 84,90 TL
  % 39
  (4)

  ÖZGÜN-TİCARET-MARKET
  %100
 • 143,00 TL 111,99 TL

  Sepette Ek İndirim

  100,79 TL

  % 22
  (2)

  ehediye
  %100
 • 299,90 TL
  (7)

  Zippo
  %94
 • 24,90 TL
  (46)

  Zippo
  %94
 • 116,45 TL 110,77 TL
  % 5
  (162)

  enuygunhediye
  %99
 • 39,90 TL
  (15)

  Hediyeneve
  %100
 • 39,90 TL 24,90 TL
  % 38
  (41)

  bitmeyenkartus
  %100
 • 280,00 TL 151,99 TL

  Sepette Ek İndirim

  136,79 TL

  % 46
  (4)

  ehediye
  %100
 • 109,90 TL 89,90 TL
  % 18
  (25)

  FartunHediye
  %98

Çakmak ve Aksesuarları

Birçok açıdan sağladığı faydalar, kolaylıklar ve kullanım alanının çeşitliliğinden dolayı çakmak neredeyse günün her anında olan bir alettir. İnsanların çoğu, gün içerisinde vakit fark etmeksizin yanında bulundurmaya ihtiyaç duymaktadır. Aynı anda pek çok alanda kullanılabilmesi, ebatlarının küçüklüğü, kullanımında herhangi bir zorluk bulunmaması sayesinde oldukça pratiktir. Pek unutulmayan ve kıyafetin cebinde her zaman kendisine uygun yer edinebilen bir eşyadır. Farklı varyasyonlarda pek çok çeşide sahip olmasıyla sevilen dostlara, aileden bir üyeye, eşe, arkadaşa rahatlıkla hediye edilebilecek bir eşya olabilmekte. Gelişen teknolojinin çakmak sektörüne etkisiyle ortaya çıkan şarjlı çakmaklar da ürünün albenisine birçok güzelliği katmaktadır. Normal çakmaklara kıyasen daha uzun ömürlü olan bu çakmaklar, şaşırtıcı derecede pek çok işlevsel özelliğe sahiptir. Siz de kullandığınız çakmağın, kendi tarz ve stilinize uygun olmasını isterseniz çakmak modellerini inceleyebilir, kendi bütçenize ve stilinize veya sevdiklerinizin stiline uygun olan Çakmak çeşitleri ve aksesuarlarına göz gezdirebilirsiniz.

Çakmak Çeşitleri

Çakmak Çeşitleri

Yaygınlığı ve çeşitliliğinin fazla olmasından dolayı, çakmak satın almadan önce özellikleri, içeriği ve işlevi hakkında bilgi sahibi olmak pek çok açıdan kişiye fayda sağlar. Örneğin doğadaki kimi sert minerallerin sürtünme esnasında ürettiği küçük elektrik akımlarının kuru çalı ile teması sonucunda ateşe dönüştürülmesi yöntemi, çakmağın üretiminde çakmak taşı kullanımını sağlayan nedenlerden biri oldu. Çakmağın içerisinde bulunan gaz, laboratuvar ortamında geliştirilmiş bir gaz türüdür. Çakmaklarda bulunan bu gazın adı Propan’dır. Propan, karbon ve hidrojen elementlerinden oluşan bir tür suni gazdır. Modern çakmakta kullanılan maddelerin arasında bütan bulunur. Bütan, gaz yapılı bir maddedir. Bu madde sayesinde çakmağın alevi daha kontrol edilebilir olur ve kötü kokmaması sağlanır. Bütan çakmakta basınç uygulanarak sıvı halde depolanır. Basıncın azalması durumunda akışkan forma geçiş yapar. Hareket enerjisini elektriğe dönüştürmektedir. Gerçekleşen işlem oval şekline sahip olan bir alevin oluşmasını sağlar. Kullanılmasının nedeni, yapılan gözlemler sonucunda pek çok kişi tarafından estetik bulunmasıdır. Bununla beraber çakmak, mutfak hayatınızı kolaylaştıracak başlıca eşyalardan biridir. Mutfakta işinizi kolaylaştırmak ve zamandan tasarruf edebilmek amacıyla alternatif olarak kullanabileceğiniz araç gereçler arasında çakmak bulunmaktadır. Özellikle son dönemlerde televizyonda yayınlanan yemek yarışmalarında ve yemek programlarında da görülen, şekliyle ve adıyla insanları şaşırtan, teknolojinin çok hızlı ilerlediğini gösteren, mutfaktaki biricik yardımcı elemanınız olmaya hazır olan araç gereçlerden biri de çakmak pürmüz olarak karşımıza çıkar. Pürmüz, son dönemlerde evde çalışanlar, pasta şefleri ve yemek aşçıları tarafından kullanılmaktadır. Mutfakta oldukça pratik olmalarından dolayı birçok çeşidi yaygın olarak kullanılmaktadır.

Çakmak Çeşitlerine Dair Bilinmesi Gerekenler

Çakmak Çeşitlerine Dair Bilinmesi Gerekenler

USB şarjlı çakmakların nasıl çalıştığını anlayabilmek için öncelikle USB teknolojisi idrak edilmelidir. USB, yani Evrensel Seri Taşıyıcı, bir tür küresel veri iletişim yöntemidir. USB bağlantılar sayesinde bilgisayar ve bilgisayar yan ürünleri günümüzde tek bir yöntem ve ortak bir bağlantı türü ile kullanılabilmektir. Bu teknolojinin çakmaklara uygulanmış versiyonunun çalışma mantığı oldukça basittir. USB bağlantısı ile alınan düşük volttaki enerji, küçük ebatlarda olan bir akü ile muhafaza edilmektedir. Bu alınan enerjiyi bir büton vasıtasıyla küçük bir rezistansa aktararak elektrik enerjisine dönüştürür. Öyle ki, çapı 1 santimetreden daha az olan bu rezistans dairesi aracılığıyla oluşturulan ısı kaynağı , kağıt ve benzeri parçaları tutuşturabilir. Sayfamızda olan USB şarjlı modellerimize göz atabilirsiniz. Kişiye özel isim yazdırma olanakları mevcuttur. Hayalinizdeki tasarımı çakmağınıza uyarlayabilir ve tarzınızın veya stilinizin yansıtıcısı haline dönüştürebilirsiniz. Pürmüzün kullanımı da aynı şarjlı çakmağın kullanımı kadar kolay ve zahmetsizdir. Birçok pürmüzün üzerinde emniyet kemeri bulunur. Kullanım aşamasında yapılması gereken ilk şey, emniyet kilidinin kaldırılmasıdır. Kilidini açtıktan sonra yapacağınız şey ise oldukça basittir. Çakmak yakar gibi pürmüzün tuşuna basarak alevlenmesi sağlanır. Özellikle son dönemlerde birçok şef tarafından kullanılan pürmüz, daha önceden yemiş olduğunuz birçok tatlının ve yemeğin farklı versiyonlarını oluşturmada kolaylık sağlar. Örnek verecek olursak, eti tütsülerken veya sütlaç tatlısının üzerini yakarken kullanmanız, hem yemeğin veya tatlının yapım aşamalarında kolaylık sağlar hem de hazırladığınız yemeğin veya tatlının durumunu siz belirlemiş oluruz. Gelişen teknolojinin etkisiyle üretimi oldukça ses getirmiş olan şarjlı veya elektrikli çakmaklar, uzun süre aynı çakmağı kullanmak isteyenler için veya çakmağının kendi karakterini ve tarzını yansıtmasını isteyenler için oldukça ideal bir eşya konumundadır. Bu tarz çakmaklarla beraber hem çakmağınız tarzınızı yansıtan bir aksesuarınızken hem de teknolojinin bu sektördeki son harikasını kendinizde bulundurmuş olursunuz. Ebatları normal çakmaktan daha büyük olmayan USB şarjlı çakmaklar herhangi bir akıllı telefonla şarj edilebilir. Aynı zamanda herhangi bir bilgisayara bağlanarak birkaç saat içerisinde kullanılır hale gelebilir. Çakmak fiyatları değişkenlik göstermektedir ve çakmak fiyatlarına sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Böylelikle ideal USB şarjlı çakmak modeline ulaşabilirsiniz.

Çakmak ve Çakmak Aksesuarına Dair Bilinmesi Gereken Hususlar

Çakmak ve Çakmak Aksesuarına Dair Bilinmesi Gereken Hususlar

Çakmak üreticileri gelişen teknolojiyle değişen modayı birbiri içerisinde harmanlayarak özgün tasarımlar hazırlamaktadır. Altın, gümüş, plastik ve daha pek çok birbirinden farklı maddeden hazırlanan aksesuarlar sizin tarzınızı ve stilinizi yansıtmak için ideal birçok özelliğe sahiptir. Çakmak modelleri , ihtiyaç duyduğunuz tüm gereksinimlerinizi karşılayacak çeşitliktedir. Modelin rengine karar verme aşamasında, çakmağın üstüne isim yazdırıp yazdırmayacağınıza da karar verebilirsiniz. Şayet özel birine özel bir hediye alma niyetiniz varsa, üzerine isim yazılan çakmakları seçebilirsiniz. Çünkü bu tarz çakmaklar anlamlı bir hediye olma özelliği taşır. Bunun yanında belli bir takımı tutan bir arkadaşınıza üzerinde tuttuğu takım ile alakalı görseller ve grafikler bulunan çeşitlere de göz atabilir ve size uygun olanı seçebilirsiniz. Tüm bunların beraberinde öncelikle çakmağa dair beklentilerinizi sıralamanız ve bir öncelik sırası kurmanız gerek. Önceliğiniz olan modeller veya çeşitler içerisinden görüntüsüne ve işlevine dair size uygun olanları belirleyebilirsiniz. Bu belirleme süreci içerisinde öncelikle hangi ihtiyacınıza yönelik satın almaya karar verdiğinizi belirlemeniz gerekmektedir. Örneğin, dostlarınızı davet ettiğiniz bir akşam yaptığınız şekerli pastaların veya tartların üzerinde karamelize bir görüntü oluşturmak isterseniz, yardımcınız hiç kuşkusuz pürmüz olacaktır. Kendiniz için veya sevdikleriniz için bir tatlı hazırlamayı düşündüğünüz zaman son dönemlerin en popüler tatlısı olan cream brule tatlısını yapmaya karar verirseniz, yardımcınız yine pürmüz olacaktır. Dilerseniz sayfamızdan pürmüz modellerine göz atabilirsiniz. Bununla beraber şarjlı çakmaklar da doğa dostu olmasıyla önemli bir yere sahiptir. Normal çakmaklara ve pürmüze kıyasen daha hafif ve daha portatiftirler. Tüm bu özellikleri çoğumuz için yabancı sayılabilir fakat kullanım süreci içerisinde derin bir kullanıcı deneyiminin olmasına gerek duyulmamaktadır. Geniş bir çakmak araştırması yaparak çakmaklık fiyatları hakkında da bilgilenebilir ve böylece daha kolay bir satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Çakmak ve Aksesuarı Satın Alırken Bilinmesi Gereken Hususlar

Çakmak ve Aksesuarı Satın Alırken Bilinmesi Gereken Hususlar

Öncelikle çakmağı hangi amaçla ve hangi alanda kullanmak için alacağınıza karar vermelisiniz. Örneğin, şarjlı çakmaklar satın almak isterseniz, fiyatının mekanizması itibariyle normal çakmaklardan fazla olduğunu bilmelisiniz. Lakin uzun süreli kullanılabilirliğinden dolayı, alıcı için değişen bir durum bulunmamaktadır. Bununla beraber, fiyat performans odaklı bakıldığında, çoğu bireyi kendisine sahip olmak noktasında ikna edebilecek çakmak çeşitlerinden biridir. Ayrıyeten kişiye özel tasarım imkanı, çakmağı bir hediye olarak düşünmeyi pekiştirir. Birçoğu unisex olarak tasarlanan bu çakmaklar, şık bir dizayna sahiptir. Unisex görünüşünün yanında isteğe dair tasarımlar da oluşturulduğu için kendi tarzınıza uygun olan çeşitler için sayfamıza göz atabilirsiniz. Üstelik farklı renk seçeneklerinin de mevcut oluşu ve üzerine dilenen tasarımın yapılabilir oluşundan dolayı çiftler için, yakın arkadaşlar için bir hediye niteliğini taşıdığını doğrular. En yakın arkadaşlar veya çiftler kendilerine ve sevdiklerine aynı çakmaktan alıp, aynı ürünü kullanmanın mutluluğunu yaşayabilirler. Kişisel kullanım için uygun olduğu gibi, seyahat veya outdoor kullanım için de oldukça ideal bir eşyadır. Aksesuarlara gelince, sayfamızdan dilerseniz çeşitli markaların fitil, gaz, taş ve çakmaktan oluşan özel setlerden satın alabilirsiniz. Set almanız size kolaylık sağlayacaktır. Dilerseniz aksesuarlar arasından çakmak, çakmak aksesuarları ve metal kibrit modellerini karşılaştırabilir ve bütçenize göre set veya ayrı olarak çakmaklara ve aksesuarlara ulaşabilirsiniz. Şayet benzinli çakmak kullanıyorsanız, çakmağınıza uygun olan çakmak gazına, çakmak taşlarına ve çakmak fitillerine sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Arkadaşınıza, sevdiğiniz bir dostunuza hediye almak amacıyla satın almak istiyorsanız, yakınınızın zevklerine göre sayfamız üzerinden kişiye özel tasarım modellerine veya son model olan şarjlı çakmaklara göz atabilirsiniz. Takıları ve mücevherleri seven bir tanıdığınıza hediye almak isterseniz modellerimiz arasında bulunan taşlı modeller size bir fikir verecektir. Vereceği fikir çerçevesinde ideal çakmak aksesuar modellerine ulaşabilirsiniz. Böylelikle satın aldığınız çakmak ısıtıcı görevini üstlendiği gibi aksesuar niteliği de kazanacaktır.

Şarjlı ve Benzinli Çakmakların Karşılaştırılması

Şarjlı ve Benzinli Çakmakların Karşılaştırılması

Öncelikle son teknolojiyle oluşmuş her aletin daha çekici olduğu görüşüne dayanarak bakarsanız, sizin için ideal olan şarjlı çakmaklardır. Bir saat gibi bir sürede şarj edilmesi yeterlidir ve bir gün boyunca kullanıma yetebilmektedir. Benzinli çakmaklar ise her bitişinin ardından dolum işlemini gerektirir. Dolum işlemini ilk defa yapan biriyseniz bu konuda çevrenizdeki birinden yardım alabilirsiniz. Dolum işlemi kimi için zevkli bir hobiye dönüşmüşken kimi için can sıkıcı olarak görülebilmektedir. İşlem esnasında dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar mevcuttur. Örneğin, çakmak fazla doldurulduğu an çakmak benzini sızıntı yapar ve bu sızıntı cilt tahrişine neden olabilir. Ciltle teması halinde etkilenen bölgenin derhal su ve sabunla yıkanması önerilir. Boyut ve hafiflik konusunda aralarında dikkate değer farklar bulunmamaktadır. Şarjlı çakmak rüzgarda sönmemesi sebebiyle outdoor kullanım için benzinli çakmağa kıyasen daha idealdir. Tabi her alınması düşünülen araç gereçler gibi ihtiyacı giderme amacı taşımalıdırlar. Kullanım alanlarının birbirinden pek farklı olmaması sebebiyle seçmek istediğiniz özelliklerdeki çakmağı seçebilirsiniz. Bir hediye amacıyla satın almak istiyorsanız da her iki çeşit için de isim yazdırma, fotoğraf bastırma, grafik bastırma gibi imkanlar mevcuttur. Hediye olarak düşünüldüğünde ikisinin arasında ayırt edici özelliklerin pek de bulunmadığı görülür. Yine de bir saat içerisinde şarj olup, gün boyu kullanabileceğimiz şarjlı çakmaklar oldukça tercih edilmektedir. Örneğin şarjlı çakmak kullanımı ile henüz bitmemiş mesainiz esnasında şarjı tükenen çakmağınız sizin için bir sorun olmaktan çıkacaktır. Bir başka örnek verecek olursak, uzun yolculuklar esnasında iki şehir arası yerlerden giderken biten çakmağınız veya evde mutfak masasında unutmuş olduğunuz çakmağınız sizin için bir sorun teşkil etmeyecektir. Bir saat içinde çakmağınızı şarj edip kullanmaya devam etme imkanına sahipsiniz. Bunun yanında kişinin bir eşyasının mekanizmasını anlaması ve onunla uğraşması da ayrı bir zevktir. Benzinli çakmak kullanımı sayesinde çakmağın mekanizmasını anlayabilirsiniz ve boyutu küçücük olan bu aletin takdire şayan çalışma sistemini deneyimleyebilirsiniz. Her tarza uydurabileceğiniz benzinli ve şarjlı çakmaklar da elbette radarınıza takılacaktır. İhtiyaç duyduğunuz çakmak benzini çeşitlerine de sayfamız üzerinden ulaşabilir ve oldukça kısa bir sürede alışverişinizi yapabilirsiniz. Böylece dilediğiniz benzinli çakmak modeline de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Çakmak Nasıl Doldurulur?

Öncelikle bu işi ilk yapışınız ise, deneyimli birinden yardım almanız fayda sağlayacaktır. Çakmağınızı doldurabilmek için ilk olarak iç aksamın çıkarılmasını sağlamanız gerekmektedir. İç aksamı yavaşça ters çevirin ve yakıt deposuna ulaşmak amacıyla keçeyi kaldırın. Çakmak benzinini yavaşça pamuğa emdirmeye başlayın. Benzin pamuğun renk değiştirmeye başladığında veya pamuğun üst kısmına ulaştığında doldurmayı durdurabilirsiniz. Bu aşamada çakmağı fazla doldurmamaya dikkat etmelisiniz. Çünkü fazla doldurma işlemi esnasında çakmak benzini sızıntı yapabilmektedir. Cilt tahrişine sebep olma ihtimali bulunmaktadır. Cildinizden uzak tutmanız önerilmektedir. Herhangi bir durumda ciltle teması halinde etkilenen bölgenin derhal hafif ılık su ve sabunla yıkanması önerilir. Ayrıyeten çakmağı cebinizde taşımayı düşünüyorsanız taban kısmı altta olacak şekilde yerleştirmeye özen gösterin. Şayet kıvılcım çıkmazsa bu işlemi tekrarlamaya devam edin. Kıvılcım çıktıktan sonra söndürmek amacıyla kapağı kapatın. Böylelikle çakmağınızın dolum işlemi tamamlanmış olacaktır ve güzel günlerde kullanmanız için hazır konumda sizi bekleyecektir.

Çakmak Nasıl Çalışır?

Modern çakmakta bütan maddesi kullanılmaktadır. Bütan, çözünmüş halde petrolde bulunan bir gaz türüdür. Oda sıcaklığında gaz formunda olan bütan, küçük bir basınç altında kolayca sıvılaşabilmektedir. Bütandan öncesinde neft kullanılmaktaydı. Lakin alevin daha kontrollü çıkması için oluşan alevin kötü kokuya sebebiyet vermemesi amacıyla bütan kullanılmaya başlandı. Bütan çakmakta sıvı olarak yani basınç uygulanmış bir halde muhafaza edilir. Son derece yanıcı bir gaz olduğundan en ufak bir kıvılcım yanması için yetmektedir. Bütan sıvı haldeyken gaz haline geçer yani buharlaşır ve kıvılcımla karşılaşır. Bu karşılaşma sayesinde sakince yanan oval şeklindeki alev oluşumu sağlanır. Gazın yapısı ve çakmağın mekanizması sayesinde ortaya duman oluşturmayan alev çıkabilmektedir. Oval ateş oluşumu bu şekilde sağlanmaktadır. Şekil olarak ovalin seçilmesinin nedeni, estetik açıdan daha güzel bir görünüm sunmasından kaynaklanmaktadır. Çakmağın nasıl çalıştığını bilmek pek çok açıdan size fayda sağlayacaktır. Olası bir sorun çıkma anında kolaylıkla çözüm üretebilirsiniz.

Çakmak Çeşitleri Nelerdir?

Çakmağın şarjlı, benzinli ve pürmüz gibi pek çok çeşidi bulunmaktadır. Her çeşidi hemen hemen aynı alanlarda kullanılsa da birbirlerinden oldukça farklı oldukları yönleri de elbette mevcuttur. Örnek verecek olursak, sütlaç tatlısının üstünün kızartılması amacıyla pürmüz kullanılabilirken, şarjlı veya benzinli çakmaklar kullanılmamaktadır. Şarjlı ve benzinli çakmağın da yapısal anlam da birbirlerinden farklı oldukları pek çok nokta olmasına rağmen, hemen hemen aynı amaca hizmet etmektedirler. Aynı amaca hizmet etmelerine rağmen birbirlerinden farklı oldukları noktalar da mevcuttur. Örneğin benzinli çakmak bitiminde dolum işlemini gerektirirken, şarjlı çakmak için ortalama bir saat şarj yeterli olabilmektedir. Bu bilgiler çerçevesinde hem tarzınıza hem de bütçenize uygun olan çakmak modellerini kolayca bulabilir ve satın alma işleminizi bu doğrultuda gerçekleştirebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Zippo (2255)
Clipper (621)
Promise (242)
Dupont (266)
Jobon (148)
Parmida (245)
Honest (137)
Cohiba (158)
X-Lite (44)
Tokai (26)
Degrade (157)
Bektobacco (142)
Zenit (88)
Colibri (63)
Atomic (55)
Diesel (44)
Pigado (38)
Lotus (35)
İmco (30)
1ATLAS (29)
Caseti (29)
GÜNEŞ (25)
Hdmarketim (25)
22bilezik (24)
Porsche (24)
4n1k (23)
Tarz (18)
Xikar (17)
Police (15)
Anka (14)
Elit (13)
Yeni Takı (13)
AX (10)
Derui (9)
SilverTek (9)
Tiger (9)
kokana (9)
Diaura (8)
Akra (7)
Buffer (7)
Woss (7)
Angelo (6)
33tesbih (5)
DigiTech (5)
Marka (5)
POLO55 (5)
Pigoda (5)
Zenga (5)
Dimara (4)
LED (4)
Mavi (4)
Moda1001 (4)
Sarome (4)
ZZN (4)
Adorini (3)
Davidoff (3)
Earth (3)
Ege (3)
MRA (3)
Nonda (3)
Qx3 (3)
Sim (3)
2B Trendy (2)
BK (2)
Citizen (2)
Daks (2)
Demeter (2)
Diamanti (2)
Dilimon (2)
Ekria (2)
Ena (2)
Fechi (2)
KAVEL (2)
Marea (2)
Replay (2)
Zorro (2)
giybi (2)
7numara (1)
Adaİnci (1)
Adorno (1)
Ahi (1)
Aker (1)
Aksu (1)
Alessi (1)
Alfex (1)
Alpino (1)
BENT (1)
BYELER (1)
Belonni (1)
Bigblue (1)
Calgaro (1)
Cartier (1)
Creis (1)
De Haris (1)
Dexter (1)
EUROMODA (1)
Ecko (1)
Edox (1)
Favori (1)
Fullspot (1)
Jewwel (1)
Kuboy (1)
Maxmara (1)
Ose (1)
Persol (1)
Pinora (1)
Popeye (1)
Sette (1)
T-Bek (1)
Tesbihane (1)
Toosis (1)
Twn (1)
Vvl (1)
Zadegan (1)
Zuko (1)
aldatmaz (1)
d'Arc (1)
(6773)
(24)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(802)
ve üzeri (1,102)
ve üzeri (1,192)
ve üzeri (1,221)
ve üzeri (1,270)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL