Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Başka bir kelime deneyin

Maden Rengi

Mor
Gri
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Sigara Seti & Aksesuarı

için 1,521 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Sigara Seti Aksesuarları

Sigara ve tütün içimini kolaylaştacak hale getiren farklı aksesuar çeşitleri bulunur. Özellikle sigara saran kullanıcılar için oldukça zaman kazandıran ürünler mevcuttur. Kullanıcılara hem zaman hem de pratiklik açısından avantaj sağlar. İçmeden önce hazırlık aşamasında gerekli olan malzemeler vardır. Bunların başında sigaranın gövdesini oluşturan ve asıl malzeme olan tütündür. İç malzemeyi oluşturan tütünü, bilindik rulo sigara haline getirerek etrafına sarma kağıdı geçirilir. Bu işlem el ile oldukça zahmetli olabilir. Bu durumu ortadan kaldıran bazı aksesuar çeşitleri bulunur. Tütün sarma makinesi bu işlemi sizler için saniyeler içinde gerçekleştirir. Gerekli olan tütünü ve sarma kağıdını makinenin belirlenen yerlerine koyarak ufak bir hareket sonucunda işlemi tamamlayabilirsiniz. Bu sarma makineleri özellikle kendi sigarasını yapan kullanıcılar için önemli bir alettir. Kullanıcılar kendi damak zevkine göre seçecekleri tütünlerin yanında farklı sarma kağıtlarını da tercih edebilirler. Tat ve renk olarak farklı çeşitleri bulunan sarma kağıtları ile zevkinize uygun tadı yakalayabilirsiniz. Özel makineler ile yaptıklarınızı muhafaza edeceğiniz farklı aksesuarlar vardır. Renk ve desen olarak çeşitli modellere ve boyutlara sahip olan sigara tabakası modellerinden kendi ihtiyacınız ve zevkleriniz doğrultusunda seçimler yapabilirsiniz. Bu aksesuar çeşidi sayesinde sardıklarınızı dağılmadan muhafaza edebilir ve bükülme, yırtılma gibi sorunların önüne geçebilirsiniz. Sizler de ihtiyaçlarınıza uygun sigara aksesuarlarını kolayca bulabilirsiniz.

Kaliteli Sigara Aksesuar Çeşitleri

Kaliteli Sigara Aksesuar Çeşitleri

Sigara aksesuarları oldukça geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. Sigara sararken önemli olan birkaç püf nokta vardır. Sardığınız sarma kağıdının kaliteli olması önemlidir. Bu sayede sardığınız sigarayı içerken veya taşırken kopma ve yırtılma gibi durumlar yaşamazsınız. Bu durumlar sardığınız sigaranın boşa gitmesine neden olur. Organik sigara sarma kağıdı pek çok kişi tarafından tercih edilirken bu kağıtların farklı renk seçenekleri de bulunur. İstediğiniz renklerde kağıt alarak farklılık yaratabilirsiniz. Renkli sigara sarma kağıdı çeşitlerinde kullanılan renklerin kimyasal olarak bir zararı yoktur. Ağızla temas ettiğinde renk vermez ve renkli olarak kullanabilmenizi sağlar. Ayrıca kullanıcıların sıkça tercih ettiği ve kullanıldığında ağızda farklı tatlar bırakan özel sarma kağıtları da kullanıcıların beğenisine sunulur. Kullanıcılar arasında bilindik bir tat olan mentol oldukça sevilen bir tercihtir. Tütün sararken de kullanabileceğiniz özel mentollü sigara sarma kağıdı çeşitleri bulunur. Bu kağıtlar sayesinde içerken mentol tadı alabilirsiniz. Tat olarak kullanıcılara farklı deneyimler yaşatan diğer aksesuar ise meyveli sigara sarma kağıdı çeşitleridir. Farklı meyve tatlarını taşıyan çeşitli sarma kağıtları bulunur. Damak zevkinize uygun meyve tatları ile keyfinizi artırabilirsiniz. Sarma kağıtlarının içine koyacağınız ve bu işlemin temelini oluşturan tütünü muhafaza edeceğiniz yer de önemlidir. Nemli ve ıslak olmayan bir saklama şekli tütününüzün sağlığı açısından önemlidir. Sarma işlemini her yerde gerçekleştirebilirsiniz. Taşınabilir aksesuarlar ile bu mümkündür. Tütününüzü de yanınızda taşıyabileceğiniz ve uygun saklama koşullarına sahip tütün kesesi modelleri bulunur. Bu tip aksesuarları ile istediğiniz her an sarma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Gün içerisinde kullanacağınız kadar sardığınızda ise bunları uygun muhafaza etmeniz önemlidir. Tütün tabakası ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun boyutta alacağınız tabakaların model ve tasarım olarak da kendi zevkinize uygun olanı kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca kullanıcıların sıkça tercih ettiği ürünlerden olan sigara tabaka seti modellerinde bulunan özellikler kullanıcılara birçok kolaylık sağlar. Bazı tabakaların içinde küçük sarma mekanizmaları bulunur. Bunun yanında içinde belirli miktarda tütün ve sarma kağıdı bulundurabilirsiniz. Sevenlerine farklı kolaylıklar sunan aksesuarlarla sizler de kolayca kendi sigaranızı sarabilirsiniz.

Sigara Aksesuar Çeşitleriyle Zaman Kazanın

Sigara Aksesuar Çeşitleriyle Zaman Kazanın

Belirli aksesuarları bir arada kullanarak kolayca sigara sarabilirsiniz. Tütün, sarma kağıdı ve filtre gibi temel malzemeleri kullanarak sigara makinesi ile kendi sigaranızı yapabilirsiniz. Meyveli, mentollü gibi sarma kağıtları tercihler arasındadır. Filtrenizin malzemesini kendiniz seçebilirsiniz. Bu sayede kendinize özgü bir ürün yapabilirsiniz. Bu işlem için gerekli olan önemli malzemelerden birisi de filtrelerdir. Filtreler sigaraların içerisinde bulunan zararlı maddeleri bünyesinde tutabilir. Filtrelerin malzeme yapıları duman kalitesini doğrudan etkiler. Bu doğrultuda doğru filtre seçimi yapmak önemlidir. Farklı filtre çeşitleri bulunur. Filtreler farklı malzemelerden yapılır. Sigara pamuk filtre çeşitleri, sıkça kullanılan filtre çeşitlerinden biridir. Yumuşak yapıya sahip olan bu filtre ısırma veya sıkıştırma gibi durumlarda şekil değiştirebilir. Bu yüzden iyi muhafaza edilmesi gerekir. Diğer yandan sigara plastik filtre çeşitleri de bulunur. Bu filtre çeşitleri ekstra olarak sarılan sigaraya sonradan takılabileceği gibi ana filtre olarak da kullanılabilir. Bu filtreler sigara içerisinde bulunan katran gibi zararlı maddelerin vücuda geçmesini bir nebze engeller. Yapılarında kullanılan plastikler gıda kalitesine uygun olarak üretilir. Bu tip filtreler düzenli kullanımda diş eti ve diş sağlığını korur. Ayrıca uzun kullanım sonucunda sigara kullanımını azaltmaya yardımcı olur. Kendi tercihlerinize uygun filtre çeşidini seçerek zevkinize uygun olarak sarabilirsiniz. Set halinde satılan ürünler, hediye olarak da kullanılabilir. Sevdikleriniz için alabileceğiniz özel tasarım sigara setleri bulunur. Bu setlerin içerisinde tabaka, çakmak gibi ince detaylar bulunur. Özellikle kullanan kişiler için bu setler ideal hediyelikler arasında olabilir. Sizler de kendiniz ve sevdikleriniz için sigara aksesuar çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlarıyla Sigara Seti Aksesuarları

Uygun Fiyatlarıyla Sigara Seti Aksesuarları

Sigara aksesuarları arasında fiyat farklılıkları gözlemlenebilir. Fiyatlar farklı etkenlere göre belirlenir. Sarma işlemi için gerekli malzemeler, filtre, tütün, sarma kağıdı gibi ürünlerdir. İsteğe bağlı olarak farklı malzemeler de kullanabilirsiniz. Bu malzemeleri kendi ihtiyacınıza uygun olarak cep dostu fiyatlarla seçebilirsiniz. Farklı tatlara sahip sarma kağıtları tercih edebilirsiniz. Çeşitli tatlara sahip olan sarma kağıtlarının fiyatları, klasik sarma kağıtlarına göre farklılık gösterebilir. Bunun yanında seçeceğiniz filtreler de fiyat olarak farklılık gösterir. Yapısında kullanılan malzemeye bağlı olarak fiyatlandırma yapılır. Sigara filtresi çeşitleri uzunluk olarak da farklılık gösterir. Uzun ve kısa filtreler arasında fiyat farklılıkları da bulunur. Damak zevkiniz ve marka doğrultusunda tütün fiyatları da çeşitlidir. Tütün seçimini kendi zevkleriniz doğrultusunda yaparak kendiniz için ideal olanı yapabilirsiniz. İçmek ve saklamak için kullanılan ürünlerini tek tek satın alabileceğiniz gibi set olarak da temin edebilirsiniz. Sigara seti modelleri arasından kendinize uygun ve içerisinde ihtiyacınız olan malzemeler bulunan setleri seçerek saklamak ve içmek için ürünleri toplu bir şekilde temin edebilirsiniz. Set olarak temin edebileceğiniz ürünler arasında sarmak için gerekli malzemeler de vardır. Sigara sarma seti modelleri arasından kendi ihtiyaçlarınıza uygun setleri kullanabilirsiniz. Sarma setlerinin içerisinde sarma makinesi, tabaka, sarma kağıdı gibi sararken kullanacağınız temel ürünler bulunur. Ayrıca tütününüzü muhafaza edebileceğiniz tabaka da setler içinde yer alır. Tütün tabakaları belirli miktarda tütünü yanınızda taşıyabileceğiniz ve cep boyları bulunan ürünlerdir. Bu ürünlerin dış yüzeylerinde farklı tasarımlar bulunur. Bunun yanında düz ve renkli modelleri de bulunur. İsteğe bağlı olarak isminizi yazdırabilir veya sevdiklerinize hediye edecekseniz ona ait çizimler yaptırabilirsiniz. Kullanıcılar için özel aksesuarlar ile sarma ve içme olayı oldukça kolay hale gelir. Sizler de sevdikleriniz ve kendiniz için bütçenize en uygun sigara aksesuar çeşitlerini sayfamızdan kolaylıkla temin edebilirsiniz.