Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Anahtarlık

için 14,333 sonuç bulundu.

Anahtarlık

Anahtarların düzenli bir şekilde durmasını sağlayarak kaybolmasını önleyen anahtarlıklar günlük yaşamda oldukça işlevsel ve konforlu bir kullanım sunar. Birçok farklı boyuta ve tasarıma sahip olan anahtarlık modelleri arasından tarzınıza en uygun olan ürünü bulabilirsiniz. Zengin renk ve tasarım alternatifi bulunan anahtarlık çeşitleri metal, ahşap ve kumaş gibi malzemelerden yapılan seçeneklere sahiptir. İşlevsel bir kullanım sunan anahtarlıklar aynı zamanda dekoratif bir görünüm sunar. Tasarımlarıyla şık bir görüntü sunan dekoratif anahtarlık modelleri ile tarzınızı yansıtabilirsiniz. Farklı renk ve tasarımlara sahip olan anahtarlıkları sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Ahşap anahtarlık, metal anahtarlık ve plastik anahtarlık gibi çeşitli materyallerden üretilen bu işlevsel ürünleri renkleri, kullanım alanları, tasarımları ve boyutları açısından farklılık gösterir. Geniş yelpazeye sahip seçeneklere sahip olan anahtarlıklar arasından size hitap eden modeli bulabilirsiniz. Her yaşa ve her zevke yönelik tasarımları bulunan anahtarlık modelleri geometrik desenli, çizgi film desenli, oyun karakterli ya da özel figürler gibi farklı biçimlere sahiptir. Rahat ve pratik kullanıma sahip olan anahtarlık çeşitleri arasından sizin için en kullanışlı olan modeli bulabilirsiniz. Fonksiyonel özelliklere sahip olan bu aksesuar hayatınızı kolaylaştırır. Anahtarlarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlayan bu ürünler aynı zamanda şık bir görünüm sunar. Dilerseniz ürün sayfasını inceleyerek anahtarlık modellerini yakından keşfedebilirsiniz.

 Şık ve Eğlenceli Tasarımlara Sahip Anahtarlık Modelleri

Şık ve Eğlenceli Tasarımlara Sahip Anahtarlık Modelleri

Anahtarlarınızı bir arada tutan ve düzenli bir şekilde muhafaza eden anahtarlıklar sayesinde anahtarlarınızı kategorize edebilirsiniz. Bunun yanı sıra şık tasarımlara sahip olan anahtarlıkları dekoratif olarak da kullanabilirsiniz. Çakı, açacak gibi ek işlevleri bulunan anahtarlık modelleri ile işlevsel bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Vazgeçilmez aksesuarlardan biri olan anahtarlıkların yanınızda taşıyabileceğiniz boyut seçenekleriyle konforlu bir kullanım sunar. Fener özelliği ve LED ışık özelliğine sahip olan anahtarlık çeşitleri ile karanlıkta görmek istediğiniz noktaları görebilirsiniz. Ev, araba, iş yeri gibi birçok ortamın anahtarı bulunur. Farklı renkleri, tasarımları ve farklı malzemelerden yapılmış anahtarlıklar çeşitli boyutlarda üretilir. Tarzınızı yansıtan bir araba anahtarlık modeli seçerek arabanızın anahtarını güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Anahtarlarınızın kaybolmasını ve karışmasını istemiyorsanız isimli anahtarlık modellerini tercih edebilirsiniz. Sevdiklerinize hediye etmek için ideal bir aksesuar olan kişiye özel anahtarlık çeşitlerini tercih ederek anahtarlıkları kişiselleştirebilirsiniz. Her yaşa ve her zevke yönelik seçenekleri bulunan anahtarlık modelleri arasından beğendiğiniz ürünü bulabilirsiniz. Tarzınızı yansıtmanıza yardımcı olan deri anahtarlık ve ahşap anahtarlık çeşitleri hem şık tasarımlarıyla hem de işlevsel kullanımlarıyla vazgeçilmez aksesuarlarınızdan biridir. Uzun süreli kullanım için ideal olan bu ürünlerin klasik, modern ve spor tarzlara uygun seçenekleri bulunur. Anahtarlıklarınızı kişiselleştirmenizi sağlayan harfli, isimli ve plaka anahtarlık çeşitleri sevdikleriniz için oldukça kullanışlı bir hediye olabilir. Araba anahtarlarında sıklıkla kullanılan plaka anahtarlık modellerini istediğiniz modelde ve boyutlarda bulabilirsiniz. Ev, iş yeri ve araba anahtarlarınızı yanınızda güvenli bir şekilde taşımanızı sağlayan anahtarlıkların birçok farklı tasarım seçeneği vardır. Pratik kullanım sunan bu ürünler hayatı kolaylaştıran çeşitli boyut ve özelliklere sahiptir. Bunun yanı sıra ahşap, metal ve plastik gibi birçok farklı materyallerden üretilen anahtarlık modelleri arasından beğendiğiniz modeli bulabilirsiniz. Siz de hemen şimdi ürün sayfası üzerinden anahtarlık modellerini inceleyebilir, sizin için en uygun ürünü satın alabilirsiniz.

Anahtarlıklar ile Konforlu ve İşlevsel Kullanım

Anahtarlıklar ile Konforlu ve İşlevsel Kullanım

Konforlu ve işlevsel bir kullanım sunan anahtarlıklar ile anahtarlarınızı düzenli bir şekilde bir arada tutabilirsiniz. Farklı renk, boyut ve tasarımlara sahip anahtarlık çeşitleri arasından sizin için en kullanışlı olan modeli bulabilirsiniz. Özel figürlü, desenli, tüylü, logolu, araba şekilli gibi birçok farklı tasarıma sahip olan anahtarlıklar sevdikleriniz için hediye olarak da tercih edebilirsiniz. İşlevsel bir aksesuar olan hediye anahtarlık çeşitlerini inceleyerek sevdiklerinizi yansıtan modelleri bulabilirsiniz. Hediyenizi kişiselleştirmek için isme özel anahtarlık çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretilen paslanmaz anahtarlıkları uzun yıllar boyunca konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Metal, ahşap ve plastik gibi farklı materyallerden üretilen akıllı anahtarlık çeşitleri zengin ürün seçeneklerine sahiptir. Kişiye özel tasarımlara sahip seçenekleri bulunan anahtarlıkları hem kendinize hem de sevdikleriniz için tercih edebilirsiniz. Fonksiyonel bir kullanım sunan bu anahtarlıklar sayesinde anahtarlarınızı konforlu bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Farklı desenlere ve figürlere sahip anahtarlık çeşitleri arasından iskelet anahtarlık ve örgü anahtarlık gibi birçok anahtarlık modelini inceleyebilir, beğendiğiniz ürünü bulabilirsiniz. Hem yetişkinler hem de çocuklar için özel tasarımlara sahip anahtarlık modelleri bulunur. Ev, iş yeri, araba ve motosikletler için birçok farklı tasarıma sahip anahtarlık çeşidi vardır. Anahtarlarınızı kategorize etmenizi sağlayan anahtarlıklar, anahtarlarınızın kaybolma riskini önler ve düzenli bir şekilde yanınızda taşımanıza yardımcı olur. Günlük yaşamın hayat kurtaran aksesuarlarından biri olan anahtarlıklar, farklı tasarımları ve boyutlarıyla her kullanıcının zevkine yönelik seçeneklere sahiptir. Kullanım alanı ve özellikleri bakımından farklılık gösteren anahtarlık çeşitleri arasından sizin için en kullanışlı ürünü bulabilirsiniz. Zevklerinize ve ilgi alanlarınıza yönelik birçok anahtarlık modeli seçeneği vardır. Kullanıcıların ihtiyaçlarına ve zevklerine yönelik farklı şekillere ve tasarımlara sahip olan anahtarlıklar konforlu bir kullanım sunar.

Vazgeçilmez Aksesuar; Anahtarlıklar

Vazgeçilmez Aksesuar; Anahtarlıklar

Kıyafetlerinizde pantolonların kemerlerine takabileceğiniz anahtarlık modelleri şık bir görünüm sunmasının yanı sıra işlevsel bir kullanım sunar. Bunun yanı sıra çantalarınızın vazgeçilmez aksesuarlardan biri olan anahtarlıklar sayesinde anahtarlarınızı düzenli bir şekilde bir arada tutabilirsiniz. Birçok farklı tasarımı bulunan anahtarlıklar arasından karikatürlü anahtarlık, resimli anahtarlık ve pelüş anahtarlık seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Altın sarısı ve beyaz metal şeklinde olan anahtarlık kancaları aynı zamanda renkli seçeneklere sahiptir. Daha sade modelleri seviyorsanız gümüş anahtarlık çeşitlerini tercih ederek şık ve klasik bir görünüme sahip olabilirsiniz. Pratik ve işlevsel bir kullanım sunan ışıklı anahtarlık modellerinin yanı sıra plaka anahtarlık modelleri dekoratif olarak şık bir görünüm sunar. Zincir, halka ve klips şeklinde olan anahtarlık aparatları, ihtiyacınız olduğunda kullanabileceğiniz yedek parçalarıyla konforlu bir kullanım sunar. Anahtarlık dışında çantanıza, kıyafetlerinize ya da çeşitli pelüş oyuncaklara takılabilen anahtarlık halkaları ve zincirleri ile farklı stiller yaratabilirsiniz. Farklı uzunluk seçenekleri bulun anahtarlık zincirlerini hem dekoratif olarak şık bir görünüm elde etmek için hem de takı aksesuarı olarak kullanabilirsiniz. Anahtarlık kolye çeşitleri metal ve taşlı seçenekleriyle stilinizi tamamlamanızı sağlar. Kombinlerinizin tamamlayıcısı olarak kullanabileceğiniz anahtar kolye modelleri arasından sizin için en uygun olan ürünü bulabilirsiniz. Farklı tasarımları ve boyutları ile kullanım kolaylığı sunan anahtarlık modelleri ve malzemeleri için ürün sayfasını inceleyebilirsiniz.

 Sevdikleriniz İçin Çok Yönlü Bir Hediye; Anahtarlık!

Sevdikleriniz İçin Çok Yönlü Bir Hediye; Anahtarlık!

Anahtarlarınızı kategorize etmenizi ve düzenli bir şekilde saklamanızı sağlayan anahtarlıklar oldukça kullanışlı bir aksesuardır. Ev, iş yeri ve araba anahtarlarının kaybolmasını önlemek için kullanılan anahtarlıkların farklı tasarım, renk ve boyutta birçok seçeneği vardır. Her zevke yönelik çeşitleri bulunan oto anahtarlık modelleri arasından beğendiğiniz ürünü bulabilirsiniz. Renkli tasarımlara sahip olan nazar boncuğu anahtarlık ve unicorn anahtarlık çeşitleri ile canlı ve enerjik bir görünüm elde edebilirsiniz. Metal, ahşap ve plastik anahtarlık gibi farklı materyallerden üretilen anahtarlıklar arasından sizin için kullanışlı olan modeli bulabilirsiniz. Renkli, baskılı, desenli, sade ya da işlemeli model seçenekleri bulunan anahtarlıkları uzun yıllar boyunca konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Harf dizaynlı anahtarlıklar ve isme özel anahtarlıkları kendiniz için tercih edebileceğiniz gibi sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Anahtarlıkların tamamlayıcı parçaları işlevsel bir kullanım sunar. Anahtarlık halkası ve anahtarlık askısı gibi parçalar farklı renklere ve boyut seçeneklerine sahiptir. Kişiselleştirilmiş bir anahtarlık kullanarak tarzınızı yansıtabilirsiniz. Sevdiğiniz bir dizinin ya da filmin anahtarlığını tercih ederek anahtarlıklarınızı kişiselleştirebilirsiniz. Vazgeçilmez bir aksesuar olan anahtarlıklar oldukça işlevsel hediyelerden biridir. Farklı renkler, temalar ve stillerde seçeneklere sahip olan anahtarlıklar her yaşa uygun bir hediye olabilir. Sevdikleriniz için şık bir aksesuar olan anahtarlıklar, kişiselleştirebileceğiz ve özelleştirebileceğiniz seçeneklere sahiptir. Günlük hayatın vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan anahtarlık çeşitleri anahtarlarınızı düzenli bir şekilde taşımanızı sağlar. Anahtarlarınızın kaybolmasını önleyen bu aksesuarlar oldukça işlevsel bir kullanım sunar. Hayatı kolaylaştıran bu ürünlerin herkesin zevkine hitap eden tasarımlara sahiptir. Her yaşa ve her zevke hitap eden tasarımları bulunan bu ürünler arasından beğendiğiniz parçayı sayfamızdan kolaylıkla bulabilirsiniz.

Uzun Ömürlü Kullanım İçin İdeal Olan Anahtarlıklar

Uzun Ömürlü Kullanım İçin İdeal Olan Anahtarlıklar

Dayanıklı ve kaliteli malzemelerden oluşan anahtarlıkları uzun yıllar boyunca konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Anahtarları düzenli bir şekilde saklamak için vazgeçilmez bir aksesuar olan anahtarlıklar birçok farklı tasarım seçeneğine sahiptir. İşlevsel ve pratik bir kullanım sunan çok amaçlı anahtarlık çeşitleri çakı ve ışık gibi özellikleri sayesinde işlerinizi konforlu bir şekilde halletmenizi sağlar. Sevgilinizle ya da eşinizle birlikte kullanmak için ideal olan çift anahtarlık çeşitleri arasından sizi yansıtan modeli bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra çocuklar için de özel tasarımları bulunan anahtarlık çeşitleri arasından çocuklarınızın sevdiği çizgi film ya da süper kahraman figürlü tasarımları tercih edebilirsiniz. Farklı renk ve tasarımları bulunan amigurumi anahtarlık modelleri arasından hem kendiniz için hem de çocuklarınız için sade ve sevimli tasarımlara sahip anahtarlıklar bulabilirsiniz. İşlevsel bir kullanım sunan anahtarlıklar tüm cinsiyet ve bedenlere uyabilecek yardımcı hediyelerden biridir. Her yaşa ve her zevke yönelik seçenekleri bulunan anahtarlıklar arasından sizi ve sevdiklerinizi yansıtan özel tasarımlar bulabilirsiniz. Sade ve klasik bir görünüm sunan metal anahtarlıklar aşınmaya ve yıpranmaya dayanıklıdır. Bu sayede uzun ömürlü ve işlevsel bir kullanım sunar. Çevre dostu bir kullanım tercih ediyorsanız ahşap anahtarlık modellerini inceleyebilirsiniz. Anahtarlıklar her yaştan kullanıcının ilgi alanına ve zevkine yönelik ürün çeşitliliğine sahiptir. Kişiselleştirilebilen anahtarlık modellerine istediğiniz her yazıyı yazdırabilirsiniz. Evlerde kullanılan duvar anahtarlık çeşitlerini evin girişine monte ederek işlevsel ve konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Araba, ev veya ofis anahtarlarını bir arada tutmak için kullanışlı olan anahtarlıklar, sevdiklerinizin anahtarlarını her kullanışlarında sizi hatırlayacağı hediyelerden biridir. Bunun yanı sıra dayanıklı malzemelerden üretilen anahtarlıkları uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Anahtarlık nasıl takılır?

Anahtarlık, anahtarlarınızı bir arada tutar ve anahtarlarınızın kaybolmasını önler. Anahtarlarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlayan anahtarlıklarda halka ve klips gibi parçalar bulunur. Anahtarlığınızın çeşidine bağlı olarak anahtarlarınızı anahtarlığınıza hızlı ve pratik bir şekilde takabilirsiniz. Anahtarlıkta bulunan parçalarını göz önünde bulundurarak anahtarlarınızı anahtarlığa geçirebilirsiniz. Anahtarlıkta bulunan halkaya geçirmek istediğiniz anahtarları teker teker geçirin. Anahtarı geçirmek istediğiniz yeri seçerek anahtarı parmağınız yardımıyla oraya doğru itin. Anahtar halkası ve diğer anahtarlarla ilişkili olarak anahtarın hangi yönü göstermesini istediğinize karar verin. Daha sonra halkayı anahtarın içine girecek şekilde açın. Anahtar halkaya girene kadar anahtarı parmaklarınızın yardımıyla ya da herhangi bir çubuk yardımıyla iterek halkayı çevirin. Bunun yanı sıra anahtar halkasını zımba teli sökücü alet yardımıyla ayırarak da anahtarlarınızı pratik bir şekilde takabilirsiniz. Daha sonra halkayı kapatın, böylece anahtarlarınızı anahtarlığa geçirmiş olursunuz.

Anahtarlık nasıl parlatılır?

Anahtarlıklar zamanla parlaklıklarını kaybedebilir. Bu sebeple anahtarlıklarınızı temizleyerek ve parlatarak uzun ömürlü bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Anahtarlıklarınızı su, sabun, yumuşak bir fırça ya da yumuşak bir bez yardımıyla hızlı ve pratik bir şekilde parlatabilirsiniz. Anahtarlıklarınızı sabun ve su kullanarak hızlı bir şekilde temizleyebilir ve parlatabilirsiniz. Islanmaması gereken parçaları ve dekoratif öğeleri, anahtarlığınızdan çıkararak parlatma işlemine başlayabilirsiniz. Anahtarlıklarınızı bir diş fırçası ya da herhangi yumuşak bir fırça yardımıyla temizleyebilirsiniz. Sabunlu bir suyla sildiğiniz anahtarlıklarınızı temiz bir havluyla kurulayın. Paslanmasını engellemek amacıyla dikkatli bir şekilde kuruladığınızdan emin olun. Anahtarlığınızın materyaline göre parlatma işlemi yapabilirsiniz. Metal ürünlerin paslanmasını öncelemek amacıyla daha dikkatli bir şekilde parlatma işlemi yapabilirsiniz. Plastik ve ahşap anahtarlıkları bir bez yardımıyla silerek temizleyebilirsiniz. Pelüş, kumaş ve buna benzer tekstil kumaşlarından üretilen anahtarlıkları yıkayarak temizleyebilir, ilk günkü gibi kullanabilirsiniz.

Anahtarlık çeşitleri nelerdir?

Farklı tasarım ve boyut seçeneklerine sahip olan anahtarlık çeşitlerinin her zevke ve her yaşa hitap eden modelleri bulunur. Birçok renk alternatifi olan anahtarlık çeşitleri metal, ahşap ve farklı tekstil malzemelerinden üretilen seçeneklere sahiptir. Her kullanıcının zevkine ve ilgi alanına yönelik birçok farklı anahtarlık çeşidi vardır. En sevdiğiniz süper kahraman, en sevdiğiniz dizi ya da en sevdiğiniz atıştırmalık şeklinde bir anahtar çeşidi bulabilirsiniz. Çeşitli şekiller, tasarımlar ve malzemelerden üretilen anahtarlıkların plastik, kumaş, deri gibi birçok seçeneği vardır. Bunun yanı sıra sert plastik, yumuşak plastik, kauçuk, ahşap, cam, metal, kristal materyallerden üretilen anahtarlık çeşitleri bulunur. Hem anahtarlık hem de el feneri olarak kullanabileceğiniz anahtarlık çeşitleri aynı zamanda şişe açacağı ve çakı olarak da kullanılabilen modelleri bulunur. Aksesuar olarak kullanabileceğiniz anahtarlık çeşitleri de bulunur. Anahtarlık kolye çeşitleri sıklıkla tercih edilen anahtarlık çeşitlerinden biridir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

1ATLAS (43)
22bilezik (445)
2B Trendy (267)
33tesbih (156)
4biryana (1)
4n1k (650)
678AKSESUAR (347)
8Deco (580)
Abbsee (1)
Adaİnci (128)
Adidas (1)
Adorno (2)
Ahi (3)
AKA (19)
Albetto (23)
Alessi (455)
AllTakı (1)
Andes (1)
Apex (1)
Apptakı (5)
Arden (12)
Arium (1)
AROX (1)
Assos (1)
ASTROSHOP (10)
Aurora (1)
Avon (6)
AX (5)
aXcesi (7)
Axesuar (4)
axexuar (2)
Aykat (21)
Bahar Oya (112)
Balezza (1)
Balmain (2)
Bayzade (301)
Beyloc (4)
Bifarklı (33)
Biggshop (3)
Bijuterist (35)
Bijuty (4)
Biresimden (14)
bm monde (2)
Bosphorus (2)
Bounty (65)
Boveda (1)
Bozmark (2)
Breo (2)
Buffer (3)
Bystone (4)
Chavin (3)
Cicican (8)
Coney (1)
D&G (1)
d'Arc (5)
Davidoff (1)
Daxx (1)
Derifix (9)
Dexter (2)
Di Caprio (6)
Diamanti (4)
Diaura (2)
Diesel (4)
DigiTech (4)
Dilimon (2)
Disney (10)
(7235)
(87)
diğer (43)
Doğadan (1)
DSG (2)
Dupont (7)
Earth (2)
ebijuteri (67)
Eddera (3)
Edox (2)
Ejoya (8)
Elif (1)
Elif Takı (10)
Emotion (2)
ENES (1)
ESSEL (77)
Estel (304)
eXtore (34)
Eylultaki (1)
Feeling (1)
Ferrucci (2)
Güler (1)
Hdmarketim (104)
Hellove (2)
HF (2)
Hiza (1)
Honest (3)
Imagine (25)
Jaga (16)
Kaftan (1)
Kara Kedi (34)
Kip (1)
Kuyumcu (2)
Lachida (1)
LELAQ (5)
LTD (1)
Marka (49)
Mavi (11)
Menghu (2)
Microwood (3)
Misaki (1)
Moda1001 (22)
Modapik (1)
MODEX (5)
MRA (32)
Nike (3)
Nite Ize (5)
Nonda (1)
Notopelle (1)
Ocean Pole (24)
Optimoon (1)
Orjinal (3)
Papacasso (1)
Party21 (5)
Penguin (2)
Pigado (37)
Promore (2)
Pryngeps (1)
Puma (1)
Red Sun (1)
Revello (1)
RRM (1)
Samsung (5)
SCR (22)
Selderesi (2)
Sette (1)
Sim (1)
Solfera (212)
Spiderman (1)
Starck (1)
Stührling (13)
Suunto (11)
Swarovski (17)
SÜSLÜ (5)
Takıdan (54)
tamtam (18)
Tarz (1)
Tergan (8)
Tesbihane (112)
TOYOLS (1)
Toywatch (2)
Triwa (1)
Twelve (23)
Uni (2)
V6 (1)
Vogue (2)
Voq+ (2)
Vvl (27)
Windmill (1)
Womean (5)
Wontis (1)
Yeni Takı (45)
Zenga (5)
Zeus (24)
Zippo (1)
Zorro (3)
Zucace (2)
Zuko (1)
ZZN (107)
Çınar (3)
Şahin (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(683)
ve üzeri (866)
ve üzeri (929)
ve üzeri (953)
ve üzeri (988)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL