AKSESUAR

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Bu ürünleri gördünüz mü? i

 • Kaşık itici yayı ( Büyük yay) - ( Göksan slim sigara sarma )

  (2)

  15,00 TL

  10,00 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  ELEKTRONİK YÜZÜK ZİKİRMATİK (KALİTELİ-KARTELALI

  (4)

  26,00 TL

  18,99 TL

 • Filtre tutucu yayı ( Küçük yay) - ( Göksan slim sigara sarma)

  (3)

  10,00 TL

  7,50 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  KİŞİYE ÖZEL CLİPPER ÇAKMAK HAKİKİ DERİ CÜZDAN VE KARTLIK SE...

  (3)

  190,00 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Kişiye Özel Doğal Taşlı Tesbih-Kemer-Cüzdan-Kartlık Hediye Seti

  (1)

  125,00 TL

Aksesuar

Kıyafetleri tamamlamak, şıklığa küçük bir dokunuş katmak ve tarzını ortaya koymak için hem erkeklerin hem de kadınların sıklıkla kullandıkları birtakım aksesuarlar bulunmaktadır. Bunlardan başlıcaları; tesbih, vücut takısı, piercing, yaka iğnesi, broş ve kol düğmesi gibi aksesuarlardır. Ayrıca mücevher kutusu, pipo ve puro aksesuarları da kategorimizde bulabileceğiniz ürünler arasında yer alıyor.

Tesbih

Tesbih

Erkeklerin severek kullandıkları yegane aksesuarlardan olan tesbih, belli sayıda boncuk tanesinin ipe geçirilmesiyle oluşturulan halkadır. Bu boncukların materyalleri farklı olabilmektedir. Bu farklılık tesbih modellerini oluşturur.

Anahtarlık

Hem erkeklerin hem de kadınların olmazsa olmaz bir aksesuarı olan anahtarlık çantada ya da cepte anahtarı daha kolay bulmayı kolaylaştırmasının yanı sıra şıklığı tamamlamaya da yardımcı olur.

Saat Aksesuarları

Yine saat aksesuarları da hem erkeklerin hem de kadınların saatleri için satın alabileceği ürünlerdir. Saat kayışı, saat pili, saat tamir setleri, saat kutuları belli başlı saat aksesuarları arasında yer almaktadır.

Kol Düğmesi

Kol Düğmesi

Kol düğmesi deyince akla ilk olarak erkek kol düğmeleri gelse de kategorimizde kadınlar için de birbirinden şık kol düğmesi modelleri yer almaktadır. Uzun zaman boyunca kullanabileceğiniz kol düğmeleri için gümüş modellere göz atabilirsiniz.

Broş

Bir elbiseyi, ceketi tamamlayan ve bir anda havasını değiştiren eşsiz aksesuar olan broşlar hem şık hem de tarz görünmeye yardımcı olur. Özel günlerinizde kullanabileceğiniz broş modellerinin yanı sıra günlük yaşamınızda da kullanabileceğiniz broşları kategorimizde bulabilirsiniz.

Piercing & Hızma

Vücuttaki göbek, burun, kulak kıkırdağı, kaş, dudak ve çene gibi uzuvların delinerek piercing takılması son zamanlarda daha da popülerleşmiştir. Kategorimizde yer alan çok sayıdaki hızma ve piercing çeşidi sayesinde siz de tarzınıza uygun bir aksesuara kolayca sahip olabilirsiniz.

Rozet

Rozet

Kıyafetlerin yaka kısmına takılarak kullanılan rozetler hem erkeklerin hem de kadınların kullanımı için uygun aksesuar çeşitlerindendir. Rozetler genellikle tören ve milli bayram gibi özel günlerde tercih edilir.

Halhal

Genellikle kadınlar tarafından kullanılan halhalları ayak aksesuarı olarak tanımlamak da mümkündür. Kısa pantolon, şort, etek ya da elbise giyildiğinde ön plana çıkan ayak bileklerini halhal ile tamamlamak son zamanlarda hayli popülerdir.

Mücevher Kutusu

Tüm bu aksesuar ve mücevheri elbette düzenli bir şekilde muhafaza etmek gerekir. Bu devrede imdada mücevher kutuları yetişiyor. Farklı bölmeleri bulunan takı kutuları sayesinde tüm aksesuarlarınızı tertipli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Pipo ve Aksesuarı

Pipo ve Aksesuarı

Ahşap, taş, cam veya kil gibi malzemelerle üretilen pipo; tütün içmeye yarayan bir araçtır. Kategorimizde pipo modellerinin yanı sıra, pipo filtresi, pipo tütünü, pipo çakmağı gibi pek çok aksesuarı bulabilirsiniz.

Puro Seti ve Aksesuarı

Puro aksesuarları olarak ise; puro çakmağı, puro kutuları, puro kibriti, puro küllüğü ve puro delici gibi ürünleri görebilirsiniz. Tüm bu ürünler hediye olarak da sıklıkla tercih edilmektedir.

Sigara Seti ve Aksesuarı

Sigara seti ve aksesaurları da tıpkı puro seti gibi hediyelik olarak güzel bir alternatif olabilir. İsme özel setler bu anlamda en çok tercih edilenlerdendir. Sigara tabakası, sigara sarma makinesi, mıknastıslı sigara kutuları da diğer sigara aksesuarlarındandır.