Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Nargile ve Aksesuarları

için 5,292 sonuç bulundu.

Nargile ve Aksesuarları

Keyifli dakikaları daha keyifli hale getiren bazı aktiviteler gelenekselleşmiş bir şekilde tercih edilmeye devam ediyor. Doğu’nun bir kültür getirisi olan nargile kullanımı da bu keyifli dakikalara eşlik eden unsurlardan biri oluyor. Nargile aksesuarları ve temel malzemeleriyle bir bütün olarak elde ediliyor. Pek çok çeşidi ve malzemesi bulunuyor.

Nargile Birkaç Bölümden Oluşuyor

Nargile Birkaç Bölümden Oluşuyor

Nargile marpuç, ser, lüle, şişe, lüle contası, lüle yatağı, baca ve tepsi malzemelerinden oluşmakla beraber, kullanımı sırasında sipsi adı verilen malzemeden de yardım alınıyor. Çoklu kullanımlar söz konusu olduğunda özellikle sipsi sayılarında artış oluyor. Nargile aksesuar çeşitlerinden biri olan sipsi, daha rahat bir içiş imkanı veriyor. Ağız kısmına takılıyor ve uzun veya kısa modelleri arasından seçim yapmak mümkün oluyor. Şişe ve kül tablası arasında bulunan mekanizmanın da ayrıca pek çok malzemesi oluyor. Bunlar; Ser, duman tahliye supabı, bilya, bilya yuvası, ser boru o-ringi, ser şişe o-ringi, ser borusu şeklinde sıralanabiliyor. Marpuç contası ve marpuç yuvasına eklenen marpuç ile tam olarak bir nargile takımı elde edilebiliyor. Elde edilen ek malzemeler sayesinde içim işlemi sırasında daha rahat bir kullanım söz konusu olabiliyor. Cam veya çelik nargile takımı seçenekleri tercihlere sunuluyor. Kullanılan tütünün kalitesi kadar mekanizmayı oluşturan malzemeler ve boyutları da önemli oluyor. Profesyonel bir kullanım için detaylı bir alışveriş gerçekleştirmek gerekiyor.

Nargile Aksesuarlarını Tamamlamak Daha Konforlu Bir Kullanım Sağlıyor

Nargile Aksesuarlarını Tamamlamak Daha Konforlu Bir Kullanım Sağlıyor

Nargile aksesuar isimleri arasında rüzgarlık, maşa, temizlik fırçası, nargile ocağı, cezvesi, nargile soğutucu da bulunuyor. Rüzgarlık açık havada kullanım sırasında nargilenin yanmasını engelleyen ve daha uzun süre kullanımına fırsat veren vazgeçilmez bir nargile Aksesuarı olarak kabul ediliyor. Temizlik fırçası kullanım sonrasında muhakkak kullanılması gereken bir parça olmakla beraber, uzun vadede nargilenin ömrünü çoğaltıyor. Bakım için özellikle fırçadan yardım almak gerekiyor. Nargile fiyatları modellere göre değişkenlik gösteriyor. Cam nargile aksesuarları ve elektronik nargile aksesuarları ve çelik nargile için tercih edilen aksesuarlar değişkenlik gösterebiliyor. Bu değişkenlik daha çok yapısal olarak görülüyor. Elektronik nargile, daha çok sigara gibi bir kullanım gerektiriyor. Diğer nargile çeşitleri gibi herhangi bir sabit kurulum olmadan kullanılabilen bu modeller, nargile tadı ve performansı sağlaması nedeniyle nargile kategorisi içinde değerlendiriliyor. Oldukça ince veya biraz daha kalın olabilen bu modeller, ışıklandırma gibi farklı görsel efektlerle kullanımı eğlenceli hale getiriliyor. Ucuz nargile fiyatları veya pahalı fiyatlar daima modelin çeşidine ve malzemenin kalitesine göre belirleniyor. Mücevher & Saat kategorisi üzerinden tüm seçeneklere ulaşabilirsiniz.

Nargile Aksesuarlarında Çeşitli Süslemeler İle Görsel Şıklık Elde Ediliyor

Nargile Aksesuarlarında Çeşitli Süslemeler İle Görsel Şıklık Elde Ediliyor

Nargile ve aksesuarları elde ederken tam nargile seti şeklinde veya tek tek almak mümkün oluyor. Nargile takımı fiyatları, set olmasından gelen bütünlükle daha avantajlı olabiliyor. Ancak, daha çok özel bir bütünlük sağlamak isteyen kullanıcılar için veya daha sonra herhangi bir parçada sıkıntı yaşayanlar için tek tek alım şansı da bulunduruluyor. Nargile satın al işlemini gerçekleştirirken marpuç, nargile tepsisi, maşa gibi yaygın olarak işleme eklemesi yapılabilen modellere yönelmek de mümkün oluyor. Doğu’nun bir kültürü olan nargileye de daha çok oryantal denilen Doğu’yu yansıtan dinlendirici işlemeler ekleniyor. Nargile aksesuar fiyatları bu bağlamda sahip olduğu modele göre de değişkenlik gösteriyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(378)
ve üzeri (606)
ve üzeri (699)
ve üzeri (722)
ve üzeri (752)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL