Kol Düğmesi

Kol düğmesi şık erkek aksesuarlarından biri. Eskiden yalnızca özel günler, özel davetlerde kullanılan kol düğmesi modelleri artık günlük hayata dahil oldu. Spor gömlek modelleri ile spor kol düğme modelleri tercih ederek, günlük ve iş hayatınızda bu şık aksesuarı kullanabilirsiniz. Kategorimiz üzerinden altın, çelik, gümüş gibi birbirinden şık materyallerden hazırlanmış klas kol düğmeleri modelleri ve fiyatları arasından karşılaştırma yapabilir, zevkinize ve bütçenize göre seçim yapabilirsiniz.

Kol Düğmesi Nasıl Takılır?

Kol Düğmesi Nasıl Takılır?

Erkek kol düğmesi modelleri, yalnızca manşetli gömleklerde kullanılır. Hazır giyim erkek gömleklerinde kol düğmeleri için delik bulunmamaktadır. Yine tek manşetli gömlek modelleri, kol düğmeleri için uygun değildir. Ancak çift katlı manşete sahip gömleklerde kol düğmesi için iki delik bulunmaktadır. Bu yüzden kol düğmesi modelleri kullanabilmek için çift manşetli gömlek modelleri tercih edilmelidir. Kol düğmeleri manşetlerden geçirilerek takılır. Düğmenin klipsi düzleştirilerek önce ilk ilikten sonra arkasındaki ilikten geçirilir ve klipsi kapatılır. Kol düğmesi tasarımı, düzgün durması, delik içerisinde dönmemesi için zaman zaman kontrol edilerek düzeltilir. Kol düğmesi tasarım modelinizin doğru takıp takmamadığınızdan emin olamıyorsanız, klipsin yönüne bakmanız yeterli olacaktır. Erkek kol düğmesi modelleri arka tarafta yani bileğinizin iç kısmında olmalıdır.

Kol Düğmesi Modelleri Nelerdir?

Kol Düğmesi Modelleri Nelerdir?

Kol düğmesi seçerken düğmeyi size özel kişisel imzanız gibi düşünün. Stilinizi, beğenilerinizi, zevkinizi yansıtan kol düğmesi erkek modelleri arasından birçok farklı seçenekle kendinizi yansıtabilir ya da kişiye özel tasarım yapan kol düğmesi markalarından size özel bir tasarım yapmanızı isteyebilirsiniz. Kategorimizde, çok tercih edilen harfli kol düğmesi modelleri, akik, zümrüt, safir gibi değerli ve doğal taşlardan tasarlanmış kol düğmeleri, Atatürk’ün imzası şeklinde düğmeler ve çok daha fazlası bulunmaktadır. Eğlenceli ve esprili tasarımları seven erkekler için farklı dizaynların bulunduğu Aksesuar kategorimizde, hem spor hem klasik tarzlara hitap eden kol düğmesi markaları tasarımları da bulunmaktadır. Takılarında uyumu seven erkekler için, kol düğmesi ve kravat iğnesi gibi aksesuarlardan oluşan kol düğmesi setleri öneririz.

Kol Düğmesi Markaları

Kol Düğmesi Markaları & Fiyatları Neler?

Konu kol düğmesi olduğunda mağazalarda çok kısıtlı seçenekler bulunur. Var olan modellerde klasik, her yerde görülen sıradan modellerdir. Aksesuar kategorimizde onlarca markanın kol düğmesi fiyatları ve modelleri sizleri bekliyor. Kategorimizde Cevahir Gümüş, Zeyy Jewelry, ZZN, Şahin Gümüş, Tommy Hilfiger, Hugo Boss, İlbay Çini Takı, Seymen Silver, Solfera, Sümer Telkari, Mont Blanc, Else Silver, Emporio Armani, DB Dizayn, Chavin, Ayyıldız Kuyumculuk gibi onlarca markanın kol düğme modelleri ve fiyatları arasında karşılaştırma yapma imkanına sahipsiniz.

Kol Düğmesi

için 2,355 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

1ATLAS (9)
2B Trendy (1)
Angemiel (7)
Atasay (1)
Bayzade (2)
BRIANZE (20)
Cerruti (1)
Chavin (25)
Colibri (7)
Damat (6)
DB Dizayn (3)
Deks Bros (2)
Denz Takı (43)
(756)
DS Damat (42)
Dupont (1)
Ege (3)
Ejoya (3)
Elmas (5)
Ervanur (3)
eXtore (232)
gaffy (141)
Glorria (20)
Gumush (139)
Gülaylar (16)
Kamer (7)
Koldüğme (90)
Kuyumcu (1)
LaRose (2)
Majesty (49)
Moschino (3)
Nusret (25)
Ocean Pole (102)
Pigado (2)
Pigoda (1)
Ravens (3)
SCR (1)
Setmila (46)
Sette (6)
Solfera (92)
T-Bek (1)
Tag Heuer (1)
Tesbihane (1)
Tevuli (3)
ZZN (12)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maden

Çelik (599)
Gümüş (527)
Bijuteri (70)
Altın (67)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(142)
ve üzeri (170)
ve üzeri (176)
ve üzeri (177)
ve üzeri (181)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL