Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Bk
Yy
Hky
Zzn
Agt
Aka
BK
Vvl
Ahi
Eo
-
Dna
Scr
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Cam
-
Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Maden Rengi

Gri
Mor
-
Başka bir kelime deneyin

Maden

Başka bir kelime deneyin

Tema – Koleksiyonlar

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Anahtarlık

için 13,275 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Anahtarlık

Günlük hayatın içerisinde en çok kullanılan eşyalardan bir tanesi de anahtarlık olmaktadır. Anahtarları düzenli bir şekilde taşıyabilmek için aksesuarlara ihtiyaç duyulur. Aynı zamanda, anahtarların kaybolma riski de oldukça yüksektir. Bu nedenle de anahtarların kaybolmadan bir arada taşınabilmeleri için kullanılır. Farklı renk ve modellere sahip olan ürünler sayesinde kişiler kendilerine en uygun modelleri seçebilirler. Yaşam içerisinde sıklıkla kullanılan anahtarlıkların kullanım alanlarına göre çeşitlendirilmesi de mümkündür. Ev, işyeri ve arabalar için farklı anahtarlık modelleri bulunur. Arabalar için kullanılan anahtarlıklar ile ev ve işyeri için kullanılan modeller arasında tasarım farklılıklar da bulunabilir. İnsanlar sevdiklerine hediyelik anahtarlık alabilmektedirler. Geniş tasarım seçenekleri bulunan modeller üreticiler tarafından devamlı olarak yenilenir. Bu sayede, tasarım olarak güncel moda da takip edilmiş olacaktır. Aksesuarlar arasında en çok rağbet gören modellerden bir tanesi de kişiye özel olarak tasarlanabilen modeller olmaktadır. Kullanıcıların farklı taleplerini karşılamak için tasarlanan modeller ile kullanım kolaylığı da sağlanabilir. Modeller arasından ayrıcalıklı ürünleri kullanmak isteyenler, ince işçilik ve tasarım ustalığı barındıran modellere yönelir. Aksesuarların yapımında kullanılan malzemeler de birbirinden farklı olabilir. Deri ya da çok daha farklı çeşitli kumaşlardan üretilen anahtarlık ve kılıfları günlük kullanımda önemli bir role sahiptir. Her yaşa ve zevke uygun olarak üretilen ve geniş bir tasarım yelpazesi bulunan modeller oldukça dikkat çekici olabilir. Modellerin kullanım alanları oldukça geniş olduğundan dolayı üretilen modellerin de aralarında önemli farklar bulunmaktadır. Her ürün farklı aşamalardan geçerek insanların beğenisine sunulur. Özellikle anahtarlıkların hangi alanlarda kullanılacağı ve nasıl bir ihtiyacı karşılayacağı üretimde dikkat edilen konuların başında gelir. Aparatlara anahtarların takımı da kolay olduğundan dolayı, insanlar herhangi bir zorluk yaşamadan bu ürünlerden faydalanabilmektedirler. Araçların, işyerlerinin ve evlerinin kapısını açmak için anahtar kullanan kişilerin estetik ve sağlam bir model tedarik etmeleri önemli olur. Fonksiyonel özelliklere sahip olan bir ürün insanların hayatlarını direkt olarak değiştirebilir. Öyle ki, anahtar kaybetmek günümüzde insanların en çok canını sıkan ve yaşam kalitesini düşüren bir durum olacaktır. Bu nedenle de aparat kullanımının artması insanlarda yaşam kalitesinin artmasını da sağlayabilir. Aynı zamanda anahtarlık alan kişilerin anahtarlık askısı modelleri de ilgisini çekebilir. Aparatların nizami bir şekilde bir araya getirilmesi için bu tip askılar sıklıkla kullanılmaktadır. Bu ürünler dışında farklı modellere göz atmak isteyenler aksesuar sayfamızı ziyaret edebilir.

Şık Tasarımlara Sahip Olan Anahtarlık Modelleri

Şık Tasarımlara Sahip Olan Anahtarlık Modelleri

Anahtarlık modelleri kullanıma göre farklılık gösterdiğinden dolayı ihtiyaca bağlı modeller tercih etmek önemli olur. Kapı kullanılan her alanda olduğu gibi araçlarda da anahtarlar kullanılır. Anahtarların özelleştirilmesi ve güvenli bir şekilde tasarlanması için modellere ihtiyaç duyulur. İnsanların zevklerine göre tasarlanan araba anahtarları için modeller, anahtarların yapısı küçük olduğundan dolayı kaybolmasını önlemektedir. Otomobillerin anahtarları için üretilen modeller farklı materyallerden üretilebilmektedir. Özellikle deri oto modeller insanların beğenisine sunulur. Uzun süreli kullanıma uygun olan araba anahtarlık aşınmalara karşı dayanıklı malzemelerden üretilir. Araçlardaki farklı model ve markalara göre farklı aksesuarlar üretilmektedir. Araç kullanıcılarının taleplerine göre değişim gösteren modeller araç anahtarlarına uyumludur. Dış aksesuar ürünleri olan kullanılan modeller, kadın ve erkeklere özel farklı çeşitlerde de üretilebilir. Arabalar için çeşitler gibi anahtar aksesuarlarında tercih edilen modellerden bir tanesi de isimli anahtarlık olmaktadır. Kişiye özel olarak tasarlanan isimli anahtarlıklar, insanların eşyalarını öznelleştirmesi için de etkilidir. Özellikle, hediye olarak da verilebilen modeller değerli anların önemli bir parçası olmaktadır. İsme özel modelleri de yazılış şekillerine göre farklılık göstermektedir. Farklı puntolarda yazılan modeller olduğu için insanların tercihine bırakılır. Hayatı kolaylaştıran eşyalardan bir tanesi olan anahtarlıklar, birçok insanın gün içerisinde sıklıkla kullanmakta oldukları bir aksesuar olmaktadır. Deri, birçok kıyafet ürününde veya cüzdan gibi aksesuarlarda sıklıkla kullanılan bir kumaştır. Aynı şekilde ürünlerin yapımında da deri ürünler fazlasıyla ortaya çıkarılmaktadır. Deri anahtarlık estetik olarak insanların beğenisini kazandığı gibi sağlam olması da insanların bu ürünü tercih etmelerinde önemli bir etken olarak ortaya çıkar. Deriden üretilen modelleri kullanan kişiler, kombinlerinde farklı deri ürünlerini de kullanarak bir uyum yakalamaktadırlar. Deri, keçe gibi kumaşların sağlam yapıları ve uzun süreli kullanım imkanları sunmaları insanların oldukça beğendiği bir durum olmaktadır. Çeşitlerin geniş bir skala içerisinde yer alması, insanların ürünleri kategorize etmelerine de fırsat sunar. Modellerin kullanım alanlarına göre kategorize edilmesinin ardından, tasarımlarına ve işlevselliklerine göre farklı gruplara ayırmak da mümkündür. Bu sayede ürünler arasından çok daha kolay bir şekilde seçim yapılabilmektedir.

Anahtarlıklar ile Geniş Kullanım Alanları

Anahtarlıklar ile Geniş Kullanım Alanları

Anahtarlarınızı bir arada tutan ve düzenlenmesini sağlayan modelleri kendi aralarında kullanım alanlarına göre kategorize etmek mümkündür. Aksesuarların insanlara sundukları bazı işlevler vardır. Modellere göre çeşitleri çakı, şişe açacağı veya makas gibi farklı fonksiyonlarda kullanmak mümkün olur. İnsanların bu noktada, modellerden nasıl bir beklentileri oldukları önemlidir. Çok amaçlı anahtarlık olarak da bilinen modeller, insanların birden çok işlevi aynı anda yapmasına imkan sağlar. Anahtarlarının kaybolmasını engelleyen insanlar, aynı anda herhangi bir şişeyi de açabilmektedirler. Birden çok işlemin tek bir üründen yapılır olması ise insanların günlük yaşam içerisinde zamandan ve efordan tasarruf edebilmeleri için önemli olacaktır. Çocukların kullanımına uygun olan modeller de bulunur. Daha minimalist yapıda üretilen bu modeller sayesinde, çocuklar okulda veya oyun sırasında anahtarlarını kaybetmeden yanlarında taşıyabilirler. Ayrıca çocukların hoşuna gidebilecek bazı tasarımlar da aksesuarların üzerine eklenebilir. Özellikle, çizgi film karakterleri ve benzer animasyonlar ürünleri üzerlerine eklenir. Aileler de çocuklarının beğeneceklerini düşündükleri modellerin seçimini kolaylıkla yapabilirler. Klasik ve şık bir görünümü olan modeller, uzun süreli kullanım imkanı sunması ile de ön plana çıkar. İşlevsel bir kullanım imkanı bulunur ve insanlar kendi zevklerine göre farklı tasarımlardaki modelleri tercih edebilirler. Metal, plastik ve ahşap anahtarlık modelleri ile kişilerin farklı tercihler yapmaları sağlanır. Özellikle, bir anahtarlıkta dayanıklılık arayan kişiler için plastik aksesuarlar ön plana çıkmaktadır. Farklı renk, tema ve stilleri bulunan modellerin kullanım alanlarına göre tercih edilmesi faydalı olacaktır. Örneğin, evin kapısı için kullanılan anahtara takılacak olan modellerin seçimi yapılırken farklı modellere yönelebilinir, Daha fazla anahtar taşımak isteyenler de farklı modeller tercih edebilirler. Üzerinde fotoğraflar bulunan ya da isme özel anahtarlık ürünleri sevdiklerine hediye almak isteyenlerin tercih ettikleri modeller arasındadır. Hayatı kolaylaştırma noktasında etkili olan bu ürünlerin zevklere göre modellerinin bulunması da önemli bir ayrıcalıktır. Harf anahtarlık modelleri hediye edilen kişinin baş harfi olarak tasarlanabilmektedir. Bu sayede hediye alacak olan kişiler sevdiklerine özel tasarımlar oluşturabilirler. Hediye alırken karşı tarafın kullanım kolaylığı sağlaması ve hayatını kolaylaştırması için çeşitler tercih edilmektedir. Hediye alınacak olan kişinin sevdiği bir dizi ya da filmin baskısı bulunan anahtarlıklar da tercih edilebilir. Araç anahtarlık modellerinde ise özellikle araçların markalarının baskıları olan ya da plakaların özel olarak yazıldığı çeşitler ön plana çıkar.

Hayatı Kolaylaştıran Anahtarlık Çeşitleri Nelerdir?

Hayatı Kolaylaştıran Anahtarlık Çeşitleri Nelerdir?

Farklı tasarım ve boyut seçeneklerine sahip olan anahtarlıkların kullanım zevklerine göre çeşitleri de bulunmaktadır. Üretildiği malzemeler, kullanım alanları, kullanıcıların zevkleri gibi faktörler modellerin farklı çeşitlere bürünmesinde etkili olmaktadır. Geceleri anahtarlıkları çok daha kolay bulmak isteyen ya da karanlık bir ortamı aydınlatmak isteyen insanların tercih ettikleri modellerden bir tanesi de ışıklı anahtarlık olmaktadır. Işıklı anahtarlıkların üzerinde bulunan farklı ışık seçenekleri sayesinde, insanlar kendi zevklerine göre bir tercih yapabilirler. Işıklı anahtarlıklarda kullanılan ışıklar genellikle uzun ömürlü pillerden ya da ledlerden oluşmaktadır. Fener ve LED ışık özelliği bulunan ürünler karanlıkta insanların görmek istedikleri alanları çok daha rahat bir şekilde görmelerini sağlamaktadır. Anahtarlık çeşitlerine bakıldığı zaman, keçe anahtarlık modellerinin de tercih edildiğini söylemek gerekir. Aynı ahşaptan üretilen modeller gibi keçeden yapılan modeller de uzun süreli kullanım imkanı sağlamaktadır. Keçe anahtarlıklar farklı renklerde olabildikleri için insanlar kendi göz zevklerine göre bir tercih yapabilirler. Aparatların üzerinde birkaç tamamlayıcı parça da bulunmaktadır. Bu parçalar genellikle insanların kullanımını kolaylaştırmak ve farklı işlevler yapmalarını sağlamak için konulur. Anahtarlık askıları bu noktada modellerle beraber tercih edilen ürünler arasında yer alır. Birçok farklı anahtarlık kullanan insanlar anahtarlıkları tek bir arada toplamak istediklerinde anahtarlık askısı kullanırlar. Aynı şekilde anahtarlık halkaları da farklı renk ve tasarımlara sahip oldukları gibi, anahtarların kolay bir şekilde takılmasını sağlar. Anahtarlık halkası, ürünü oluşturan en önemli parçalardan bir tanesi olmaktadır. Anahtarların tek bir alanda tutulması ve tekrardan düşmemesi için özel olarak üretilen halkalar kullanılır. Ahşap, anahtarlık yapımında kullanılan önemli malzemelerden bir tanesi olur. Ahşap modelleri ahşap tarzı seven insanlar için özel olarak üretilmektedir. Farklı çeşitlerle kendi tarzlarını yaratmak ya da tarzlarına uygun modeller seçmek isteyenler sık sık araştırmalar da yapabilmektedirler. Kişiselleştirilebilen modeller aynı zamanda modaya uygun bir hale de getirilebilmektedir. Kişiye özel anahtarlık çeşitleri insanların kendi zevklerine göre bir ürün tasarlatabilmelerinin önünü açar. İnsanlar hem kendileri için hem de sevdiklerine bir hediye almak istedikleri zaman özel tasarımlar yaptırabilmektedirler. Bu tasarımlar bazen bir fotoğraf olabildiği gibi farklı sözler ya da isim de kullanılabilmektedir. Ürünün çeşitlerini belirleyen bir diğer önemli husus ise ürünlerin boyutları olabilir. Taşıma kolaylığı için insanların taşıma alanlarının boyutlarına göre bir seçim yapmaları önerilir. Ergonomik boyutlarda olan çeşitler kolay taşınabilirliği ile kullanıcıların işlerini kolaylaştırır.

Gün İçinde Sıklıkla İhtiyaç Duyulan Anahtarlıklar Nasıl Kullanılır?

Gün İçinde Sıklıkla İhtiyaç Duyulan Anahtarlıklar Nasıl Kullanılır?

Ürünün kullanım detaylarını öğrenmek, kullanıcıların daha konforlu bir şekilde anahtarlık kullanmalarını sağlayacaktır. Anahtarların düzenini sağlayan modellerin nasıl kullanıldığı ve takıldığı da merak edilen konulardan bir tanesi olmaktadır. Anahtarlık modellerinin hemen hemen hepsinde bir halka ve klips parçaları bulunmaktadır. Çeşitlerin kullanım alanlarına ve modellerine göre takılış şekilleri ve anahtarları takmak için kullanılan parçalar değişkenlik gösterecektir. Ürünlerde bulunan parçaların sistemine göre anahtarların kolay bir şekilde anahtarlığa geçirilebilmektedir. Anahtarlıkta bulunan halkaya anahtarlar geçirilirken tek tek takıldığından emin olunması gerekir. Anahtarlar tek tek takıldıktan sonra, tekrar düşme ihtimaline karşı kontrol de gerçekleştirilir. Kullanıcılar, anahtarların hangi yöne bakması gerektiğine kendileri karar verebilirler. Anahtarlık üzerindeki halka ve klipse bağlı olarak doğru kullanım şekli tercih edilebilir. Parmak yardımı ile halka içerisine geçirilen anahtarlar daha sonrasında tekrardan dışarıya çıkmazlar. Anahtarların tam olarak halkanın içerisine girmesini sağlamak için halkanın bir süre çevrilmesi de gerekecektir. Aynı şekilde anahtarlığa takılan anahtarların tekrardan çıkarılması içinde el ya da farklı bir alet yardımı ile halkanın arası açılır ve daha sonrasında anahtarlar halkanın içerisinden çıkarılır. Kullanımının yaygınlaşmasından sonra pratik takılabilen ve işlevsel olan modeller insanların daha fazla ilgisini çekmeye başlamıştır. Modellerin zamanla parlatılması gerekebilir. Bu sayede çok daha parlak ve güzel görünümlü çeşitlere sahip olunacaktır. Uzun süreli kullanım için de düzenli aralıklarla anahtarlıkları parlatmak önemli olur. Parlatma işlemi son derece basittir ve pratik bir şekilde gerçekleştirilir. Su, sabun ve yumuşak fırça kullanılarak anahtarlıkların parlatılması gereken yerler düzenli bir şekilde temizlenir. Ürünün üzerinde ıslanmaması ve deforme olmaması gereken yerler bulunabilir. Bu parçaların zarar görmemesi için öncelikli olarak anahtarlığın üzerindekilerin birbirinden ayrılması ve daha sonrasında parlatma işlemine geçilmesi önerilir. Sabunlu suyla temizlenen ürünün daha sonrasında detaylı bir şekilde kurulanması gerekir. Kurulama işlemi için temiz bir havlu kullanılması önerilir. Gümüş anahtarlık gibi ürünlerin parlatılması ve temizlenmesi için farklı temizlik malzemeleri de kullanılabilmektedir. Ayrıca metal ürünlerde yapılan temizliklerin daha çabuk paslanmasını sağlayabileceği için bu noktada çok daha dikkatli olunması gerekir. Özenle temizlik yapıldıktan sonra çok daha etkili sonuçlar alınacaktır. Temizlik sonrasında tekrardan birleştirilen ürün çok daha parlak bir görünüme kavuşacaktır. Bu parlatma işlemlerinin belirli aralıklarla yapılması ürünün devamlı olarak parlaklığını korumasında etkili olur. Fotoğraflı anahtarlık gibi ürünlerin parlatılmasında ise resimlere zarar verilmemesine dikkat edilmesi gerekir.

Anahtarlık Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Anahtarlık Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Anahtarlık kullanmak pek çok insan için önem verilen bir konu olmaktadır. Ürünlerin sadece estetik anlamda kazandırdıkları faydalar bulunmaz. Aynı zamanda işlevsellik bakımından da birçok farkı fayda sağlamaktadır. İnsanlar gün içerisinde birçok farklı mekânın kapısını anahtar kullanarak açmaktadırlar. Özellikle, şahsi alanlarının güvenliğini sağlamaları için anahtar kullanımı son derece önemli olur. Sadece ev değil aynı şekilde araçlar için de anahtar kullanımı gerekir. Bu anahtarların güvenilir bir şekilde korunması ve kaybolmasının önüne geçilmesi için modellerin kullanımı önemli olur. Modelleri kullanan kişiler, birden çok anahtarlarını tek bir aparatta toplama fırsatı bulurlar. Bu sayede anahtarların kapladıkları alanlardan da tasarruf etmek mümkün olacaktır. Aparatların üzerindeki tasarımsal dokunuşlar ise insanların çok daha estetik eşyalar kullanmalarında önemli bir etkendir. İnsanlar günlük hayatın içerisinde estetik ürünler kullanarak dışarıdaki dikkatleri üzerlerine çekebilirler. Anahtar kullanımının her zaman popüler olması anahtarlıklara gösterilen ilgiyi de artıran bir durum olmaktadır. Bu modeli kullanarak hayatlarını önemli oranda kolaylaştırmak isteyenler ürün modellerine ve fiyatlarına da dikkat etmektedirler. Ürünlerin modellerine göre farklı fiyatlara sahip olabileceğinin de bilinmesi gerekir. Kullanılan malzemelerin kalitesi, işlevleri gibi konular modellerin fiyatlarının belirlenmesinde önemli unsurlar olmaktadır. Kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanan ürünlerin hem kadın hem de erkekler için özel tasarımları bulunmaktadır. Aynı zamanda unisex olan birçok ürün de cinsiyet fark etmeksizin kullanılması için üretilmektedir. Ürünleri inceleyen kişiler, kendi ihtiyaç ve zevklerine uygun bir şekilde seçimler yapabilirler. Modellerin incelemesi yapılırken dikkat edilen konulardan bir tanesi de ürünlerin fiyatları olmaktadır. Anahtarlık fiyatları kullanılan malzemelere, kullanım alanlarına ve birçok farklı kritere göre değişkenlik gösterecektir. Örneğin, plastik anahtarlık ürününü tercih ederken fiyat araştırmasının yapılması için detayların öğrenilmesi gerekebilir. Her yaştan kullanıcıya hitap eden modellerin olduğu ürünlerde fiyat araştırması yaparken aynı zamanda insanların kendi ihtiyaçlarını belirlemeleri de önemli olur. İhtiyaçlara göre bir seçim yapılacağından dolayı, hangi alanda kullanılacağı ve nasıl bir tasarımın olması gerektiği gibi konuların üzerinde durulması gerekir. Her bütçeye uygun ve günlük yaşam içerisinde büyük kolaylıklar sağlayan anahtarlık modelleri ile önemli avantajlar elde edinilebilir. Siz de anahtarlınızın kaybolma riskini en aza indirgemek ve estetik eşyalara sahip olmak için anahtarlık modelleri arasından seçim yapabilir, beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz.