TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Puro Seti ve Aksesuarı

için 2,278 sonuç bulundu.

Puro Seti ve Aksesuarı

Her bütçeye uygun seçeneklerin bulunduğu kategorimiz puro keyfiniz için gereken tüm ürünleri barındırıyor. Puro nemlendirici türevleri, puro sergilemek ve sunmak için standlar, özel puro saklama poşetleri, ahşap ve metal kutular, deri çantalar, kılıflar, puro makasları, puro çakmağı modelleri, pürmüz çeşitleri, puro tutucular, puro kül tablası çeşitleri, puro kutusu nem ölçer saatleri, seyahat için özel puro saklama kutusu, araç tipi puro saklama kapları… Puro ve fazlası için kategorimizde her zevk ve kaliteye uygun seçenekler mevcut bulunmaktadır.

Puro Nedir ve Aksesuarları Nelerdir?

Puro Nedir ve Aksesuarları Nelerdir?

Puro fermente edilmiş ve kurutulmuş tütünün, sıkıca silindir şeklinde sarılmış haline verilen addır. Ortasında, içinde tütün yaprakları bulunan tutucu yaprak ve bunun etrafında spiral şeklinde sarılmış sarıcı yaprak bulunan, çok tercih edilen bir tütün ürünüdür. Puro aksesuarları puro içimini mümkün kılacak ve kolaylaştıracak ekipmanlarından oluşmaktadır. Puro içimi için öncelikle puro makası ve özel puro çakmağına ya da pürmüze ihtiyacınız olacak. Purolar boyutları ve tütünlerinin yapısı nedeniyle zor yanmaktadır. Bu yüzden iyi bir puro çakmağı edinmekte fayda vardır. Puro küllükleri, puroların yapılarına göre dizayn edildiği için kullanışlıdır. Puro kabı ve kutuları, yalnızca puroları saklamaz aynı zamanda nemli tutarak kurumasını engeller.

Puro Aksesuarları Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Puro Aksesuarları Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Puro için alınan aksesuarların kalitesi, puro içiminin keyfini arttırır. Puronun iyi yakılabilmesi için düzgün ve iyi kesim yapabilen bir Puro kesici ya da puro makasına ihtiyaç vardır. Puro kılıfları ya da puroluklar, taşıma amaçlı edinilebilir. Saklama kutuları puro aksesuarlarından en önemlisidir. Puroların nem oranını ve içilebilirliğini korumasını sağlayan puro kutusu çeşitleridir. Puronun yüzde 60 - 70 oranında nemli ve güneş almayan bir ortam sıcaklığında saklanması gerektiğinden, saklama kutusu gerekli bir aksesuardır. Puro kutusu alırken, iç ya da dış bölgesinde bir nem ölçer bulunmasına dikkat ediniz. Nem ölçer sayesinde puroların nemini ölçebileceksiniz.

Puro Seti Ve Aksesuar Markaları Nelerdir?

Puro Seti Ve Aksesuar Markaları Nelerdir?

Puro aksesuar seti kategorimizde çeşitli markaların puro ve yardımcı ürünlerini göreceksiniz. Şahin, Lamborghini, Lubinski, Passatore, Pierre Cardin, Porsche, Prince, Sarome, Solingen, T-Bek, Angelo, Bektobacco, Boveda, Brebbia, Caseti, Cohiba, Colibri, Dapper Pipes gibi çeşitli markaların ürünlerine ulaşabileceğiniz puro seti ve aksesuar kategorimizde tüm puro malzemeleri ve çeşitleri bulunmaktadır. Angelo markasının birbirinden şık puro malzemeleri arasından, çelik puro makasları ve delicilerini tercih edebilirsiniz. Markanın aynı zamanda geometrik, klasik, rustik, vintage tarzda dizayn edilmiş çeşitli puro kutusu modellerini de inceleyebilirsiniz. Ünlü Lamborghini markasının otomatik açılan çelik puro makasları da göz atmanız gereken ürünlerden. Yine otomatik açılan çelik puro makası için Pierre Cardin markasının modellerine bakabilirsiniz. Puro seti modellerinden seçim yapmak ya da bir sevdiğinize hediye etmek istiyorsanız birçok farklı set seçeneği karşınıza çıkacaktır. Puro küllük, puro nemlendiricisi, puro kesme makası, su koyma aparatı, nem saati gibi birçok farklı ürünle birlikte kombine olabilir. Yolculuklar için puro saklama önerileri arıyorsanız Angelo markasının araç tipi seyahat Humidorupuro kutularını inceleyebilirsiniz. Puro aksesuar modelleri ve daha fazlası için Aksesuar kategorimize uğrayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Adorini (93)
Akra (3)
Angelo (349)
Bektobacco (76)
Boveda (154)
Brebbia (7)
Caseti (43)
Cohiba (157)
Colibri (66)
Davidoff (92)
Deni Gabi (1)
(210)
Dupont (160)
Falconetti (16)
Galatia (1)
HAUSER (50)
Hislon (1)
Honest (23)
Hydro (4)
Jobon (19)
Lubinski (29)
Parmida (56)
Passatore (58)
Peramona (1)
Porsche (1)
Promise (8)
Qx3 (2)
Sarome (24)
Sikarlan (2)
T-Bek (17)
Vauen (2)
X-Lite (14)
Xikar (341)
Şahin (86)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(126)
ve üzeri (166)
ve üzeri (176)
ve üzeri (177)
ve üzeri (178)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL