Puro Seti ve Aksesuarı

Puro aksesuarları arasında; puro kutusu, puro çakmağı, puro delicisi, puro küllüğü ve puro makası gibi ürünler bulunmaktadır. Puro, ateş veren aksesuarlarla yakılan bir tütün çeşididir. Puro yakmanın en temiz yolu ise puro kibriti kullanmak ya da puro çakmağı kullanmaktır. Puro çakmakları, rüzgardan etkilenmeyen pürmüz alevli çakmaklardır. Rüzgarlı zamanlarda puronuzu zahmetsizce yakabilir ve puro içmenin tadını doyasıya yaşayabilirsiniz. Puronuzu yakarken çakmağı birkaç cm uzakta tutmanız gerekmektedir. Puronun içilecek hale gelebilmesi için yaklaşık olarak bir dakika alevde tutmanız gerekmektedir. Sıradan çakmaklarla ya da kibritlerle bu işlemi gerçekleştirebilmeniz son derece zordur. Bu nedenle puro kullanan kişiler, puro çakmaklarını her zaman yanında bulundurmayı ihmal etmezler.

Puro çakmaklarına torch lighter adı verilmektedir. Puronuzu başka ürünlerle yakmaya çalışmanız, yamuk yanmaya sebep olabilir. Bu nedenle ürünleri torch ile yakmanızda yarar olacaktır. Puro delici (punch), dayanıklı metal gövdeden ve paslanmaz çelik bıçaktan oluşmaktadır. Aynı zamanda anahtarlık olarak kullanılabilmektedir. Anahtarlık olarak kullanılabilen puro delicisini her daim yanınızda taşıyabilir ve ihtiyaç duyduğunuz zaman kullanabilirsiniz. Puro delici ne işe yarar ya da puro delici nasıl kullanılır gibi sorularınız varsa, internette yer alan bilgilerden destek alabilirsiniz. Puro deliciler, içim kısmına doğru incelmeyen kalın vitolalı puroları çekim kısmı oluşması için delmeye yararlar.

Puroların en iyi saklama ortamı, güneş almayan ve % 60 - 70 oranında nemli ortamdır. Purolarınızı saklamak için puro saklama kutularını tercih edebilirsiniz. Humidor olarak bilinen puro saklama kutuları, purolarınız için ideal saklama ortamı oluşturmaktadır. Toplu alınan puroların kurumaması ortam koşullarına bağlıdır. Purolar kurursa, içim süresi ve tadında değişiklikler olabilir. Aşırı nemli ortam da yararlı değildir, puroların zor yanmasına ve çabuk sönmesine neden olur. Bu nedenle humidor olarak bilinen puro kutularının mutlaka kaliteli olması gerekmektedir. Puro makasları, sönen ya da söndürülen puroları daha sonra içebilmek için hazırlama işleminde kullanılır. Söndürülmüş puroların tekrar yanabilmesi için öncelikle külünün ortadan kaldırılması gerekmektedir. Yanan puroları güvenli şekilde tutmanın en iyi yolu da puro küllüğü kullanmaktır. Puro yerine pipo kullananlardansanız, pipo ve aksesuarları kategorisinde yer alan ürünleri inceleyebilir ve ihtiyacınız olanı kolayca satın alabilirsiniz.

Puro Seti ve Aksesuarı

için 818 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
Adorini (30)
Akra (12)
Angelo (90)
Bektobacco (109)
Boveda (35)
(4)
Cohiba (125)
(2)
(2)
(1)
(2)
DİĞER (45)
(1)
(1)
Duran Gold (50)
HAUSER (6)
(4)
(1)
Humidor (24)
Hydro (6)
(1)
(2)
(4)
(2)
Passatore (22)
(1)
(4)
(2)
Sarome (10)
(2)
(1)
(1)
(1)
(2)
Vissilver (42)
Xikar (93)
(1)
Şahin (47)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(95)
ve üzeri (120)
ve üzeri (128)
ve üzeri (131)
ve üzeri (134)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL