Pipo ve Aksesuarı

Pipo; ahşap, taş, cam, kil gibi malzemelerden üretilerek tütün içmeye yarayan bir araçtır. Piponun ucundaki lülenin içine tütün konulur ve yakılarak dumanı çekilir. Üzerinde bulunan çubuk, koru canlı tutmanıza olanak sağlar. Günümüzde üretilen pipolarda briar ve lületaşı gibi malzemeler kullanılmaktadır. Geleneksel bir pipo, içine tütün konularak tutuşturulan yanma haznesi, ebonit veya benzeri maddeden yapılan ağızlık kısımlarından oluşur. Klasik pipo modellerinde, yanma sırasında ortaya çıkan su buharını gidermek ve dumanı soğutmak için alüminyum ya da pirinçten yapılma filtreleme kullanılır.

Günümüzde balsa ağacından yapılma, içinde aktif karbon bulunan karton ya da ahşap kılıfları kullanılır. Bu tip filtreler piponun yapısına göre üretilmektedir. Balsa filtre kullanımı ya da aktif karbon filtre kullanımı tütün içiminin sağlık üzerindeki olumsuz etkilerini bir miktar azaltmaktadır. Balsa filtreler % 90 oranında koruma sağladığı için genellikle bunlar tercih edilir. Kendiniz için yeni bir popo almaya karar verdiyseniz kategorimizde yer alan pipo çeşitlerini inceleyebilir ve pipo fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Dapper Pipes markası tarafından üretilen piponun uzun ve renkli sapı bulunmaktadır. Ürün tam eğik dizayna sahiptir ve temizlenip tekrar tekrar kullanılabilen metal filtrelere sahiptir. Pipo nasıl doldurulur gibi sorularınız varsa, internette yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Pipo tütünleri, diğer tütünlerden farklı olarak harmanlanır ve belirli nem oranına sahip olan karışımlar oraya çıkarılır. Pipo çakmakları da pipoları kolayca yakabilmeniz için özel olarak tasarlanmaktadır. En bilindik araba markaları arasında yer alan Porsche'nin aksesuar markası olan Porsche Design tarafından üretilen pipo çakmağı 45 dere açılı mum alevi verir ve piponun kolayca tutuşmasını sağlar. Ürünün metal gövdesi çizilmelere karşı dayanıklı olduğu için uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır. Siz de pipo çakmağı satın almak istiyorsanız kategorimizde yer alan ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Pipo temizliğini gerçekleştirmek için de pipo temizleme çubuğu kullanabilirsiniz. Pipo temizleme çubuğu nerede bulurum gibi sorularınız varsa, doğru yerdesiniz. David Ross markası tarafından üretilen pipo temizleme çubuğu konik pamuktan üretilmiştir. Diğer pipo aksesuarları ve fiyatları için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz. Pipo yerine sigara içmeyi tercih ediyorsanız, sigara seti ve aksesuarları kategorisinde yer alan ürünleri inceleyebilir ve gerekli olan sigara aksesuarlarını temin edebilirsiniz.

Pipo ve Aksesuarı

için 970 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(2)
(1)
(1)
Angelo (20)
(3)
Bentley (6)
BigBen (6)
(1)
(3)
(2)
(1)
(3)
(1)
(1)
(3)
(74)
(1)
Dreamliner (24)
Falcon (11)
Falconetti (33)
(1)
(2)
Lubinski (8)
(1)
(1)
Pipsan (159)
(3)
(3)
T-Bek (36)
Vauen (317)
(3)
Şahin (182)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(125)
ve üzeri (164)
ve üzeri (171)
ve üzeri (177)
ve üzeri (179)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL