Kategoriler

Benzer Kategoriler

Kampanyalar

Marka

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (90)
4 yıldız ve üzeri (108)
3 yıldız ve üzeri (114)
2 yıldız ve üzeri (115)
1 yıldız ve üzeri (121)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Kol Düğmesi

için 2,719 sonuç bulundu.

Kol Düğmesi

Günümüzde insanlar modern tarzını koruyarak yeni özel tasarımlar ile farkını ortaya koyuyor. Giyim tarzı ile sağlam bir duruş sergilerken bu tarz üzerinde kullanılan ince, küçük ve etkileyici detaylar göz kamaştırıyor. Son zamanlarda trend olan kol düğmesi farklı giyim tarzına uygun olarak alternatif modeller ile tasarlanıyor. Estetik görünüm ile çekici bir etki sağlayan ve bu sayede kullanıcının havasını değiştiren özel tasarım ürünler, yenilikçi, spor, klasik, parlak, taşlı ve daha soft modeller ile farklı tarzlara hitap ediyor. Profesyonel bir kadro ile her aşamasında özenle kontrollerden geçen kol düğme modelleri, kusursuz bir kalite ile gözler önüne seriliyor. Üretici tarafından kullanıcı ihtiyaçları ve beklentisi öncelikli olup isteğe göre tasarım sunulurken eşsiz detaylar ile tüm dikkati üzerine toplamayı başarıyor. Kıyafetlerinize şık tasarım yapısı ile özel bir boyut kazandıran bu eşsiz sunumlar, gösteriş ve daha estetik görüntü isteyen kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Dünya üzerinde geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan kol düğmesi tarzını farklı yansıtmak isteyen birçok kişi tarafından sıkça tercih ediliyor. Günümüzde popülerliği artarak her geçen gün kitlesini büyüten bu model, stilini koruyarak gelişime katkı sağlıyor. Özel günler, günlük yaşantı, ya da tercih edilen her konumda hoş bir bileklik, saat, ve uyumlu gömlek modeli ile farklı kombinasyon fırsatı sunuyor. Kullanıcısına prestij sağlayarak çeşitli seçenekleri sayesinde renk, tür ve farklı özellikleri ile beğenisine sunuluyor. Her yaş ve cinsiyete uygun olarak tasarlanmış aynı zamanda farklı tasarımlar ile piyasaya sürülen bu kol düğmeleri geniş bir hedef kitle oluşturma yolunda ilerliyor. Sadece ülke de değil dünya üzerinde birçok kişi tarafından tercih edilerek gömlek ve ceket kullanımında çekici bir giyim tarzı oluşturuyor. Pratik kullanımı ile her mevsim rahat kullanımı olarak geniş aksesuar ürün yelpazesinde kullanıcısına sergileniyor.

Etkileyici Kol Düğme Tasarımları ile Tarzınızı Tamamlayın

Etkileyici Kol Düğme Tasarımları ile Tarzınızı Tamamlayın

Özel tasarlanan kol düğmelerinde renk, tür ve çeşitlerine göre farklı tarzlara hitap ederken aynı zmanda kaliteli ve dayanıklı yapısını sayesinde uzun ömürlü kullanım fırsatı sunuyor. Bu tasarım modelleri istenilen her kıyafet ile kullanım ağlarken kullanıcı tercihine göre modern tarzları gözler önüne seriyor. İhtiyaçlar ve beklentiler sonucu bazı tasarım modelleri üretiliyor. Bu tasarım modelleri kullanıcının tercihine bırakılarak çeşitli modeller ile klasik, spor ve estetik detaylar ile kullanıcısını karşılıyor. İnsanların kendilerini iyi hissetmelerini ve dış görünüş ile daha etkileyici bir duruş sergilemelerini sağlayarak kususrsuz bir izlenim bırakılmasına yardımcı oluyor. Kullanıcıların tercihleri çeşitli kategorilerde olup bazı kullanıcılar tek renk kol düğmeleri ile kıyafetlerini tamamlıyor. Daha değerli ve dikkat çekici modeller ile modern tarzını yansıtmak isteyenlerin altın ve gümüş kol düğmelerine yöneldiği görülüyor. Eşsiz tasarımların tamamlayıcı parçası haline geleb detaylar bazen yalnızca kişinin baş harfini tasarlarken bazen de farklı baskılar ile özel tasarımlar sunabiliyor. Bu özel kol düğmelerinden kişiye özel kol düğmesi modeli, 925 ayar gümüşten üretiliyor. Kaliteli görünüm ve değerli madenden üretilen bu ürün, lazer tekniği ile kişiye özel harf tasarımı yapılarak hazırlanıyor. Çift düğme ağırlığı 7,2 gram ağırlığında olup normal boyutları ile rahat bir kullanım sağlıyor. Kullanıcı tercihine göre tarzını farklı yansıtanlar için yine kişiye özel tasarım kol düğme modeli, kare şekli ile sunuluyor. Özel lazer işleme ile kullanıcının baş harfleri kol düğmelerine işleniyor. Kullanıcı beğenisine sunulan bu düğmeler modern tarzın en kusursuz halini gözler önüne seriyor. etkileyici ve şık bir tasarım olan bir diğer kol düğmesi ile el işi kişiye özel kol düğmesidir. Oval yapısı ile ortasında kişinin baş harfleri lazer işleme ile hazırlanırken aynı zamanda kenarlarında el işleme detayları bulunduruyor. Özel olarak tasarlanan 925 ayar gümüş kol düğmesi 20 mm çapındaki boyutları ile kolay kullanım imkanı sağlıyor. İnsanların kendi baş harfleri ile farklı işçilikler ile ortaya çıkan özel tasarımlar adeta baş döndürüyor. Son zamanlarda oldukça popüler olan kol düğmeleri farklı model alternatifleri ile kullanıcı tercihine bırakılıyor.

Modern Zamanın Modern Tasarım Modelleri

Modern Zamanın Modern Tasarım Modelleri

Dünya üzerinde hızla ilerleyen bir sistem ile teknolojinin gelişmesi insan oğlunu olumlu etkiliyor. Teknoloji ile birlikte sürekli bir ilerleme kaydeden insan, farklı düşünce yapıları ile her geçen gün yeni bir fikir ortaya atıyor. İnsanlar yaşam gereği bazen sakin bir hayat sürerken bazen de yoğun bir tempo içinde koşuşturma sağlıyor. Çevresel koşullar ve ekosistem ile birlikte günden güne hızla ilerleme kaydeden insan, muhatapları karşısında güçlü bir izlenim bırakmayı tercih ediyor. Genellikle klasik tarzın tamamlayıcı parçası olarak kullanılan kol düğmeleri günümüzde spor ve daha sıradan giyim tarzı ile kombinlenebiliyor. Karşınıza çıkan her türlü insan için belli bir duruş sergileme gerektiren bu kombinler farklı tarzları yansıtarak yeni bir hedef kitle oluşturuyor. Ürünlerin piyasa üzerinde kullanıcısına sunularak her daim yeniliğe hazır olup ve çeşitli tasarım modelleri için kullanıcı ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyor. Bu sayede kullanıcısına değer veren üretici büyük ilgi görerek ürünlere olan merak artmaya başlıyor. Kişiye özel kol düğmeleri lazer kesim özelliği ile farklı bir teknik işleme olarak hazırlanıyor. Kullanıcının kare, oval, çerçeveli ve birçok farklı tarza hitap eden kol düğme modellerinde eşsiz tasarımlar sunuluyor. Belirli bir hacmi ile kol üzerinde ağırlığı hissedilmeyerek kolay kullanım sağlarken pratik takma özelliği ve kullanışlı yapısı sayesinde kalitesini gözler önüne seriyor. Özel işlemeli modellerden biri olan pretorio kol düğmesi, çelik materyali ile uzun ömürlü bir ürün sunuyor. Erkekler için tasarlanmış olan bu model, 20-20 mm boyutlarında olup toplamda 27 gram ağırlığı ile kol üzerinde yokmuşçasına bir his uyandırıyor. Kol düğmesinin paslanmaz ve dayanıklı yapısı ile kaliteli bir tasarımı gözler önüne sererken bunun yanı sıra kullanıcı beklentisini karşılıyor. Buna benzer olup tarzı biraz daha minimal olan kullanıcıların tercih ettiği bir diğer model ise lapis kol düğmesi olup beyaz maden rengi ile etkileyici bir tasarım oluşturuyor. B özel olarak tasarlanmış kol düğmesi çelik madeni ve paslanmaz yapısı ile kalitesini gözler önüne sererken uzun ömürlü kullanımı sayesinde parlak yapısının dayanıklılığı sergiliyor.

Tarzını Farklı Yansıtmak İsteyen Kullanıcıların Tercihi

Tarzını Farklı Yansıtmak İsteyen Kullanıcıların Tercihi

Modern tarzının en farklı yanlarını yansıtmak isteyen kullanıcıların şık ve gösterişli tasarımlar ile görsellik sağlaması açısından kullanıcısına sergileniyor. Prestijli ve işlevsel bir model olan kol düğme modelleri önemli toplantılar, özel günler, hoş davetler ve günlük spor yaşantı üzerinde giyim tarzınıza farklı bir hava katarak ince detayları yansıtıyor. Geometrik desenler ile hazırlanmış ve çerçeveli işleme detayları sayesinde özel bir tasarım haline gelmiş olan kol düğmeleri özgün süslemeleri ile farklı tarza sahip kullanıcılara hizmet sağlıyor. Tercihen şekiller ya da geometrik tasarımlar üzerine baş harflerin tasarımı sunarken ve bunu yanı sıra özel taşlar konularak hazırlanan düğmeler, sedef, akik ve diğer özel taşlar ile hazırlanarak büyük ilgi görüyor. Uzun ömürlü kullanıma uygun olup aynı zamanda paslanmaz özelliği ile kalitesini yansıtırken müşteri memnuniyetini kazanmayı başarıyor. Eşsiz modellerden bir tanesi kare karbon kol düğmesi olup beyaz maden rengi ile sade ve etkileyici bir tasarım yansıtıyor. Kare şekli ile estetik bir tasarım sunarken bunun yanı sıra paslanmaz çelikten üretiliyor. Özel klipsi ile lüks standartlarda üretilerek dizayn edilen bu kol düğme modeli, üzerindeki koruma cilası ile ömür boyu kullanım fırsatı sunuyor. gömlek kol düğmeleriklasik kullanım alanları içinde oldukça sık kullanılıyor olup bunu dışında damat takımlarında da kullanım alanı sağlıyor. Bazen bir iş toplantısı için ciddi bir giyimde eşlik ederken bazen de özel bir davet ile kusursuz duruş yansıtılmasına yardımcı oluyor. Klasik tarzın farklı modellerinden biri olan altın renkli özel tasarım modeli, sarı maden rengi ile ortasında özel bir taş seriliyor. Bu özel tasarımın etkileyici görünüm ve paslanmaz çelik ile hazırlanmış dizaynı kalitesini gözler önüne seriyor. Özel klipsi ile lüks standartlarında hazırlanarak kendini özel hisseden kullanıcıların tercihi oluyor. Kol düğmesinin üst yüzeyindeki cilası sayesinde şık bir parlaklık sunulurken uzun ömürlü kullanım imkanı sağlanıyor. Bir diğer etkileyici model, rio kol düğmesi modeli olup beyaz maden rengi ile hazırlanıyor. Özel tasarım paslanmaz çelik özelliği sayesinde kaliteli sunumu yansıtılırken aynı zamanda doğal taşlar ile değerli bir görünüm sunuluyor. Oval yapısı ve özel işlemeli taş dizaynı sayesinde göz kamaştıran bu eşsiz model, kullanıcısına oldukça iyi hissettiriyor. Uzun yıllar boyunca kullanım sağlarken parlaklığı ile dayanıklı yapısını yansıtırken hafif boyutları ile kol üzerinde yokmuş gibi bir his uyandırıyor.

Prestijli Kol Düğmeleri ile Özel Anlar

Prestijli Kol Düğmeleri ile Özel Anlar

Özel tasarım kol düğmeleri etkileyici giyim tarzından hoşlanan kullanıcıların aynı zamanda küçük detaylar sayesinde şık bir görünüm kazanmasına olanak sağlıyor. Giyim tarzının eşsiz modellerine eşlik ederek ışıltılı ve gösterişli yapısı ile farklı nitelikte ürünler meydana geliyor. Kullanıcının tercihine bağlı olarak özellikleri ve sıradışı motifleri arasında seçim yapılan kol düğmeleri günümüz yaygın kullanım alanlarına sahip oluyor. Bakımlı ve özenli kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği ürün yapıları hazırlanırken kalite ilkesi her şeyden önce belirleniyor. Üst düzey konfor ve uzun ömürlü ürünler sayesinde yalnız kullanım değil hediye olarak da alternatif model sunuluyor. İnsanların seçim tarzı farklı olduğu gibi beğeni oranı da kullanıcıya göre değişiklik gösteriyor. Geçmeli kol düğmeleri modellerinden olan kol düğmesi modeli, beyaz maden tasarımı ile paslanmaz çelikten üretiliyor. Geçmeli özelliği sayesinde kullanım sırasında kolaylık sunan bu düğme, uzun ömür kullanım sağlıyor. Bu modele benzer olup farklı çeşitleri yansıtan bir diğer gold kol düğmesi altın rengi ile havalı ve gösterişli bir görüntü oluşturuyor. Çelik düğüm özel tasarımı ile modern bir tarzı yansıtırken aynı zamanda paslanmaz özelliği ile ömür boyu kullanma imkanı sunuyor. Birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilen bu model geçmeli özelliği ve hafifi boyutları ile kol üzerinde ağırlık yapmıyor. Kullanıcıları tatmin eden bu ürün çeşitleri her mevsim rahat bi kullanım sunarken istenilen her alana uygun bir şekilde tasarlanıyor. altın, beyaz siyah renkler ve özel taş işlemeleri sayesinde gelişmiş seçenekler sunarken bunun yanı sıra kullanıcı ihtiyacı karşılanıyor. Özel alanlarda bulunmak sosyal ortamlarda vakit geçirmekten hoşlananlar için ideal bir tasarım olarak görülüyor.

 Ortak Alanlarda Farklı Zevklerini Sergileyin

Ortak Alanlarda Farklı Zevklerini Sergileyin

Modern dünya üzerinde yenilenen yaşam tarzı, giyim, yeme içme gibi birçok durum eskisinden daha gelişmiş bir hale bürünüyor. Gelişimle birlikte insanların sürekli bir ilerleme kaydederek inovatif ürünler ortaya koyması gözlemleniyor. Yalnız ülkede değil dünya üzerinde ürünlerin pazara açılması ile kullanıcı kitlesi oldukça genişliyor. Özel tasarım kol düğmeleri, hem ülke hem de dünyada yaygın kullanıma sahip tasarım ürünü olup kalitesi ve dayanıklı yapısı ile uzun ömürlü kullanım sağlıyor. Küçük esnaflar ile başlayarak günden güne büyüyen ve günümüzde oldukça büyük ilgi gören markalar, bugün kullanıcı beklentisini karşılamak için özel tasarım ürünler hazırlıyor. Üst düzey konfor ile büyük bir kapasiteye sahip ürün çeşitleri her kesim kullanıcıya farklı hizmet sunuyor.İsimli kol düğmesi modelleri kişiye özel tasarım olarak hazırlanırken lazer işleme tekniği ile büyük bir hassasiyet saplanarak hazırlanıyor. Eşsiz tasarımlar ve farklı modelleri tercihe den kullanıcıların özel ve önemli günlerde bu tarz kol düğmeleri tercih ettiğine rastlanıyor. Tavuk figürü kol düğmesi modeli, fil figürü, kuş modeli, bilardo topları, çelik uçak ve bunun gibi modeller farklı tasarımlar ile çeşitli tarzları yansıtmak için piyasaya sunuluyor. Bu özel tasarım kol düğmeleri her kullanıcı için farklı bir değer taşırken kullanıcının aradığı ürünü bulması hem üreticiyi hem de müşteriyi olumlu etkiliyor. Özel ve önemli günlerde baskılı kol düğmelerinin kullanımı oldukça yaygın bir kitle sunuyor. Atatürk kol düğmesi modeli bunlardan biri olup, kusursuz tasarımı ile özel ve farklı bir tasarım sunuyor. Kaliteli yapısı ve paslanmaz özelliği sayesinde ömür boyu kullanım imkanı sağlayan bu kol düğmesi geçmeli özelliği ile kolaylık sağlıyor. İnsan cildine zarar vermeyen materyal kullanılarak tasarlanmış ve kanserojen maddelerden korunarak hazırlanmış olan bu ürünler kullanıcıya güvenli yaşam alanları oluşturuyor. Şık ve dekoratif özelliği ile her açıdan gösterişli bir yapıya sahip bu model kullanıcı taleplerini rahatlıkla karşılayabiliyor. Bunun yanı sıra ayyıldız kol düğmesi gümüş ile hazırlanmış olup etkileyici tasarımı ile göz kamaştırıyor. Kırmızı renginin ahenkli yapısı ve paslanmaz materyali ile kaliteli kullanım sağlarken üst yüzeyinin özel cilası ile ömür boyu parlak ve şık bir kullanım sunuyor. Siz de bu özel tasarım kol düğmeleri ile modern tarzınızı yansıtmak isterseniz sayfamızdan ulaşabilirsiniz.